Autor Wątek: Homoseksualizm  (Przeczytany 109151 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 25, 2009, 08:41:56 pm »
0
Przegladam Wasze posty. Nasuwa mi sie jedno pytanie. Skierowane jest glownie do tych, ktorzy deklaruja akceptacje dla homoseksualistow,


Jesli geja/lesbijke traktujesz jako rownego sobie, to dlaczego przekreslasz go jako kandydata na rodzica?

Hm ja już napisałam dlaczego, bo nawet jeśli gej/lesbijka jest świetnym rodzicem, to i tak może to negatywnie wpłynąć na dziecko, głównie przez brak akceptacji ze strony społeczeństwa. Z resztą się rozpisałam kilka postów wcześniej.


nowy nr gg : 12071320

Tiramisu

  • Gość
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 25, 2009, 08:42:08 pm »
0
Może dla "Rodziców" to będzie dobre, ale dla dziecka to będzie złe, jakiekolwiek intencje mieliby jego opiekunowie

Na jakiej podstawie opierasz to stwierdzenie?

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 25, 2009, 08:44:21 pm »
0
Z Twego twierdzenia wynika, ze para rodzicow homoseksualnych nie bedzie kochac dziecka tak mocno, jak heteroseksualni.
Źle mnie zrozumiałaś. Grzon dobrze napisał o co mi chodziło.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Tiramisu

  • Gość
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 25, 2009, 08:45:28 pm »
0
Ktory model bedzie lepszy dla dziecka?
1.para hetero, nalogowi alkoholicy
2. para homo, bez nalogow

Offline Mistrzyni Pierwszej Krwii

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Kobieta
  • crazy life
  • Respect: +2
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 25, 2009, 08:46:57 pm »
0
Mnie homoseksualiści nie wadzą  ,uważam ,że człowiek się z tym rodzi  ,nie uważam tego bynajmniej za chorobę jeden jest taki a drugi taki ;.a co do wychowania dzieci , gdybym będąc dzieckiem miała do wyboru sierociniec a dom w którym wychowywało mnie dwóch gejów lub dwie lesbijki to wolałabym zamieszkać z nimi w domu bo skoro uważam ,że człowiek się z tym rodzi to mnie przecież nie "zaraża"swoim gejostwem.Ale jak to mowią sporo wody musi upłynąć ,żeby coś takiego było zaakceptowane przez nasze polskie społeczeństwo.Ogólnie uważam ,że każdy ma prawo żyć jakmu się podoba o ile to nie szkodzi innym i chociaż nikt nie zastąpi matki i ojca to może czasem taka rodzina da dziecku to ciepło którego na pewno nie otrzyma w sierocińcu gdzie tak naprawdę jest niczyje .
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2009, 09:23:55 pm wysłana przez monisiura »
Always I feel like
There's  nothing' that's stopping me
All things are possible
I am unstoppable
Belive in yourself :)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 25, 2009, 08:49:33 pm »
0
Może dla "Rodziców" to będzie dobre, ale dla dziecka to będzie złe, jakiekolwiek intencje mieliby jego opiekunowie

Na jakiej podstawie opierasz to stwierdzenie?

Jestem za tradycyjnym modelem rodziny - nikt i nic nie zastąpi dziecku matki - kobiety. Są momenty w życiu każdego, a już na pewno w życiu dziewczynki->nastolatki-> kobiety, w których bardzo ciężko jest poradzić sobie właśnie bez matki - pierwsza miłość, okres dojrzewania, ciąża - te etapy, w których nawet najwspanialszy, najczulszy, najbardziej tolerancyjny ojciec nie dałby sobie rady z tego chociażby powodu, że jest mężczyzną i nie czuje, nie doświadcza pewnych rzeczy. Pomyślcie, ile razy w różnych życiowych sytuacjach biegliście/biegłyście do mamy i czy równie swobodnie pobieglibyście do taty, albo dwóch tatusiów? Jak nieszczęśliwe są dzieci, które wychowywały się bez matek, nie dlatego że nie miały drugiego rodzica, tylko właśnie dlatego że zabrakło w ich życiu tego "kobiecego pierwiastka". To samo tyczy się ojca - ile razy pomógł, był, kiedy się go potrzebowało, przeprowadził niejedną "męską rozmowę" ze swoim synem, rozpieszczał do bólu córeczkę, jak ciężko byłoby wejść wielu panom w dorosłe, odpowiedzialne życie gdyby nie ich ojciec - myślę że to mogą powiedzieć ci, którzy się bez niego wychowali. Ja nie wyobrażam sobie życia bez mojego ojca.
Reasumując - w rodzinie musi być równowaga, żeby dziecko rozwijało się emocjonalnie w sposób prawidłowy i pewnie weszło w dorosłe życie.

kieruję się prostym myśleniem - gdyby homoseksualiści mieli posiadać dzieci, to natura by im umożliwiała zachodzenie w ciążę.
Mogą zapewniaćć im wszystkie potrzeby fizyczne, zabawki, opiekę, mogą nawet je kochać, ale potrzeb duchowych - w 100% nigdy im nie zaspokoją.

