Autor Wątek: Steven rozmawia z Axlem  (Przeczytany 18113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

smakol

  • Gość
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 17, 2007, 01:06:05 pm »
0
A ja bym go nie chcial widziec za bebnami GnR ! Wrak czlowieka - koles sam zchrzanil sobie zycie ! Wyglada teraz jak ozzy na perkusji i jak widze jakies wideo z nim to zawsze wysle ze steven sie rozsypie zaraz ! Szkoda kolesia ale wolalbym Matt'a na perce ! chociaz gdyby Obecnosc stevena na prece miala przywrocic caly sklad... :D  

Offline Malvado

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 271
  • Płeć: Mężczyzna
  • Scarface
  • Respect: -1
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 17, 2007, 01:57:15 pm »
0
Jeżeli ma dojść do reunionu to Axl musiałby pogadać jeszcze z Slashem i Duffem :). Z Gilbym, Izzym, Stevenem, Mattem się dogadał więc jeszcze tylko gitary :P. Co do AXL'a to znając jego nie zadzwoni ot tak do Slasha i Duffa, ich spotkanie musiało by być raczej dziełem przypadku :)

Offline WooKy

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nice boys don't play rock n' roll"
  • Respect: 0
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 17, 2007, 03:36:24 pm »
0
ciekawe co bedzie pierwsze: reunion czy Chiniese Democracy :D?
"Nice boys don't play rock n' roll"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1486
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 17, 2007, 03:47:44 pm »
0
Cytuj
Z Gilbym, Izzym, Stevenem, Mattem się dogadał więc jeszcze tylko gitary :P.
Nie wiem czy się dogadują, czy bardziej nie odwracają się i nie idą w drugą stronę, jak siebie widzą. Myślę, że przeszła złość i inne urazy i po prostu ze sobą po kumplowsku rozmawiają. Na reunion więc i tak nie ma co w tej chwili liczyć. Myślę, że podobna rozmowa z Duffem, a szczególnie ze Slahem może nie prędko się odbyć. O ile w ogóle kiedyś się odbędzie...

Offline SOSNA!

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Respect: 0
    • http://www.lastfm.pl/user/SOSNA22/
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 17, 2007, 03:54:03 pm »
0
Nie wierze kompletnie w to co gada Adler. Z obserwacji tego co o nim mowia inni, a takze z jego wywiadow, czytanych, czy tez slyszanych stwierdzam, ze cpanie faktycznie mu juz zjadlo pol mozgu.. I zgadzam sie z tymi co uwazaja, ze zwyczajnie nie ma gosc kasy, dlatego takie pitolenie. Poza tym gdyby mialo dojsc do reunion o wiele bardziej wolalbym go z Matt'em:] Nie chce mi sie tez wierzyc, aby Izzy chcial reunion..
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2007, 03:55:08 pm wysłana przez SOSNA! »
Proud of my city,
The city of Solidarity
- Gdansk

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 17, 2007, 07:19:14 pm »
0
Cytuj
Nie wierze kompletnie w to co gada Adler. Z obserwacji tego co o nim mowia inni, a takze z jego wywiadow, czytanych, czy tez slyszanych stwierdzam, ze cpanie faktycznie mu juz zjadlo pol mozgu.. I zgadzam sie z tymi co uwazaja, ze zwyczajnie nie ma gosc kasy, dlatego takie pitolenie. Poza tym gdyby mialo dojsc do reunion o wiele bardziej wolalbym go z Matt'em:] Nie chce mi sie tez wierzyc, aby Izzy chcial reunion..
dokladnie. Tak wiec nie oburzaj sie Jaskinia, tylko zauwaz ze nie tak dawno Adler w wywiadach mowil ze zostal zdradzony przez swoich najwiekszych kumpli, ze go wywalili bezzasadnie, zostawili bez srodkow do zycia, ze przez nich o malo sie nie zabil. Dodatkowo kiedys obrazal nawet samego Axla. Po czym za chwile mowil ze on jednak kocha Axla i chlopakow, ze pragnie reunionu etc. Opowiada co mu slina na jezyk przyniesie...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 17, 2007, 07:31:49 pm »
0
Adler chce reunionu z jdenego powodu, jest nim kasa, ogromna kasa. Wydaje mi się, że w jego przypadku nie ma mowy o sentymentach...Steven po prostu chce jakoś przetrwać w showbiznesie i tyle. Powiedzmy sobie otwarcie, on odniósł  poza Gn`R najmniejszy sukces i wątpię, aby miał szanse zaistnieć na rynku muzycznym na taką skalę jak chociażby izzy (o Velvetach nie wspomne nawet). Lubiłam Adlera za bębnami i zawsze żałowałam, że zmarnował swój ogromy potencjał i szansę, jaką dalo mu Gn`R.
Co do Izza...nie wykluczałabym wcale, że zależy mu na reunionie...w sumie dogaduje się ze wszystkimi byłymi członkami Gunsów i może kiedyś stać się pomostem między zwaśnionymi obozami:P...Być może reaktywacja Gn`R w oryginalnym składzie wydaje się niemożliwa, ale ja nie tracę nadziei...niepoprawna optymistka? być może...ale dobrze mi z tym  ;)  

