Autor Wątek: Czy grzeczność się opłaca?  (Przeczytany 19292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 20, 2008, 05:56:43 pm »
0
Nie opłaca się. Lepiej być chamem. Ludzie kłamią,oszukują innych,albo siebie.
Chama to nie ruszy.
Jesteś w dużym błędzie.

Mnie ciężko z równowagi wyprowadzić czy do agresji zmusić. No ale co innego, internetowe napinanie;]
Ale fakt, że ostatnio z trudem mi idzie dopicie do końca i zachowanie butelki w całości. Z dużym. No i dobrze, ze buty mam wytrzymałe.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 22, 2008, 11:14:28 am »
0
Warto jest być grzecznym, ale trudno o to, kiedy ktoś świadomie wyprowadza nas z równowagi. Każdy ma swoją wytrzymałość na chamstwo.

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 22, 2008, 06:27:11 pm »
0
Kati, właśnie świadome wyprowadzanie z równowagi jest zabawne, można sobie pokpić z kogoś nieszczególnie bystrego i szybko się on wpienia, gdy nie może nas podejść. A wszystko co nieświadome doprowadza mnie do furii :angry:
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 22, 2008, 08:52:57 pm »
0
No i dobrze, ze buty mam wytrzymałe.
Wykrakałem k***a. (-_\\)
Ciekawe czy przyjmą reklamację;] 1:0 dla żeliwnego śmietnika, ale ja tam jeszcze wrócę..

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 23, 2008, 04:36:03 pm »
0
Kati, właśnie świadome wyprowadzanie z równowagi jest zabawne, można sobie pokpić z kogoś nieszczególnie bystrego i szybko się on wpienia, gdy nie może nas podejść. A wszystko co nieświadome doprowadza mnie do furii :angry:

Tak, ale mi bardziej chodziło o sytuację, kiedy jakiś cham wyjeżdża na przykład z wiązanką ;) Inteligentna, trochę ironiczna rozmowa - jak najbardziej ;)

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 23, 2008, 05:47:20 pm »
0
Możesz wtedy burakowi puścić wiązankę, po której pobiegnie zapłakany do mamusi ;) Faceciki są bardzo płaczliwi, a najbardziej boją się kobiet, które mówią co myślą i się nie bawią w ciuciubabkę ;)
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 23, 2008, 06:40:34 pm »
0
Nie wiem, czy się opłaca, ale w sumie lepiej być postawić na grzeczność niż narobić sobie niepotrzebnych wrogów.
Warto być grzecznym, gdy ktoś jest taki sam w stosunku do nas, ale dla chamów grzeczna nigdy nie będę. Odpłacę tym samym.

basistka

  • Gość
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 23, 2008, 06:56:33 pm »
0
Możesz wtedy burakowi puścić wiązankę, po której pobiegnie zapłakany do mamusi ;) Faceciki są bardzo płaczliwi, a najbardziej boją się kobiet, które mówią co myślą i się nie bawią w ciuciubabkę ;)

i później nazywają takie kobiety wściekłymi feministkami  i obrzucają błotem.. tak. Just Welcome To The Jungle! :)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 23, 2008, 06:59:44 pm »
0
Hmm, tylko do takiego zachowania trzeba mieć też odpowiedni charakter ;) Ja aż tak "bojowa" chyba nie jestem...

guest211

  • Gość
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 24, 2008, 04:03:45 pm »
0
Możesz wtedy burakowi puścić wiązankę, po której pobiegnie zapłakany do mamusi ;) Faceciki są bardzo płaczliwi, a najbardziej boją się kobiet, które mówią co myślą i się nie bawią w ciuciubabkę ;)

Ty to chyba jesteś z Nowej Huty. Wszystkie dziewczyny są tam tak wściekłe? Mam koleżankę z NH (dwa lata starsza od ciebie i żeby było śmieszniej też grała na gitarze) i normalnie identycznie myśli jak ty. Na szczęście życie po liceum i na emigracji jej dało już nieźle popalić więc trochę się uspokoiła. Choć nadal potrafi dowalić taki tekst że aż się widno robi. Cóż, z chama nie zrobisz pana.






Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 24, 2008, 07:53:36 pm »
0
Możesz wtedy burakowi puścić wiązankę, po której pobiegnie zapłakany do mamusi ;) Faceciki są bardzo płaczliwi, a najbardziej boją się kobiet, które mówią co myślą i się nie bawią w ciuciubabkę ;)

i później nazywają takie kobiety wściekłymi feministkami  i obrzucają błotem.. tak. Just Welcome To The Jungle! :)

Albo mówią, że z Nowej Huty jesteś. :lol: Mają tak bogaty słownik, jak nie feministka, to cham, bo „pan musi mieć jaja”, a oni są prawdziwymi gentlemanami. :lol:
Katarynko, z tą bojowością, to nie zawsze tak musi być, rozmawiając w grupce nie trzeba krzyczeć, a ciche słowa mają czasem większą moc od wrzasku, tylko trzeba znaleźć słaby punkt: jeden boi się, że niedomaga w sypialni, drugi, że wygląda ciotowato (nie chodzi o orientację, tylko o osobowość), a trzeci boi się, że ktoś obali jego wykutą formułkę Nietzschego czy Platona, a jeszcze innemu, np. fanowi Avril, możesz powiedzieć, że ma niebezpieczną słabość do dzieci. :D
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 02, 2008, 10:58:00 pm »
0
Jeśli grzeczność ma tu choć troche cos wspólnego z uczciwością to NIE WARTO.A ostatnimi czasy przekonuje sie o tym niemal co dnia.

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 02, 2008, 11:01:55 pm »
0
grzecznosc  - tak. czesto sie opalaca. uczciwość - raczej nie.
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 05, 2008, 08:35:55 pm »
0
Opłaca się być grzecznym ale trzeba umieć wyczuć kiedy i w stosunku do kogo. Życie nas uczy wyczuwać .Także kwestia doświadczenia :P
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

Offline Lavender girl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Czy grzeczność się opłaca?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 29, 2008, 04:48:16 pm »
0
Grzeczność się opłaca i tak i nie...
Ja to po zasileniu w zeszłym roku szeregów szkoły średniej to się zrobiłam pyskata, jak cholera. Nie to żebym przeklinała, bo ode mnie jakiegoś przekleństwa ciężkiego się nie usłyszy. Ale... Najlepeij to jest z facetem od matmy. Normalnie facet nie umie się wybronić no. Siedzę z kumpelą ławkę przed nim i np. on siedzi przy biurku, rozwiązujemy zadanie, a ja nagle: Nie chcę mi się tego rrrrrrrrrrrrrrrrroooooooobić. I nie robię! A on nic. Albo na zakończeniu roku szkolnego facet mówi po rozdaniu śwaidectw o niebezpieczeństwach, a ja wstałam, przerwałam mu i mówię: Można już isć??? A przy wystawianiu ocen z zachowania facet mówi: Ty masz bardzo dobre, a ja: Ja??? A on: No ty. Ja mówię: Się zdziwiłam, a on: Bo ty jesteś pyskata, ale znasz granice. (Tzn. ja to się nie boję podskoczyć tylko jemu, czarownicy od wf'u, i byłej babce od polaka, a reszty to się boję).
Opłaca się, gdy np. ktoś jest miły, to należy być miłym dla tej osoby, to się opłaca. Ale jak ktoś przegina...  :vampire:
Sokole Oko: Leczy się ziołami?
Wnuczka pacjenta: To nasza tradycyjna medycyna.
Sokole Oko: Obawiam się, że w jego przypadku zioła nie pomogą. Umrze zanim napar naciągnie.

Klinger: Przegapiłem poranną

 

1000 powodów dlaczego można się upić!

Zaczęty przez Natalie

Odpowiedzi: 542
Wyświetleń: 102478
Ostatnia wiadomość Października 01, 2020, 07:10:24 am
wysłana przez daub