Autor Wątek: Axl rose o Polakach  (Przeczytany 135460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #345 dnia: Grudnia 18, 2006, 06:28:25 pm »
0
Na pewno plotka, jakoby tekst o Polakach i Zydach był autorstwa Axl`a, będzie wracała w mediach co jakiś czas jak bumerang...Możemy się tego spodziewać chociażby przy okazji kolejnego koncertu Gunsów w Polsce, jeśli zespół ponownie raczy do nas zawitać. Być może właśnie dlatego, powinniśmy mniej emocjonalnie podchodzić do tego typu bezpodstawnych zarzutów prasy pod adresem Rose`a.

Czysto hipotetycznie postawione pytanie:
Czy Wasz stosunek do zespołu uległby diametralnie zmianie, jeśli te słowa okazałyby się prawdziwe? Czy przekreślili byście cały dorobek artystyczny Gn`R z powodu jednej niefortunnej wypowiedzi? Wreszcie czy muzyka nie powinna stanowić najważniejszego kryterium oceny danego artysty?

PS:

Cytuj
Zresztą 15 czerwca wszyscy będący na koncercie widzieli,jak Axl nami "gardzi" Dziwne,że potem jakoś plotka ucichła

To była moja kwestia :lol: ! Oczywiście koncert i zaangażowanie Axl`a podczas koncertu rozwiało wszelkie wątpliwości.

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #346 dnia: Grudnia 18, 2006, 08:36:26 pm »
0
Wszyscy wiedzą że to słynne zdanie to stek bzdur, dlatego nie ma sensu się rozwodzić na tym chociażby jeszcze jeden post dłużej. Dlatego :


ZAMYKAM TEMAT :D
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #347 dnia: Grudnia 18, 2006, 08:44:26 pm »
0
Maro ma bana,a my kontynuujemy :D

Rose 84,w odpowiedzi na Twoje pytanie powiem,że szczerze mówiąc nie wiem.
Raczej nie sądzę,żeby zrobiło to na mnie wrażenie,chociaż np. sprawa One in a million zrobiła na początku,bo jestem wyczulony na takie kwestie,ale po tłumaczeniach Axla i reszty zespołu odpuściłem.
Odnośnie słowa nigger była/jest obecnie w Stanach dyskusja,ale my nie o tym.

Nigdy nie rozważałem tych "słów" Axla na serio,więc nie wiem,ale widząc to,co się w Polsce dzieje nie czułbym się specjalnie urażony chyba,mimo wszystko.  :ph34r:

Roxy: Z niektórymi to jak grochem o ścianę,a nic nie pomoże. Po prostu mają swoją wizję i tyle. Póki jest to zwykły człowiek-nie medialny- to można odpuścić,jak się nie da przetłumaczyć,ale jak bzdura pojawia się w prasie,czy tv trzeba reagować :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2006, 08:46:19 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #348 dnia: Grudnia 18, 2006, 08:59:26 pm »
0
Jak dotrzeć do archiwum Teleexpressu? Czy na osobiste zamówienie można dostać kopię materiału archiwalnego? Jeśli to zniesławiająca plotka, będzie można znaleźć i zaskażyć sprawcę.
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #349 dnia: Grudnia 18, 2006, 09:04:47 pm »
0
W Teleexpressie nie przypominają sobie tej sytuacji. Żadne inne źródło tez nie potwierdza. Plotka widmo-poczytaj temat. :ph34r:  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #350 dnia: Grudnia 18, 2006, 10:52:20 pm »
0
Cytuj
Czysto hipotetycznie postawione pytanie:
Czy Wasz stosunek do zespołu uległby diametralnie zmianie, jeśli te słowa okazałyby się prawdziwe? Czy przekreślili byście cały dorobek artystyczny Gn`R z powodu jednej niefortunnej wypowiedzi? Wreszcie czy muzyka nie powinna stanowić najważniejszego kryterium oceny danego artysty?

