Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008619 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2250 dnia: Grudnia 16, 2011, 01:50:07 pm »
0
Wisła może nawet troche  poudawać walke ze Standardem. Szkoda, że Legia dostanie łupnia.

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2251 dnia: Grudnia 16, 2011, 01:51:42 pm »
0
Źle nie jest dla naszych ale chociaż zawsze mogło być lepiej  :). Ciekawi mnie fakt , że piłkarze Legii jak i Wisły chcieli natrafić na Man U albo Man. City w tej fazie (a to by oznaczało koniec marzeń o dalszej grze w Lidze Europejskiej, mniej kasy itd) czy nie jest tak, że jest to jedyny moment w karierze tych piłkarzy aby móc zagrać z najlepszymi , a później żyć tym, że zagrał z najlepszymi (mimo, iż wynik byłby marny) noo chyba, że koszulki zbiera....
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2252 dnia: Grudnia 16, 2011, 01:52:16 pm »
0
No dalej to się k***a nie dało wylosować :angry: I sportowo też do dupy.

Offline Recit69

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • The 13th Caesar
  • Respect: +21
    • Cradle Of Filth Poland
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2253 dnia: Grudnia 18, 2011, 07:04:02 pm »
0
Visca El Barça !!

Oglądałem mecz na drugą połowę to chyba tylko Barcelona wyszła. Brawo, totalna dominacja.
Niechętnie to przyznaję, ale na BArcę po prostu nie ma siły. Najlepsza drużyna w historii piłki? Nie widziałem nawet 1/3, ale jest to prawdopodobne ;) 

Można się śmiać, że farciarze, symulanci i co nie tylko (to ostatnie akurat prawda!), ale umiejętności piłkarskich na najwyższych poziomie tej ekipie nikt odmówić nie może.

Offline Pokerzysta

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2254 dnia: Grudnia 18, 2011, 11:24:01 pm »
0
Nie rozumiem stwierdzenia o tym, że Barca to symulanci. Oglądałeś Santos - Barca ? Jak bramkarz brazylijczyków wjechał w Mesa to poezja a on ekwilibrystycznie utrzymał się na nogach i popędził dalej za piłką. Cr 7 już dawno by leżał na murawie i płakał...
Co do Realu to czasem mam wrażenie, że oni bardziej dbają o to jak wyglądają podając, strzelając, biegnąc etc. niż o samą jakość gry. A już na pewno cr7 który w przerwie do fryzjera śmiga ;P I żeby nie było... byłem wielkim fanem cr9 w MU ale niestety teraz totalnie zepsuł chłopaka Mou.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2255 dnia: Grudnia 19, 2011, 10:18:28 am »
0
Uwielbiam jak fani Barcelony gloryfikując swoją drużynę jednocześnie jadą po Realu ;)

A co do leżenia, płakania i symulowania to obejrzyj sobie nieśmiertelną scenę z półfinału LM 2010 :) . I jedna nieścisłość - CR9 w MU nie mógł być CR9, grał z numerem 7 więc Twoja wypowiedź trochę się to kupy nie trzyma.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 10:23:06 am wysłana przez Gnatek »

Offline Recit69

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • The 13th Caesar
  • Respect: +21
    • Cradle Of Filth Poland
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2256 dnia: Grudnia 19, 2011, 10:22:48 am »
0
Pokerzysto, jeżeli chcesz mi udowodnić, że Barca to nie jest Teatr Katalonia przez porównanie do Teatru Madryt to niczego nie wskórasz. Dla mnie to piłkarsko wielki klub, ale jak na te umiejętności to mentalność mają... no i nie wiem jak nie naruszyć regulaminu  :P

Gdyby ktoś zapomniał - to się NIE MOGŁO zdarzyć zawodnikowi innego klubu ;)

