Autor Wątek: Co Cie w babach wkurza  (Przeczytany 96892 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #345 dnia: Stycznia 04, 2012, 07:13:14 pm »
0
Drogie Panie - mój mały apel do Was.

Nie proponujcie nam jako pierwsze "częstszego spotykania" ani randki, kiedy nie jesteście na to gotowe albo rzuciłyście takim tekstem tylko ot tak sobie na pożegnanie mając nadzieję, że za chwilę zapomnimy. Nie, nie zapomnimy. Takich sytuacji miałem kilka. I zawsze - ale to absolutnie zawsze - nie dochodziło do takiego spotkania tylko i wyłącznie z waszej winy. Po moim smsie, mailu czy innej wiadomości z propozycją (zaproponowanego de facto przez was) spotkania - nigdy, ale to absolutnie k***a ani razu, nie otrzymałem odpowiedzi. Potem jak przypadkiem na siebie z wpadliśmy to zaczynało się gorączkowe tłumaczenie - rozładował mi się telefon, nie miałam nic na koncie (najgłupsze co można wymyślić) czy byłam na wakacjach... Wystarczy odpisać, że "obecnie nie mogę, innym razem". I ja bym to zrozumiał.

Zastanówcie się ze sto razy zanim drugi raz coś takiego chlapniecie.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #346 dnia: Stycznia 04, 2012, 07:37:15 pm »
0
To Ja tak ogólnie - sytuacje z życia wzięte, a konkretnie z dzisiejszego powrotu do domu metrem - sytuacje te zdarzają się nagminnie.

1. Młoda, zgrabna ale z wielkim torbiszczem kobitka podchodzi do bramki wejściowej w metrze. Przykłada torbę jednym bokiem - nic. Przykłada torbę drugim bokiem - nic. Przykłada górą - nic. Przykłada dołem - nic. Przykłada pod skosem - nic. Otwiera torbę i zaczyna szperać. 5, 10, 20 sekund - nic. A ludzie za nią coraz bardziej zirytowani bo tylko dwie bramki otwarte. Niektórzy skaczą przez bramki dla wychodzących. Wreszcie !!! Po prawie minucie wyciąga z przepastnych czeluści swojej torby kartę miejską, przykłada do czytnika i przechodzi przez bramkę. Czy Wy nie możecie trzymać takich rzeczy jak karta miejska w kieszeni, w kurtce gdziekolwiek, żeby nie tamować ruchu ????

2. Wsiadam do wagonu. Do okna w wagonie podchodzi kolejne cudo. Zaczyna palcami przeczesywać grzywkę i zaczesywać włosy za ucho. 1, 2, 3, 4, 5 ... 8 ... 15 ... 22 itd. No ileż razy k***a można ? Niech se spinacz we włosy wepnie. Przy okazji sypie tymi kudłami na lewo i prawo bo jej wypadają. A dziewczyna młoda, zdrowa i zadbana. Nie wiem czemu to przeczesywanie włosów przed szybą w wagonie (albo w autobusie) ma służyć ale spotkałem się z tym nie pierwszy raz.

Na razie tyle :)

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #347 dnia: Stycznia 04, 2012, 08:54:21 pm »
0
" Otwiera torbę"
i ...




Po to mamy torebki,zeby nie nosić niczego w kieszeniach. A damska  torebka to prawdziwa skarbnica    :D  Mozna w niej przechowywać niemal wszystko - tabletki, kosmetyki, ksiązki a nawet gwoździe :P   I  minuta na znalezienie w niej czegokolwiek to naprawdę niewiele !  :P

