Autor Wątek: Miłość-problem  (Przeczytany 19321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Buckethead

  • Gość
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 14, 2013, 06:45:38 pm »
+3

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 14, 2013, 06:51:01 pm »
+1
Nigdy nie mieliscie problemu zadnego, ze tak podchodzicie do tego? Cos co dla jednej osoby jest malo istotne, dla kogos moze byc wazna sprawa. Tak czy inaczej - mysle, ze Twoja fascynacja bedzie odpuszczac, postaraj sie podejsc do tego spokojnie :) rodzice na pewno nic zlego nie powiedza, ani nie zrobia. Zyj swoim zyciem po prostu, a bedzie Ci lepiej:)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 14, 2013, 06:51:17 pm »
+1
Ten temat poprawił mi humor nieziemsko :lol: Nie wiem jednak czy się śmiać, czy płakać, komedia i tragedia w jednym...hahahahaha :lol: Rozumiem zakochać się w wujku, nauczycielu czy nawet ojcu, to jeszcze jakoś można zrozumieć w tym wieku, ale mówić to w kontekście nierealnego do osiągnięcia Gunsa? Jeszcze napisz, że to Axl :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2013, 06:54:34 pm wysłana przez eXtreme »

Offline Disease

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Little Grace
  • Respect: +352
    • Fanpejdż.
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 14, 2013, 07:00:07 pm »
+1
Hej ludzie, troszkę wyrozumiałości! Dziewczyna się pogubiła. Myślę że to zwykła fascynacja, o miłości nie ma tu mowy. Nie uwierzę, że nie mieliście w tym wieku takiej osoby którą uwielbialiście do szaleństwa. Swoją drogą też jestem ciekawa o jakiego Gunsa chodzi.  :P

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 14, 2013, 07:13:24 pm »
0
Zapewne o Axla z przed 30 -tu lat , co już jest abstrakcją .To fascynacja która z czasem minie ,więc żyj własnym życiem   :) A pomarzyć nic nie szkodzi  to taka odskocznia od szarego codziennego życia  :D

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 14, 2013, 07:30:37 pm »
0
brat rozpaczliwie stara się zdobyć mój pamiętnik,ciągle mi powtarza,że to "cioty i dziwkarze,narkomani',ciągle robi aluzje,i mówi " i tak jestem od nich bardziej męski,i na mnie leci więcej lasek " itd.

 :facepalm: zabrakło mi słów... bardziej męski od Gunsów i więcej dziewczyn na niego leci tak? chyba w jego marzeniach

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 14, 2013, 07:32:50 pm »
+4
Ten temat otrzymuje 10/10 i znak jakości! :D
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2013, 07:36:50 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 14, 2013, 07:33:32 pm »
0
No z lekka dziwne zjawisko  :P Zafascynowałaś się facetem i już, i nie rozumiem tej tragedii, że Twoja rodzina "podejrzewa", że brat próbuje zdobyć pamiętnik. I to wszystko dlatego, że jeden z Gunsów Ci się spodobał? Każdy kiedyś miał świra na punkcie jakiejś gwiazdy, ale trzeba zejść na ziemię. Twój opis tego wszystkiego wygląda jakbyś opisywała sytuację między Tobą a np. jakimś przystojnym nauczycielem a nie między Tobą a kompletnie nie osiągalnym Gunsem i to przypuszczam,że jeszcze do tego z jego "młodą wersją". A tak poza tym to całkiem fajną telenowelę możnaby z tego zrobić. Dziewczyna zakochuje się w nieodpowiednim facecie, rodzina "podejrzewa", wszyscy są przeciwko tej "miłości"  :P. Ile dziewczyn o takim czymś marzyło, ale Ty musisz nad tym przejść do porządku dziennego bo trochę się pogubiłaś.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 14, 2013, 07:40:56 pm »
+1
Cytuj
Cóż, należy szczerze wyznać, iż jeszcze nie było takiej sytuacji aby fanka została dziewczyną sławnej gwiazdy.
Perla - żeby daleko nie szukać.
Albo Katie Holmes.
Albo w drugą stronę: Ashton Kutcher.
Nigdy nie mów nigdy. Pewnie jeszcze więcej by się znalazło.
"Ten argument jest inwalidą" :P



Co do dialogu z rodzicami. Mam sto pięćdziesiąt lat :P (no dobra, 24 :P ), ale mam to samo z mamą i uważam, że to po prostu zwykłe droczenie. Niech mama tylko zauważy nową tapetę na komputerze, nowy klip, który non stop oglądam, nowy film, który bardzo chcę obejrzeć i zawsze rzuca coś w stylu: "Oho, czyżby nowa miłość?". Ja się wtedy oburzam, myśląc: "Mamo, co Ty wiesz" :lol: bo w jakimś stopniu jest to miłość. Platoniczna. Zauroczenie. Fascynacja. Pasja. Ale nie prawdziwe uczucie, które zapewni mi spokojne życie u czyjegoś boku.
Pasja.
Lubię to słowo :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Erin60262

