Autor Wątek: Homoseksualizm  (Przeczytany 109837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpnia 08, 2011, 02:39:09 pm »
0
Oczywiście, że mogą. Czepiasz się Mexi! ;)
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpnia 08, 2011, 03:11:55 pm »
0
Akurat tutaj ukazałem moją sympatię do wyrywania zdań z kontekstu :P
Chociaż też niekoniecznie, bo niektórzy uważają, że skoro kobieta+kobieta, lub facet+facet nie mogą mieć dzieci (no bo jak), to nie mogą ich również adoptować. Tak więc pytanie do tych osób - czy osobom bezpłodnym zabronią adopcji? No przecież natura uniemożliwiła tej parze heteroseksualnej począć dziecko.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpnia 08, 2011, 03:27:09 pm »
0
Naturalnie kobieta+mężczyzna mogą mieć dzieci. Jeśli jednak nie mogą, to ze względu na hmmm... powiedzmy problemy zdrowotne.
Natomiast facet+facet lub kobieta+kobieta choćby byli najzdrowsi na świecie, to fizycznie nie są zdolni do poczęcia dziecka w sposób naturalny.

Ale tu chodzi o samo wychowanie - moim zdaniem dziecko MUSI mieć tatę i mamę, kobietę i mężczyznę. Im pełniej rodzice spełniają swoją funkcję jako kobieta i mężczyzna, mama i tata, tym większa szansa na prawidłowy rozwój dziecka. Dziecko obserwuje rodziców i bierze od nich najlepsze cechy: od ojca siłę, odwagę, od mamy uczy się miłości, czułości itd. Nie umiem tego zbyt dobrze wytłumaczyć...

Np. jak tata zabierał mnie gdzieś na pieszą wędrówkę po lesie, to była to dla mnie super przygoda, z mamą nie chciało mi się tak chodzić. Z drugiej strony zdecydowanie wolałem jak mama piekła ciasto, czytała mi bajki itp. niż gdy robił to tata.

Po prostu moim zdaniem wszystko w naturze jest tak zrobione, że mamy swoją rolę w świecie, jesteśmy bardzo ważnymi trybami w tej wielkiej maszynie, i nie powinno się tego psuć.
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpnia 08, 2011, 04:17:14 pm »
0
Ok, no to ja Ci dam kolejny przykład do Twojego kolejnego argumentu - a co jak dziecko wychowuje tylko matka/ojciec?
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpnia 08, 2011, 04:24:28 pm »
0
To jest trudna sytuacja, ale mimo wszystko bardziej naturalna niż dwóch ojców albo dwie mamy.
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline muller

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpnia 08, 2011, 06:05:21 pm »
0
No dobra ale zwiazek kobiety i mezczyzny jest normalny.
Ale facetow i babek? Chcialby ktos  miec 2 ojcow?? Jeszcze niebiologicznych?
Duff: "Did I say bananas?"
Slash: "Yeah hahaha"
Duff: "I did?? No...!!"

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpnia 08, 2011, 06:10:44 pm »
0
jak kogoś wychował ojciec i matka to na pewno by nie chciał dwóch ojców ;P ale od małego...
cóż, psycholodzy mówią że takie dzieci nie mają jakiś tam zaburzeń, a przynajmniej nie w większym stopniu niż dzieci wychowywane przez tradycyjną parę...

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpnia 08, 2011, 06:34:13 pm »
0
Niestety większość Polaków jest zbyt tępa aby zrozumieć to, że wychowywanie przez dwóch ojców albo dwie matki w żaden sposób nie "spacza" dziecka. Dlatego między innymi tak podziwiam USA, gdzie już od dawna związki homoseksualne są zalegalizowane i mają prawo adopcji. Tak jak już mówiłem, my widać jeszcze nie zeszliśmy z drzewa w stosunku do pewnych tematów :facepalm: I nikt mi nie wmówi, że dwaj ojcowie albo dwie matki gorzej wychowają dziecko. Jeżeli kochają je ponad życie i zrobią dla jego dobra wszystko co tylko mogą to nikt ale to nikt nie ma prawa odebrać im radości z posiadania własnej rodziny.

