Autor Wątek: Co Cie w babach wkurza  (Przeczytany 96886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #315 dnia: Maja 09, 2011, 09:27:35 am »
0
ja nie mam doświadczeń tego typu,mowie tylko tak, bo wydaje mi się, że tak jest.  ja tam zawsze doskonale wiem czego chcę.  8)
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #316 dnia: Maja 09, 2011, 09:31:12 am »
0
I są takie kobiety :) ja polecam myśleć najpierw o tym jak się samemu postępuje, co się robi, dlaczego nie zagrało coś, problem zazwyczaj wychodzi z jakiegoś niedogadania, niewpasowania się :)

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #317 dnia: Maja 09, 2011, 09:36:26 am »
0
dokładnie. Najłatwiej o wszystko obwinić kobietę mówiąc, że nie wie, czego chce  :sorcerer:
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #318 dnia: Października 04, 2011, 08:44:30 am »
0
Jeśli czegoś nie wiecie, nie rozumiecie - pytajcie...
Jeśli odpowiadamy nie doszukujcie się czegoś, o czym nawet nie pomyśleliśmy. Niektóre z Was mają niesamowitą zdolność do dokopania sobie na każdym kroku, niezależnie od tego, co powiemy...
To wkurza, ale i boli, bo czasem już naprawdę człowiek nie wie, co i jak powiedzieć, żeby było ok.
Może nawet przede wszystkim boli, że tak bardzo nie wierzycie w siebie i chcecie sobie dowalić. Najczęściej zupełnie niepotrzebnie.
każdy człowiek czasem nie wie co wybrać, co woli i na co ma ochotę