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +124
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 14, 2013, 07:41:15 pm »
0
słuchaj, miłość to trochę inna sprawa - trudno nazwać miłością uczucie do kogoś, z kim nawet nie rozmawiałaś. Ale zauroczenie/fascynacja/uwielbienie możesz mylić z tym, bo a) cały czas siedzi w Twojej głowie b) jest to zainteresowanie osobą płci przeciwnej, a więc potencjalnym partnerem c) Gunsi sprzed 20 lat są megaseksownymi kolesiami, sama się w kocham w całej oryginalnej piątce, mam pińset zdjęć w komputerze jak jakaś psychofanka, czytam o nich, szukam informacji, a sprawia mi to przede wszystkim  radość i jestem z siebie dumna, że jaram się takimi gośćmi, a nie jakimiś nieokreślonymi ludźmi pokroju... no dobra, bez hejtu, ale dajmy na to łan dajrekszyn.
No i co? Kocham ich i się cieszę, że znam ich twórczość, że są na tym świecie, że było mi dane zobaczyć jednego z nich na żywo :)
Marzenia są super, ale uważaj, żebyś nie przegapiła czegoś, co będzie blisko, przez świat fantazji. Fascynację wykorzystaj produktywnie: czytaj o nim, poznawaj jego muzykę, ucz się - ja marzę np. o tym, żeby wiedzę o muzyce, jaką dzięki temu zdobywam wykorzystać później w zyciu - np. jako dziennikarz muzyczny :)

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 14, 2013, 07:42:07 pm »
0
Oj tam, nie przejmuj się niektórymi komentarzami. To tylko faceci - nie znają się ;) Miłość - oczywiście nie, ale zakochanie w osobie, niech będzie, że publicznej - jak najbardziej jest możliwe. To właśnie zauroczenie, fascynacja, uwielbienie, motyle w brzuchu i klapki na oczach na zmianę z różowymi  okularami :wub: Jest na to lekarstwo: CZAS. Przejdziesz różne fazy i w końcu samo minie. A później pewnie zmienisz obiekt zainteresowań albo dojrzejesz. Bardzo skuteczne jest też inne lekarstwo: MIŁOŚĆ albo ZAKOCHANIE w realu ;)
I radzę Ci - nie zbieraj kasy na bilet do L.A. - lepiej zainwestuj ją w siebie na miejscu (wiem co mówię!)  :P
Co do KOLEJKI - ja już swoje odstałam, jak by co, moje miejsce jest wolne  :lol:

Offline oj007a

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +370
    • Frank Sidoris Fans
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 14, 2013, 07:47:30 pm »
0
jak miałam hmmm 14 lat?! Zauroczyłam się w pewnym mężczyźnie (nikt z Gunsów- Polak, przyjaciel mojego brata ciotecznego, dość znana postać). Fajnie było z nim pogadać, wciągnął mnie jeszcze bardziej w świat muzyki- szczególnie kiedy byłam już starsza ok. 17 roku życia. Na początku miałam "fioła" na jego punkcie (mega przystojny dojrzały mężczyzna), a teraz? Ostatnio spotkałam go. Poznał mnie, porozmawialiśmy i było bardzo miło... za kilka miesięcy urodzi mu się 3 dziecko :D
Jest ode mnie starszy o jakieś 20 lat. Nieważne. Z wiekiem przeszło jak Ty to nazwałaś "zakochanie", a zamieniło się w szacunek.
Z Tobą też tak będzie i życzę Ci, aby udało Ci się spotkać swojego idola :)

Offline mikus666

  • Newsman
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 14, 2013, 07:48:19 pm »
0
Powiedzcie, że to fake, prosze.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 14, 2013, 07:51:13 pm »
0
mikus, nie mów, że czytanie tego Cię nie bawi :P
Geoff Fuckin' Tate!


Offline SleepingSheep

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Respect: +376
Odp: Miłość-problem
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 14, 2013, 07:56:47 pm »
0
Nie rób sobie żadnych "odwyków" od Gunsów (nadal ich słuchaj, oglądaj filmy i zdjęcia z nimi), bo kiedy człowiek na siłę próbuje przestać kogoś kochać/fascynować się kimś/tęsknić to zachodzi reakcja całkowicie odwrotna. Taka osoba tęskni/kocha/fascynuję się tym kimś jeszcze bardziej. Naprawdę. Radzę ci stworzyć zeszyt, gdzie będziesz wklejać wszelkie informacje i zdjęcia na jego temat, jakie znajdziesz w prasie czy w internecie. Dodatkowo możesz spróbować go narysować i wszelkie rysunki wklejać do tego zeszytu. Polecam ci także zacząć pisać opowiadanie z tobą i nim w roli głównej (tylko dobrze to ukryj przed wścibskim bratem). Być może moje pomysły wydają ci się głupie, ale naprawdę pomagają. Za parę lat, kiedy ta fascynacja ci przejdzie to siądziesz i otworzysz sobie taki zeszyt oraz powspominasz stare dobre czasy. Uśmiechniesz się do wspomnień, kiedy będziesz czytać opowiadanie, które przed latami stworzyłaś. Serio. ;)
And she's buying a stairway to heaven...

 

problem z klawiszem CTRL

Zaczęty przez whatashame

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2062
Ostatnia wiadomość Sierpnia 06, 2013, 11:53:28 am
wysłana przez Witek