Autor Wątek: Papierosek!  (Przeczytany 32376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 08, 2013, 01:54:10 pm »
+1
Ja tam siebie nazywam palacz-gawędziarz ;) Też miałam 16 lat jak po raz pierwszy zapaliłam, ale jakoś nigdy nie paliłam nałogowo. Jak mam jakiś sabat czarownic spotkanie z koleżankami czy inną imprezę lubię sobie od czasu do czasu dymek puścić, ale na co dzień jakoś mnie nie ciągnie:)
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

Buckethead

  • Gość
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 10, 2013, 09:19:43 pm »
+5
Ja nigdy jeszcze nie paliłem, i nie mam zamiaru palić :) Nie lubię też gdy ktoś pali przy mnie.

Offline wyborowa

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +12
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 10, 2013, 10:11:18 pm »
0
Nie palę. Próbowałam parę razy w życiu, ale nie przemawia to do mnie, po prostu nie znoszę tego zapachu, nie chciałabym śmierdzieć fajkami. Poza tym, szkoda mi zdrowia, zębów, skóry, włosów i paznokci. Bo je lubię.
Nie przeszkadza mi kiedy ktoś przy mnie pali, o ile nie dmucha mi dymem w twarz. Większość moich znajomych pali, także przywykłam.

Offline pawlik7

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 365
  • Respect: +187
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 10, 2013, 10:15:51 pm »
0
Nigdy mnie do tego nie ciągnęło. Oczywiście - spróbowałem ale dla mnie szału nie ma! Szkoda zdrowia i forsy.

Offline Erin60262

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +124
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 10, 2013, 10:36:20 pm »
0
jak to gówniara - musiałam spróbować ;d Jakiś rok temu, nie tyle z presji, co z ciekawości i poczucia, jak to być 'dorosłym' - że integruje także gimbazę, nie trzeba tłumaczyć. Przez pół roku latałam do jednego sprawdzonego kiosku. I tak jakiś czas popalałam, choć utrzymywałam, że to zło i etc ;p...A raz powiedziałam sobie 'stop'. I dopiero wtedy poczułam się dorosła ;D

Offline Alien

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +12
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 12, 2013, 11:36:01 pm »
0
Próbowałem rzucić ze względu na potrzebę oszczędzenia na inne rzeczy i próbowałem sziszy i e-fajki.

- e-fajka- dla mnie NIESAMOWITE paskudztwo. W smaku to jakieś takie dziwne i nie widzę sensu bawienia się.

- szisza natomiast świetna :) Tyle że i tak cholerstwo drogo wychodzi ;)

Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 12, 2013, 11:45:39 pm »
0
Nie pale - jakoś nie specjalnie odpowiada mi towarzystwo raka płuc, smrodu i nieświeżego oddechu.

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 13, 2013, 03:09:51 pm »
+1
ja również palę okazyjnie, bo na nałogowo mnie nie stać, ot co :P poza tym, moi znajomi z klasy dowiedzieli się, że palę dopiero po 2 latach, kiedy im powiedziałam, co potwierdza, że można palić i nie capić ;)

a ja wyjątkowo zapach dymu lubię. nie wiem zupełnie dlaczego, ale połączenie zapachu męskich perfum i dymu wydaje mi się niesamowicie pociągające ;)

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 13, 2013, 10:21:35 pm »
0
Dołączam do grona niepalących  :) W ogóle mnie pociąga, nie widzę w tym nic ciekawego, więc nie psuję sobie zdrowia.
Nie lubię jak ktoś przy mnie pali. Szczerze mówiąc nawet na to nie pozwalam. Albo odchodzę, albo proszę żeby ta osoba gdzieś wyszła.

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 02, 2013, 10:36:14 pm »
0
No to ja zasilam grono smolących to świństwo ;)
nie wiem czemu, ale ludzie próbują, a przynajmniej próbowali, mi wmówić, że to paskudne, okropne i robię to by 'przyszpanić' wśród znajomych..
A mnie to po prostu smakuje i ja lubię to robić, choć to chyba nie jest zbyt częste zjawisko ;)
Jedyny minus to kapitałochłonność - po ostatniej podwyżce cen naprawdę zaczęło mi to dokuczać :<
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline @maciek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1632
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm on the Nightrain!
  • Respect: +1214
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 02, 2013, 10:38:46 pm »
0
No to jak to się mówi "żul" od znajomych? xDDD
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2013, 10:40:29 pm wysłana przez Canis_Luna »


"You're just like crosstown traffic"
Up to eleven!

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 02, 2013, 10:59:03 pm »
0
Dzisiaj byłem zmuszony kupić Viceroy'e niebieskie. Ble.

A ostatnio uraczyłem się e-fajką. Dobra opcja na posiadówę w domu, gdzie się nie pali, żeby nie wychodzić na zewnątrz :D Spędziłem z tym 4-5h i nie wyszedłem na normalnego papierosa :) Ale nie widzę się z tym na codzień. Brakowało mi tego smrodu tradycyjnych fajek
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline voyteq

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +484
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 03, 2013, 11:00:46 am »
0
A ja ostatnio tylko te z klkiem jaram. Były LMy a teraz Westy :)


"You say that I'll never change but what the fuck do you know?"

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 09, 2013, 03:34:21 pm »
+2
26 stycznia 2012 roku napisałem taki post:

Ja palę tylko Częstony i Cudzesy, jak spotkam gdzieś kolegę i mnie poczęstuje to zapalę, nigdy nie palę sam i nigdy o fajka nie proszę. W życiu kupiłem tylko jedną paczkę, a co do palenia w knajpach - jest mi absolutnie wszystko jedno. Natomiast jeśli znajomy chce u mnie zapalić - na balkon.

Koleżanka Martina (czy może raczej kolega, skoro "nigdy nie pali sam") 6 lutego b.r. napisał(a) taki

a palę tylko Częstony i Cudzesy, jak spotkam gdzieś kolegę i mnie poczęstuje to zapalę, nigdy nie palę sam i nigdy o fajka nie proszę. W życiu kupiłem tylko jedną paczkę, a co do palenia w knajpach - jest mi absolutnie wszystko jedno. Natomiast jeśli znajomy chce u mnie zapalić - na balkon.

Słyszałem już o tym, jak dziennikarze podkradali sobie artykuły, muzycy patenty, firmy pracowników itp. Ale żeby podpierdalać posty na forum? Tego chyba jeszcze nie grali ;) . No ale w końcu jak czerpać wzorce to od najlepszych.

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Papierosek!
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 09, 2013, 04:31:50 pm »
0
Dzisiaj byłem zmuszony kupić Viceroy'e niebieskie. Ble.

A ostatnio uraczyłem się e-fajką. Dobra opcja na posiadówę w domu, gdzie się nie pali, żeby nie wychodzić na zewnątrz :D Spędziłem z tym 4-5h i nie wyszedłem na normalnego papierosa :) Ale nie widzę się z tym na codzień. Brakowało mi tego smrodu tradycyjnych fajek

Niebieskie Vicki są najlepsze :P