Autor Wątek: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...  (Przeczytany 47265 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 29, 2009, 02:48:33 pm »
0
a gdy planujesz podryw to pisz tu http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=2918.315

ordnung muss sein !
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 29, 2009, 02:55:01 pm »
0
Czyli rozumiem, ze jesli chcesz kogos spytac o droge, to wolisz podejsc do babci niz do "naprawde fajnej dupy" , bo nie planujesz podrywu. A do "naprawde fajnej dupy" podchodzisz tylko gdy planujesz podryw. Bez sensu :D

Rzadko kogo o coś pytam, godzinę zawsze znam, a o drogę zdarzyło mi się pytać w życiu raz czy dwa, i zawsze podchodziłem do pierwszego lepszego przechodnia i w tym wypadku obojętne czy fajna dupa czy babcia :P
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 29, 2009, 03:12:59 pm »
0
A jak musicie na ulicy podejsc do obcej osoby? Zapytac o cos na przyklad. To podchodzcie do najladniejszej czy inaczej dokonujecie wyboru? :D

To zależy, o co chcę zapytać - jeśli o drogę, to podchodzę do takiej osoby, która najbardziej wygląda mi na "tubylca", jeśli o godzinę, to do tej, u której widzę zegarek na ręce ;) W obydwu przypadkach fizjonomia mojej "ofiary" nie ma znaczenia :D


Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 29, 2009, 09:55:08 pm »
0
do osoby "malo urodziwej" tez nie podejde bo bedzie zakompleksiona i bedzie chciala mnie splawic unikając rozmowy... Wiec wybieram po wygladzie najladniejsza bo wiem ze nawet jesli mi nie pomoze to przynajmniej da sie pogadac :D

 Myślisz że zakompleksiona/nieśmiała/zamknięta w sobie osoba będzie traciła czas na wymyślenie gadki jak odmówić Ci podania godziny? Będzie chciała się Ciebie jak najprędzej pozbyć więc poda bez zbędnych ceregieli :P

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 29, 2009, 09:57:41 pm »
0
Ale Rebel pytając o godzinę na pewno ma w tym ukryty cel... więc nie o to tu chodzi ;)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 29, 2009, 09:59:04 pm »
0
A no fakt, po pracy mózg mi gorzej funkcjonuje :P Tak czy siak, ja obstaję przy swoim :P ;)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 29, 2009, 10:30:55 pm »
0
do osoby "malo urodziwej" tez nie podejde bo bedzie zakompleksiona i bedzie chciala mnie splawic unikając rozmowy... Wiec wybieram po wygladzie najladniejsza bo wiem ze nawet jesli mi nie pomoze to przynajmniej da sie pogadac :D

 Myślisz że zakompleksiona/nieśmiała/zamknięta w sobie osoba będzie traciła czas na wymyślenie gadki jak odmówić Ci podania godziny? Będzie chciała się Ciebie jak najprędzej pozbyć więc poda bez zbędnych ceregieli :P

Akurat zegarek to ja mam. Chodzi mi o cos bardziej skomplikowanego, chocby pytanie o droge w obcym miescie. Osoba smiala i otwarta nawet mnie tam zaprowadzi gdzie chce dojsc, a niesmiala zbytnio sie nie rozgada i niewiele pomoze...

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 29, 2009, 10:38:04 pm »
0
A zdarzało Ci się zawsze że osoba mało atrakcyjna jest zakompleksiona i niechętna to rozmowy a atrakcyjna otwarta i gadatliwa? ;)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 29, 2009, 10:41:20 pm »
0
Jak tutaj pisalem pare postów wyzej tak jest w 90% przypadków. A codziennie poznaje nowych ludzi i ciagle sie to sprawdza. Dlatego zalozylem ten temat :D

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34747
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 30, 2009, 08:47:08 am »
0
Wg badań naukowców atrakcyjność fizyczna wiąże się bezpośrednio z symetrią i płodnością.
Symetria dotyczy części ciała,generalnie podobno im bardziej symetryczna twarz,tym bardziej ktoś jest atrakcyjny,a płodność można rzekomo  określić na podstawie cech fizycznych - głównie u kobiet,w szczegóły nie chce mi się wgłębiać,bo pewnie znacie ;) U facetów dochodzą jeszcze pewne cechy charakteru - typu - czy koleś będzie dobrym ojcem i.t.d,czy jest dobrym "łowcą",który zapewni byt - a to się wiąże z tym,że nie może być gołodupcem,którego aspiracje życiowe sprowadzają się do meczu LM i paczki czipsów :P
Rzecz jasna zarówno kobieta,jak i mężczyzna muszą być zadbani i.t.d. Ostatnio oglądałem program,gdzie testowano atrakcyjność ludzi na podstawie zapachów - no i muszę przyznać,że coś w tym było. Osoba,która pachniała najlepiej ( chodzi o naturalny zapach,a nie wspomagany ;) ) była postrzegana jako najbardziej atrakcyjna.

