Autor Wątek: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku  (Przeczytany 42849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 21, 2012, 06:48:47 pm »
0
jak Rose25 mnie zacytowala to zorientowalam sie ze zrobilam znaczaca literowke tam ma byc pewniej bym tak robila* bez nie.
przepraszam za totalny offtop

Offline ellie

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 21, 2012, 06:58:26 pm »
0
Wypowiedzi forumowiczki, która zaczęła tę "dyskusję" oraz drugiej mającej 13 lat, a "rocznikowo 14" potwierdzają tylko moją tezę i utrwalają mnie w przekonaniu, że nasze forum powinno być zamknięte dla nowych członków, którzy jeszcze w dupie byli i g***o widzieli na tym świcie. Mając 12 czy 13 lat to ja przychodziłem ze szkoły, j** plecak w kąt, szybko coś zjeść i na dwór w piłę grać z chłopakami :D Ktoś powie, że jestem facetem więc miałem zajęcie. Ale dziewczyny ode mnie z bolku właśnie w tym wieku też wychodziły wszystkie i bawiły się tam w nie wiem co...dom, jakiegoś chowanego po klatkach (sam to lubiłem :D) itp. Generalnie niby róże grupki, ale wszyscy się znali. A dziś? Jakieś popierdolenie z pojebaniem. Siedzą na ławce, plują tym słonecznikiem na chodnik że aż się rzygać chce jak się na to patrzy co z tego usypali pod nogami, klną jak cholera...ubierają się ze względu na..No właśnie. Głownie muzykę, która wg nich "oddaje" ich prawdziwe "ja". Mówimy w tym przypadku o płci pięknej, więc i do takiej się ograniczę w tym poście. Jeśli pop, dance czy techno - wyglądają jak dziwki. Jeśli rock lub metal - robią z siebie czupiradła, w wakacje słońce grzeje ze c**j a ta mając 12 czy 13 lat chodzi w glanach, ciemnych bluzach i za cholerę nie przypomina dorastającej dziewczyny. Od kiedy to nasz gust muzyczny przekłada się na to co nosimy? Sam słucham rocka, hard rocka i metalu no ale nie popierdalam ciągle w czarnych ciuchach czy galanach bo muszę to wyrazić. Problem nie polega już tylko na słuchaniu muzyki. Ogólnie nowe pokolenie jest pojebane! Tak, tak. Mówię to śmiało i będę się tego twardo trzymał. Są uzależnieni od telefonów, internetu, dyskotek itp. Kto kiedyś k***a o tym myślał. Fakt, nie było tego za mojej młodości (chodzi o tel. i internet), ale wiecie co, żyło się lepiej. Cieszyło się na dworze i wkurzało kiedy mam albo tata o 20 wołali "chodź już do domu" :D Piękne czasy, niestety nie dla współczesnej młodzieży, są na to za tępi...

A co do was 12, 13-letnie "fanki" jedna rada - załóżcie sukienki, odłóżcie telefony i poznajcie na czym polega dzieciństwo, bo na "oddawanie" swoich przekonań macie jeszcze czas ;) Prędzej czy później dotrze to do was bo bądźcie pewne, że życie kopnie was jeszcze w dupę ;) I to nie raz ;)

Nigdzie nie napisałam, że nie nosze sukienek, a moimi ulubionymi przedmiotami są telefon i komputer. Nie twierdzę także, że dorosłe życie jest proste. Tak na prawdę to cieszę się, że żyję jak żyję. Moje dzieciństwo jeszcze trwa i dobrze się miewa. Co do internetu mam swoje zdanie. Czasem się przydaję, choć niektórzy w nim żyją i tam się nawet kłócą itp. Nie piję, nie palę i nie ćpam. Z resztą to by było chore w moim wieku...Czy to, że mam tyle lat i żyję w takich czasach oznacza, że nie mam prawa słuchac tego co lubię i muszę być szkalowana za to ? Nie każdy dzieciak/nastolatek jest głupi.
Przepraszam za offtop

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 21, 2012, 07:04:41 pm »
0
Nie chodzi tutaj o to, że nie możesz słychać tego czego pragniesz. Mówimy o tym jak młodzi ludzie się z tym obnoszą. Nikt nie najeżdża na Was. Po prostu z niektórych wypowiedzi można wywnioskować, że niektórzy po prostu obnoszą się z tą muzyką i ubierają się nie wiadomo jak żeby przyciągać na siebie uwagę. Mówimy o pozerach. Nikt nie napisał, że ta i ta jest taka czy siaka bo zaczęła słuchać gnr...ehhh

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 21, 2012, 07:25:51 pm »
0
To źle niektóre wypowiedzi zrozumiałam. :DD
Ja też powinnam sprostować, bo glanów nie mam. :PP I też się nie obnoszę z moją muzyką. I nie chodzę przecież caly czas w bandanach i kracie. xd

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 21, 2012, 07:34:16 pm »
0
no to powinniście precyzowac te wypowiedzi chociaby poprzez dodanie na koncu tego, co kala napisałaś w ostatnim poście :):)

ja też broń Boże nie chodze tak all day all night, aczkolwiek dosyć często, gdyż są one wygoddddnne.
Chyba jak kazdej dziewczynie podobaja mi sie ubrania z sieciowek, od czasu do czasu kupuje, nie zbyt czesto bo na ogol ponosze tydzien i nuda..

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 21, 2012, 07:42:55 pm »
0
Raz się ubiorę tak typowo, że tak powiem "rockowo", ale nie cały czas. Kiecki też noszę (rzadko). W tym wieku stylu się dopiero szuka, dopracowuje, więc nie bd wyglądać dzień w dzień, tak samo.

PS. Bricked sprawdź pw. xdd

Offline gun20

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 21, 2012, 08:14:21 pm »
0
Wypowiedzi forumowiczki, która zaczęła tę "dyskusję" oraz drugiej mającej 13 lat, a "rocznikowo 14" potwierdzają tylko moją tezę i utrwalają mnie w przekonaniu, że nasze forum powinno być zamknięte dla nowych członków, którzy jeszcze w dupie byli i g***o widzieli na tym świcie.
a skąd wiesz co ja wiem o świecie, Ile mam lat itp? nie znasz mnie tak jak wszyscy na tym forum. Ok, teraz myślę, że moja wcześniejsza wypowiedz była niefortunna. nie do końca napisałam to co chciałam przekazać, ale nie będę się tłumaczyć. przez chwile nawet myslałam o usunięciu tu konta,  ale potem pomyślałam, ze nie ma sensu przejmować się twoją wypowiedzią, bo pamiętam inne (niektóre niezbyt miłe). Z reszta jestem tu bo lubię GUNSÓW i chcę pogłębiać swoją wiedzę na ich temat. I myślę, że to jest najważniejsze.

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 21, 2012, 08:29:15 pm »
0
Niektórzy uważają, że skoro jesteśmy młodsi to nic nie wiemy, bo nie znamy Gunsów od ich początków.  ;]
Ale dla mnie to kurde, coś świetnego, że młode pokolenie interesuje się prawdziwym rockiem w erze Justina Biebera i innych słłitaśnych gwiazdeczek.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 22, 2012, 09:15:32 am »
0
Wypowiedzi forumowiczki, która zaczęła tę "dyskusję" oraz drugiej mającej 13 lat, a "rocznikowo 14" potwierdzają tylko moją tezę i utrwalają mnie w przekonaniu, że nasze forum powinno być zamknięte dla nowych członków, którzy jeszcze w dupie byli i g***o widzieli na tym świcie.
a skąd wiesz co ja wiem o świecie, Ile mam lat itp? nie znasz mnie tak jak wszyscy na tym forum. Ok, teraz myślę, że moja wcześniejsza wypowiedz była niefortunna. nie do końca napisałam to co chciałam przekazać, ale nie będę się tłumaczyć. przez chwile nawet myslałam o usunięciu tu konta,  ale potem pomyślałam, ze nie ma sensu przejmować się twoją wypowiedzią, bo pamiętam inne (niektóre niezbyt miłe). Z reszta jestem tu bo lubię GUNSÓW i chcę pogłębiać swoją wiedzę na ich temat. I myślę, że to jest najważniejsze.
No jak to się mówi: "czasami lepiej ze sceny zejść..." :lol: To a propos tej "myśli" o "usunięciu konta". A co do wieku. Sprawa jest prosta, jeżeli nie masz tych 18 lat, no niech będzie że nawet 17, to o świecie wiesz g***o i tak tak - nic jeszcze nie widziałaś. Stawiam tu oczywiście teoretyczną granicę, bo w rzeczywistości dowiesz się czegoś o tym "świecie" jak wyjdziesz spod skrzydeł mamusi i tatusia i zaczniesz żyć swoim życiem. Już nawet studiowanie w innym mieście jest jakąś formą niezależności, bo trzeba o siebie zadbać, wsio robić samemu itp. Fakt, wciąż w większości przypadków (w większym stopniu w moim też) jest się uzależnionym finansowo od starszych, ale to życie jest już zupełnie inne. Więc przestań gadać co ty już widziałaś i co przeżyłaś, bo wierz mi mając 12, 13, 14, 15 czy 16 lat to o poważnym życiu nie ma się jeszcze pojęcia. A jak chcesz pogadać "dorośle" to wejdź w tematy z osobami od nas z forum, które pracują i się same utrzymują. I wtedy powiedz im ile to ty już wiesz o "życiu", czy też "gunsowym życiu" :lol:
Oczywiście jeżeli masz te 18 lat czy więcej to przepraszam za poprzednią wypowiedź. a masz? :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2012, 09:17:26 am wysłana przez eXtreme »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 22, 2012, 10:59:49 am »
+1
Wypowiedzi forumowiczki, która zaczęła tę "dyskusję" oraz drugiej mającej 13 lat, a "rocznikowo 14" potwierdzają tylko moją tezę i utrwalają mnie w przekonaniu, że nasze forum powinno być zamknięte dla nowych członków, którzy jeszcze w dupie byli i g***o widzieli na tym świcie.

Powiedział forumowy dinozaur  :D :D :D
Wiadomo, że mając naście lat człowiek chce się bardziej wyróżnić, bądź należeć do jakiejś grupy. Każdy to jakoś tam przechodził. :) Póki jest to związane z emocjami, a nie pozerstwem jest ok.  :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2012, 11:15:05 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gun20

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 22, 2012, 11:18:46 am »
0

[/quote]
No jak to się mówi: "czasami lepiej ze sceny zejść..." :lol: To a propos tej "myśli" o "usunięciu konta".
Oczywiście jeżeli masz te 18 lat czy więcej to przepraszam za poprzednią wypowiedź. a masz? :P
[/quote]
nie będziesz miał tej satysfakcji, że pozbyłeś się forumowiczki ,,gówniarza''  :lol:

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 22, 2012, 11:23:52 am »
0
Powiedział forumowy dinozaur  :D :D :D
5 lat na forum to faktycznie jak dinozaur :D

nie będziesz miał tej satysfakcji, że pozbyłeś się forumowiczki ,,gówniarza''  :lol:
Szkoda, karmię się tym :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2012, 11:25:52 am wysłana przez eXtreme »

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 22, 2012, 12:31:50 pm »
0
prawda ze nas zawalają w szkole,

Szkoda,że przy okazji nie uczą Was zasad używania wielkich liter. W języku polskim zdanie zaczynamy wielką literą .


No faktycznie... źle ujęłam. Bardziej mnie boli to jak ktoś słucha biebera i gunsow.Dla mnie to po prostu brak szacunku dla artysty, ale każdy ma własne zdanie na ten temat.  :)

A ja własnie w telefonie między Gunsami mam Justinka. Synuś mi przesłał, ponieważ  twierdzi,ze Justin Bieber jest fajny a "ci cali Gunsi to [cenzura] :D I pomimo,że nie lubi GN'R chce iść na ich koncert . Żeby mi pokazać,jak się  rzuca pomidorami;((:D

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 22, 2012, 12:48:55 pm »
0
prawda ze nas zawalają w szkole,

Szkoda,że przy okazji nie uczą Was zasad używania wielkich liter. W języku polskim zdanie zaczynamy wielką literą .

przesadzasz.

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 22, 2012, 01:03:18 pm »
0
prawda ze nas zawalają w szkole,

Szkoda,że przy okazji nie uczą Was zasad używania wielkich liter. W języku polskim zdanie zaczynamy wielką literą .


cieszę się :) :D :lol:

 

Poszukiwani ludzie z POZNANIA do zespołu w stylu Gunsów :)

Zaczęty przez pete_novak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1667
Ostatnia wiadomość Listopada 30, 2013, 09:34:08 pm
wysłana przez pete_novak