Offline muller

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpnia 08, 2011, 06:39:54 pm »
0
Niestety większość Polaków jest zbyt tępa aby zrozumieć to, że wychowywanie przez dwóch ojców albo dwie matki w żaden sposób nie "spacza" dziecka. Dlatego między innymi tak podziwiam USA, gdzie już od dawna związki homoseksualne są zalegalizowane i mają prawo adopcji. Tak jak już mówiłem, my widać jeszcze nie zeszliśmy z drzewa w stosunku do pewnych tematów :facepalm: I nikt mi nie wmówi, że dwaj ojcowie albo dwie matki gorzej wychowają dziecko. Jeżeli kochają je ponad życie i zrobią dla jego dobra wszystko co tylko mogą to nikt ale to nikt nie ma prawa odebrać im radości z posiadania własnej rodziny.

dzięki za to że nas nazywasz brzydko.  ale sam fakt ze biologicznie nie mogą mieć dzieci chyba logicznie tłumaczy ze to wbrew naturze
Duff: "Did I say bananas?"
Slash: "Yeah hahaha"
Duff: "I did?? No...!!"

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpnia 08, 2011, 07:16:27 pm »
0
Niestety większość Polaków jest zbyt tępa aby zrozumieć to, że wychowywanie przez dwóch ojców albo dwie matki w żaden sposób nie "spacza" dziecka. Dlatego między innymi tak podziwiam USA, gdzie już od dawna związki homoseksualne są zalegalizowane i mają prawo adopcji. Tak jak już mówiłem, my widać jeszcze nie zeszliśmy z drzewa w stosunku do pewnych tematów :facepalm: I nikt mi nie wmówi, że dwaj ojcowie albo dwie matki gorzej wychowają dziecko. Jeżeli kochają je ponad życie i zrobią dla jego dobra wszystko co tylko mogą to nikt ale to nikt nie ma prawa odebrać im radości z posiadania własnej rodziny.

Rozumiem, że podziwiasz tylko 3 stany (z 50) w USA, bo tylko stany Nowy Jork, Rhode Island i Nowy Meksyk akceptują małżeńskie związki homoseksualne.
Warto się tylko zastanowić, czy to aby na pewno my nie zeszliśmy z drzewa. Przypominam, że akceptując związki homoseksualne cofamy się o ponad 4500 lat, kiedy to był złoty czas homoseksualizmu. Myślę, że jesteśmy na dość dobrym poziomie jako kraj odnośnie homoseksualizmu. Chyba nie ma zbyt wielu przejawów agresji (nie interesuję się tym, ale mam nadzieje, że nie ma), a jednocześnie nie świrujemy z przyznawaniem pełnych praw parom homoseksualnym. Na szczęście homoseksualizm nie jest u nas karany jak w niektórych państwach, a w niektórych jest nawet śmiercią!!! :/.
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpnia 08, 2011, 07:21:03 pm »
0
Ponadto ruchanie się w dupsko przez 2 mężczyzn jest obleśne, niehigieniczne i powoduje wiele różnorakich chorób !

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpnia 08, 2011, 07:53:26 pm »
+1
Za to chyba żaden facet nie odwraca wzroku jak to dwie panienki się na wzajem pieszczą :D

Mój Miszcz :D :

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=f-qYrWDqMsY" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=f-qYrWDqMsY</a>
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2011, 07:55:01 pm wysłana przez eXtreme »

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpnia 08, 2011, 10:17:10 pm »
0
Niestety większość Polaków jest zbyt tępa aby zrozumieć to, że wychowywanie przez dwóch ojców albo dwie matki w żaden sposób nie "spacza" dziecka. Dlatego między innymi tak podziwiam USA, gdzie już od dawna związki homoseksualne są zalegalizowane i mają prawo adopcji. Tak jak już mówiłem, my widać jeszcze nie zeszliśmy z drzewa w stosunku do pewnych tematów :facepalm: I nikt mi nie wmówi, że dwaj ojcowie albo dwie matki gorzej wychowają dziecko. Jeżeli kochają je ponad życie i zrobią dla jego dobra wszystko co tylko mogą to nikt ale to nikt nie ma prawa odebrać im radości z posiadania własnej rodziny.

wiesz, eXtreme, tu chyba nie chodzi ludziom [a przynajmniej większości], że źle wychowają dziecko czy że gorzej niż 'normalna' para, tylko bardziej o to, że jeśli dzieci biorą przykład z rodziców to dzieci będą wiedziały że związek dwóch osobników tej samej płci jest czymś naturalnym to 'armia gejów i lesbijek' powiększać się będzie wraz z każdym pokoleniem i po normalnych ludziach w końcu śladu nie pozostanie .  :facepalm: bo inaczej to tego wytłumaczyć chyba nie umiem .
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpnia 08, 2011, 11:04:17 pm »
0
eXtreme - jesteś gejem?

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpnia 08, 2011, 11:10:56 pm »
0
Nie martw się, w 100% hetero :) Po prostu stoję po ich stornie i kibicuje im ile tylko się da, nikomu nie można odbierać prawa do szczęścia;) Zniesiono inkwizycję, przezwyciężono niewolnictwo to i z problemami homoseksualistów damy radę 8)