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #348 dnia: Stycznia 04, 2012, 09:12:06 pm »
0
ja zawsze trzymam travelcard w kieszonce żeby łatwo i szybko ją wyciągnąć w drodze do bramki :P ale mafioso rozumiem Cię, bo mnie to też strasznie wkurza :D zapraszam do Londynu, tutaj wszystkie osobniki tak się zachowują :P tutaj ludzie do autobusu wchodzą jakieś 10 minut, normalnie bydło szybciej się porusza :P
najbardziej rozwalają mnie wstrętne babiszony (w każdym wieku) które drą mordę (myśląc, że rozmawiają) i da się je słyszeć mimo muzyki w uszach (dźwięk na maksa oczywiście :P)
albo jak idą idą (wleką się bo przejścia podziemne, tunele w metrze to przecież pasaż spacerowy no nie ?) i nagle zatrzymują się i stoją sobie na środku :P
albo jak nie trzymają się prawej strony na schodach ruchomych oraz ignorują napisy "keep left" w przejściach przez co tworzą się gigantyczne korki...

ale się rozpisałam mimo, że jestem "babą" :P ale w sumie moja wypowiedź tyczy się obydwu płci :D co do transportu i zachowań ludzi w nich to ja mogę dłuuuugo o tym narzekać :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #349 dnia: Stycznia 04, 2012, 09:57:54 pm »
0
Poprawianie włosów to normalka. Trzeba je jakoś poprawić żeby dobrze wyglądać. Zeby dobrze poprawić potrzeba powierzchni odbijającej stad wykorzystanie szyby.
A co do torby, mnie też to wkurza. Ja mam najważniejsze rzeczy w portfelu, który zawsze jest w tej samej kieszeni torby, więc nigdy nie szukam długo.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #350 dnia: Stycznia 05, 2012, 08:34:06 am »
0
tabletki, kosmetyki, ksiązki a nawet gwoździe :P

W kabarecie widziałem nie takie rzeczy, nawet wiertarka była, bo a nuż się przyda  :lol: Oczywiście klucze itd. na samym dole  :P Wkurza, a raczej częściej śmieszy mnie, kiedy same nie wiecie, czego chcecie, ale my mamy wiedzieć, zareagować i znaleźć rozwiązanie i to najlepiej natychmiast  :lol: Serio?  :P Przy czym jak pytamy, co się stało mówicie : Nic, więc równie dobrze moglibyśmy wcale nie reagować  :lol: :P
W minutę wyprowadzacie z równowagi, a potem udajecie niewiniątka   :lol: :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2012, 09:26:43 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #351 dnia: Stycznia 06, 2012, 01:18:36 pm »
0
Hmmm...ja mam manię poprawiania włosów :D Ale w autobusie nie, raczej po ściągnięciu czapki albo jak mam za długie i wiem, że mi się już nie chcą układać i że co je poprawię to za chwilę i tak klapną. A że nie lubię włosów przylepionych do czaszki to co jakiś czas w nich kopię :D Problem się rozwiązał, kiedy miałam tak długie, że zaczęłam spinać (np. na zlocie :D) albo teraz, kiedy mam bardzo krótkie ;) Ale jak mam ni to długie ni krótkie to zawsze je poprawiam, i to często ;) Poza tym, drodzy Panowie, musicie się przyzwyczaić, że KAŻDA kobieta nie odpuści sobie możliwości przejrzenia się we wszystkim, co odbija jej twarz - telefon, szyba, wystawa, lustro, kafelki itd :D Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby robić to dyskretnie :D ;)

A jeszcze co do torebek, to tak cwaniakujecie, a jak przychodzi co do czego, to jest tylko "A nie schowałabyś mi(...)?" :P

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #352 dnia: Stycznia 06, 2012, 03:10:38 pm »
0

 z wielkim torbiszczem kobitka podchodzi do bramki wejściowej w metrze. Przykłada torbę jednym bokiem - nic. Przykłada torbę drugim bokiem - nic. Przykłada górą - nic. Przykłada dołem - nic. Przykłada pod skosem - nic. Otwiera torbę i zaczyna szperać. 5, 10, 20 sekund - nic. A ludzie za nią coraz bardziej zirytowani bo tylko dwie bramki otwarte.

hahaha...jakby ten fragment dotyczyl mojej osoby  ;) podziwiam kobietki, ktore nie maja z tym problemu :P
aktualnie mam chyba najwieksza torebke w swej "karierze" - uroczy worek sw. Mikolaja  :D przydatny na tysiace ksiazek,kosmetyki do makijazu, dezodorant, perfumy, klucze w peczku breloczkow, terminarz i komorke (bedaca tam, gdzie nie powinna byc - na dnie :P)
pamietam, jak w Paryzu tamowalam w metrze ruch ;) wtedy zwykle sie stresuje i tym bardziej nie potrafie znalezc portfelu :) przykladanie torebki o takich gabarytach nie ma z kolei sensu ;) zauwazylam, ze Francuzi sa przychylni paniom w kazdych okolicznosciach i tylko sie mile usmiechali  :) oczywiscie po wszelakich dosw. staram sie szukac np. biletu miesiecznego tuz przed wsiadaniem do srodkow transportu typu autobus :) pracuje nad soba, ale jestem bardzo wyrozumiala dla kobiet, ktore takze cierpia na te "przypadlosc" :)

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #353 dnia: Stycznia 06, 2012, 04:58:30 pm »
0
cyt."z wielkim torbiszczem kobitka..." duża torba mały temperament jak to mawiają starożytni górale...

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #354 dnia: Stycznia 06, 2012, 05:21:45 pm »
0
oj, gdyby goralskie madrosci zawsze mialy odzweirciedlenie w rzeczywistosci, bylabym szeczesliwsza... :) nieco mniej temperamnetu jest czasami zbawienne...

a jeszcze wracajac do kwestii przegladania sie  :D robicie to w witrynach sklepowych? mi sie czasami zadrza - dosc ryzykowne, biorac poduwage, ze mozna wyjsc na ...id...yyyy ...dziwolaga :P

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #355 dnia: Stycznia 06, 2012, 08:13:46 pm »
0
Ja tam się przeglądam we wszystkim, w czym można :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #356 dnia: Stycznia 06, 2012, 08:29:47 pm »
0
Jasne  ;) nie zdarzyło mi się co prawda jeszcze przeglądać w szybie samochodu, ale mojej koleżance owszem. Dopiero po chwili kapnęła się, że w środku siedzi facet  :lol:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #357 dnia: Stycznia 07, 2012, 02:33:14 am »
0
przydatny na tysiace ksiazek,kosmetyki do makijazu, dezodorant, perfumy, klucze w peczku breloczkow, terminarz i komorke (bedaca tam, gdzie nie powinna byc - na dnie :P)

Z doświadczenia wiem, że Wy wszystko w tych torbach trzymacie na samym dnie :D Na górze to chyba tylko te gwoździe leżą, o których mawier pisała :P

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #358 dnia: Stycznia 07, 2012, 09:47:46 am »
0
To się nazywa złośliwośc rzeczy martwych, Mafi. Bo jak się nie szuka kluczy itd. to są w tej torbie na wyciągnięcie ręki :P Dlatego jak kluczy szukam, będąc jeszcze w tramwaju albo w drodze do mieszkania, żeby później nie bluzgać pod drzwiami klatki :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #359 dnia: Stycznia 12, 2012, 11:44:39 pm »
0
przydatny na tysiace ksiazek,kosmetyki do makijazu, dezodorant, perfumy, klucze w peczku breloczkow, terminarz i komorke (bedaca tam, gdzie nie powinna byc - na dnie :P)

Z doświadczenia wiem, że Wy wszystko w tych torbach trzymacie na samym dnie :D Na górze to chyba tylko te gwoździe leżą, o których mawier pisała :P

oj tak, to prawda - zwykle najpotrzebniejsze rzeczy pod naporem innych (mniej potrzebnych) lądują na samym dnie :D ja aktualnie mam torbę-gigant :) naprawdę coraz trudniej mi ogarnąć, co w niej mam i w związku z tym będę musiała niebawem przerzucić się na mniejsze torebki  :P gdy szukam kluczy, to zanurzam w niej rękę niemalże do ramienia....hmmm :rolleyes:

 

Co Cie cieszy w kobietach?

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 11318
Ostatnia wiadomość Października 23, 2009, 04:13:46 pm
wysłana przez Maro2