Autor Wątek: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku  (Przeczytany 43375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gaudencja666

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #135 dnia: Stycznia 29, 2012, 03:24:02 pm »
0
No ma to jakiś sens.. nie powiem..
Tak czy siak muszę się nad tym zastanowić, no i jak bym robiła to raczej w jakieś dłuższe wolne, więc najwcześniej wakacje. A ponad to, czytałam sobie trochę o "pielęgnacji" tatuażu po zrobieniu i z tego co wyczytałam to trzeba się trochę z nim cackać. Tzn. wolę się trochę "pocackać" niż potem patrzeć jak mi schodzi.. Może na razie pozostanę przy planach kolczyków w wardze..

A tak btw, to od jakiś kilkunastu postów rozmawiamy konkretnie nie na temat :)
"Pie*dol ten świat, bo to on jest właśnie piekłem..."

"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach."

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #136 dnia: Stycznia 29, 2012, 08:23:17 pm »
0
popieram zdecydowanie kolegow :) na tatuazu sie nie oszczedza w koncu to na cale zycie :D niech bedzie ladny i trwaly. A co do pielegnacji tatuazu to zadne tam cackanie. Kupujesz masc Bepanten i smarujesz, az sie zluszczy naruszony naskorek, pozniej przewaznie i tak trzeba poprawiac po jakims miesiacu, ale to juz gratis  :)

 :D Dobra koniec OFFTOPU Albo zaczynamy o guscie muzycznym albo przenosimy sie tu:

http://gunsnroses.com.pl/forum/hyde-park/tatuazepiercing/630/

Offline Use your illusion

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Kobieta
  • Tańczę z Plantem
  • Respect: +126
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 08, 2012, 08:42:21 pm »
0
Co do mnie. Ze względu na styl ubierania się i muzykę, której słucham, w szkole dość się wyróżniam. Podoba mi się to, powiem szczerze.
Jestem często jednak odtrącana i nierozumiana przez otoczenie. Na przerwach przeważnie siedzę pod ścianą ze słuchawkami w uszach. Nikt nawet nie spyta czego słucham, bo wszyscy z góry wiedzą. Sądzą też, że metal to denna łupanina, a np. The Beatles- stara,nudna kapela. Co za tym idzie, nie mam w realu  prawdziwego przyjaciela, który by mnie rozumiał. Znajomości nawiązuję przede wszystkim przez internet, gdzie poznałam pewną osobę, która jest mi bardzo bliska mimo, że nie wiem, czy kiedykolwiek się z nią spotkam.
To by było na tyle  :)
"Radość niszczenia jest równocześnie radością tworzenia."- M.Bakunin

"I don't wanna die
I sometimes wish I'd never been born at all."

Offline WAR 85

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • O_o
  • Respect: +10
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 09, 2012, 12:06:29 am »
0
Ze względu na styl ubierania się i muzykę, której słucham, w szkole dość się wyróżniam. Podoba mi się to, powiem szczerze.
Jestem często jednak odtrącana i nierozumiana przez otoczenie.

dokladnie tak samo  ;)  ale to nie tylko w szkole ale glownie na ulicy  :_: ale na szczescie nie mam takich problemow jak Ty i mam znajomych   :)
''Strach jest wtedy, gdy nie ma miłości. Miłość jest wtedy, gdy nie ma strachu.''  A.Rose

Offline Use your illusion

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Kobieta
  • Tańczę z Plantem
  • Respect: +126
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 09, 2012, 11:47:08 am »
0
dokladnie tak samo  ;)  ale to nie tylko w szkole ale glownie na ulicy  :_: ale na szczescie nie mam takich problemow jak Ty i mam znajomych   :

Trochę źle mnie zrozumiałaś  :) Tzn. mam znajomych i wgl., ale nie mam nikogo takiego w moim środowisku, kto by mnie naprawdę rozumiał i był taki jak ja  :P
"Radość niszczenia jest równocześnie radością tworzenia."- M.Bakunin

"I don't wanna die
I sometimes wish I'd never been born at all."

Offline meetis

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +183
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 09, 2012, 01:06:42 pm »
0
jeśli chodzi o samą akceptacje, rożnie z nią bywa...w czasach kiedy większość ludzi idzie na "łatwiznę" i słucha typowej masówki ,która jest łatwa i nie zmusza nas do refleksji często bywało ,że nie byłam rozumiana zwłaszcza w okresie gimnazjalnym, ze względu na styl ubierania. Wiecie glany, ciemne kolory, jakieś łańcuszki itp. w obecnej chwili miłość do takiej muzyki mam w sercu a nie "na sobie" (nie obrażając nikogo kto nosi się na styl "rockowy" :) hmm lubię styl rockowy :vampire:). Ale jak  mówię w obecnej chwili muzyka została a okres buntu a co wiąże się z tym styl ubierania minął. Obecnie też zdarza się ,że kiedy odpowiadam jakiej muzyki słucham spotykam się z  różnymi komentarzami, albo trafie na ludzie podobnych do mnie gustem muzycznym albo wręcz przeciwnie, ale według mnie to normalne, jak wcześniej wspomnieliście o gustach się nie dyskutuje...a poza tym muzyka ma łączyć a nie dzielić!  :)
w życiu nie chodzi o to aby być lepszym od innych, lecz o to, aby z dnia na dzień być lepszym od samego siebie.

