Ankieta

Sorum czy Adler

Sorum
28 (23.5%)
Adler
91 (76.5%)

Głosów w sumie: 107

Autor Wątek: Sorum czy Adler?  (Przeczytany 35744 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

smakol

  • Gość
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 20, 2011, 08:59:39 pm »
+1
rany, Stevie i Matt razem, genialne zdjęcie  :) wyobrażacie sobie coś takiego np. z Izzym i Gilbym?  :P


http://www.izzyontour.com/Photos/1993.05.30.JPG

Offline DeAd.HoRse

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's so easy when everybody's tryin' to please me!
  • Respect: -1
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 06, 2012, 12:13:15 am »
0
Adler lepszy, facet bardziej pasował klimatem do Gunsów :)
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę" W. Axl Rose

„Kiedy oglądam MTV, mam ochotę obrzucić telewizor gównem, bo jest to k******o nudne. Nawet zespoły z L.A., caly ten przemysł muzyczny…To wszystko jest dla mnie nowe i kiedy poznajemy różnych ludzi, oni ciągle powtarzają ’zrób to, zrób tamto’. A my na to:’ odpierdolcie się’. To dlatego, że oni nie są nami. My robimy to, na co mamy ochotę.”- Axl Rose

"My gitarzyści nie lubimy się kąpać. Fajnie, gdy brud zbiera się na palcach – wtedy płynniej się gra"- Izzy

“Gusni sa wciąż bliscy mojemu sercu, będę im lojalny póki umrę, tak myślę”-Slash

"Pewnego dnia wszyscy umrzemy na AIDS. To będzie prawdziwa Rock and Rollowa epidemia. Przecież my wszyscy pieprzymy te same panienki.- Slash

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 06, 2012, 12:17:41 am »
0
Bo sam temat jest z dupy. Sorum czy Adler? To jak by spytać kogoś czy wolałby mieć AIDS czy raka.
ja bym wolała raka.
Obaj są świetni, wiadomo że Adler grał bardziej z uczuciem/wyczuciem a Matt lepiej technicznie, ciekawe jakby ich tak połączyć :P
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline trevoccino

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Respect: 0
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #138 dnia: Maja 06, 2012, 07:08:30 pm »
0
Adler, bardziej pasuje do GnR ;)
we pay our debt sometimes

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #139 dnia: Maja 06, 2012, 07:21:11 pm »
0
Sorum, wolę technikę niż napieprzanie w bębny.
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #140 dnia: Maja 06, 2012, 08:07:22 pm »
0
Ani Adler ani Sorum ,obydwaj siebie warci......bracia.

Offline DeAd.HoRse

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's so easy when everybody's tryin' to please me!
  • Respect: -1
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #141 dnia: Maja 06, 2012, 08:31:09 pm »
0
Sorum, wolę technikę niż napieprzanie w bębny.
To wiadomo, że Sorum jest lepszym perkusistą, ale chyba zgodzisz się, że swoim wizerunkiem niezbyt pasował do Gunsów, Adler lepiej się 'prezentował' w GN'R ;)
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę" W. Axl Rose

„Kiedy oglądam MTV, mam ochotę obrzucić telewizor gównem, bo jest to k******o nudne. Nawet zespoły z L.A., caly ten przemysł muzyczny…To wszystko jest dla mnie nowe i kiedy poznajemy różnych ludzi, oni ciągle powtarzają ’zrób to, zrób tamto’. A my na to:’ odpierdolcie się’. To dlatego, że oni nie są nami. My robimy to, na co mamy ochotę.”- Axl Rose

"My gitarzyści nie lubimy się kąpać. Fajnie, gdy brud zbiera się na palcach – wtedy płynniej się gra"- Izzy

“Gusni sa wciąż bliscy mojemu sercu, będę im lojalny póki umrę, tak myślę”-Slash

"Pewnego dnia wszyscy umrzemy na AIDS. To będzie prawdziwa Rock and Rollowa epidemia. Przecież my wszyscy pieprzymy te same panienki.- Slash

Offline dustnbones

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +35
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #142 dnia: Maja 06, 2012, 08:38:32 pm »
0
Wolę Adlera, za ten uśmiech i radość podczas grania  ;)

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #143 dnia: Maja 06, 2012, 08:42:36 pm »
0
DeAd.HoRse: Dla mnie ma to niewielkie znaczenie. Jimmy Page też wizerunkiem nie pasowałby do Gunsów, a bardzo chętnie dołączyłbym go do składu (oczywiście z założeniem, ze grałby i w LZ - wiadomo, sytuacja czysto hipotetyczna ;)) Ja chcę dobrej muzyki, a do tego potrzeba dobrych muzyków - Sorum jest muzykiem lepszym i dlatego wolę jego niż Adlera. Tak samo wolę Bucketheada niż Ashbę, choć wiadomo, jak się skończyła przygoda z Panem Kubełkiem w GN'R. Mimo wszystko, Bucket jest 100 razy lepszym gitarzystą i chętniej w ekipie widziałbym jego, a nie DJ-a.
Geoff Fuckin' Tate!