A teraz do rzeczy - wygląd liczy się,liczył i będzie się liczyć. To,czy postrzegamy kogoś jako atrakcyjnego,czy nie wpływa na chęć nawiązania z tą osobą kontaktu i jest to całkowicie naturalne. W necie oczywiście jest to trochę zaburzone,bo z reguły najpierw poznajemy człowieka,a potem widzimy fotkę.no,ale mniejsza o to. W normalnych,poza netowych kontaktach wygląd ma zasadnicze znaczenie. Oczywiście zdarzyć się może,że ktoś postrzegany jako brzydal wzbudzi nasze zainteresowanie z racji tego,ze jakoś ingeruje w nasz świat,ale sami z siebie najczęściej zwracamy uwagę na atrakcyjnych,zdrowych ( czytaj pociągających fizycznie) i.t.d.
Sporo osób tkwi w zamkniętym kręgu ładny - dobry i.t.d,a to nie zawsze ma pokrycie w rzeczywistości.
Madonna powiedziała kiedyś,że brzydale,osoby o niewielkiej atrakcyjności fizycznej starają się bardziej - np. w związku. Osoby atrakcyjne często podchodzą do życia na zasadzie - jestem atrakcyjny/a - nic więcej nie muszę. Sęk w tym,że wiele osób się na to godzi i na ( czasem ) na siłę próbuje sobie znaleźć w upatrzonej osobie te cechy,jakie sobie wymarzyły. Czasem czekają latami na zmianę,no,ale to już ich problem.

Generalnie człowiek w naturalnych relacjach zawsze najpier będzie postrzegał innych przez pryzmat tego,co widzi,bądź podpowiada mu zmysł powonienia ;) Czy trza się tym przejmować? Niekoniecznie. Trza dbać o siebie i starać się być wartościowym człowiekiem,ale ... samemu dla siebie,nie na pokaz,bądź dla kogoś,kto nas zauroczył,ujął w jakiś sposób sobą. Bo im więcej robimy dla kogoś,tym mniej robimy dla samych siebie,a to może wpędzić w niepotrzebne kompleksy,bo człowiek wciąż będzie się czuł niedoskonały.
A doskonały nikt nie jest :) No,może z wyjątkiem mnie :P <nieśmiały> :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 30, 2009, 10:10:16 am »
0
To Zqyx teraz wszystkich zdołował  :ph34r: :D

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34747
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 30, 2009, 10:29:27 am »
0
Tylko wszystkich brzydkich,niesymetrycznych i.t.d :P A przecież fani Gunsów są idealni pod każdym względem ;) Że o fankach nie wspomnę  :wub: :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 30, 2009, 10:46:08 am »
0
Ej sorry, ale ja miałbym miec brzydką zonę?? tylko dlatego, ze kobietom nie podoba się to, że najważniejszy na początku jest tylko wygląd??
Błagam Was. Mysle, ze tylko dziewczyny i kobiety tak uważają, że najwazniejsze jest to co w środku a wygląd nie za bardzo.
Moja Żona to zajebista laska i tyle. dlatego ją zacząłem podrywać i się z nia kum,plowac potem wyszło, ze prócz tego jest jeszcze inteligentna i interesująca i jeszcze jest tancerka i rusza się jak marzenie i że jest wygimnastykowana. Ju noł łot aj min...  8)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34747
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 30, 2009, 11:25:27 am »
0
Mysle, ze tylko dziewczyny i kobiety tak uważają, że najwazniejsze jest to co w środku a wygląd nie za bardzo. - sporo tak mówi,pytanie ile w to wierzy ;) Często chcą nam udowodnić,że są lepsze od nas,bo liczy się dla nich charakter i.t.d,tyle,że charakteru na pierwszy rzut oka raczej nie widać ;) Nie mówię tu o tym,że ktoś w drzwiach przepuści,czy coś,bo to akurat o charakterze mówi niewiele - jeśli brać rzecz całościowo. Ogólnie rzecz biorąc - patrzenie od początku na charakter to bujda na resorach.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jak to jest z Wami? Jak widzicie osobe ktora sie Wam podoba to od razu zakladacie ze bedzie sie z nią/nim dobrze gadalo?

Zakładać to ja se mogę kablówkę ;) Nawet jak idę w jej kierunku,to zawsze ktoś się napatoczy i mój czar pryska  :P :lol:

A jak widzicie osobe ktora totalnie Wam sie nie podoba z wygladu, to zakladacie ze sie nie dogadacie i nawet nie chcecie rozpoczynac rozmowy?

Nie. Pogadać można z każdym,o ile to będzie rozmowa,a nie monolog.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Nie liczy sie wygląd, tylko charakter...
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 30, 2009, 12:53:00 pm »
0
pogadać można z każdym, ale oczywistością jest, że jeśli chodzi o laske, to charakter ma tu niewielkie znaczenie.  ;] młody jestem, pewnie z tego wyrosne.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

 

Nie wyobrażam sobie życia bez...

Zaczęty przez Meximax

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22790
Ostatnia wiadomość Września 30, 2020, 01:04:31 pm
wysłana przez daub