Autor Wątek: Miłość-problem  (Przeczytany 19326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 14, 2013, 08:10:44 pm »
+1
Cytuj
nie zbieraj kasy na bilet do L.A
Och nie. Muszę rozbić skarbonkę i wydać odłożone pieniądze :P

Cytuj
i jestem z siebie dumna, że jaram się takimi gośćmi, a nie jakimiś nieokreślonymi ludźmi pokroju... no dobra, bez hejtu, ale dajmy na to łan dajrekszyn.
Kiedyś tez łapałam się na myśli, że: Łał! Jestem taka super. Słucham innej muzyki niż półgłówki z mojego gimnazjum. Nie jaram się hiphopowcami.
Ale teraz doszłam do wniosku, że... rany, a co w tym złego? Owszem, ponabijać się można, czemu nie, śmiech to zdrowie, ale jeśli dla kogoś Łan Dajrekszyn jest tak samo ważne jak dla mnie Guns N' Roses to cieszę się, że ta osoba ma pasję i jakieś zamiłowania, które pomagają jej w życiu :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Buckethead

  • Gość
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 14, 2013, 08:14:39 pm »
0
Nie rób sobie żadnych "odwyków" od Gunsów (nadal ich słuchaj, oglądaj filmy i zdjęcia z nimi)
Ale tylko skład 2002!

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 14, 2013, 08:34:55 pm »
+10
nosz
 k***a jasna! szlag mnie zaraz trafi. poziom niektorych z was jest tak
zenujacy, ze to sie w pale nie miesci. bawia was cudze problemy? prosze
bardzo, od tego sa wiadomosci prywatne. albo potrollujcie sobie gdzies
indziej. moze wy nie macie problemow, bo 'jestecie tacy ekstra', ale dla
 innych to wielka sprawa. wezcie czasami spory rozbieg i walnicie
porzadnie w sciane. nie malo, ze przez was dziewczyna czuje sie jeszcze
gorzej, to sami o sobie wystawiacie niezbyt pochlebna opinie.

troche wiecej empatii i uzywania mozgu.

super spie***ie humor, gratulacje.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2013, 08:50:15 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline Erin60262

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +124
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 14, 2013, 08:38:08 pm »
0
Cytuj
Kiedyś tez łapałam się na myśli, że: Łał! Jestem taka super. Słucham innej muzyki niż półgłówki z mojego gimnazjum. Nie jaram się hiphopowcami.
Ale teraz doszłam do wniosku, że... rany, a co w tym złego? Owszem, ponabijać się można, czemu nie, śmiech to zdrowie, ale jeśli dla kogoś Łan Dajrekszyn jest tak samo ważne jak dla mnie Guns N' Roses to cieszę się, że ta osoba ma pasję i jakieś zamiłowania, które pomagają jej w życiu :)

wiem wiem, staram się być ostrożna, zwłaszcza że wśród bliskich znajomych mam też fanów takich twórców, których, hmm, nie trawię; masz rację, ważne, że mają coś, co czyni ich szczęśliwymi - co nie zmienia faktu, że my z NTS cieszymy się akurat Gunsami. I dobrze! :) <mały offopic>

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 14, 2013, 08:55:57 pm »
+4
wezcie czasami spory rozbieg i walnicie porzadnie w sciane.

Proponuję, żebyś zaczęła ...

bawia was cudze problemy?

Ten temat akurat nie może nie bawić, bo założycielka nawet jak na 13-latkę ma wyjątkowo nie po kolei w głowie.

przez was dziewczyna czuje sie jeszcze gorzej

I to przez Nas zakłada też debilne tematy ? W jakim celu ? Pochwalenia się koleżaneczkom potem ?

Offline Oplariska

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +187
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 14, 2013, 09:00:31 pm »
0
Dorastanie to ciężki okres - wiem. Ale, żeby się w kimś zakochać, trzeba go poznać. Ty co najwyżej się zauroczyłaś, zafascynowałaś. Prędzej, czy później Ci przejdzie i będziesz się jeszcze z tego śmiała ;)
o tempora, o mores!

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 14, 2013, 09:10:22 pm »
+3
Ostatnio forum zamieniło się w kącik użaleń, a nowe tematy są zakładane co 15 sekund i wszystkie na podobny temat. Powinien być wprowadzony minimalny wiek do zakładania kont, bo 13 letnie dziewczynki mają problemy emocjonalne i muszą o tym wszystkich uświadamiać. To jest p*********e forum o Gn'R a nie pudelek. 

Buckethead

  • Gość
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 14, 2013, 09:12:49 pm »
0
Nie pisz tak Banan, bo jeszcze dostaniesz warna za rasizm lol.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 14, 2013, 09:21:41 pm »
+6
Ostatnio forum zamieniło się w kącik użaleń, a nowe tematy są zakładane co 15 sekund i wszystkie na podobny temat. Powinien być wprowadzony minimalny wiek do zakładania kont, bo 13 letnie dziewczynki mają problemy emocjonalne i muszą o tym wszystkich uświadamiać. To jest p*********e forum o Gn'R a nie pudelek.  
Forum jest po to, żeby dyskutować - nie podoba Ci się temat do nie wchodź, nie pisz, nie ma obowiązku komentowania wszystkiego :) koleżanka ma prawo się tu wygadać, koniec offtopa.

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 14, 2013, 09:22:09 pm »
+2
Nie śledzę wszystkich odpowiedzi bo dużo się tutaj dzieje, więc pewnie ktoś przede mną już napisał coś podobnego. Do zakochania daleko bo to dużo silniejsze uczucie, ale na pewno jest to jakaś fascynacja młodej osoby kimś dość ważnym w jej życiu. Przynajmniej w obecnym momencie. Wydaje się to śmieszne i niedorzeczne, bo w pewnym sensie to właśnie jest pozbawione... sensu i zdrowego rozsądku. Ale to nie powód żeby wyśmiewać czy piętnować kogoś, szczególnie że dziewczyna jest bardzo młoda więc wiemy jakimi prawami rządzi się taki wiek. Za jakiś czas sama będzie się z tego śmiać (a przynajmniej powinna), ale nie depczmy czyichś uczuć, nawet jeśli dla nas wydają się zupełnie głupie. Możemy uświadomić i pomóc zrozumieć "błąd", uszanujmy jednak czyjąś chwilową fascynację i zły dobór słów (bo zakochanie to zdecydowanie nie jest, co najwyżej tymczasowe zauroczenie osobą z innego świata) :).

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 14, 2013, 09:27:45 pm »
0
Cytuj
nie zbieraj kasy na bilet do L.A
Och nie. Muszę rozbić skarbonkę i wydać odłożone pieniądze :P

Ja miałam taką fantazję, a co!  :D W swoim czasie planowałam sobie podróż "śladami Axla Rose", zwieńczoną oczywiście spotkaniem z 30-letnim wtedy obiektem moich westchnień, i na ten cel gromadziłam środki  :facepalm:. Hahaha! Dzięki temu dosyć wcześnie wzięłam się do roboty. No i jak wyzdrowiałam, to miałam co rozbijać  ;)

Offline Wwzjr.

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +49
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 14, 2013, 09:52:07 pm »
0
Tak czytam i nie wiem, czy to jakiś żart? Zaczęłam się zastanawiać, czy i ja taka byłam (nie tak dawno temu), cholera, chyba nie. No ale dobra, nie można oceniać każdego swoją miarą. Nie uważam tego za jakiś szczególny problem. Ta fascynacja Ci przejdzie (bo miłością tego nazwać nie można), a nawet jeśli nie całkiem, to w końcu zrozumiesz, że tak po prostu bardzo ich cenisz i... to tyle. Możesz ich uwielbiać, ale to nie jest miłość. Nie rozumiem tylko jednego: co ma do tego Twoja rodzina? Znaczy... czego nie akceptują? Tego, że słuchasz danego zespołu, czy raczej Twojej "miłości" do osoby? Jak dla  mnie nie ma tu nic do akceptowania. Btw. przegapiłam, czy jeszcze nie ujawniłaś o kogo chodzi?

Offline hypatia

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 436
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +119
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 14, 2013, 10:02:49 pm »
+2
Domyślenie się, że chodzi o Axla nie jest specjalnie trudne :P

uchwytny

  • Gość
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 14, 2013, 10:08:36 pm »
0
na wstepie chcialbym przeprosic za rejestracje ale przegladam forum od dluzszego czasu, wiem ze nie powinno mnie tutaj byc bo zostalem zbanowany (nieuchwytny) ale chcialem tylko pomoc tej dziewczynie bo chyba nie potraktowaliscie jej zbyt milo.

BittersweetRaspberry, bylem kiedys w podobnej sytuacji (oczywiscie to nie byl axl ani guns n roses) ktorej teraz nie bede opisywac bo to calkiem zabawne z perspektywy czasu ktory uplynal, ale jedyne co moge ci poradzic i co na 100% wyjdzie ci na dobre to przelanie tego 'uczucia' na cos zwiazanego z twoja 'miloscia'. jesli jest to axl, lub inny czlonek zespolu to moze podejdz do tego w taki sposob: "co jesli bede miala okazje go spotkac? musze z nim rozmawiac!" - przyloz sie do nauki angielskiego, to z pewnoscia nie wyjdzie ci na zle. oni są muzykami więc moze tez zapisz sie na lekcje jakiegos instrumentu? bedziesz mogla grac kawalki swojego ulubionego zespolu, rozladowywac emocje i jeszcze jesli spotkasz slasha to bedziesz mogla z nim pojammowac. ogolnie lepiej nie przesiaduj na forach i tym bardziej nie otwieraj sie zbyt bardzo, nie pisz o tym co na prawde czujesz bo moze sie okazac ze ktos uwaza inaczej i cie zranic. mam mlodsza siostre wiec troche znam sytuacje ;)

ps sluchanie one direction to nic zlego, jesli sluchasz guns n roses tylko dlatego zeby nie sluchac one direction, biebera lub innych 'topowych' artystow to lepiej tego nie rob. sluchaj WSZYSTKIEGO dzieki temu bedziesz wiedziec co lubisz najbardziej, a przy okazji poznasz wiele innej dobrej muzyki (zlej tez ale to skutek uboczny, nieszkodliwy).

chcialbym rowniez pozdrowic forum, szkoda ze nie moge postowac :( . witku nie musisz mnie banowac, obiecuje ze nie uzyje nigdy wiecej tego konta. mam nadzieje ze zakladajac ktores z kolei konto nie wyszedlem na gimbusa wiekszego niz za jakiego mieliscie mnie dotychczas :o

Offline Wwzjr.

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +49
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 14, 2013, 10:09:36 pm »
0
Domyślenie się, że chodzi o Axla nie jest specjalnie trudne :P

Dobra, dobra. Wszędzie są jakieś zwroty akcji. I tym razem na nie liczyłam. Może wcale nie Axl? Kto wie... Może dziewczyna nas zaskoczy :D

 

problem z klawiszem CTRL

Zaczęty przez whatashame

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2062
Ostatnia wiadomość Sierpnia 06, 2013, 11:53:28 am
wysłana przez Witek