Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008710 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3300 dnia: Czerwca 28, 2016, 12:21:47 am »
+1
Popłakałem sie na tym filmiku.  :\'( To takie wzruszające.  :\'(

To co, na tym forum można obrażać CR na każdym kroku, a jak ktoś coś  napisze na karła, to starszne i obrzydliwe? Ciekawe dlaczego nie piszesz nic, gdy co drugi user czy userka obraża Cristiano?

Cristiano póki co nie jest obwiniany o wszystkie porażki swojej drużyny narodowej, nie wiesza się na nim psów po popełnieniu jednego błędu poprzedzonego latami świetnej gry. Smutne życzyć świetnemu piłkarzowi złamania kariery - mam nadzieje, że to tylko odejście w ramach protestu argentyńskich piłkarzy i ciągle będzie dumnie reprezentować swój kraj. Wzrost nie ma żadnego znaczenia; leczysz swoje kompleksy?  ;)
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3301 dnia: Czerwca 28, 2016, 07:12:41 am »
+2
To raczej naturalne, że jeśli największa gwiazda drużyny zawodzi w kluczowym momencie, albo zdecydowanie wcześniej, to jest i będzie krytykowana. Od największej gwiazdy wymaga się we współczesnym futbolu tego, żeby była niemal robotem. Ja akurat jestem w tej sytuacji, że, oprócz Polski, zawsze kibicowałem Hiszpanii ( bye bye ), Meksykowi ( bye bye ) i Argentynie ( ci to przynajmniej do finału doszli ), dlatego na porażkę Argentyny na Copa America patrzę przez pryzmat całej drużyny, którą wspierałem, a nie jedynie Messiego.
Messi miał i ma swoje sukcesy, tylko z reprezentacją mu nie wyszło, ale nie jest jedyny, któremu się nie powiodło. Kiedyś nawet ranking jakiś widziałem tego typu piłkarzy. Jeśli chodzi o CR7, to obojętnie, czy zagra w meczu z Polską fenomenalnie, czy fatalnie - i tak z czyjeś perspektywy będzie źle i znowu będzie wyśmiewany. Taki los ;)
Osobiście cenię go za umiejętności, ambicję i wolę zwycięstwa. Nie znaczy to, że patrzę jak w obrazek, bo dla mnie wartością był, jest i pozostanie Real Madryt ;), a CR7 to tylko jeden ze "składników", ważny, cenny, ale liczy się drużyna. Żel itd. ? Jak lubi, to niech ma, kto bogatemu i przystojnemu ( jak sam się kiedyś określił :P ;) ) zabroni. Ważne, że oprócz żelu ma umiejętności, bo przyjdzie taki czas, że o żelu i niektórych wypowiedziach ludzie zapomną, a bramki zostaną.  To trochę tak jak z reprezentacją Grecji na ME. Dziś może jeszcze część z nas kojarzy jak grała, ale ostatecznie liczy się mistrzostwo. I myślę, że gdyby nasza drużyna, jakakolwiek, zdobyła mistrzostwo grając "po grecku", to i tak większość z nas byłaby zadowolona. Ale to nie znaczy, że istnieje obowiązek kibicowania drużynie narodowej. Nasi piłkarze są, a przynajmniej do tej pory byli ;) o niebo gorsi od siatkarzy, a siatkarzom nie kibicowałem nawet w finałach, bo mnie to po prostu nie kręci. Mam się zachwycać finałem biegu na 1000 km na łyżworolkach, bo w finale biegnie Polak? Niekoniecznie :)

