Ankieta

Co zrobicie z Chinese democracy?

ściągnę z netu,ale nie kupię
7 (10.9%)
ściągnę z netu,ale kupię
24 (37.5%)
kupię
32 (50%)
nie kupię = nie przesłucham
1 (1.6%)

Głosów w sumie: 61

Autor Wątek: Ściągnę,kupię,nie przesłucham  (Przeczytany 22426 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #45 dnia: Października 26, 2008, 09:55:02 pm »
0
rose84, ale zauważ, że sporo osób jednak wyznaje poprzedni skład i muzycznie nie pasuje im nowa twórczość.

Ale ja za to juz sie nie moge doczekac :D
Jak sobie pomyśle, że usłysze finalne wersje, w pełni dopracowane to odlatuje. Dema sa genialne,więc boje się własnej euforii w momencie, gdy rozpocznę podróż do demokratycznych Chin :)

btw, na płytę czekam od 2 lat, od momentu koncertu w Warszawie :)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #46 dnia: Października 26, 2008, 10:02:44 pm »
0
rose84, ale zauważ, że sporo osób jednak wyznaje poprzedni skład i muzycznie nie pasuje im nowa twórczość.

a Ty myślisz, że ja jestem 'wyznawcą' nowego Gn'R?  ;) ja po prostu uważam, że zakupienie tej płyty jest niczym odruch bezwarunkowy, ona powinna znaleźć się w płytotece fana muzyki rockowej, abstrahując nawet od tego, że Gn'R poszło w nieco innym kierunku niż by sobie wielu z nas życzyło...
kasę wydajemy na byle gówno, dlaczego nie zainwestować w bądź co bądź historyczny album ???  :???: rozumiem, że lktoś może nie mieć kasy, aby kupić płytę od razu i najpierw będzie słuchał ściągniętej wersji  z netu, ale żeby w ogóle nie kupić ChD????  8)

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #47 dnia: Października 26, 2008, 10:35:48 pm »
0
Co Ty, w życiu bym nie próbował Ciebie ( ani nikogo ) szufladkować,c co do muzycznych upodobań :)

Chodzi mi o to, że dla niektórych ten album nie odgrywa, tak wielkiej roli, żeby lecieć i go kupić. Ludzie róznie do tego podchodzą. Chociaż zgadzam się, każdy, kto słucha muzyki rockowej powinien mieć ten album bo jest to taka muzyka, na którą nie można być obojętnym. Zreszta, to jest Chinese Democracy, to trzeba mieć! :D

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #48 dnia: Października 26, 2008, 10:40:02 pm »
0
Chociaż zgadzam się, każdy, kto słucha muzyki rockowej powinien mieć ten album bo jest to taka muzyka, na którą nie można być obojętnym. Zreszta, to jest Chinese Democracy, to trzeba mieć! :D
dokładnie o to mi chodziło :D

Amen

guest211

  • Gość
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #49 dnia: Października 26, 2008, 11:06:08 pm »
0
kasę wydajemy na byle gówno, dlaczego nie zainwestować w bądź co bądź historyczny album ???  :???: rozumiem, że lktoś może nie mieć kasy, aby kupić płytę od razu i najpierw będzie słuchał ściągniętej wersji  z netu, ale żeby w ogóle nie kupić ChD????  8)

Bardzo ładnie to ujęłaś, np. ja rzadko bo rzadko ale czasem się zdarza że potrafię wydać pieniądze na jakąś w sumie zbędną mi pierdołę. Potem się zastanawiam "po jaką cholerę ja kupiłem tę rzecz jak stara jeszcze działa i to dobrze?". Mam nadzieję że z tą płytą tak nie będzie i że okaże się że zrobiłem inwestycję wszechczasów.  :D Należy wspierać ulubionych artystów, sam mam mało płyt ale każdego kogo darzę szacunkiem staram się przynajmniej jeden album mieć. Czy go kupię teraz czy później (np. za parę lat)- wiem że kasa została dobrze wydana a pieniądze trafiły do kogoś za jego pracę.

Będzie wyciek w plikach? Ściągnę i posłucham. A potem zamówię sobie CD. Taki już jestem i póki mnie stać nie widzę problemu.  :sorcerer:


Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #50 dnia: Października 26, 2008, 11:09:14 pm »
0
Ja najpierw kupię,a potem sam sobie przerobię do mp3. Skoro czekałem tyle lat,to ten niecały miesiąc nie zrobi mi różnicy już. Pamiętam,jak fajnie było odkrywać płyty Gunsów,bez żadnych przecieków.Żałuję,że część piosenek poznałem przed premierą,bo
niespodzianka byłaby większa. W każdym bądź razie jeśli będzie jakikolwiek przeciek,zanim kupię płytę,to nie zamierzam słuchać.
No,chyba,żeby było oficjalne promo z nowym kawałkiem. To co innego. W każdym innym wypadku - przesłucham najpierw płytę.
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2008, 11:12:45 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #51 dnia: Października 26, 2008, 11:57:58 pm »
0
dla mnie wogole jest niezrozumiale jak kazdy szanujacy sie fan moze nie posiadac calej oficjalnej dyskografii danego
zespolu... w przypadku GNR to nie jest naprawde trudno- jak ChD to 6 studyjna plyta (to nie Iron Maiden ktore wydalo 15)
a dodatkowo np taki AFD w Media Markt kupi sie za 30zl... wiec chocby ze wzgledow kolekcjonerskich
ChD trzeba kupic - jedyna plyta GNR ktora nie jest obowiazkowo do kupienie to Greatest Hits - z fatalna setlista i
wydane mimo sprzeciwu czlonkow zespolu, po to zeby wycisnac jeszcze kase z milczacych wowczas GNR

ja GH nie posiadam i nie zamierzam kupowac - wszystkie inne mam i ChD tez bede mial
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #52 dnia: Października 27, 2008, 01:37:42 am »
0
Oczywiście że kupię ... a także ściągnę aby do empetrójeczki mieć i sie katować do końca roku  :>
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #53 dnia: Października 27, 2008, 07:28:09 am »
0
No spoko, ja też tylko nie wiem do końca którego roku będę sie katował :P


Mam ochote na chińskie :P

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #54 dnia: Października 27, 2008, 10:57:37 am »
0
(to nie Iron Maiden ktore wydalo 15)

Ani tym bardziej nie Rolling Stones na przykład :D Pamiętam czasy,kiedy w Polsce nie było możliwości kupna oryginalnej kasety. Były wtedy takie "wynalazki" jak UYI na 3 kasetach,czy AFD z poskracanymi piosenkami. Kupowało się to,bo nie było innej możliwości.Ale gdy pojawiła się możliwość kupna oryginalnej kasety od razu skorzystałem. Kasy nie było,więc kupowałem "krok po kroku" z szacunku dla zespołu. Jeśli zespół dał coś mi,to uważałem i nadal uważam,że mogę dać coś z siebie zespołowi. Zbierałem pieniądze,prosiłem,żeby rodzinka kupowała mi kasety na urodziny i.t.d - i tak się uzbierało. Jak widać jeśli się chce,to można.
Tylko trza chcieć...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

SSolid

  • Gość
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #55 dnia: Października 27, 2008, 04:24:33 pm »
0
jezeli wycieknie calosc na siec przed premiera- sciagam i tyle, i tak kupie a nie chce mi sie tego potem ripowac na mp3 i tel.

Springsteen

  • Gość
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #56 dnia: Października 27, 2008, 05:46:29 pm »
0
Ja chyba będe musiał wykazać się wielką cierpliwością i kupię płyte na przelomie listopada/grudnia
1 - muszę zobaczyć które wydanie mi najbardziej pasuje ,żadnych polskich napisów na pół okładki i jednistronowych wkładek
2 - nie mam ostatnio kasy a chce kupić wersje co najmniej za 50 zł
Z internetu nie ściagnę napewno przed kupieniem płyty bo to zepsuło by mi całą przyjemność  - od tygodnia nie słucham przecieków - Chinsese singiel dwa razy - pozatym czekam jeszcze na teledysk/i

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #57 dnia: Października 27, 2008, 06:10:04 pm »
0
jezeli wycieknie calosc na siec przed premiera- sciagam i tyle, i tak kupie a nie chce mi sie tego potem ripowac na mp3 i tel.

 z ripowaniem zapewne będzie problem wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na copy protected disc, dlatego jak już mówiłem jak tylko się pokaże to: "download mutherfu*ker" :D trza na empetrójce to mieć ;)
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #58 dnia: Października 27, 2008, 06:34:46 pm »
0
nightrain: Taaa,po tym,co napisałeś,to co drugi ściągnie z netu przed premierą,a potem nie kupi,bo przecież już ma...
 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Ściągnę,kupię,nie przesłucham
« Odpowiedź #59 dnia: Października 27, 2008, 06:42:07 pm »
0
nightrain: Taaa,po tym,co napisałeś,to co drugi ściągnie z netu przed premierą,a potem nie kupi,bo przecież już ma...
 


nieeeee

płytę kupię tak jak wszystkie inne płyty kupiłem, muzyki wolę słuchać na stacjonarnym odtwarzaczu, bo mp3 to dziadostwo, jeśli chodzi o jakość, a jak człowiek w podróży (do pracy, szkoły etc) to przecie nie będzie targał ze sobą wieży :D

Pamiętajcie Chinese Democracy TRZEBA kupić
zassałeś mp3 - podoba się - kup
zassałeś mp3 - nie podoba się - usuń po 24 godzinach i idź stąd

takie moje zdanie ;)
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

 

Gdyby Gunsi się nie rozpadli

Zaczęty przez maciusgalactico

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9487
Ostatnia wiadomość Września 10, 2007, 05:36:33 pm
wysłana przez Zqyx