Offline Kamon

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Respect: 0
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 17, 2007, 10:41:06 pm »
0
Cieszy mnie iż Adler gadał z Axlem. Powinni sie wszyscy jakos dogadac i chociaż sie kumplowac. Wystepy goscinne z KAZDYM bylym czlonkiem GnR - jaknajbardziej na tak. To byloby bardzo ciekawe. Reunion jednakże - na nie. Ten skład mi sie podoba. :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2007, 10:43:18 pm wysłana przez Kamon »
[img]http://media.godashboard.com/linkinpark/300x250-LP.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline SOSNA!

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Respect: 0
    • http://www.lastfm.pl/user/SOSNA22/
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 17, 2007, 11:48:12 pm »
0
Cytuj
Powinni sie wszyscy jakos dogadac i chociaż sie kumplowac.

A ja bym chciał, zeby na swiecie nie bylo wojen i głodu:D

Cytuj
Co do Izza...nie wykluczałabym wcale, że zależy mu na reunionie...

Fakt, ze Izzy dobrze sie ma z Axl'em i czasem ubarwi soba koncert moim zdaniem nie ma nic do reunion'u..
Proud of my city,
The city of Solidarity
- Gdansk

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 18, 2007, 12:25:17 am »
0
Mam nadzieję, ze kiedys reunion nastapi. A jezeli nie, to marzę tylko o jednym koncercie. Niech sie chlopaki spotkają i niech zagrają porządny koncert. To bybylo dopiero coś. A już szczytem moich marzeń byloby to, ze ten koncert odbyłby sie w Polsce :)
ale wiadomo jakie sa na to szanse. B)  
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 18, 2007, 12:46:38 am »
0
znowu mowa o reunionie? ;> Steven chcialby wrocic do zespolu?? Nie jest 'troche' za pozno?? ;P W sumie się dziwie, że po tym jak mówił, że przyjaciele go oszukali i pozbawili wszystkiego - tak sobie gada normalnie z Axlem.. Jest jedno wytłumaczenie -  o rozgłos i kasę chodzi :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2007, 12:47:28 am wysłana przez RocketQueen »


nowy nr gg : 12071320

Solid Shake

  • Gość
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 18, 2007, 12:08:01 pm »
0
ekhm, misie, jeśli nie umiecie czytać to poproście kogoś do pomocy. Temat jesst o Adlerze a nie o reunionie

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 18, 2007, 05:38:29 pm »
0
Solid, ale my piszemy o Adlerze - o tym, czy jest mozliwosc, zeby Adler wrocil do zespolu ;)


nowy nr gg : 12071320

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 18, 2007, 05:41:47 pm »
0
Cytuj
Solid, ale my piszemy o Adlerze - o tym, czy jest mozliwosc, zeby Adler wrocil do zespolu ;)
po długim zastanowieniu;)  NIE jest możliwe :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2007, 05:42:18 pm wysłana przez krelke »

Offline Slash1989

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Respect: 0
Steven rozmawia z Axlem
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 18, 2007, 05:59:57 pm »
0
A ja mam gdzies to czy zalezy komsu na kasie czy na przetrwaniu, ja bym chcial na zywo zobaczyc cala piatke jeszcze raz STEVEN , AXL, SLASH, DUFF i IZZY i to by mi styklo , bo oni stworzyli Apetite i Lies i to sa moje ulubione plyty (prawdziwy HArd Rock) i dla mnie zawsze ta piatka bedzie GNR bo oni przezyli razem najwiecej trudnych chwil, poczawszy od Hell house az po 90 rok gdzie zaczeli sie kruszyc, a 85-90 to wlasnie bylo GNR po 90 roku to UYI Slash"tak brzmi rozpadający się zespół..."

 

The Meathead Perspective z Axlem :D

Zaczęty przez el_loko

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2666
Ostatnia wiadomość Stycznia 12, 2008, 01:42:16 pm
wysłana przez Nope