W ogóle na forum poruszyliście ciekawą sprawę odnośnie tego, czy trzeba kibicować swojej drużynie narodowej i co w przypadku, gdy gra z zagranicznym rywalem, którego z jakichś względów cenimy. Ja miałem ten "dylemat", choć nawet trudno go tak nazwać, parę lat temu, kiedy w eliminacjach do Ligi Mistrzów stanęła najlepsza wtedy polska drużyna - Wisła Kraków, którą darzyłem sporą sympatią i spotkała na swojej drodze Real Madryt, któremu kibicuję od lat.  Z tego, co pamiętam zobaczyłem dobry mecz po obu stronach i mogłem się cieszyć zarówno grą Wisły, jak i Realu. Wygrał lepszy.
Ktoś, gdzieś, kiedyś zapytał - jak można kibicować drużynom, na których meczach się nie było. Miliony kibiców Realu, Barcelony, czy np. Manchesteru United w Polsce pokazują, że można :) A jeśli to dla kogoś nie do pojęcia - cóż :) Zawsze można kibicować swojej drużynie z C - klasy, bo niby kto nam zabroni? :) Jedno i drugie też da się połączyć. Ostatecznie i tak najważniejsza jest piłka. :)

« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2016, 10:41:46 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3302 dnia: Czerwca 28, 2016, 08:57:17 am »
+1
Popłakałem sie na tym filmiku.  :\'( To takie wzruszające.  :\'(

To co, na tym forum można obrażać CR na każdym kroku, a jak ktoś coś  napisze na karła, to starszne i obrzydliwe? Ciekawe dlaczego nie piszesz nic, gdy co drugi user czy userka obraża Cristiano?

Cristiano póki co nie jest obwiniany o wszystkie porażki swojej drużyny narodowej, nie wiesza się na nim psów po popełnieniu jednego błędu poprzedzonego latami świetnej gry. Smutne życzyć świetnemu piłkarzowi złamania kariery - mam nadzieje, że to tylko odejście w ramach protestu argentyńskich piłkarzy i ciągle będzie dumnie reprezentować swój kraj. Wzrost nie ma żadnego znaczenia; leczysz swoje kompleksy?  ;)

O czym Ty piszesz? Ludzie wykorzystują każdy duperel, żeby sie z CR pośmiać. Co było od początku EURO? Choćby polskim dziennikarzom piana leciała, jak grał słabo, i nie miał sytuacji. Jacyś eksperci, o niczym innym nie mówią, tylko o żelu (tak jakby jako jedyny z piłkarzy żelował włosy, np taki Hamsik żeluje). Potem Taka Canis, która ogląda mecze raz na cztery lata, to przeyczta czy posłucha i już ma swoją pseudo opinie. I go nienawidzi, bo żel, i iewiadomo co jeszcze. Takich Januszów czy Grażyn niestety jest miliony. A o Messim, który spieprzył karnego, czy po raz kolejny zagrał słabo w reprezentacji w ważnym meczu. A i tak jest przez wszystkich broniony. Bo dobry chłopiec.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2016, 09:00:36 am wysłana przez domino236 »

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3303 dnia: Czerwca 28, 2016, 09:02:28 am »
0


Brawo Arek!!! Może sie wreszcie odblokuje.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2016, 11:14:33 am wysłana przez domino236 »

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3304 dnia: Czerwca 28, 2016, 10:20:17 am »
+3
No nie wierzę.  :sorcerer:
Kibicowanie Portugalii to sprawa typu "Nikomu nic do tego", ale jak ktoś nie lubi Krystyny to już trzeba się załamać. Serio? :lol:
Nie lubię Ronaldo i "nikomu nic do tego" 8)

Albo komentujemy siebie nawzajem wszyscy i nikt się nie oburza hasłami typu "nie twoja sprawa" albo nie odzywa się nikt. Proste.

