Autor Wątek: Gry  (Przeczytany 226745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kotlet

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Appetite for Kotlet
  • Respect: 0
    • Radio Floryda
Odp: Gry
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:25:20 am »
0
jeszcze fragment gameplay

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=feNi4iE23qA&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=feNi4iE23qA&amp;feature=related</a>

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:30:09 am »
0
A to przypominam sobie,ale zdaje się,że dźwięku nie miałem,więc nie grałem w to.
Swoją drogą - może ktoś będzie pamiętał... - kiedyś grałem w coś,gdzie między innymi był obszar 51 ( ufo lądowało i.t.d) ,ale po naciśnięciu jakichś tam klawiszy można było zagrać w jeden z etapów Wolfenstaina 3d. Szukam tego i szukam,ale nikt nie kojarzy tytułu... Pomożecie ? :D Staaaare to było :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Gry
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:48:24 am »
0
Kiedyś dużo grałem, teraz prawie w ogóle, tak to jest jak się ma kalkulator zamiast kompa :P Obecnie mam zainstalowane dwie gry - Franko: The Crazy Revange, czyli pierwsza polska bijatyka w świetnym klimacie lat '90 :D i Fifa World Cup 2002 bo grałem w nią ostatnio dużo przez neta, a ze starszych gier to GTA i GTA 2, jednak z przewagą tego drugiego, Quake 2 i 3 Arena, w 3 duużo na informatyce w liceum, Star Wars: Rogue Squadron, fajnie się latało, tylko trochę krótka, Baldur's Gate część pierwsza, Prince of Persia jedynka, Prehistoryk to znowu informatyka w podstawówce, ze ściganek Toca 2, była też taka rozbudowana przygodówka Grim Fandango bodajże, chociaż w jednym momencie się zaciąłem i przestałem grać, ale mam gdzieś oryginał to może jeszcze kiedyś wrócę ;) W Thiefa też kiedyś grywałem, a z klasyki fpp to Wolfa 3d, albo Dooma 95 :) A jeszcze Heroes 3 i gra strategiczno-gospodarcza Europa Universalis :P Jeśli chodzi o sportowe to FIFA RTWC 98 oczywiśćie, NHL 2000 i NBA Live 2000, jak probowałem grać w jakieś nowe NBA to w ogóle nie wiedziałem co się dzieje na boisku, mimo, że w 2000 wymiatałem ;p
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:52:58 am »
0
Kiedyś dużo grałem, teraz prawie w ogóle, tak to jest jak się ma kalkulator zamiast kompa :P Obecnie mam zainstalowane dwie gry - Franko: The Crazy Revange,czyli
"spadaj pierdoło" "wyskocz brudasie"  :D - zna się,zna się,klasyka :D

( Do nadgorliwych modów :P : To były teksty z gry )

W Thiefa też grałem,ale krótko,bo jakoś tak wyszło,że próbowałem walczyć na miecze,a chyba wiesz,jak to się mogło skończyć :D
Z gier,w których się latało pamiętam staaaare F-19 i Wings of Fury bodajże,a z samochodówek i tak nic nie pobije Micromachines ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gry
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpnia 12, 2009, 12:01:36 pm »
0
Cytuj
"spadaj pierdoło" "wyskocz brudasie"   - zna się,zna się,klasyka
No franko jest wspaniały :D brakuje takich "durnych" gierek teraz :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpnia 12, 2009, 12:03:57 pm »
0
Inny kaliber,ale jest ;) Serious Sam :D
Np. potyczka o to,kto wygra księżniczkę - na zasadzie,że kto przegra,ten zabiera  :D :P

Ale fakt - nawalanek już nima,a w strzelankach chodzi zasadniczo o coś innego. Duke Nukem Forever by się przydał ;) No,albo SS3 :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 12:09:47 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gry
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpnia 12, 2009, 01:03:15 pm »
0

A Quake 1 ma najlepszy klimat ze wszystkich części tej gry, zdecydowanie


i jak zajebiscie udzwiekowiona... w koncu Trent Reznor :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gry
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpnia 12, 2009, 01:08:53 pm »
0
Ale soundtrack z Q2 też jest bardzo dobry

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpnia 12, 2009, 05:15:39 pm »
0
    

Sports Interactive, the undisputed experts on football management sims, are pleased to announce that Football Manager 2010 and Football Manager Handheld 2010 will be released simultaneously for another action-packed season on 30th October 2009.

Football Manager 2009 is the most successful in the Football Manager series to date, selling in excess of 1 million copies worldwide, as well as being voted the 2nd best video game of all time in a recent Radio 1 poll.

However, developer Sports Interactive has been made aware via the ever faithful Football Manager community that the addition of big new features in the last few releases has come at the expense of attention to existing areas of the game and solving long standing issues.

Which is why they have spent the last year working closely with the community to target not only the areas of the game that needed re-working but also what they could add to improve what’s already there. “We’re very confident that having done that we will deliver the very best Football Manager to date in October,” says Miles Jacobson, studio director at Sports Interactive.

Find out more

               So, why will this be the best FM ever?              
          