Offline Pokerzysta

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2257 dnia: Grudnia 19, 2011, 06:41:27 pm »
0
Po pierwsze Gnatek to nie gloryfikuję Barcy tylko stwierdzam fakty ;) Po drugie nie jadąc przy tym real tylko odpowiadając, nawiazując do poprzednich postów. Co do cr9 to masz rację, moj błąd chciałem napisać o czymś innym a później numer zostawiłem. Niemniej jednak nie możesz zaprzeczyć, że cr7 to beksa pierwsza klasa. Nie wiem jak często oglądasz Real, ja widziałem prawie wszystkie mecze ligowe i skróty LM więc dobrze wiem jak ta gra wygląda. Ronaldo po każdym szarpnięciu, pchnięciu, barku, wślizgu który nawet go mija o 10 centymetrów, podkakuje, robi minkę i macha rękoma. Z resztą nei tylko on potrafi dobrze grać nie tylko w piłkę ;)Choćbym nie wiem jak bardzo chciał naciągać rzeczywistość, Barca nigdy nie przejmie pucharu za najbardziej symulujący team PD po Realu.
To też nie jest tak, że jestem wielkim przeciwnikiem białych. Po prostu Mourinho, robi pośmiewisko  z wielkiej i zasłużonej drużyny. Ok w tym sezonie trochę zmądrzał i spokorniał (co nie jest takie dziwne, wiele go nauczyły porażki zbierane od Pepa). Są jednak zawodnicy, którzy nie bardzo dają się zdominować "wybrańcowi" (patrz Casillas, Ramos, Alonso) i w największej mierze dzięki nim szanuję jeszcze Real.

Recit, jakoś spodziewałem się, że jeśli nawiążesz do jakiejś sytuacji to właśnie do tej. Czemu mnie to nie dziwi ? A no temu, że jest to jedna z nielicznych. Nie będę bornił Busquetsa bo akurat nie przepadam za nim być może właśnie dlatego, że odbiega mentalnością od Barcy. Nie możesz zarzucić Iniescie, Xaviemu, Messiemu, Daniemu, Abidalowi czy Puyolowi jakieś udawanie. No proszę Cię. To są ludzie, którzy wiedzą że nie tylko wynik się liczy... Popatrz co się działo gdy ostatnio Barca przegrywała z Realem ? A następnie popatrz co się działo jak Barca wciskała piątą bramkę Realowi ?

Podsumowując, szanuję poszczególne jednostki Realu i wierze, że w przyszłości może się wiele zmienić na plus. Wyniki i gra też jest na najwyższym poziomie, tuż tuż za Barceloną.Jeśli jednak przyrównujesz Real do Barcy pod względem Gentelmeństwa, taktu, respektu etc. to napisać mogę tylko jedno: nie przyrównuj gówna do twarogu.

Offline Recit69

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • The 13th Caesar
  • Respect: +21
    • Cradle Of Filth Poland
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2258 dnia: Grudnia 19, 2011, 08:11:57 pm »
0
Recit, jakoś spodziewałem się, że jeśli nawiążesz do jakiejś sytuacji to właśnie do tej. Czemu mnie to nie dziwi ? A no temu, że jest to jedna z nielicznych.


 :D :lol: Nawiązałem do tej najzabawniejszej sceny, po prostu. Symulacje Barcelony doczekały się osobnych kompilacji na YT, więc mówienie, że to sytuacja "jedna z nielicznych" jest dobrym dowcipem :lol:

Obczajcie chociażby to:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IelZh09eOOw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=IelZh09eOOw</a>

A to tylko KILKA ujęć z JEDNEGO (!!!) meczu :lol: :lol:

Nie widziałem jeszcze spotkania Barcelony, żeby nie wychodziły z nich małe cwaniaczki. Oczywiście nie tylko Barca tak robi. Milan, Juve (skok Krasicia dostał notę aż "3" - spotkań zawieszenia w zeszłym sezonie, bo chyba się miarka przebrała &nbsp;:D ), także Real. I pewnie wielu innych.

Choćbym nie wiem jak bardzo chciał naciągać rzeczywistość, Barca nigdy nie przejmie pucharu za najbardziej symulujący team PD po Realu.

Robisz statystyki? :D Nie mogę się licytować, bo PD jest tak nudna, że oglądam głównie spotkania bezpośrednie Barca-Real albo ich mecze z drużynami z innych lig. I na tej podstawie Barca IMHO lideruje ;)

Wiesz, nurkowanie w polu karnym to świństwo, ale mimo wszystko co innego niż taki Mascherano... chłop niby silny, a szturchnięty w ramię przewraca się, zasłania twarz i ryczy. Podpatrzył to u córki? Żeby nie było - CR7 jest mistrzem tej samej kategorii. Po prostu w Barcelonie... ich jakby więcej.

Nie wiem dlaczego ich bronisz, bo właściwie nie znam osoby, która nie przyznaje, że Barca przegina. Nawet znajomi starzy fani Barcy tak mówią. Podkreślam: starzy, nie pokolenie Messiego/Ronaldinho.

Jeśli jednak przyrównujesz Real do Barcy pod względem Gentelmeństwa, taktu, respektu etc. to napisać mogę tylko jedno: nie przyrównuj gówna do twarogu.

"Gentelmeństwa"   :lol:  Do Barcelony raczej pasuje słowo "kobiecości" ;:lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 08:16:47 pm wysłana przez Recit69 »

Offline Pokerzysta

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2259 dnia: Grudnia 19, 2011, 11:40:37 pm »
0
Tym filmikiem tylko podkreśliłeś to co wcześniej pisałem. Busquets jest aktorem. Tyle. Pedro w pełnym biegu zderzył się z barkiem przeciwnika więc miało prawo go to zaboleć. Trzymanie się twarzy jest akurat w jego przypadku gestem zupełnie naturalnym. Myślę, że Pedro ma świadomość swojej szczurkowatości (domysł) więc dlatego czy to jest bark, klata czy noga praktycznie zawsze jak upada zasłania twarz (grymas bólu).
Z tym Youtubem swoją droga wyskoczyłeś, jak byś wczoraj wykupił dostęp do internetu. Myślisz że Youtube jest wyznacznikiem czegokolwiek ? Znajdę  tam 2x tyle kompilacji dotyczących Realu a nawet prawie 15 minutową dotyczącą samego Cristiano Ronaldo. I znaczy to tyle co nic.

To że "starzy wyjadacze" mają takie samo zdanie wszyscy jak jeden świadczy tylko i wyłącznie o tym, że mało ludzi znasz. Sorry ale takie bzdurne argumenty, do mnie nie trafiają. Znam "starych wyjadaczy" Manchesteru, którzy nie potrafią obecnego składu wymienić, ale 15 lat temu to oni grali a teraz Ferguson to pipa...

Poza tym Ronaldinho to epizod. Messi legenda ale to wszystko i tak dzieje się w wielkiej Barcelonie. Bo Barca to więcej niż klub. Tyle.
Gwoli ścisłości, jetem kibicem Manchesteru od kołyski, a Barcelonę kocham za to właśnie co sobą reprezentują.

A tak poza tym wszystkim, to skoro znasz Barce i Real z Gran Derbi i kilku meczy LM to chyba nie mamy o czym rozmawiać ;) Opierając się na Youtube daleko nie zajdziesz w konwersacji z prawdziwymi kibicami przy piwku i fajeczce...

I na koniec, aktorstwo piłkarzy i "wyłudzanie" fauli to bolączka kibiców Realu od samego początku wojowania The Chosen One. To wie każdy kibic czy Interu czy Man Utd czy Pisi Zygry. Nie próbujcie wrzucać do tego samego koszyka Barcelony bo to jest dopiero śmieszne.

Barca od dawna zna słowo Honor. Real za Mourinho ewidentnie ma problemy z jego interpretacją.

Peace:)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 11:42:52 pm wysłana przez Pokerzysta »

Offline Recit69

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • The 13th Caesar
  • Respect: +21
    • Cradle Of Filth Poland
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2260 dnia: Grudnia 20, 2011, 12:24:35 am »
0
Z tym Youtubem swoją droga wyskoczyłeś, jak byś wczoraj wykupił dostęp do internetu. Myślisz że Youtube jest wyznacznikiem czegokolwiek ? Znajdę  tam 2x tyle kompilacji dotyczących Realu a nawet prawie 15 minutową dotyczącą samego Cristiano Ronaldo. I znaczy to tyle co nic.
Znaczy całkiem sporo, bo gdyby Barca była taka "dżentelmeńska" to nikt nie mógłby nagrać tych filmików  ;)   A że piłkarze innych klubów też są tacy... tak jak ktoś wyżej napisał, chcesz udowodnić, że Barca jest fajna przez porównanie do Realu? Dla mnie to argument w stylu "ja nie kradnę, bo ściągnąłem tylko płytę, a oni całą dyskografię".

Poza tym nie czaję.
Busquets jest aktorem. Tyle. Pedro w pełnym biegu zderzył się z barkiem przeciwnika więc miało prawo go to zaboleć. Trzymanie się twarzy jest akurat w jego przypadku gestem zupełnie naturalnym. Myślę, że Pedro ma świadomość swojej szczurkowatości (domysł) więc dlatego czy to jest bark, klata czy noga praktycznie zawsze jak upada zasłania twarz (grymas bólu).
Wymieniasz największych cwaniaków boiskowych obok CR7 i bronisz tej uczciwości Barcelony.... Spoko.

Barca od dawna zna słowo Honor.
I żaden inny klub nie!  :P  Barcelona odnalazła honor w piłce nożnej, dzięki im za to! BTW szczególnie honorowe było włączenie Interowi zraszaczy po półfinale. Albo hasła w stylu "Hiszpaneczki, zaraz wygramy puchar waszego króla". Miłujmy Barcelonę bo jest nieskazitelna.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2011, 12:26:06 am wysłana przez Recit69 »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2261 dnia: Grudnia 20, 2011, 07:23:27 am »
0
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2262 dnia: Grudnia 20, 2011, 09:32:43 am »
0
Nie da się porównać czy jest najlepszą drużyną w historii. Zdobyła 13 pucharów w niecałe 4 lata odkąd trenerem został Guardiola i żaden klub długo, długo nie powtórzy takiego osiągnięcia. Z drugiej strony 80% meczów w lidze hiszpańskiej to są dla nich (i dla Realu też) sparingi wygrywane czterema, pięcioma bramkami. Mam wrażenie, że inne wielkie drużyny w latach 60., 70. i 80. w lidze miały trudniejszych przeciwników. Z drugiej strony wygrać dwa razy w 3 lata Ligę Mistrzów przy tak rozbudowanych rozgrywkach i graniu 60-70 meczów w sezonie przez najlepszych zawodników jest czymś niesamowitym i godnym najwyższej pochwały - w ostatnich latach to się udało tylko Realowi. Z tym, że nawet tamten Real z Zidanem, Raulem, Roberto Carlosem i Figo nie umiał tak zdominować swoich największych rywali na boisku. Urwanie remisu czy zwycięstwa z Barceloną to jest kwestia albo błędów Valdesa albo skomasowanej obrony przeciwnika i nieskuteczności napastników. W każdym innym przypadku kończy się to zwycięstwem Barcy. Jedynym, który umiał regularnie ogrywać Barcę było Mourinho, ale po przyjściu do Madrytu jego patent się skończył - moim zdaniem przez to, że ma mniej zdyscyplinowanych piłkarzy niż w Interze czy Chelsea, którzy załamują się jak dostaną bramkę w plecy i zamiast walczyć o dobry wynik to próbują graczom Barcy połamać nogi.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2263 dnia: Grudnia 20, 2011, 11:06:27 am »
0

Offline Pokerzysta

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2264 dnia: Grudnia 20, 2011, 04:30:23 pm »
0
Zgadza się, nikt nie jest najlepszy we wszystkim. Grunt że Barca wygrywają to co ważne a real śrubuje rekordy... mniej ważne.
Co do rekordów bramkowych cr7 to owszem jest to nie lada wyczyn. Problem jedynie w tym, że cr7 zawodzi w ważnych meczach. Blokuje się nie wiem czy przez presję czy zbytnią zawziętość ? I nie jest to mój wymysł tylko fakt. A szkoda, bo gdyby z Barca grał na takim luzie jak z innymi drużynami PD mielibyśmy jeszcze lepsze widowisko.

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81416
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip