Autor Wątek: Edukacja seksualna w Polsce.  (Przeczytany 22621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline okenden

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Respect: +1
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 28, 2009, 03:21:15 pm »
0
Widocznie mamy zupełnie różne poglądy. Dlatego edukacja seksualna powinna być w domu ;]

SSolid

  • Gość
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 28, 2009, 03:21:45 pm »
0
Poza tym, moim zdaniem, dom dziecka jest lepszy niż dwie mamusie, dwóch tatusiów.
Ja jestem homofobem i nawet dla mnie to brzmi glupio.

O czym jest ten filmik? ;f

Offline okenden

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Respect: +1
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 28, 2009, 03:35:11 pm »
0
No ja wolałbym być w domu dziecka niż być wychowywanym przez rodziców homoseksualnych. Wiem, wiem, wielu mnie nie lubi i zaleca mi badania, czy u mnie wszystko w porządku, no ale cóż.... nigdy się o kolegów nie prosiłem :]
Ten filmik ma 50 minut i ciężko go streścić w 2 zdaniach, dyskusja na temat edukacji seksualnej, Palikot, przedstawicielka LiD, psycholog, babka, która się tym zajmuje i Cejrowski. Palikot i przedstawicielka LiD - "ludzie postępowi", pokazane są przykłady z innych krajów, które są nie do przyjęcia w Polsce. Cejrowski nawet konstytucją i ochroną praw religijnych argumentował treści wulgarne i nieetyczne.
Solid, większość osób, które znam są homofobami, tylko nie głoszą tego publicznie wobec wszechobecnej tolerancji itp..
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2009, 03:37:16 pm wysłana przez okenden »

SSolid

  • Gość
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 28, 2009, 04:36:39 pm »
0

Solid, większość osób, które znam są homofobami, tylko nie głoszą tego publicznie wobec wszechobecnej tolerancji itp..
jakby mnie tolerancja obchodzila ;]

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 01, 2009, 02:16:02 am »
0
szkoda gadać.
ta przedstawicielka LiD jest chyba prof. socjologii a ta dziewuch, która się niby tym problemem zajmuje, to zwykła smarkata pipka, która chyba jest albo była w młodzieży wszechpolskiej, więc nie odnośmy się tutaj do tej dyskusji, bo to nie ma sensu.
poza tym Cejrowski mówi o swoich prawach jakby tylko on je miał a przecież każdy inny człowiek wg. konstytucji ma prawo do tego samego co on, więc albo zgrywa wariata albo jet k***a głupi!!!
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 04, 2009, 10:33:50 pm »
0
Myślicie, że kiedyś będzie w Polsce edukacja seksualna i inne podejście do sfery seksu ? :P

W Tok FM istnieje audycja... "Kochaj się długo i zdrowo" - jak dla mnie światełko w tunelu... kiedyś Mann prowadził audycję w Radiowej III ale audycję wykopali z ramówki... :/

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 07, 2009, 10:59:19 am »
0
Myślicie, że kiedyś będzie w Polsce edukacja seksualna i inne podejście do sfery seksu ? :P

W Tok FM istnieje audycja... "Kochaj się długo i zdrowo" - jak dla mnie światełko w tunelu... kiedyś Mann prowadził audycję w Radiowej III ale audycję wykopali z ramówki... :/

kiedyś będzie spoko, ale to muszą poumierać pokolenia, które są przesiąknięte nienawiścią i jakimiś chorymi przeświadczeniami. wtedy będzie najlepiej.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 07, 2009, 09:40:16 pm »
0
Czytając tu na forum w temacie o aborcji coniektóre wpisy,dochodzę do wniosku,że zdecydowanie edukacja seksualna w Polsce,jest zbyt mała i niewystarczająca ;]
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Tiramisu

  • Gość
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 14, 2009, 09:03:14 pm »
0
Edukacja seksualna w Polsce nie istnieje. Rodzice zazwyczaj sa pruderyjni. Rzadko zdarzaja sie tacy, ktorzy potrafia rozmawiac z latorosla na szeroki temat prokreacji. Tradycja stalo sie zwalanie obowiazku wychowania seksualnego na nauczycieli w szkolach. Dobrze, gdy trafi sie belfer "z prawdziwego zdarzenia", taki, ktorego nie peszy odpowiadanie na pytania "Czy to prawda, że polykanie spermy jest rakotworcze?". Juz w gimnazjach istnieje przedmiot zwany wychowaniem do zycia w rodzinie, bedacy modulem wychowania obywatelskiego. Nauczyciele wykladajacy wu-de-żet to czesto osoby, ktore sa przez uczniow nielubiane, manifestujacy swoje oburzenie, gdy ktorys z uczniow zacznie nagabywac kolezanke: "Zrob mi loda" (nie ma co ukrywac, szczegolnie w grupie wiekowej 13-16 takie gadki sa nagminnne). W Polsce ciekawostka ornitologiczna jest, iz na tematy zwiazne ze wspolzyciem plciowym wypowiadaja sie duchowni. Na chlopski rozum - jezeli sa objeci celibatem, to skad czerpia wiedza na tematy tabu?? Mysle, ze jesli dalej nasza narodowosc bedzie scisle uzalezniona od wiary uchodzacej za panstwowa, to nie mamy co liczyc na poprawienie stanu wiedzy seksualnej. Tolerancja? Kiedys Polska uchodzila za najbardziej przyjazny cudzoziemcom, wielowyznaniowy i wielokulturowy kraj. Dzisiaj mozemy sobie pogratulowac, gdy kolejny raz wyzwiemy kogos od pedalow
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2009, 09:13:00 pm wysłana przez Tiramisu »

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 14, 2009, 09:36:58 pm »
0
"Czy to prawda, że polykanie spermy jest rakotworcze?"
nie ma to jak żądna wiedzy młodzież :DDD


a kiedys rozważałem pedagogikę... :'(

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 14, 2009, 09:41:28 pm »
0
oj juz nie narzekajcie tak na edukacje seksualna w Polsce...

http://www.pardon.pl/artykul/10107/beda_lekcje_masturbacji_dla_nastolatkow_rzad_je_oplaci
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 16, 2009, 11:42:36 am »
0
"Czy to prawda, że polykanie spermy jest rakotworcze?"

A swoją drogą, jak to właściwie z tym jest ?
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

knife

  • Gość
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 16, 2009, 11:57:13 am »
0
W Polsce ciekawostka ornitologiczna jest, iz na tematy zwiazne ze wspolzyciem plciowym wypowiadaja sie duchowni. Na chlopski rozum - jezeli sa objeci celibatem, to skad czerpia wiedza na tematy tabu??

Czy lekarz leczący jakąś chorobe nie zna się na niej, jeśli jej nie przeszedł? Skoro nie miał zawału, to skąd wie, co na zawał jest dobre?

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 16, 2009, 12:07:43 pm »
0
Opiera się na doświadczeniu innych lekarzy którzy juz mieli doczynienia z zawałami i nauczyli go na studiach jak sobie z nim radzić :P W seminariach uczą o stosunkach płciowych, mastrubacji i wychowaniu dzieci ???
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

knife

  • Gość
Odp: Edukacja seksualna w Polsce.
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 16, 2009, 12:16:48 pm »
0
Opiera się na doświadczeniu innych lekarzy którzy juz mieli doczynienia z zawałami i nauczyli go na studiach jak sobie z nim radzić :P W seminariach uczą o stosunkach płciowych, mastrubacji i wychowaniu dzieci ???

Też mogą się opierać na doświadczeniu innych ludzi, z którymi rozmawiają, książki dotyczące seksualności są ogólnie dostępne. Jako dzieci sami byli wychowywani, więc też pewnie coś o tym wiedzą.

 

Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...

Zaczęty przez Looy

Odpowiedzi: 1432
Wyświetleń: 219894
Ostatnia wiadomość Lutego 02, 2017, 09:38:49 pm
wysłana przez różanopalca