    * Improved Match Engine – improved AI, over 100 new animations in 3D mode, new stadiums and crowds, improved pitch degradations and better lighting make for the most immersive pitch-side experience ever.
    * New User Interface – completely new vibrant look and feel to the game with a light and dark skin to choose from, plus a navigational overhaul. The side menu is replaced by an intuitive tab system which allows you to access all areas of FM 2010 quickly and easily.
    * Tactical Overhaul – a new tactics module makes it much easier to make your team play as you want them to. There are thousands of possible pre-set options and touchline “shout” instructions for making instant changes to your teams playing style. Don’t worry; the old system is still there for people who love their sliders.
    * Match Analysis – a new tool shows you where shots, passes, crosses, headers, tackles, fouls and interceptions have happened for both sides, so you can work out your, and your opponent’s, strengths and weaknesses.
    * New Data Editor – As well as being able to update squads, with the brand new and very easy to use Competition Editor you can now add cups and extra divisions for leagues currently in the game plus completely new competitions.
    * News Center – a subscription based newspaper. Get the news about the football world around you that you want, and not the news you don’t want.
    * Polish – a year of polish, making the game faster, more immersive, more realistic and easier to play with better in game feedback and more advice, delivered in a more user friendly way.
    * Football Manager Handheld 2010 New Features – A brand new skin for the game, improved match engine AI, new unlockable managerial abilities, assistant manager team reports and improved coach and scout reports amongst others.

wrzucam całość,bo wiem,że gra ma tutaj paru fanów ;) Ja już pewnie nie pogram,bo seria idzie w trochę złym kierunku na coraz mocniejsze kompy :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Gry
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpnia 12, 2009, 05:41:53 pm »
0
 Ja ostatnio grałem w : Fallout 2, Planescape:Torment, Half-Life, Prince of Persia: Warrior Within, Age of Empire 2, Deer Hunter 2005. I? Grzech nie znać.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpnia 12, 2009, 05:42:45 pm »
0
Jelonki zabijałeś ?  :o
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1486
Odp: Gry
« Odpowiedź #311 dnia: Sierpnia 12, 2009, 06:22:43 pm »
0
Sports Interactive, the undisputed experts on football management sims, are pleased to announce that Football Manager 2010 and Football Manager Handheld 2010 will be released simultaneously for another action-packed season on 30th October 2009.

To ja trochę po Polsku:

Jak mogliśmy się spodziewać, prócz wersji PC-owej, FM 2010 zostanie opublikowany również na komputery MAC, a także na konsole PlayStation Portable (PSP). Z najważniejszych nowości, o jakich wspomniano, warto przytoczyć tutaj nowy system taktyczny, narzędzia do analizy meczów, a także nowy interfejs użytkownika. Co dokładnie niosą ze sobą wymienione wyżej innowacje?

Dzięki implementacji nowego silnika taktycznego, gracze będą mogli wykrzykiwać polecenia dla zawodników swojej drużyny bezpośrednio zza linii bocznej boiska! Oznacza to, że teraz będziemy mogli decydować o zmianie taktyki bez wychodzenia z ekranu meczowego. Będziemy również mieli możliwość nadawania piłkarzom konkretnych ról na boisku – oprócz „wolnego elektronu” czy „odgrywającego” pojawią się nowe typy graczy.

Dzięki nowym narzędziom analizy meczów dostaniemy szansę bardzo dokładnego wglądu we wszelkie poczynania naszych podopiecznych na placu gry. Dowiemy się, w jakich obszarach boiska każdy z naszych zawodników uderzał na bramkę, podawał, dośrodkowywał, grał głową, odbierał czy faulował rywali. Pozwoli nam to na jeszcze dokładniejsze wskazanie mocnych i słabych stron naszych piłkarzy oraz dobór optymalnej meczowej taktyki.

Football Manager 2010 wyposażony jest także w nowy interfejs użytkownika. Oprócz zmiany skórki, generalny remont przeszły również narzędzia nawigacyjne, które znajdują się obecnie na górze ekranu – ma to ułatwić nawigację i uczynić grę bardziej dostępną dla nowych użytkowników.

Dobre informacje mamy także dla wszelkich updaterów – Sports Interactive przygotowało całkiem nowy edytor bazy danych, który pozwoli na edytowanie i dodawanie całkiem nowych lig! Znacznie łatwiejsze niż kiedykolwiek ma być także aktualizowanie gry, jednak twórcy nie wspominają, w jaki sposób chcą to uczynić – pozostaje uwierzyć i zaufać Milesowi i spółce. Do gry dodano również wewnętrznego newslettera – od teraz każdy menedżer będzie mógł zdecydować, jakie wydarzenia interesują go najbardziej.

Renowację przeszedł także bardzo kontrowersyjny tryb 3D. Ulepszone zostało AI graczy, dodano nowe stadiony, kibiców, lepsze oświetlenie placu gry oraz realistyczną degradację murawy, a także ponad 100 nowych animacji boiskowych.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpnia 12, 2009, 07:20:49 pm »
0
– Sports Interactive przygotowało całkiem nowy edytor bazy danych, który pozwoli na edytowanie i dodawanie całkiem nowych lig!

Dzięki za przetłumaczenie Hubik :) Na to zwróciłem szczególną uwagę,bo się przyda. Fani domagali się tego "od zawsze". Ciekawe,czy będą jakieś nowe ligi.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1486
Odp: Gry
« Odpowiedź #313 dnia: Sierpnia 12, 2009, 07:25:35 pm »
0
To nie moje tłumaczenie. Fajna jest ta opcja z uwagami podczas meczów. Może być ciekawie i z niecierpliwością już oczekuję jak co roku.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Gry
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpnia 12, 2009, 10:29:47 pm »
0
mam nadzieje że będzie lepszy niż ostatni bo 09 mnie rozczarował  a szczególnie baza danych polskiej ligi

 

W jakie gry typu MMORPG gracie ?

Zaczęty przez el_kielbazos

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3452
Ostatnia wiadomość Grudnia 23, 2008, 11:31:49 am
wysłana przez Bloody Rose