Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008691 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #105 dnia: Października 01, 2009, 01:31:20 pm »
0
Ale czemu przeszło? Przez wielkie transfery? Sukcesy ? Przez większe zainteresowanie klubem ze strony mediów/kibiców? Czy raczej przez to,co działo się z Realem później? Bo nie bardzo rozumiem.Może chodzi o kwestię finansów,na zasadzie - Byłem kibicem Chelsea przed przyjściem Abramovicza i.t.d ?  Odniosłem wrażenie,że czekasz,aż Real się "posypie". I wiem,że wielu ludzi ma na nadzieję,że projekt Pereza nie wypali. Bo mógł przyjść do Realu i w kilka lat stworzyć drużynę. Tyle,że ostatnie lata pokazały,że Real nie liczy się w Europie,więc trzeba było wstrząsnąć zespołem. Czy koniecznie tak,jak zrobił to Real? Nie. Choć kojarzy mi się to z sytuacją katastrofy lotniczej,w której zginęło kilku piłkarzy bodajże MU.W Realu grało wielu,ale to nie ten poziom,którego oczekiwał zespół,więc potrzebne były gruntowne zmiany.Ciekawe,jaką drogę obierze Milan.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2009, 01:39:19 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #106 dnia: Października 01, 2009, 03:17:50 pm »
0
Milan juz obrał. "zmieniamy cykl. to naturalna kolej rzeczy". juz k***a zmienili.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #107 dnia: Października 01, 2009, 03:47:09 pm »
0
Specjalnie dla ZQYXA, znow w akcji Twoj ulubieniec, pajac Webb

W skrótach Ligi Mistrzów tej sytuacji nie było, zarejestrował to ten, kto oglądał do końca mecz Bayernu Monachium z Juventusem Turyn. Druga minuta doliczonego czasu gry, na tablicy sprawiedliwe 0:0, w ostatniej akcji meczu na bramkę Gianluigi Buffona rusza Ivica Olic, właśnie przekracza środek boiska, będzie sam na sam z Włochem... Nie, nie będzie! Sędzia Howard Webb przerywa akcję, gwiżdże koniec meczu. Wściekły Louis van Gaal podbiega do technicznego. Czerwony z oburzenia, wrzeszczy mu prosto w twarz, za chwilę uderzy z grzywki... na szczęście się opanował. Webba kamera nie pokazuje, ale musi być przeszczęśliwy. Znów, tak jak uwielbia, okazał się najważniejszą postacią spotkania...

wiecej tu: http://michalpol.blox.pl/2009/10/Cholerny-Webb-znow-gwiazdorzy.html
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #108 dnia: Października 01, 2009, 03:52:42 pm »
0
Specjalnie dla ZQYXA, znow w akcji Twoj ulubieniec, pajac Webb


Ja go nie wystawiam. Nie jest w moim typie :P Jeśli sędzia to tylko
i to głównie ze względu na niezaprzeczalny urok osobisty :D
Swoją drogą to chyba jedyna postać z włoskiej piłki nożnej,która przypadła mi do gustu.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kto wygra Ligę Mistrzów?
Forumowicze zdecydowali:
Barcelona 5
Real Madryt 4
Milan 3
Inter 3
Liverpool 2
Manchester United 1
Rubin Kazań 1

Wyniki interesujące.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2009, 03:58:16 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #109 dnia: Października 01, 2009, 04:03:50 pm »
0
dobra, dobra, ja tam pamietam jak zaciekle Webba broniles kiedys... i klociles sie ze mna

w kazdym razie znow sie okazalo ze mialem racje - ze Webb ktory nie dosc ze nie jest zadnym
wybitnym sedzia to jest pajacem ktory chce byc najwieksza gwiazda na boisku i dlatego podejmuje
najbardziej kontrowersyjne (czesto bledne) decyzje i bywa ze wypacza wynik meczu

podalem juz mnostwo przykladow na poparcie mojej teorii, ale na pewno beda kolejne - rowniez
z checia je tu bede wrzucal
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #110 dnia: Października 01, 2009, 04:10:28 pm »
0
O ile dobrze pamiętam ;choć niekoniecznie; moja obrona Webba dotyczyła jednego meczu,w którym jakaś drużyna angielska została zmasakrowana przez inna 5-0,przy czym sygnał "do ataku" dał Webb dyktując karnego przy stanie 1-0. Zasugerowałem wtedy,że z pomocą Webba,czy bez niej i tak ci,którzy przegrali przegraliby. Jeśli to czyni ze mnie obrońcę Webba,to cóż :) Obejrzę sobie dziś na n komentarze do decyzji sędziowskich z wczoraj,pewnie dowiem się czegoś ciekawego. Bardziej niż błędy Webba w nic nie znaczącym dla mnie meczu obchodzą mnie decyzje sędziowskie w meczu Realu z Marsylią,bo tam też bywało kontrowersyjnie. I mówię to jako kibic drużyny z Madrytu. 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #111 dnia: Października 01, 2009, 04:20:23 pm »
0
wiesz nie chce mi szukac naszej dyskusji na 300 stronach tematu Pilka Nozna... bo opcja "szukaj" pokazuje tylko
ostatnie uzycie slowa "Webb", ale ja atakowalem Webba za jego wszystkie zle decyzje poczynajac od meczu
Polska-Austria, przez bledy w lidze angielskiej itd. Mowilem dlaczego on te bledy popelnia (wczoraj znow sie
potwierdzilo ze Webb chce zablysnac wsrod kamer i podejmuje w swoim mniemaniu odwazne decyzje - ale
bardzo czesto sa to decyzje glupie i bledne). Broniles go piszac ze kazdy moze popelnic bledy, pewnie ze tak,
ale on to robi specjalnie zeby znow sie znalesc w wiadomosciach i na czolowkach gazet. Nie dlatego ze jest
slepy albo nie umie sedziowac. Choc jestem pewien ze wybitny arbiter z niego nie jest, dodatkowo wlasnie niszczy
sobie reputacje tymi kontrowersjami wokol siebie. Ale jak widac ma "chody" w UEFA czy FIFA, bo co by nie zrobil
i tak dalej sedziuje (tylko w Anglii go wypieprzyli na jakis czas do II ligi, za fatalne sedziowanie w Premiership,
niestety na krotko). Inna rzecz, ze UEFA czy FIFA nie lubi przyznawac sie do tego ze ma slabych sedziow.
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #112 dnia: Października 01, 2009, 05:31:56 pm »
0
Webb to słaby sędzia, ale jego decyzja z meczu z Austrią była słuszna.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #113 dnia: Października 01, 2009, 05:34:47 pm »
0
Zastanawiam się tylko jak długo władze a przede wszystkim kibice Milanu będą znosić grę tego składu drewna, bo piłkarzami ich nazwać nie można. I określenie "drewno" to za dużo, bo w składzie czy tartaku drewno jest poukładane, a gracze Milanu są jakby ich pioruny nawalały cały czas i uciekają gdzie popadnie. Wyrąbać te próchna i dać świeżych, nowych zawodników z nadziejami na przyszłość. Ciekawe też jak długo będzie się wmawiać, że Leonardo to dobry trener. On jest jak Maradona. Żaden z nich nie sprawdził się w roli trenera. Niech idą przez parę lat popracować ze słabszymi zespołami, potem lepszymi i dopiero na końcu poważnymi drużynami pierwszoligowymi...we wczorajszym meczu w LM to już gorzej być chyba nie może jeśli chodzi o Milan...ale co mnie to, właściwie to super info bo Inter traci jednego z rywali o tytuł mistrzowski w Serie A :D

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #114 dnia: Października 01, 2009, 07:24:53 pm »
0
eksperyment z Leonardo raczej nie jest udany... Tym bardziej, że on dopiero w wakacje zaczął jeździć na jakieś staże itd. Drugim Guardiolą to on nie jest ani jako piłkarz, ani jako trener. No kurcze panowie, kryzys mamy, trzeba nam nowego pokolenia ;)

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #115 dnia: Października 01, 2009, 09:38:33 pm »
0
Tu nie chodzi o Leonardo. Z pustego i Salomon nie naleje. Ma taką kadrę jaką ma, patrząć na obecny skład i forme to wyjście z grupy w LM i pierwsza 5 Serie A to będzie sukces. Szkoda, myślałem, że Bari to była wpadka, któraś z rzędu, ale ten zespół nie stać na wiele po prostu.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #116 dnia: Października 01, 2009, 10:35:58 pm »
0
jednak w zeszłym sezonie jakoś tam jeszcze grali i nie można wszystkiego zwalać też na odejście Kaki. Przecież oni się nie dowiedzieli o jego przejściu do Realu 31.08. Mieli czas, pieniądze. Ktoś do sezonu ich jednak przygotowywał, no nie?

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #117 dnia: Października 02, 2009, 05:03:58 pm »
0
wielkie gwiazdory z Poznania pokazuja na co ich stac...oj sodowka tam sie leje strumieniami

a Zielinski? juz dawno czytalem komentarze to ze Lech to nie ten rozmiar kapelusza dla niego...

i to fakt, chcieli zrobic lepiej zwalniajac Smude to maja...lepsze jest wrogiem dobrego -wiadomo to nie od dzis

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=D_0quX-uy4Q" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=D_0quX-uy4Q</a>
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #118 dnia: Października 02, 2009, 05:26:20 pm »
0
Euzebiusz Smolarek nie zagra w reprezentacji Polski w meczach eliminacji piłkarskich mistrzostw świata z Czechami i Słowacją. Selekcjoner kadry Stefan Majewski, który zredukował skład drużyny do 22 piłkarzy, zrezygnował również z Rafała Murawskiego, Adama Kokoszki i Sebastiana Przyrowskiego.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #119 dnia: Października 02, 2009, 10:58:55 pm »
0
Ja bym dodał sytuację, iż zrobiono nagle z Lecha goliata  (na glinianych nogach)...inaczej...coś światowego w polskich realiach...sztucznie napompowano coś co przez lata jeszcze w Polsce się naturalnie nie wytworzy wokół piłki, klubów, meczów itd...

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81416
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip