Autor Wątek: a pamiętasz...  (Przeczytany 4209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
a pamiętasz...
« dnia: Grudnia 21, 2007, 04:06:07 pm »
0
Na pewno każdy z was lubi sobie powspominać stare czasy, z dawnymi przyjaciółmi, kumplami ze szkoły 8)
Jak wskazuje nazwa tematu zazwyczaj nasze wspomnienia zaczynają się od tych właśnie słów ...a pamiętasz... dalej już samo leci :D

Ostatnio w drodze do szkoły spotkałem dawnego kumpla z gimnazjum i zaczęła się rozmowa, przypominaliśmy sobie najśmieszniejsze sytuacje które nam towarzyszyły, czasami aż się chce wrócić do tamtych czasów :rolleyes:
A jak jest u was? Czy lubicie wspominać? Co najchętniej wspominacie i z kim?

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: a pamiętasz...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 21, 2007, 04:10:31 pm »
0
W moim wieku za wcześnie na wspomnienia. ;) Pamięć mam dobrą i wszystko jest dla mnie, jakby miało miejsce wczoraj. ;)
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: a pamiętasz...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 21, 2007, 04:36:26 pm »
0
Bardzo lubię wspominać, mimo że jestem jeszcze w miarę młoda :P Najbardziej czasy dzieciństwa, bo kojarzą się one z bezpieczeństwem, radością i błogą nieświadomością dotyczącą zła panoszącego się na tym świecie :) Poza tym mile rozmawia mi się także o szkolnych przygodach, dobrych, jak i tych niosących ze sobą pewne konsekwencje :D

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: a pamiętasz...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 21, 2007, 04:43:55 pm »
0
wspomnienia to jedyne co mam - nie mam przyszlosci bo moja terazniejszoscia jest przeszlosc
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: a pamiętasz...
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 21, 2007, 06:37:24 pm »
0
Dzieciństwo wspominam bardzo często - sama, ale również podczas rozmowy ze znajomymi. Słowa "a pamiętasz" padają najczęściej podczas rozmów o szkole podstawowej czy gimnazjum, a nawet I lub II klasie LO. Lubię takie wspominanie, bo wielu szczegółów mogę nie pamiętać, inni pomagają mi wydobyć te zakurzone wspomnienia z pamięci :)

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: a pamiętasz...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 21, 2007, 07:28:40 pm »
0
Ja najmilej wspominam czasy liceum :) Jakiś czas temu nawiązałam kontakt z koleżanką z licealnej ławki i pewnego wieczoru na gg popłynęła rzeka wspomnień :) Obydwie doszłyśmy do jednego wniosku: kiedy patrzymy z perspektywy czasu na niektóre nasze "wyczyny" włos się nam jeży na głowie - przeżyliśmy wszyscy bez większych uszkodzeń chyba tylko cudem ;) Wspominałyśmy różne imprezy, wagary, wycieczki, numery, jakie nasza paczka wycinała nauczycielom i było strasznie dużo śmiechu :D
Niestety, było też w moim życiu kilka rzeczy, o których chciałabym jak najszybciej zapomnieć i mam nadzieję, że nikt nigdy nie zagai o nie pytając "a pamiętasz...." :ph34r:

A na codzień słowa "a pamiętasz..." rozpoczynają wspominanie z ludźmi z pracy przebiegu różnych "firmowych" imprez - na ogół kończy się to moim płaczem ze śmiechu :D
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: a pamiętasz...
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 21, 2007, 09:21:42 pm »
0
Moonsun, chyba kazdy najmilej wspomina LO :) To jest ten czas kiedy dorastamy, mniej wiecej rysuje nam sie swiatopoglad, nowe przyjaznie i znajomosci. W szkole jak w szkole, dochodzi do wielu smiesznych sytuacji, ktore wspominami z szerokim usmiechem. Jestem w 3 LO, mam zajebista klase i wiem, ze bedzie co wspominac, ba juz jest!

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: a pamiętasz...
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 03, 2008, 07:53:05 pm »
0
...pamiętam. Smak. A jak zapomnieć?

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: a pamiętasz...
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 10, 2008, 05:22:33 pm »
0
szkoła średnia to było coś. No i jeszcze nauczanie początkowe klasa 1 -3 jak chodziłem do siódemki. Póxniej przepisałem się do szkoły podstawowej nr 2 bo chciałem bardzo chodzić do kl. sportowej. Później żałowałem...