Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008612 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline soundman

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1170 dnia: Maja 21, 2010, 09:08:04 pm »
0
jakby Webb byl dobrym sedzia to by nie zdegradowali swego czasu do II ligi angielskiej

a w ostatnich 2 latach wypaczyl wyniki kilkunastu meczow (nie tylko w lidze angielskiej)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1171 dnia: Maja 22, 2010, 12:18:14 am »
0
Na pal go nadziać ;] SKANDAL!
"wypaczenie" w piłce nożnej to element futbolu ;]

btw. LM zmierza w kierunku Super Bowl -> sobota jako dzień finału, sędzia (dobry) ale i tak więcej jego "nazwisko" robi zamieszania niż gdyby dali x czy y lub z.

Offline soundman

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1172 dnia: Maja 22, 2010, 11:34:53 am »
0
Webb uwaza sie za gwiazde i musi byc w centrum zainteresowania, a tu karny w 90min, a tu czerwona kartka, a tu nie
da karnego itd. Im wiecej szumu po meczu tym dla niego lepiej. A bledow popelnia przy tym mnostwo, cierpia druzyny ale
co tam, wazne ze potem znow jest na pierwszych stronach gazet. A w FIFA musi miec mocne plecy, ze mu final LM dali,
a wczesniej nie ukarali za te koszmarne bledy i gwiazdorzenie...

tak na szybko znalezione

http://dziennik.pl/sport/pilkanozna/article286458/Remis_gigantow_Sedzia_Webb_wypaczyl_wynik.html
http://michalpol.blox.pl/2009/10/Cholerny-Webb-znow-gwiazdorzy.html
http://www.sportfan.pl/artykul/16701/na-wyspach-zawrzalo-zobacz-koszmarny-blad-webba-kolejny
http://www.sportfan.pl/artykul/6383/to-najgorszy-moment-w-karierze-sedzia-webb-przeprasza-polakow
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Redknapp-wsciekly-na-Howarda-Webba,wid,11514053,wiadomosc.html?ticaid=1a35a&_ticrsn=5
http://www.sport.pl/pilka/1,65041,7596331,Liga_Mistrzow__Kontrowersyjna_decyzja_Howarda_Webba.html


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1173 dnia: Maja 22, 2010, 05:42:22 pm »
0
Jagiellonia zdobyła Puchar Polski pokonując w finale Pogoń 1:0.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1175 dnia: Maja 22, 2010, 10:57:02 pm »
0
Inter wygrał 2:0 i obiektywnie przyznaję, że był lepszy. Druga bramka Milito to majstersztyk. Tak grającego w obronie Eto'o to nigdy nie widziałem. Z drugiej strony 70 % wartości tej drużyny to Mourinho, więc niech się Inter cieszy bo od przyszłego sezonu znów ich czekają chude lata.

Szkoda, że Uefa nie pozwoliła na grę Ribery'ego - mecz byłby ciekawszy. Ktoś powinien się zastanowić na przyszłość, żeby w finale wyczyścić wszystkie kartki i pozwolić grać najlepszym.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1176 dnia: Maja 22, 2010, 11:04:43 pm »
0
PAZZA INTER AMALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po tylu latach czekania wreszcie się udało :radocha: Mam łzy w oczach, leci w głośnikach na okrągło Pazza Inter i cieszę się jakbym tam był z nimi..Mourinho jest Wielki, Inter jest Wielki :radocha:

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1177 dnia: Maja 22, 2010, 11:14:42 pm »
0
Szkoda, że Uefa nie pozwoliła na grę Ribery'ego - mecz byłby ciekawszy. Ktoś powinien się zastanowić na przyszłość, żeby w finale wyczyścić wszystkie kartki i pozwolić grać najlepszym.