Canis, kochanie Ty moje, wiesz, że ja za Tobą na koniec świata pójdę, ale tu się akurat nie zgodzę. Jest różnica między kibicowaniem ulubionej drużynie i byciem krytykowanym za to, a obrażaniem konkretnego piłkarza. Hasło "Krystyna" w odniesieniu do Ronaldo zawsze kojarzy mi się z klasyczną mentalną gimbazą bez argumentu. Jedna rzecz to kogoś nie lubić, a druga wyśmiewać/obrażać ;) Można go nie lubić, ale talentu mu odmówić nie można. A ilości żelu na włosach to nasz Krychowiak za chwilę zacznie mu poważnie zazdrościć, więc może zacznijmy Grześka nazywać Krysią, przecież nazwisko można podciągnąć pod "skojarzenie" ^^
także tego, peace and love i oglądać mecze ludzie, bo ciekawie jest :P
Używajmy nazwisk albo "prawdziwych" pseudonimów, to będzie wszystkim żyło się spokojniej ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3305 dnia: Czerwca 28, 2016, 10:39:57 am »
0
W kwestii krytyki CR7 się zgodzę, w kwestii Canis nie, bo nie sądzę, żeby mecze oglądała raz na cztery lata. Skąd ten pomysł? Jeśli wynika tylko z faktu, że Canis to kobieta, to możesz się zdziwić, bo z "własnego podwórka" wiem,
że kobiety bardzo często interesują się piłką dużo bardziej niż część mężczyzn. O zdecydowanie bardziej emocjonalnych reakcjach na różne akcje nawet nie wspomnę, bo to oczywiste :)
Do dzisiaj pamiętam reakcję mojej siostrzenicy po wygranym meczu ze Szwajcarią :P :)
A wracając do krytykowania piłkarzy - generalnie, czy to będzie "argument" typu - kurdupel ( wiadomo o kim ) , czy Krystyna ( wiadomo o kim ) - dla mnie to jednakowo słabe.
Można danego piłkarza nie lubić, nawet "bez powodu", bo niby czemu nie ;), ale tego typu "argumenty" są słabe, niezależnie od tego, z której strony padają.
Dodałem ankietę. Będzie można zmienić głos, jeśli drużyna, którą wytypujemy odpadnie przed finałem. Wyniki ankiety powinny pokazać się w dzień finału. Ciekaw jestem, ilu z nas poprawnie wytypuje zwyciężcę finału :)
Może ktoś pokusi się o wskazanie już teraz pary finałowej? :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2016, 10:58:03 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Lapny

  • Newsman
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3306 dnia: Czerwca 28, 2016, 02:44:38 pm »
0

Może ktoś pokusi się o wskazanie już teraz pary finałowej? :)


Coś mi się wydaję, że w finale spotka się Belgia z Włochami, ale zobaczymy jak to będzie  ;)

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3307 dnia: Czerwca 28, 2016, 02:48:37 pm »
0
Jakoś Krychowiak się za Krychę nie obraża :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3308 dnia: Czerwca 28, 2016, 03:33:32 pm »
+1


Tak w skrócie :)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3309 dnia: Czerwca 28, 2016, 03:41:24 pm »
0

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3310 dnia: Czerwca 28, 2016, 05:03:48 pm »
0
Ciekawe, jakie komentarze tu będą o CR7 i Pazdanie, jeśli Portugalia da radę pokonać Polaków. :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2016, 05:24:25 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3311 dnia: Czerwca 28, 2016, 07:59:10 pm »
+1
Cristiano już dał popis na EURO ubliżając reprezentacji Islandii, twierdząc że nic nie ugra. Póki co oni w wielkim stylu wyszli z grupy i wyeliminowali Anglików, a Portugalia... no comment ;)

Jestem poza Messi vs Ronaldo, ale wyraźnie widać co panowie reprezentują sobą poza boiskiem (na nim są równie dobrzy). Polecam mniej się spinać o jakichś piłkarzy :)
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3312 dnia: Czerwca 28, 2016, 08:01:58 pm »
+1
No nie wierzę.  :sorcerer:
Kibicowanie Portugalii to sprawa typu "Nikomu nic do tego", ale jak ktoś nie lubi Krystyny to już trzeba się załamać. Serio? :lol:
Nie lubię Ronaldo i "nikomu nic do tego" 8)

Albo komentujemy siebie nawzajem wszyscy i nikt się nie oburza hasłami typu "nie twoja sprawa" albo nie odzywa się nikt. Proste.