Offline Kortina98

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1613
  • Płeć: Kobieta
  • See, the sea wants to take me
  • Respect: +969
    • NTSowa galeria ;)
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 09, 2012, 02:42:12 pm »
0
Tylko odróżniać muzykę od tandety i szmiry powstającej dla pieniędzy... :)

Ja na temat akceptacji gustu muzycznego mam takie zdanie, że jeżeli otoczenie ci nie pasuje, albo ty do otoczenia, to je po prostu zmień. Ja najpierw starałam się to akceptować złośliwe uwagi na temat moich ulubionych zespołów , np :'' Po co ty słuchasz tych starych, brzydkich  dziadów?!'. Ale myślę , po co? Po co sobie język strzępić,  wysilać się na równie złośliwą odpowiedź i zniżać do ich poziomu. Przecież są jeszcze ludzie, których dzisiejsze czasy nie opętały i można z nimi przebywać bez narażania się na dodatkowe nerwy ;) Wrzucamy na luz, niech sobie mówią(a że nic mądrego nie mają do powiedzenia , no to już ich problem ;)), z czasem przestaną :D  Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam, nikt mi nie bedzie miał za złe tego posta ;) To tylko moje zdanie i każdy może się z nim nie zgodzić :)

Offline WAR 85

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • O_o
  • Respect: +10
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 09, 2012, 02:53:44 pm »
0
ale nie mam nikogo takiego w moim środowisku, kto by mnie naprawdę rozumiał i był taki jak ja  :P

w tym temacie tylko takich znajomych mam na mysli wiec mysle ze Cie dobrze zrozumaialm  ;)  :)
''Strach jest wtedy, gdy nie ma miłości. Miłość jest wtedy, gdy nie ma strachu.''  A.Rose

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 09, 2012, 02:57:47 pm »
0
Tylko odróżniać muzykę od tandety i szmiry powstającej dla pieniędzy... :)

A gunsi i reszta nagrywali za czapkę gruszek ;)

Raz już kiedyś się na ten temat wypowiedziałem, ale powtórzę jeszcze raz - dopóki nikt Was w szkole nie leje po pysku za to, że macie na swoim ipodzie więcej muzyki Black Sabbath niż 50 Centa, to wszystko jest ok. Wiadomo, że znajomi dokuczają sobie ze względu na gust czy zamiłowania, ale to nie powód żeby się obrażać za nazwanie kogoś brzydkimi starymi dziadami. Dajcie sobie trochę na wstrzymanie :)

Offline Kortina98

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1613
  • Płeć: Kobieta
  • See, the sea wants to take me
  • Respect: +969
    • NTSowa galeria ;)
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 09, 2012, 03:26:05 pm »
0
Tylko odróżniać muzykę od tandety i szmiry powstającej dla pieniędzy... :)

A gunsi i reszta nagrywali za czapkę gruszek ;)


Dobra, źle ujełam- TYLKO dla pieniedzy  ;)

Offline Use your illusion

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Kobieta
  • Tańczę z Plantem
  • Respect: +126
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #145 dnia: Kwietnia 09, 2012, 03:45:02 pm »
0
w tym temacie tylko takich znajomych mam na mysli wiec mysle ze Cie dobrze zrozumaialm  ;)  :)
Aaa...Jeśli tak, to zwracam honor  :)
"Radość niszczenia jest równocześnie radością tworzenia."- M.Bakunin

"I don't wanna die
I sometimes wish I'd never been born at all."

Offline dustnbones

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +35
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 09, 2012, 10:33:46 pm »
0
Ja u siebie w mieście jestem kojarzona z muzyką rockową, ale mam znajomych z różnych środowisk muzycznych i nie widzę w tym problemu. Ze wszystkimi można pogadać, polecić sobie jakieś kawałki. Czasem jeśli ktoś pyta czego słucham, mówię Guns N' Roses i widzę zdziwienie na twarzy to polecam i podsyłam temu komuś kilka utworów. Już kilka osób w to wciągnęłam :D

Róża.

  • Gość
Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #147 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:18:19 am »
0
Dlaczego ludzie wolą słuchać takich pedalstw jak One Direction, Justin Biber, Selena Gomez itd?



§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji. Nie rozpędzaj się .Mawier
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2012, 09:26:26 am wysłana przez mawier »

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3758
  • Respect: +949
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #148 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:26:44 am »
0
Jedni wolą to drudzy tamto bo takie mają gusta, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje  :lol: Muzyka Guns N' Roses np. tez nie jest taka ambitna jak np. muzyka Wolfganga Amadeusza Mozarta   ;)

a tak na marginesie co to jest One Direction i Selena Gomez?  :P

Róża.

  • Gość
Odp: Dlaczego ludzie wolą słuchać One Direction niż Guns N' Roses?
« Odpowiedź #149 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:29:14 am »
0
Na swój sposób, na ich ambicje.;)
Oczywiście Cię rozumiem.
Slasha można nazwać na swój sposób Mozartem. ; D

 

Poszukiwani ludzie z POZNANIA do zespołu w stylu Gunsów :)

Zaczęty przez pete_novak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1680
Ostatnia wiadomość Listopada 30, 2013, 09:34:08 pm
wysłana przez pete_novak