Autor Wątek: Nazwy użytkownika  (Przeczytany 48521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Nazwy użytkownika
« dnia: Czerwca 26, 2006, 04:11:25 pm »
0
Mam pytanie odnośnie waszych nicków. Skąd się biorą, czy to są wasze przezwiska, czy napisaliście je sobie, bo nie przychodiło wam nic innego do głowy?
Najbrdziej zastanawija mnie; "Artbledo", "Zgyx", "Solid Shake" i "Panna Nikt"... i wiele innych
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2006, 11:42:23 am wysłana przez zqyx »

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 26, 2006, 05:49:07 pm »
0
A więc Panna Nikt już się tłumaczy, A było to tak
Smutny listopadowy wieczór ( brzmi znajomo nie  :D ), w tle Axl Rose zawodzi November Rain i Don't Cry. W pokoju siedzi zapłakana dziewczyna( chodziło o bardzooo nieprzyjemną kłotnie z dawnymym przyjacielem, który ogłaszał wszem i wobec bardzo nieciekawe momenty z mojego życia,ludziom, którzy niekoniecznie powinni o tym wiedzieć) i zastnawia się kim tak właściwie jest. Odpowiedź nasuwa jej się jedna. Nikim. A, że grono miała włączono to sobie taki nick Ustawiła Panna Nikt. Później jakoś do polubiła, nawet bardzo. A jak robiła nie udane spotkanie fanów GnR to po tym ją rozpoznawali. I tak zostało. Kocham mój nick, nawet jeżeli historie ma dziwną. ;)  

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 26, 2006, 06:12:59 pm »
0
Hubik - wywodzi się to ze szkoły podstawowej. Kiedyś kumpel tak na mnie zawołał (nie wiem dlaczego akurat tak) i tak już zostało.
Większość osób własnie na mnie Hubik woła.  

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 26, 2006, 06:47:23 pm »
0
Gunska sobie od tak wyszła jak musiałam na szybko nick wymyślić :)
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 26, 2006, 06:51:12 pm »
+1
Mój nick wziął się stąd, że uwielbiam słoneczne dni, księżycowe noce i wiatr we włosach, mogłabym wtedy spacerować bez końca, bez celu, po prostu iść przed siebie... Czuję się wtedy wolna i szczęśliwa, po prostu wiem, że żyję  :)  
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 26, 2006, 07:01:54 pm »
0
Ehhh...mój się wziął po imprezie 2 lata temu kiedy to na początku LO nikt sie nie znał i mieliśmy sie zintegrowac...
Noi każdy każdemu wymyślał ksywe...Mój kumpel sie narąbał, zobaczył, że jestem ubrany w czarną bluze z dwoma białymi paskami i to mu sie skojarzyło z serialem o samochodzie który również miał takie kolory...
A że był to Viper to tak mnie okrzyknięto :D


Mam ochote na chińskie :P

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 26, 2006, 07:13:37 pm »
0
w  poczatkach  internetu  sie  zastanawialem  jaki  miec  login  do  pierwszej    poczty  w  necie,  i  tak  myslalem , myslalem  i  w  koncu  zrobilem  skrot  swojego  nazwiska  i  wyszlo  bledo  a  po  jakims  czasie  dodalem  art  od  imienia  i  zainteresowan... ;)  i  tak  już  zostało ... mam  też  jeszcze  jeden  nick  ale  uzywam go  rzadziej  w  necie  bo  ...  mi  się  bardzo  podoba  ;)
Gn'Ration ! 

Solid Shake

  • Gość
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 26, 2006, 08:05:47 pm »
+1
wcześniej było Master Shake ( co wbrew temu co sądzą niektórzy "lingwiści" )nie ma nic wspólnego z wstrząsem tlyko z koktaljem-MAster Shake to postać z mojej ulubionej kreskówki
zmieniłem na Solid Shake bo to taka gra słów-shake w pisowni wygląda prawie jak Snake - Solid Snake - postać z jednej z najlepszych gier ever - Seria MG i MGS

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 26, 2006, 08:51:17 pm »
0
Moja ksywka kala wywodzi sie od mojego imienia Kasia!A przyjaciele wolaja na mnie chapsi a to wzielo sie od czytania kawałow z moja grupka przyjaciol zamiast chaps przeczytalam czaps (wiecie tak po angielsku heheeh)No i tak mi zostałao! :D  :lol:  

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 26, 2006, 09:17:12 pm »
0
Mawier to skrót:MAgdalena,WIktoria,ERyk

erin

  • Gość
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 26, 2006, 09:29:51 pm »
0
hehe, no ja to wiadomo.. kiedy się tu rejestrowałam naprawdę sądziłam, że na forum gnr jakaś erin musi być, ale okazało się, że jednak nie :D
kurcze myśle sobie, szybko imie jakiejś laski: Stephanie - eh nie znosze tej baby. Erin, dobra Erin.. Na forum Sunrise jeśli ktoś kojarzy jestem Jola  ;) , ale tak też nie mam na imię :lol:  

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:01:18 pm »
0
veni_f:
Był sobie taki ktoś jak veni vicious.Tu bodajże chodzi o sida z sex pistols.Nick najpierw został użyty w poczcie.Później na stronce o blink 182(byłem kiedyś ich wielbicielem,ale to już minelo).Taki nick na forum,bo taki miałem w call of duty 2.Tak po prostu,ostatnio zaczął być bardziej używany.Koledzy mnie tak nie nazywają,nazywają mnie-paździesz,lub pazio.Od nazwiska,tak mam od przedszkola.To tyle :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2006, 10:02:19 pm wysłana przez veni_f »
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:10:22 pm »
0
A mój jak nietrudno się domyślic pochodzi od imienia i też tak na mnie mówią Wojo/Wojtas, niektórzy Tosiek. A po prostu Wojtek nie mogłem bo jeden już na forum jest!

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:36:31 pm »
0
mój nick powstał na długo przed tym, zanim trafiłam na to forum. Potrzebowałam czegoś nieskomplikowanego do poczty, tak zeby łatwo było zapamiętać. A że akurat w tym czasie słuchałam występu GN'R w klubie Roxy, to zostało Roxy. Na forum wcześniej miałam roxy22 ale latek przybyło, więc poprosiłam Witka, żeby mi zmienił na Roxy. I juz zostanę przy tym nicku, tym bardziej że mam świetny avatar z neonem Roxy. Ten avatar wykonał dla mnie Mr Kokosz. Buziaki dla Niego :)  

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Nazwy użytkownika
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:47:15 pm »
0
mój nick, a właściwie tylko imię z niego, czyli Ahmet, wzieło się w 2001 od imienia jakiegoś terrorysty... i tak na mnie wołano... choć z czasem mnie to znudziło i zmieniłem to na MaAhmet, i taki nick miałem pierwotnie na forum... potem zmieniono mi na Ahmet, bo przedrostek Ma  znudził mnie, a jeszcze póżniej dodano De Valois, od scenicznego nazwska bohatera jednej książki... w szkole wołają na mnie nadal Ahmet, choć zdarza się że mówią mi Brodacz, z powodu wyznawanego przezemnie kultu Brodaczy :] zresztą tu na forum też to widać :]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2006, 10:48:26 pm wysłana przez Ahmet De Valois »