Canis, kochanie Ty moje, wiesz, że ja za Tobą na koniec świata pójdę, ale tu się akurat nie zgodzę. Jest różnica między kibicowaniem ulubionej drużynie i byciem krytykowanym za to, a obrażaniem konkretnego piłkarza. Hasło "Krystyna" w odniesieniu do Ronaldo zawsze kojarzy mi się z klasyczną mentalną gimbazą bez argumentu. Jedna rzecz to kogoś nie lubić, a druga wyśmiewać/obrażać ;) Można go nie lubić, ale talentu mu odmówić nie można. A ilości żelu na włosach to nasz Krychowiak za chwilę zacznie mu poważnie zazdrościć, więc może zacznijmy Grześka nazywać Krysią, przecież nazwisko można podciągnąć pod "skojarzenie" ^^
także tego, peace and love i oglądać mecze ludzie, bo ciekawie jest :P
Używajmy nazwisk albo "prawdziwych" pseudonimów, to będzie wszystkim żyło się spokojniej ;)
Okej, okej, nie bij już ;)
Ronaldo zawsze był dla mnie Krystyną. I to nie na zasadzie obrażania tylko na takiej samej zasadzie na jakiej Axl jest Rudym. Nie ma w tym pejoratywnego wydźwięku. Tak samo nie nazywam Ronaldo Krystyną, żeby go obrazić. Robię to niejako machinalne. A że będę mieć na nim używanie, bo go nie lubię, czy wygrają nasi czy przegrają to już inna sprawa ;) (jak nasi przegrają to na nich też będę psioczyć, Zqyx mi świadkiem) na szczęście pozostanie to w prywatnej korespondencji i nikt nie będzie się mógł przyczepić :P Najwyraźniej w tej kwestii pozostanę mentalną gimbazą ^^ :lol: (jakby wszyscy wychodzili z założenia " jak kogoś nie lubię to będe milczeć, nic nie powiem" to byśmy mieli z tego forum miasto duchów :P )
Bluebird, ja nigdy nie zaprzeczałam, że jestem wredną jędzą, więc nie musisz niczego insynuować :P

To pisałam ja, Taka Canis. Zwykła Grażyna ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2016, 08:22:37 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3313 dnia: Czerwca 28, 2016, 08:31:39 pm »
0
No a nie mówiłam, że jak się jest kobietą to opinie na temat piłki nożnej są mniej szanowane? ;)
"Taka Canis" czyli "zwykła Grażyna" w świecie piłki nożnej prawdopodobnie obejrzała w życiu więcej meczów niż koncertów. Ale teraz już na zawsze pozostanie tą, która nie lubi Krys... o pszaszam, Ronaldo :sorcerer: jeszcze pewnie zaraz się dowiem, że nie wiem co to spalony ;)
Cytuj
która ogląda mecze raz na cztery lata,
Zapytam tylko, bez cienia złośliwości, bo mnie to strasznie nurtuje... skąd wziąłeś tę tezę? Bo jak się jakąś tezę postawi to trzeba ją umieć ładnie uargumentować ;) No chyba, że argument brzmi "jesteś dziewczyną", wtedy przepraszam, odmawiam dyskusji na takim poziomie.

Na koniec pragnę złożyć oficjalny wniosek o przyznanie Islandii mistrzostwa Europy :sorcerer:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3314 dnia: Czerwca 28, 2016, 08:52:52 pm »
0
a Portugalia... no comment ;)

a Portugalia jest dokładnie tam, gdzie Islandia, jeśli chodzi o fazę rozgrywek  i czas pokaże, jak będzie, jeśli chodzi o dalsze fazy. Nie neguję faktu, że dla Islandii samo wyjście z grupy jest sukcesem, a wczorajszy Brexit ;) był dość nieoczekiwanym zjawiskiem. Piękno futbolu.  Mam jednak wrażenie, że polski kibice znów dzielą skórę na nieupolowanym niedźwiedziu i przebudzenie może okazać się bolesne.  Oby tego samego nie zrobili piłkarze. Trochę byłoby "wstyd" odpaść z "wyżelowaną Krysią" ;)  Nie, nie jestem kibicem Portugalii, nigdy nie byłem i nie zamierzam, bo oprócz CR7 są, w moim przekonaniu, dość przeciętną drużyną. Jeśli chodzi o reprezentację Polski to po prostu staram się trzeźwo oceniać rzeczywistość piłkarską i wciąż uważam, że jeśli w reprezentacji błyszczy głównie obrona, to nie ma się za bardzo czym chwalić.




« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2016, 09:02:04 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81416
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip