Autor Wątek: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...  (Przeczytany 47273 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 30, 2009, 07:57:28 pm »
0
pogadać można z każdym, ale oczywistością jest, że jeśli chodzi o laske, to charakter ma tu niewielkie znaczenie.  ;] młody jestem, pewnie z tego wyrosne.

Nigdy z tego nie wyrośniesz  8) Taka nasza natura.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 30, 2009, 08:33:25 pm »
0
to ja już chyba wyrosłem  :o

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 30, 2009, 09:05:28 pm »
0
A....to teraz taki styl poznawania kogoś?na ulicy?na pytanie o godzinę?itp...pewnie jest wiele innych  sposobów/?/
A...żadnemu nie zdarzyło się że dziewczyna do niego podeszła i o coś pytała? przecież to zwykła uprzejmość i kultura odpowiedzieć na pytanie...
młodzi mają dziś telefony w kieszeni..........więc to jest jednak metoda na poznanie kogoś........./?/
Nie z każdej znajomości musi cos od razy wyniknąć ale może być miło /jak to się mówi/
A...wygląd, dobry wygląd to na początek najlepsza wskazówka.Potem odkrywamy resztę czyli zarówno wady i zalety...np.brak jedynki w uzębieniu/he
Kiedyś tak było ze dziewczęta stylem ubierania się zdradzały swoją naturę np.romantyczne nastolatki miały zazwyczaj długie, proste włosy i lubiły ubierać "na hipiskę" i ta metoda nadal-jak obserwuję- fantastycznie funkcjonuje...D40

 

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34747
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #63 dnia: Września 01, 2009, 09:21:41 am »
0
Nie z każdej znajomości musi cos od razy wyniknąć ale może być miło /jak to się mówi/ - otóż to :) Strasznie interesowni są niektórzy ;) Jeśli kobieta nie będzie naszą kobietą = trza ją skreślić od razu,a najlepiej w ogóle nie poznawać ? ;)
To może przylepmy sobie wszyscy na czole info czy jesteśmy singlami,czy nie,będzie zdecydowanie łatwiej  :lol:
Aaaa i byłbym zapomniał - faceci będą chodzić z Prince Polo z napisem Miłość ;) ,a kobiety Przyjaźń  :lol: :lol: :lol:

I wtedy znowu będzie się bardziej liczył wygląd <czoła>  :P
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
A tak naprawdę liczy się to,jak człowiek widzi sam siebie.
Jeśli sam siebie gnoi na każdym kroku,to potrzebuje psychoterapii,a nie partnerstwa. (Bo nikt nigdy nie dokopie nam tak,jak my sami sobie. )
Podobnie jest zresztą,gdy uważa się za 8 cud świata.
No,ale nie zmienia to faktu,że tym drugim łatwiej jest kogoś znaleźć.
Grunt to dobra reklama,a atrakcyjne opakowanie pomaga,czyż nie? :)
"Remember in this game we call life
That no one said it's fair"
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2009, 10:09:07 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #64 dnia: Września 01, 2009, 11:04:13 am »
0
A dla mnie liczy się wygląd. Ale nie chodzi o urodę, a zadbanie. I mówię tu ogólnie o poznawaniu ludzi, a nie płci przeciwnej. Jeżeli widzę kogoś, kto ma niezbyt czyste ubranie, brud za paznokciami, tłuste włosy, to uciekam jak najdalej.
Czyli w sumie to świadczy o charakterze, więc dla mnie ten drugi aspekt się liczy (charakter).

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #65 dnia: Września 01, 2009, 12:04:49 pm »
0
Wygląd jest ważny, a już na pewno przy pierwszym poznaniu. Bo, co innego mamy oceniać, jeśli człowieka nie znamy?:d Dopiero na etapie rozmów, wspólnych wypadów można sobie wyrobić opinię, a jeśli z takiej znajomości, ma powstać coś poważniejszego, to wtedy zaczynamy zauważać inne rzeczy, typu: gesty,mimikę, sposób mówienia i jeśli te elementy idą w parze z atrakcyjnym wyglądem, może być ciekawie : )

Sam wygląd to nie wszystko, bo chyba nikt z nas nie chciałby mieć ślicznej dziewczyny i przystojnego faceta, która w głowie ma wodę ^^
Podobnie, sam charakter nie zastąpi aparycji, bo jednak miło popatrzeć na fajne kształty :)

Jeszcze zgadzam się z Zqyx'em, że poznawanie płci przeciwnej to nie musi być zawsze nastawienie się na znalezienie partnera na całe życie. Przecież można poznać kumpla/kumpele, osobę, z którą najzwyczajniej w świecie będzie nam się dobrze rozmawiało i przebywało.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #66 dnia: Września 01, 2009, 01:54:31 pm »
0
Wygląd jest ważny, a już na pewno przy pierwszym poznaniu. Bo, co innego mamy oceniać, jeśli człowieka nie znamy?:d Dopiero na etapie rozmów, wspólnych wypadów można sobie wyrobić opinię, a jeśli z takiej znajomości, ma powstać coś poważniejszego, to wtedy zaczynamy zauważać inne rzeczy, typu: gesty,mimikę, sposób mówienia i jeśli te elementy idą w parze z atrakcyjnym wyglądem, może być ciekawie : )

Sam wygląd to nie wszystko, bo chyba nikt z nas nie chciałby mieć ślicznej dziewczyny i przystojnego faceta, która w głowie ma wodę ^^
Podobnie, sam charakter nie zastąpi aparycji, bo jednak miło popatrzeć na fajne kształty :)


Nic dodać, nic ująć  :)


Uploaded with ImageShack.us

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #67 dnia: Września 04, 2009, 11:29:41 am »
0
Sam wygląd to nie wszystko, bo chyba nikt z nas nie chciałby mieć ślicznej dziewczyny i przystojnego faceta, która w głowie ma wodę ^^
Podobnie, sam charakter nie zastąpi aparycji, bo jednak miło popatrzeć na fajne kształty :)

Moja Żona chciała faceta przystojnego, który ma w głowie samo piwo... no i go dostała :)
No a jeżeli chodzi o drugie zdanie, to moja żona ma przystojnego męża, który ma piękne okrągłe kształty. hie hie hie
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34747
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #68 dnia: Września 04, 2009, 12:02:45 pm »
0
A dla mnie liczy się wygląd. Ale nie chodzi o urodę, a zadbanie.
Ja bym jednak rozróżnił wygląd w sensie urody od zadbania.Osoba "piękna inaczej" ma pewne szanse u ludzi,osoba,która o siebie nie dba już niekoniecznie. Na geny wpływu nie mamy,ale na to,jaki jest stan naszego ubrania,włosów i.t.d - już zasadniczo tak.
A zaniedbanie tych podstawowych rzeczy świadczy o nas.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #69 dnia: Września 04, 2009, 03:05:31 pm »
0
A dla mnie liczy się wygląd. Ale nie chodzi o urodę, a zadbanie.
Ja bym jednak rozróżnił wygląd w sensie urody od zadbania.Osoba "piękna inaczej" ma pewne szanse u ludzi,osoba,która o siebie nie dba już niekoniecznie. Na geny wpływu nie mamy,ale na to,jaki jest stan naszego ubrania,włosów i.t.d - już zasadniczo tak.
A zaniedbanie tych podstawowych rzeczy świadczy o nas.

Zgadzam się z Tobą. Nawet jak laska jest ładna a ma brudne paznokcie, albo kłaki pod pachami i brudne uszy, to raczej nie miałaby u mnie szans.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #70 dnia: Września 04, 2009, 03:43:25 pm »
0
Nawet jak laska jest ładna a ma [...] kłaki pod pachami i brudne uszy, to raczej nie miałaby u mnie szans.

 :) :) :) :) :) leże na podłodze. Też masz wymagania...
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #71 dnia: Września 04, 2009, 03:54:20 pm »
0
Jeśli sam siebie gnoi na każdym kroku,to potrzebuje psychoterapii,a nie partnerstwa. (Bo nikt nigdy nie dokopie nam tak,jak my sami sobie. )

Bez przesady....  ;] ja tak żyje od zawsze i już się przyzwyczaiłem i zaakceptowałem rolę przyznaną mi w filmie pt. Życie  :P

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #72 dnia: Września 04, 2009, 03:56:13 pm »
0
Czemu się gnoisz na każdym kroku?:P Jeśli można spytać

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #73 dnia: Września 04, 2009, 04:15:01 pm »
0
Sam bym chciał to wiedzieć.... :)
Odkąd tylko pamiętam to zawsze trzymałem się na uboczu , byłem słaby psychicznie i nieśmiały.W podstawówce jak jeździłem na zawody np w biegach czy w skoku w dal to nie wytrzymywałem nerwowo i w najważniejszych momentach po prostu się spalałem....Chyba w pewnym momencie stwierdziłem , że nie pasuje zupełnie do mojego otoczenia i zacząłem to w jakiś sposób sobie tłumaczyć.Chyba dlatego ale nie wiem , nie zastanawiałem się nad tym...
Nie chcę abyście mnie źle zrozumieli - nie użalam się tu nad sobą , takie coś nie ma sensu.
Po prostu odpowiadam ( szczerze ) na pytanie  :P

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #74 dnia: Września 04, 2009, 05:01:42 pm »
0
Nawet jak laska jest ładna a ma [...] kłaki pod pachami i brudne uszy, to raczej nie miałaby u mnie szans.

 :) :) :) :) :) leże na podłodze. Też masz wymagania...

A co? tobie by to nie przeszkadzało? Wyobraź sobie intymną sytuację ;) a tu nagle kłaki pod pachą  :???:  :'( ... ble ble
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Nie wyobrażam sobie życia bez...

Zaczęty przez Meximax

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22790
Ostatnia wiadomość Września 30, 2020, 01:04:31 pm
wysłana przez daub