i tu właśnie najlepsi muszą pokazać swoją klasę, że potrafią zagrać czysto, żeby w prawdopodobnie najważniejszym meczu ich zycia moc zagrac
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1178 dnia: Maja 23, 2010, 11:08:15 am »
0
Dobrze się stało że Lech Poznań zdobył mistrzostwo.To nasz najlepszy klub.Jak obejrzałem mecz Legia-Wisła to stwierdziłem że dawno nie widziałem takiego dziadostwa w telewizji.Legia to dno na chwilę obecną.A Wisła jest troszeczkę lepsza.Takiego badziewia dawno nie oglądałem.
Poziom spotkania tragiczny.W Legii to chyba wszystkich powinni zwolnic.To aż wstyd żeby nie sklecic przez cały mecz jednej dobrej akcji.Kopanina i jeszcze raz kopanina.Nie wiem co jeszcze w Polsce robią tacy piłkarze jak Paweł Brożek czy Małecki,oni marnują tylko czas i talent....
Jak taki poziom mają prezentowac nasze kluby w Europie to nie wróże że przeskoczą eliminacje do eliminacji rundy wstępnej do pierwszej rundy europejskich pucharów. :'(


A czego się spodziewasz teraz  :rolleyes: Będzie to samo co rok, dwa i dalej lat temu. Dopóki nie zmieni sie u nas system szkolenia i przyszłosciowe podejscie do sprawy, to wszyscy dalej nas będą kopac w dupe.  A jeśli chodzi o tegoroczne puchary, to licze, że mimo wszystko Lech z Wisłą cos tam powojują w PE, bo o LM to niestety zapomnijmy.


Uploaded with ImageShack.us

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1179 dnia: Maja 23, 2010, 12:36:01 pm »
0
Ktoś powinien się zastanowić na przyszłość, żeby w finale wyczyścić wszystkie kartki i pozwolić grać najlepszym.

Ja osobiście bym za tym nie był. Po to są żółte i czerwone kartki aby uważać i grać czysto. W szczególności kiedy jest zagrożony absencją w meczu finałowym. I nie ma tu znaczenia czy ktoś się nazywa Ribery czy np. Jodłowiec.

Co do samego meczu się nie wypowiadam, bo go nie oglądałem. Nawet bramek nie widziałem. Mogę napisać tylko tyle, że cieszę się, że nie wygrał Bayern.

Mam również nadzieję, że po zdobyciu Ligii Mistrzów Mourinho przejdzie teraz do Realu.

guest2646

  • Gość
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1180 dnia: Maja 23, 2010, 01:22:17 pm »
0
Najpierw Roger był na spalonym przy bramce na 1:0 :P No i nie przegraliśmy, był remis :P

Chodzilo mi o to, ze nie przeszlismy dalej...

Offline soundman

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1181 dnia: Maja 23, 2010, 04:38:59 pm »
0
podsumowanie ligi polskiej:

http://www.weszlo.com/news/4996

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1182 dnia: Maja 23, 2010, 05:07:43 pm »
0
'Najważniejsze zdanie (Piast – Szary) – dwie trzecie sezonu graliśmy z pijanym bramkarzem'.  -  to mnie rozjebało totalnie  :lol:





Uploaded with ImageShack.us

Offline soundman

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1183 dnia: Maja 24, 2010, 08:59:17 pm »
0
Plany kadry na rok 2010 (www.sport.pl)

29 maja: Polska - Finlandia (Kielce, godzina 17); 2 czerwca: Serbia - Polska (Kufstein, Austria, 20.30); 8 czerwca: Hiszpania - Polska (Murcia, 22); 8-12 sierpnia: zgrupowanie w Polsce; 11 sierpnia: Polska - Włochy (albo Kamerun, Kraków); 29 sierpnia - 8 września: zgrupowanie w Polsce; 4 września: Polska - Ukraina; 7 września: Polska - Australia (albo Tunezja); 3-14 października: zgrupowanie w Polsce i USA; 9 października: USA - Polska (w USA); 12 października: Meksyk - Polska (w USA); 14-18 listopada: zgrupowanie w Polsce; 17 listopada: Polska - Francja (mecz na otwarcie stadionu w Poznaniu, trwają negocjacje); 7-12 grudnia: zgrupowanie w Turcji (zawodnicy Ekstraklasy); 11 grudnia: Polska - reprezentacja złożona z ligowców innego kraju europejskiego.

http://www.90minut.pl/news/124/news1243323-Reprezentacja-zagra-z-Holandia-lub-Rosja-na-otwarcie-stadionu-w-Poznaniu.html

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1184 dnia: Maja 31, 2010, 07:36:31 pm »
0
Jose oficjalnie trenerem Realu Madryt.  :radocha: :radocha: Mam nadzieję, że to przyniesie lepsze czasy dla Królewskich.

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81416
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip