Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008763 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1725 dnia: Kwietnia 24, 2011, 09:26:42 am »
0
Jak nie mógł mieć sił jak w pierwszej jedenastce w porównaniu z Pucharem Króla wyszedł tylko Casillas i Carvalho.  :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1726 dnia: Kwietnia 24, 2011, 11:37:55 am »
0
No i po Ikerze widać, że sił nie miał :P Miałem nadzieję, że Osasuna wczoraj pokaże coś sensownego :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1727 dnia: Kwietnia 27, 2011, 09:33:40 pm »
0
Potrzebuje teraz trochę kasy i zacząłem likwidować moją kolekcję szali. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1714066

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1728 dnia: Kwietnia 28, 2011, 06:49:32 am »
0
Przed meczem:

Stark,chcesz koszulkę Messiego?

No jasne  :radocha:

No to wiesz, jak jest. Jedenastu na jedenastu nie mamy szans,ale na dziesięciu już powinno być lepiej.

Się rozumie,panie Guardiola :)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Panie trenerze, czy zgodzi się pan ze stwierdzeniem, że niektóre mecze to teatr jednego aktora?

Ja, ja, naturlich  :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Schalker

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +67
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1729 dnia: Kwietnia 28, 2011, 04:45:30 pm »
0
Na kartkę czerwoną na pewno nie zasłużył, co najwyżej na żółtą. Choć na tym filmiku
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=EueH4dfwnjE&amp;feature=player_embedded" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=EueH4dfwnjE&amp;feature=player_embedded</a>
widać, że nawet nie dotknął nogi Alvesa. Zresztą dużo zrobiła 'zła reputacja' Pepe, bo nie od dzisiaj wiadomo, że lubi sobie pograć ostro, i multum Katalończyków wokół sędziego zaraz po zajściu. Stark nie wytrzymał psychicznie tego zdarzenie, poddał się presji. Ale swoją drogą już dawno nie widziałem drużyny, w której tylu zawodników jęczy o byle g***o i udaje, próbując w ten sposób wymusić faul tak jak teraz Barcelona. &nbsp;
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ygmGIFz_EP0&amp;feature=youtu.be" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=ygmGIFz_EP0&amp;feature=youtu.be</a>



Gdyby nie ta czerwona kartka, to wątpię czy by Barcelona strzeliła te dwie bramki.

Pieprzyć północ, niech żyje południe !

http://oproczmarzenwartomiecjeszczepiwo.blogspot.com/

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1730 dnia: Kwietnia 28, 2011, 04:49:56 pm »
0
Kibice Barcelony nie triumfują? Chyba czują, że to zwycięstwo śmierdzi.

Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1731 dnia: Kwietnia 28, 2011, 06:11:48 pm »
0
Zawsze sądziłem, że Barcelona jest na tyle mocną drużyną, że nie potrzebuję pomocy sędziego do odniesienia zwycięstwa... Druga bramka Messiego jednak świetna.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1732 dnia: Kwietnia 28, 2011, 07:19:15 pm »
0
Dla mnie mecz masakra. Nienawidzę Barcelony,kibicuję Realowi. Nie powinno być czerwonej kartki,bez Pepe ochrona się sypnęła i to miało wpływ na ostateczny wynik. A ten Alves mało nie zesrał się z bólu i już go na noszach znosili a jak Pepe zszedł to zaraz tamten biegał po boisku jakby nic się nie stało. Nie wiem czy go zdążyli znieść na tych noszach za linię? Nie lubię Barcy ale doceniam ich wielkość ostatnio i kunszt ale w tym meczu zagrali słabiutko. Cały czas blokowali grę i mało grali,że ogólnie wielka nuda. Grali tak jakby się bali. Potem ruszyli jak Real był już w dziesiątkę a Real potem już nie potrafił wyrwać się z chaosu i dlatego stracił drugą bramkę. Ogólnie mecz brzydki za kartki,faule,szarpaniny,wyrzucenie Mourinho itp. Po takim zwycięstwie w sumie Barca nie powinna być dumna. :angry:
Wracając jeszcze do starego Realu taka ciekawostka, ostatnio w tv widziałem już trochę zapomnianego Roberto Carlosa. Uśmiałem się trochę. Skończył 38 lat i gra u ruskich w jakiejś ligowej drużynie. Strzelił podobno pierwszego gola z karnego. Śmiesznie to wyglądało, na koszulce na plecach napis po rosyjsku. :D
http://www.polskieradio.pl/13/53/Artykul/357218,Pierwszy-gol-Roberto-Carlosa-w-Rosji-%28wideo%29
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2011, 07:21:18 pm wysłana przez lewyism »

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1733 dnia: Kwietnia 28, 2011, 07:43:38 pm »
0
Messi i tak zesterydzianym wynalazkiem lekarzy jest :P

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1734 dnia: Kwietnia 28, 2011, 07:54:37 pm »
0
Kibice Barcelony nie triumfują? Chyba czują, że to zwycięstwo śmierdzi.

To ja się pocieszę :P Meczu widziałem ostatnie 20 minut i jakoś w 85 zorientowałem się, że Real gra w 10. Jak Mourinho nastawia zespół agresywnie to niech się potem nie dziwi, że mu zawodników wyrzucają. Może to jedyny sposób na Barcelonę ale taki sobie sposób wybrał. Niech popracuje nad systemem, może za rok mu się uda :D

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1735 dnia: Kwietnia 28, 2011, 08:01:35 pm »
0
Ale przecież tam faulu nie było :P a jeśli już chciał gwizdać coś czego nie było to taka nakładka jest na żółtą (przy założeniu że ona faktycznie miała miejsce). Barcelona nic wielkiego nie zagrała...a wręcz grała nudnie i bez polotu...mało sportowych zagrań z jej strony też było sporo.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1736 dnia: Kwietnia 28, 2011, 08:25:06 pm »
0
Oglądałem na nsport program analizujący decyzje sędziowskie z tego meczu.
Wyszło na to, że kartki pojawiły się tam, gdzie nie powinno ich być; z wyjątkami, o czym za chwilę ; a nie było tam, gdzie powinny.
Kartka dla zdaniem "ekspertów" słuszna, przy czym zwracali uwagę, że żaden z sędziów nie widział dokładnie sytuacji, bo wszyscy byli daleko. No, ale Guardiola widział, więc styknie, Stark dostał koszulkę Messiego, Messi pokazał, że w grze 11 na 10 świetnie sobie radzi i wszyscy zadowoleni ;)

Co do stylu gry. Z Barceloną trzeba grać z kontry i tyle. Drużyny, które grają otwarty futbol nie mają szans. Przy czym np. w Pucharze Króla, zresztą wczoraj też nie, nie widziałem tego sławnego autobusu Mourinho.
Górski mówił, że gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Gdyby prowadził w tych czasach drużynę niewykluczone, że powiedziałaby gra się tak, jak pozwala sędzia. A to, że jednym sędzia pozwoli na więcej, innym na mniej, cóż.

Zgadnijcie, kto wygrał styczniowy plebiscyt na najgorszego niemieckiego sędziego  :P
Jeśli nieziemska, kosmiczna, niesamowita, bajeczna i co tam jeszcze drużyna potrzebuje pomocy sędziego to trudno, widocznie aż taką nieziemską jednak nie jest :P



Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

guest2646

  • Gość
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1737 dnia: Kwietnia 28, 2011, 09:27:21 pm »
0
Druga bramka Messiego jednak świetna.

Akcja szła przez środek boiska, gdzie nie było zawodnika, który nie powinien dopuścić do takiej sytuacji... Faulu na Alvesu oczywiście nie było, ale no cóż, sędziowie nie mają możliwości dokładnej analizy każdego faulu. Oliwy do ognia dolał oczywiście Alves, który zwijał się z bólu jakby mu Pepe siekierą nogę odciął...Oczywiście już po chwili biegał po boisku.  :_: A Barcelona cóż, klepała, klepała i jeszcze raz klepała.

Ciekawy jestem tylko, jak Mourinho ma zamiar wygrać rewanż...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1738 dnia: Kwietnia 28, 2011, 09:31:38 pm »
0
Nie ma zamiaru już raczej,tzn. próbować pewnie będzie, ale to nierealne... chociaż gdyby na Camp Nou ekipa Mourinho strzeliła 3 bramki i nie straciła żadnej to chyba byłby jeden z najpiękniejszych dni mojego życia.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1739 dnia: Kwietnia 29, 2011, 04:45:59 pm »
0
Widzicie, wy nie rozumiecie pewnego faktu, że czarwone kartki nie są tylko za brutalne faule. Pepe dostał tą kartką za sam zamiar, przecież jakby trafił Alvesa to przypuszczam że byśmy ogladali złamanie nogi i być może koniec jego kariery. Mówcie co chcecie, ale tak nakładką sie nie wchodzi.


Uploaded with ImageShack.us

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81416
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip