Autor Wątek: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku  (Przeczytany 43350 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:25:46 pm »
0
Może po prostu nie mają okazji poznać Guns N' Roses?  :???: Przecież nie jest to zespół, który normalnie puszcza się w radiu, czy na eska.tv.(chociaż ostatnio słyszałam KOHD  :wub:) Też ich kiedyś nie znałam, więc słuchałam tego, co akurat było modne. To jest chyba naturalne. Jeśli nikt ich nie uświadomi, że istnieje inna muzyka niż Selena Gomez czy One Direction to będą się trzymali tego co znają, bo po co szukać czegoś nowego?
W dzisiejszych czasach ludzie ślepo podążają za modą, a teraz modne są te wszystkie cukierkowe gwiazdeczki.

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:37:14 pm »
0
więc słuchałam tego, co akurat było modne. To jest chyba naturalne.


chyba jednak nie  ;]

starzy gunsi też byli cukierkowi jedynie osadzeni w innych realiach

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3758
  • Respect: +949
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:40:40 pm »
0
A dlaczego fani Guns N Roses nie słuchają tego co leci w radiu? Bo nie lubią? Ja bym bardziej obstawiał, że nie słuchają bo nie wypada

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:49:44 pm »
0
Zgadzam się z Krelkę. Chociaż i tak głównym powodem jest gust. Każdy lubi co innego i ma do tego prawo. Ja np. nie trawię wykonawców typu Bekhemot i dla mnie ma to niewiele z muzyką, ale jest spora grupa ludzi, którzy właśnie w takich artystach widzą kwintesencję muzyki. Właściwie dopóki ktoś sobie słucha Biebera, Seleny Gomez i całej reszy, nie afiszuje się z tym, nie popisuje, nie popada w paranoję (na przykład: pisk dziewczyn w supermarkecie, bo puścili piosenkę Biebera), wszystko jest ok. No i jeśli tylko taka osoba potrafi uszanować upodobania innych - chyba większość kojarzy słynny wpis o tym jaki Bieber jest super, a Axl to idiota drący bez sensu mordę - nie sprawia mi problemu ich muzyka. Chociaż jak tak pomyślę... Złościmy się, że fani popowych gwiazdek nie doceniają rocka, ale ile jest takich miłośników "naszej" muzyki, którzy wyśmiewają słuchaczy takiego One Direction i mieszają ich z błotem? Gust muzyczny sporo mówi o człowieku, ale nie jest to regułą. Słuchanie Biebera nie świadczy o chorobie psychicznej. A że się go słucha... Każdy wiek ma swoje prawa, inne upodobania. Jestem dzieckiem lat 90-tych i kiedy byłam młodsza słuchało się Britney Spears, A-teens, potem przyszło Tatu... I sorry, ale nikt mi nie powie, że jak był młodszy to nigdy przenigdy nie słuchał teraz obciachowej muzyki, która kiedyś była na czasie. Ja w gimnazjum zachwycałam się techno, słuchałam też hip-hopu. Było? Było.  Do muzyki też trzeba dorosnąć, żeby ją docenić, spokojnie.

Offline Damianos60

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 15, 2012, 01:09:40 pm »
0
Dlaczego?Najczęściej słuchana muzyka tego rodzaju jest wśród młodzieży w wieku gimnazjum i podstawówka,oni nie mają jeszcze wyrobionego gustu muzycznego.Jeżeli przejawia się to wśród starszych osób tzn. że są burakami lub muzyka dla nich nie ma większego znaczenia.Drugi powód jest taki,że muzyka rockowa nie jest promowana w radiu komercyjnym typu :Eska i młodzi ludzie tacy jak ja nie mają pojęcia żadnego i kierują się stereotypami i słuchają to co im narzucają media.Często takie zjawiska mnie denerwują ale najlepiej nie zwracać uwagi bo z burakami i tak nie wygrasz.

Offline Agness

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 548
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +16
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 15, 2012, 01:16:35 pm »
+1
A dlaczego fani Guns N Roses nie słuchają tego co leci w radiu? Bo nie lubią? Ja bym bardziej obstawiał, że nie słuchają bo nie wypada

Ja słucham np. jadąc w aucie. Jestem przez to gorsza, czy mniej 'tró'?
Nie rozumiem was. Każdy ma swój rozum i jeśli komuś podoba się muzyka Biebiera, to sobie jej słucha, komuś innemu podoba się muzyka Gunsów, to też jej słucha. Więcej tolerancji ludzie :)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3758
  • Respect: +949
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 15, 2012, 01:53:54 pm »
0
A dlaczego fani Guns N Roses nie słuchają tego co leci w radiu? Bo nie lubią? Ja bym bardziej obstawiał, że nie słuchają bo nie wypada

Ja słucham np. jadąc w aucie. Jestem przez to gorsza, czy mniej 'tró'?
Nie rozumiem was. Każdy ma swój rozum i jeśli komuś podoba się muzyka Biebiera, to sobie jej słucha, komuś innemu podoba się muzyka Gunsów, to też jej słucha. Więcej tolerancji ludzie :)
a czy ja wykazuje się brakiem tolerancji? Widzę, że nie każdy to zrozumiał swoim rozumem ;) chodzi mi o to, że fan Gunsów nawet jeśli mu się podoba Biber będzie udawał, że go nie lubi bo nie wypada mu go lubić, nie przystoi to miałem na myśli :)

Róża.

  • Gość
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 15, 2012, 02:07:17 pm »
0
Dlaczego?Najczęściej słuchana muzyka tego rodzaju jest wśród młodzieży w wieku gimnazjum i podstawówka,oni nie mają jeszcze wyrobionego gustu muzycznego.Jeżeli przejawia się to wśród starszych osób tzn. że są burakami lub muzyka dla nich nie ma większego znaczenia.Drugi powód jest taki,że muzyka rockowa nie jest promowana w radiu komercyjnym typu :Eska i młodzi ludzie tacy jak ja nie mają pojęcia żadnego i kierują się stereotypami i słuchają to co im narzucają media.Często takie zjawiska mnie denerwują ale najlepiej nie zwracać uwagi bo z burakami i tak nie wygrasz.
Jak się jest w gimnazjum to nie znaczy, że się nie ma wyrobionego gustu. Można skakać 'z kwiatka na kwiatek' w poszukiwaniu tego czego się będzie słuchać później, bo co? Od zawsze Gunsów słuchacie? Nic innego?  Bywa, że ludzie słuchają co się nawinie, ale jednak każdy ma swój ulubiony repertuar itd

Offline axelowa

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 240
  • Płeć: Kobieta
  • 'Take me down to the Paradise city...'
  • Respect: +8
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 15, 2012, 02:15:23 pm »
0
Ucze się w gimnazjum i zauważam że większość osób słucha czegoś w stylu Peja lub Hana Montana (czy jak to sie pisze :D)
Słuchają tego bo jak mówią "to jest teraz w modzie".Słuchają też tego,ponieważ nie znają takich zespołów jak Guns N' Roses czy np. Nirvana.
Nie znają ich bo o tych zespołach się już nie mówi,a szkoda.
A to że ktoś jest w gimnazjum nie znaczy że nie ma gustu muzycznego  :_:
Człowiek może być biedny, ale jeżeli ma cel i dąży do jego osiągnięcia jest piękny.

 — Sosai Masutatsu Oyama


Tęsknie za czasami w których nie żyłam...

Offline dustnbones

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +35
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 15, 2012, 02:16:22 pm »
0
Ja znam ludzi, którzy słuchają One Direction, albo Biebera, bo są "piękni i modnie ubrani". Teraz to chyba świadczy o muzyce. Wystarczy wziąć kilku chłopaków z być może talentem, ładnie ich ubrać i dziewczyny ich kochają. Ale przecież dawniej to też działało na podobnych zasadach...Ciągle pojawia się jakiś nowy zespół na topie, teraz jest era przesłodzonych chłopców a za chwilę będzie moda na coś innego. Zawsze tak było i będzie :)

Offline axelowa

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 240
  • Płeć: Kobieta
  • 'Take me down to the Paradise city...'
  • Respect: +8
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 15, 2012, 02:23:07 pm »
0
No w sumie to tak ale dla mnie bez sensu jest to że słucha ktoś muzyki bo podoba sie mu wokalista  :_:
Człowiek może być biedny, ale jeżeli ma cel i dąży do jego osiągnięcia jest piękny.

 — Sosai Masutatsu Oyama


Tęsknie za czasami w których nie żyłam...

Róża.

  • Gość
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 15, 2012, 02:25:20 pm »
0
Rozumiem, ale ja osobiście wole Gunsów. ; D
Taki 'różowy rock' mnie nie kręci pod żadnym względem.;)
Ja Gunsów cenie za całokształt, a nie że Axl miał śliczny pyszczek. ; D

Offline MrsDreamer

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 15, 2012, 02:27:43 pm »
0
teraz 'trendy' są słodcy chłopacy, chadzający za rączki, z ulizanymi włoskami, w złotych spodniach i sweterkach. Nie mam pojęcia co w tym fajnego, ale jeśli jakaś osoba już tego słucha, to niech sobie słucha, każdy ma swój gust itp. Chociaż szczerze irytuje mnie, kiedy wchodzę na fejsa, a tam pół zawalone jakimiś sweet fociami tych chłopaczków z One Direction  :???:

Offline axelowa

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 240
  • Płeć: Kobieta
  • 'Take me down to the Paradise city...'
  • Respect: +8
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 15, 2012, 02:28:29 pm »
0
Dokładnie myśle to samo,nawet jak by był paskudny to bym słuchała.
Ta muzyka ma w sobie coś takiego co mnie do niej ciagnie  :wub:
Mam koleżankę w klasie słucha Green Day i uważa się za wielką znawczynię rocka  :_:
Człowiek może być biedny, ale jeżeli ma cel i dąży do jego osiągnięcia jest piękny.

 — Sosai Masutatsu Oyama


Tęsknie za czasami w których nie żyłam...

Róża.

  • Gość
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 15, 2012, 02:36:25 pm »
0
U mnie w szkole, raczej mało kto słucha Gunsów. ;<
Albo po prostu nie chcą się do tego przyznać.
Grubson, Peja itd.:(
Nie ma z kim sensownie pogadać, bo jak już to ktoś ich ceni tylko za to, że Axl jest słodki, ale czepiają się , że Slash wygląda tak a nie inaczej. Itd.
Ludzie dajcie mi cierpliwości, bo jak dacie siły to ich wszystkich rozpierdole. -.-

 

Poszukiwani ludzie z POZNANIA do zespołu w stylu Gunsów :)

Zaczęty przez pete_novak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1680
Ostatnia wiadomość Listopada 30, 2013, 09:34:08 pm
wysłana przez pete_novak