Autor Wątek: Feminizm  (Przeczytany 6346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Feminizm
« dnia: Sierpnia 29, 2010, 08:08:05 pm »
0
Kurde nie zauważyłem wątku takiego, to pomyślałem sobie: założę wątek, to może ciekawa dyskusja powstanie. Pytanie głównie do naszych kochanych pań, dziewcząt, panien. Co Wy o tym całym zamieszaniu sądzicie??
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 29, 2010, 08:36:57 pm »
0
Ja sie nie wypowiem, bo nigdy się z tym nie spotkałem w moim środowisku. Temat znam tylko z telewizora :D

Springsteen

  • Gość
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2010, 08:41:22 am »
0
Przykład czystej głupoty . Kobiety wykorzystywanych do niecnych politycznych celów , skutki tego widzimy , dzieci w żłobkach (jak dla mnie to więzienie dla dzieci niszczące ich instynkt rodzinny) , rodzice nie mogące pogodzić pracy z wychowaniem i narzucony przez media styl życia - musisz mieć to , wyglądać tak jak ta lub tamta prostytutka z telewizji .
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2010, 08:42:58 am wysłana przez Springsteen »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 30, 2010, 12:52:01 pm »
0
+1
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 30, 2010, 03:56:20 pm »
0
Feminizm według mnie nie do końca jest głupotą. Oczywiście kobiety powinny mieć takie same prawa jak mężczyźni, bo też są ludźmi. To normalne, ale trzeba to wszystko przyjąć z głową. Nie można narzucać czegoś takiego, jak stała liczba kobiet na przykład w rządzie. Przecież to istna głupota. Jeżeli kobieta ma coś ciekawego politycznie do zaoferowania, to wyborcy się zorientują, że jest dobrym politykiem i wtedy na nią zagłosują.
Jeżeli chodzi o żłobki, to się z Tobą nie zgodzę. chodziłem do żłobka tak, jak moi trzej bracia i nie zauważyłem, żeby moje więzy rodzinne przez to jakoś ucierpiały. Znowu kłania się myślenie. Jeżeli będziemy wszyscy myśleć racjonalnie, to żadne media nikomu nic nie narzucą. Żadnej kobiecie nikt nie karze być inną niż jest faktycznie. A jeżeli ktoś myśli, że istnieją takie kobity jak w gazetach, to chyba nie wychodzi z domu.
Feminizm, to chyba wymysł kobiet, które chciały by wszystkie kobiety były prawnikami, doktorami, inżynierami. A nie wszystkie kobiety tego chcą. Tak myślę.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 31, 2010, 08:01:35 pm »
0
O ile jeszcze kiedyś (na początku XX wieku) feministki  mogły walczyć o prawa które należą się każdej osobie - takie jak np. decydowanie o własnych finansach czy tez przyszłości to teraz działaczki tych związków i manipulowane przez nie kobiety walczą o jakieś absurdalne i niesprawiedliwe (jak wszystkie) przywileje , a to wszystko dlatego ze uczniowie Lenina (np pan uśmiechnięty szyderczo Napieralski , największe zaufanie społeczne wśród polityków polskich :facepalm:  :ph34r:- wpływ kochanej telewizji a na trzecim wybitny negocjator Lord Valder Pawlak  :lol: ) przerzucają się od robotników przez kobiety teraz zostali im homoseksualiści , kto będzie następny polscy piłkarze ?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2010, 08:07:17 pm wysłana przez Springsteen »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 31, 2010, 09:46:57 pm »
0
A top racja, że Feministki teraz nie maja o co walczyć. Teraz to tylko wymyślanie sobie wrogów.
BTW. Troszkę dziwne, że nasze kobitki forumowe sie nie wypowiadają się na ten temat.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #7 dnia: Września 08, 2010, 10:59:54 am »
0
Zastanawiające, że na temat feminizmu wypowiadają się sami Panowie ;)

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #8 dnia: Września 17, 2010, 11:34:24 pm »
0
W sumie to racja z tym, że dawniej kobiety miały o co walczyć. Choćby o prawo wyborcze. Żal d... ściska jak pomyslę, że w Szwajcarii, o ile dobrze pamiętam jeden z kantonów dał kobietom prawo wyborcze w 1990 czyli rok przed moim urodzeniem. Albo (i tu już wikipedia :P) taki Kuwejt -2005r.  :/ A jak teraz kobiety mają prawie wszystko (tak jak mężczyźni), to sama nie wiem, o co mogłybyśmy walczyć... Niedługo kobiety zaczną starać się o to żeby mężczyźni zaczeli rodzić... Tak bardzo chcemy tego równouprawnienia, to może zacznijmy przepuszczać mężczyzn w drzwiach, ustępować im miejsca, nosić za nich ciężkie rzeczy. A oni wtedy napewno chętnie zajmą się dziećmi, albo zrobią obiad :P

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #9 dnia: Września 18, 2010, 04:19:56 pm »
0
+1
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #10 dnia: Września 18, 2010, 04:27:14 pm »
0
Żal d... ściska jak pomyslę, że w Szwajcarii, o ile dobrze pamiętam jeden z kantonów dał kobietom prawo wyborcze w 1990 czyli rok przed moim urodzeniem.  
Widocznie go nie potrzebowały .  Prawda jest taka że 8 kobiet na 10 gdy widzi polityka w telewizji mówi - przełącz na film lub zwraca uwagę jedynie na jego wygląd (co jest normalne , nie każdy chce interesować się polityką) a potem te 8 kobiet decyduje w wyborach i wybiera osoby które lepiej wyglądają i mówią piękniejsze frazesy o demokracji i innych stworach fantastycznonaukowych ... A efekty widać.

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #11 dnia: Września 18, 2010, 11:25:00 pm »
0
Ja np. otaczam się samymi kobietami, które o polityce wiedza więcej niż tylko tyle, że ten polityk się dobrze ubiera, tamten potrzebuje stylisty a jeszcze inny jest megaprzystojny. A mogę spytać skąd wiesz, że 8/10 kobiet nie interesuje się polityką na poważnie? :P

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #12 dnia: Września 19, 2010, 12:47:10 pm »
0
Widocznie go nie potrzebowały .  Prawda jest taka że 8 kobiet na 10 gdy widzi polityka w telewizji mówi - przełącz na film lub zwraca uwagę jedynie na jego wygląd (co jest normalne , nie każdy chce interesować się polityką) a potem te 8 kobiet decyduje w wyborach i wybiera osoby które lepiej wyglądają i mówią piękniejsze frazesy o demokracji i innych stworach fantastycznonaukowych ... A efekty widać.

No proszę Cię. Czy to jest wystarczający powód do odebrania im prawa do głosowania? I myślę, że więcej psycholi chodzi na wybory niż kobiet, które nie mają pojęcia o co chodzi.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #13 dnia: Września 19, 2010, 08:49:52 pm »
0
Racja , dlatego wybory to absurd , pomijając sferę lokalną np. wybory na burmistrza itd. bo tu są jakieś możliwości że dana jednostka zna problemy i kieruje się faktami a nie obrazem z telewizora lub "obiektywnym" Onetem  .

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Feminizm
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 02, 2010, 12:46:33 pm »
0