Offline DeAd.HoRse

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's so easy when everybody's tryin' to please me!
  • Respect: -1
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #144 dnia: Maja 06, 2012, 11:52:02 pm »
0
Szanuję twoje zdanie i jest w porządku. :D
Jak już mówiłem też uważam że Sorum lepiej gra, ale Adler bardziej mi pasuje.
Co do tematu o Ashbie i Bucketheadzie to też bym wolał tego pana z KFC na scenie razem z Axlem i spółką. ;)
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę" W. Axl Rose

„Kiedy oglądam MTV, mam ochotę obrzucić telewizor gównem, bo jest to k******o nudne. Nawet zespoły z L.A., caly ten przemysł muzyczny…To wszystko jest dla mnie nowe i kiedy poznajemy różnych ludzi, oni ciągle powtarzają ’zrób to, zrób tamto’. A my na to:’ odpierdolcie się’. To dlatego, że oni nie są nami. My robimy to, na co mamy ochotę.”- Axl Rose

"My gitarzyści nie lubimy się kąpać. Fajnie, gdy brud zbiera się na palcach – wtedy płynniej się gra"- Izzy

“Gusni sa wciąż bliscy mojemu sercu, będę im lojalny póki umrę, tak myślę”-Slash

"Pewnego dnia wszyscy umrzemy na AIDS. To będzie prawdziwa Rock and Rollowa epidemia. Przecież my wszyscy pieprzymy te same panienki.- Slash

body

  • Gość
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #145 dnia: Maja 07, 2012, 12:01:33 am »
0
Zdecydowanie Sorum w każdym utworze UYI słychać świetny dźwięk wkomponowywany w gitary. Adler nawalał jak szalony, chaotycznie ale z pasją. Gloś na Saurona.

Offline rockslave

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • Speak to me only with your eyes.
  • Respect: +20
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #146 dnia: Maja 07, 2012, 07:23:58 am »
0
Sorum przewyższał Stevena technicznie, oczywiście, ale dla mnie był strasznie nudny. Steven bardziej pasował wizerunkiem, ale tak sobie napieprzał... więc nie wybieram żadnego z nich. Gunsi nigdy nie byli zespołem idealnym, nawet w tym pierwotnym składzie, a to, że mieli urok to.. cóż, sprawa drugorzędna.
To be a rock and not to roll.

Offline oolpr

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • "I need to stop foolin' my self"
  • Respect: 0
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #147 dnia: Maja 13, 2012, 03:25:06 pm »
0
Ja osobiście wolę Stevena , lepiej pasował do nich, i dobrze grał.  :)
"Chciałbym doczekać się takiej sytuacji, kiedy włączę sobie radio i nie będę miał ochoty się zrzygać po tym, co usłyszę." - Axl Rose

Offline Sponge

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • Ready to crash and burn, I never learn...
  • Respect: 0
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #148 dnia: Maja 17, 2012, 03:28:00 pm »
0
Adlera bronie całym sercem. Może dlatego że uwielbiam AFD, a Steven jak, dla mnie, ważną częścią tej płyty. Taki zaciesz na twarzy i skakanie za perkusją - aż się człowiek uśmiecha  :rolleyes: Nie mam nic do Soruma, szanuję go jako perkusistę, ale nie miał tego polotu co Adler, którego uwielbiam

Offline wwwera

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Odp: Sorum czy Adler?
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 15, 2012, 09:43:14 pm »
0
Chociaż Matt pewnie jest lepszy technicznie, to jednak dobrych technicznie perkusistów jest wielu, tym się nie wyróżni. A ten feeling u Steve'a jest jedyny. Ten jego zaciesz na twarzy i napieprzanie w bębny :D Poza tym lubię jego grę i jego samego. Nie da się go nie lubić i mam ochotę go przytulić  :rolleyes:
Szkoda, że przez narkotyki stoczył się na dno, zwłaszcza, że perkusiście czy wokaliście trudniej jest ukryć ten problem ni gitarzystom. Niestety, zrujnował sobie wiele. Teraz te jego problemy z mówieniem i wgl... A Steven ma mega poczucie humoru.
Poza tym ten sentyment. Jak dopiero zaczęłam interesować się Gunsami, włączyłam sobie jakiś ich koncert i pierwsze na kogo zwróciłam uwagę może poza Axlem, to właśnie na Stevena, nawet nie na Slasha. Pamiętam to do dziś "O kurde, jakie ten perkusista ma fajne włosy!" ;)
Aczkolwiek Soruma też nawet tak dość lubię, no ale Steven zdecydowanie wygrywa  ;)

 

Reunion Gunsów w klasycznym składzie, nowa płyta Gn'R , czy powrót VR?

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12182
Ostatnia wiadomość Kwietnia 20, 2012, 10:38:31 am
wysłana przez slasherka