Można stawiać sprawę - ile rodzin heteroo jest nałogowcami, biją dzieci itd. Ale niemożliwe jest, żeby wszystkim patologicznym rodzinom czy to hetero, czy homo pozabierać dzieciaki i poprzekazywać je spokojnym ludziom. Zawsze będą jakieś anomalie.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 25, 2009, 08:52:14 pm »
0
Zresztą gej tez może byc  ćpunem, alkoholikiem itd.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

knife

  • Gość
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 25, 2009, 09:16:18 pm »
0
Ktory model bedzie lepszy dla dziecka?
1.para hetero, nalogowi alkoholicy
2. para homo, bez nalogow


Sama przyznałaś mi rację w stwierdzeniu, że facet powinien być facetem, a kobieta kobietą. W przypadku rodziców i dziecka, dziecko czerpie od rodziców: od ojca siłę, zaradność, od matki dobro, opiekuńczość itp. W związku homoseksualnym jest to zachwiane. Dla przykładu Facet jest facetem, a drugi facet jest kobietą. NIGDY nie uznam homoseksualizmu za naturalną sprawę. To, że można się z czymś urodzić, nie znaczy, że jest to dobre. Można urodzić się z chorobą. A argumenty typu zjawiska homoseksualizmu u zwierząt nie są argumentami. Zwierze dąży do zaspokojenia swojego instynktu, człowiek poniekąd kieruje się rozumem. Chociaż coraz powszechniejszy model rozumowania wygląda tak: "jeśli czujesz jakąś potrzebę, to musisz ją zaspokoić. Bądź sobą!".

http://www.pro-life.org.pl/2008/05/wyleczeni-z-homoseksualizmu-boj-si.html

Tiramisu

  • Gość
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 25, 2009, 09:20:01 pm »
0
knife, tamta rozmowa dotyczyla zwiazkow heteroseksualistow

knife

  • Gość
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 25, 2009, 09:25:08 pm »
0
wklejałem to w kontekście wychowania seksualnego, warto sobie przypomnieć: http://www.tvp.pl/publicystyka/serwisy/tematyka-spoleczna/warto-rozmawiac/wideo/zmiany-w-oswiacie-czy-na-lepsze
Miłego oglądania.

Offline Mistrzyni Pierwszej Krwii

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Kobieta
  • crazy life
  • Respect: +2
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 25, 2009, 09:28:35 pm »
0
A co lepsze nieszczęśliwe ,niekochane dziecko , które  nigdy nie widziało domu czy wychowane przez homoseksualną parę?
Always I feel like
There's  nothing' that's stopping me
All things are possible
I am unstoppable
Belive in yourself :)

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
  • Respect: +3
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 25, 2009, 09:32:19 pm »
0
Fakt, 2 mamusie czy 2 tatusiów to chyba mniejsze zło od bidula.
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

knife

  • Gość
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 25, 2009, 09:33:59 pm »
0
Monisiura: pytanie nie wnosi niczego do dyskusji. W podchwytliwy sposób próbujesz postawić homoseksualistów w lepszej pozycji jako wybawców niekochanych dzieci. Pytaniem na pytanie: A co lepsze nieszczęśliwe ,niekochane dziecko , które  nigdy nie widziało domu czy wychowane przez pare heteroseksualistów?

Miłego oglądania:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=blUSDrR08bw&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=blUSDrR08bw&amp;feature=related</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=n98C8xWC1_c&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=n98C8xWC1_c&amp;feature=related</a>


Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 25, 2009, 10:27:53 pm »
0
Szkoda waszego zdrowia, bo jeśli są osoby homoseksualne które chcą mieć dziecko pod opieką to są wstanie tego dokonać...sposobów jest parę...kobiety mają "prościej". Przypomnę, że w Polsce adoptować czy też przysposobić dziecko może osoba samotna prowadząca 1 os gospodarstwo domowe, lub małżeństwo. Nikt więcej. Tak jest i pewnie to się nie zmieni.

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 26, 2009, 11:40:28 am »
0
Oczywiście homoseksualiści to normalni ludzie, nawet nie chcę pisać, że ich akceptuję, bo to brzmi tak, jakby była możliwość ich nieakceptowania przeze mnie.
Kiedyś byłam przeciwna możliwości adopcji dzieci przez homoseksualistów, ale teraz jestem za.