Zgadzam się. Zawsze jest to trudna sytuacja dla tej osoby, która wybiera, a jeśli w wybór zaangażowanych jest więcej osób to dla nich również. Ale lepiej trochę pomyśleć, poczekać niż powiedzieć coś, zrobić nie będąc do końca przekonanym, a potem się z tego wycofywać. Bo nieprzemyślany wybór, zwłaszcza jeśli dotyczy uczuć, jest bolesny nie tylko dla nas. Trzeba mieć tego świadomość. Dlatego warto czasem uzbroić się w cierpliwość.... mimo wszystko. Co oczywiście nie znaczy, że musimy biernie czekać, aż ktoś podejmie decyzję, bo przecież samo czekanie może być już dla nas zbyt dużym obciążeniem i zanim się doczekamy możemy sami zdecydować. Sami decydujemy, czy warto czekać i jak długo. Można obwinić kogoś za to, że się czeka, bądź wybrać czekanie nie obwiniając, tylko uznając, że warto, ale  można też samemu wybrać, czy się chce czekać. Jeśli ktoś jest niezdecydowany to wcale nie oznacza, że my też musimy tacy być. Z tej ostatniej opcji ludzie jakoś niechętnie korzystają, a szkoda.
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2011, 10:52:16 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #319 dnia: Października 04, 2011, 10:50:33 am »
0
Wyjątkowo zgadzam się ze Zqyxem, bo ja np. tak mam, że w każdej odpowiedzi doszukuję się drugiego dna i wymyślam coś, na co facet by nie wpadł.
Do tego wiem, jakie to jest bolesne dla takiego człowieka.
Muzyka to całe moje życie.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #320 dnia: Października 04, 2011, 11:31:51 am »
0
No to po co się doszukujecie treści, których nie ma, a które ranią? Dla mnie to niepojęte. Zamiast usłyszeć coś szczerego dopowiadacie sobie milion rzeczy, których w ogóle nie powiedzieliśmy i pogrążacie się w smutku/ bywacie agresywne/ obojętne, bo wydaje się Wam, że mieliśmy intencję taką, żeby bolało.
Nie rozumiem...
Jak chcę, żeby coś bolało mówię to jasno i dobitnie, nie trzeba się doszukiwać drugiego dna. Naprawdę.
W razie wątpliwości - pytać !!!
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #321 dnia: Października 04, 2011, 11:49:55 am »
0
Nie wiem jak u innych kobiet jest odpowiem za siebie, doszukuję się tego ukrytego dnia, bo dla Mnie to niepojęte żeby ktoś tak naprawdę polubił Mnie, ciągle szukam jakiegoś podtekstu, jakiejś fałszywej nuty. Bywam agresywna pod pretekstem, że jak ja komuś dopiekę, to może nikt Mi nie dopiecze. A poza tym jak to kobieta wybucham gniewam, wkurzam się, ale i tak chciałabym mieć kogoś, kto przebiłby się przez tą skorupę i przy której mogłabym być sobą,a dodatkowo kobiety, które coś w życiu przeżyły z reguły są podejrzliwe i nie ufają w szczere intencje innych osób, jak się to mówi wolą dmuchać na zimne i czasem być może skrzywdzić osobę, która na to absolutnie nie zasługuje...
Muzyka to całe moje życie.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #322 dnia: Października 04, 2011, 11:57:05 am »
0
Jasne, że jak się było zranionym to jest się ostrożniejszym. Faceci też bywają zranieni czasem, więc to akurat znam.  I mimo, że Cię rozumiem, to nie rozumiem, czemu tak wiele z Was zachowuje się w tej sposób, doszukuje się czegoś złego, wątpi w siebie. Nic dobrego z tego nie wynika, a tylko pogarsza relacje z ludźmi, którzy chcą się jakoś zbliżyć. Po co?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #323 dnia: Października 04, 2011, 12:18:08 pm »
0
Czasami wątpienie w siebie, niewiara w komplementy i miłe słowa wynikają, Zqyxiu ze zwykłej... kokieterii. Każda z nas przecież lubi być komplementowana, a technika "jak zaprzeczę to on coraz bardziej będzie mnie przekonywał jaka jestem wspaniała" jest często używana, nawet o zgrozo przeze mnie.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #324 dnia: Października 04, 2011, 12:22:26 pm »
0
To to akurat wiem, zauważam, nawet, o zgrozo, u Ciebie  :P :) Jeśli nie jest to chęć dokopania sobie to jak najbardziej niech sobie będzie. Kokietowanie jest częścią kobiecej natury i fajnie :) To akurat lubię :) Nie lubię tylko, gdy kombinujecie jak koń pod górkę, żeby w każdym słowie znaleźć coś, co Was zaboli. A niestety często to widzę. Czasem się zastanawiam, czy w ogóle słuchacie, co mówimy, czy już macie własną wersję, odpowiednio przetworzoną ;) :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #325 dnia: Października 04, 2011, 12:27:01 pm »
0
Zdarza się i odpowiednio przetworzona wersja bo jako stworzenia myślące, a czasem nawet za bardzo myślące wymyślamy własną wersję wydarzeń i trzymamy się jej jakby ktoś nam kazał przysięgać na Biblię i "Tak mi dopomóż Bóg". Ale nie gadaj, Zqyxiu, bo Wy faceci też lubicie nadinterpretacje, (Canis też potrafi obserwować, a obserwacje męskiej częsci społeczeństwa bywają nader interesujące ;) ) :P Tak czy inaczej, mam nadzieję, że nie pijesz do mnie ;) ja sobie szczerze dokopuję w chwilach mega wielkiego kryzysu, (sam byłeś świadkiem kiedy jęczałam, że moje pisanie jest g*** warte  :_: ), może więc owo dokopywanie sobie jest zależne od nastroju. A może ktoś próbuje się dzięki temu oswoić z jakąś porażką?
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #326 dnia: Października 04, 2011, 12:33:41 pm »
0
To są moje ogólne refleksje dotyczące kobiecej natury :) Jeśli odnoszą się do konkretnej osoby, wypowiadającej się tutaj, to wyraźnie zaznaczam :) Mówisz, że wymyślanie czegoś, czego nie powiedzieliśmy jest mechanizmem obronnym, stosowanym na wszelki wypadek? Cóż, może i tak... Ale po co od razu zakładać porażkę? Póki piłka w grze to nawet Barcelonę można ograć przecież :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #327 dnia: Października 04, 2011, 01:37:57 pm »
0
Ja dokopuję sobie zawsze i wszędzie, zawsze uważałam,  że nic Mi się nie uda, a jak coś się jednak udaje, to jestem szczerze zdziwiona. A co do tego doszukiwania złych intencji, doszukiwania się że zaraz ktoś Cię skrzywdzi, to chyba wychodzi u Mnie z powodu cierpienia i dostawania po dupie za każdym prawie razem, gdy chciałam się otworzyć.A poza często wydaje Mi się, że mężczyźni nie mają uczuć, nie okazują ich i nie mogą być zranieni. W moim przypadku to nie jest kokieteria i nie lubię komplementów, bo wydają Mi się nieszczere...Wiem, że to boli, bo mężczyźni też mają uczucia, też mogą cierpieć...tylko Oni nie umieją o tym mówić..., kobiety łatwiej pokazują swoje emocje...
Muzyka to całe moje życie.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #328 dnia: Października 04, 2011, 01:47:35 pm »
0
Umiemy, ale często uznajemy,  że lepiej nie, bo i tak nie uwierzycie ;)  Jeśli dokopujesz sobie zawsze i wszędzie to tym samym pozwalasz na to innym, bo widzą, że sama źle się traktujesz, więc na pewno w chwili słabości zaatakują, bo się nie obronisz, a przez to cierpisz jeszcze mocniej. Nie cierpię czegoś takiego. I wkurza mnie, gdy ktokolwiek tak robi, niezależnie od płci. Zmień to jak najszybciej, zresztą rozmawialiśmy o tym kiedyś... Pamiętasz, o co CIę prosiłem.  :) Jeśli sami nie zaczniemy o siebie dbać nikt o nas dbać nie będzie. Brutalne, ale szczere.
Więcej wiary w siebie Wam wszystkim życzę :)
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2011, 01:55:03 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #329 dnia: Października 04, 2011, 02:37:37 pm »
0
Pamiętamy i tak jest jak mówisz.... Znam chyba tylko kilku facetów, którzy ukazują uczucia i nie są groteskowi... I Im naprawdę wierzę i mam szczęście, że to są moi przyjaciele, realni. Ciągle załamują ręce nad moją nie wiarą w siebie, albo raczej całkowitym brakiem wiary... I jest tak jak myślisz dokopują Mi, bo nie umiem się bronić... wynika to z braku poczucia własnej wartości i ze strachu...

Muzyka to całe moje życie.

 

Co Cie cieszy w kobietach?

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 11318
Ostatnia wiadomość Października 23, 2009, 04:13:46 pm
wysłana przez Maro2