 
Dla mnie jest to nieistotne. Zamierzam sobie zrobić tatuaż z logo Gunsów i nawet gdyby plotka okazała się prawdą specjalnie bym się nie przejął. Dla mnie ważna jest muzyka i przez wzgląd na nią zrobię ten tatuaż.

Solid Shake

  • Gość
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #351 dnia: Grudnia 19, 2006, 04:01:20 pm »
0
Cytuj
zaskażyć sprawcę.
a niby na jakiej podstawie? Idola Ci obrazil? XDD

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #352 dnia: Grudnia 19, 2006, 04:23:39 pm »
0
po pierwsze nigdy nie wierzylem w te plotke. po drugie jak zobaczylem Axla owinietego w polska flage 15.6.06 w wawie to myslalem ze to przekona tych wszystkich ktorzy wierza w to co przeczytaja na onecie lub im ktos powie ze czytal w bravo. ech, mi to sie juz rzygac chce jak slysze lub widze ze ludzie ciagle o tym dyskutuja...  
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #353 dnia: Grudnia 19, 2006, 04:48:16 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Czysto hipotetycznie postawione pytanie:
Czy Wasz stosunek do zespołu uległby diametralnie zmianie, jeśli te słowa okazałyby się prawdziwe? Czy przekreślili byście cały dorobek artystyczny Gn`R z powodu jednej niefortunnej wypowiedzi? Wreszcie czy muzyka nie powinna stanowić najważniejszego kryterium oceny danego artysty?

 
Dla mnie jest to nieistotne. Zamierzam sobie zrobić tatuaż z logo Gunsów i nawet gdyby plotka okazała się prawdą specjalnie bym się nie przejął. Dla mnie ważna jest muzyka i przez wzgląd na nią zrobię ten tatuaż.
Otóż to! Mam podobne zdanie na ten temat.
btw masz już jakiś projekt tatuażu? ;)

Cytuj
ech, mi to sie juz rzygac chce jak slysze lub widze ze ludzie ciagle o tym dyskutuja...

No właśnie, wszelka dyskusja na temat czegoś, co nie miało miejsca jest bez sensu. Może warto byłoby odkurzyć dla odmiany temat "wrażenia" ;)...Tak jak już napisałam wyżej, nie emocjonujmy się tego typu bzdurami, szkoda cennego czasu.


 

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #354 dnia: Grudnia 19, 2006, 05:56:59 pm »
0
Cytuj
Cytuj
zaskażyć sprawcę.
a niby na jakiej podstawie? Idola Ci obrazil? XDD
Tak, sprawca pomówienia naraził mnie na straty moralne, niepotrzebny stres, który odbił się na moim zdrowiu i należy mi się za to odszkodowanie.

A poważnie:
Brzydka plotka. Jak tak można??? Też już w nią nie wierzę, skoro Teleexpress się wypiera, widać że próbuje ukryć swój brzydki czyn.

Tak na marginesie. Gdyby jakiś wykonawca powiedział, że nienawidzi Polaków, ja bym go również znienawidził. Trzeba mieć szacunek dla samych siebie. Jeśli sami siebie nie będziemy szanować, nie ma co liczyć na to od innych.

Gdyby Axl powiedział, że nigdy nie zagra dla Polaków (rozważając to zupełnie teoretycznie) dlaczego mógłby to powiedzieć? Mógłby się po prostu obawiać, czuć się przytłoczony historią polskiego narodu, pomyśleć, że jego muzyka nie przystoi do powagi, jaka należy się narodowi męczenników. Tak samo jest z Żydami, z powodu mordu II wojny światowej, wszystko co wiąże się z Żydami może przypominać tamtą tragedię. Pamiętajmy, że Axl to wrażliwy człowiek, sam to powiedział w wywiadzie, którego nie zacytuję, bo nie chce mi się go tłumaczyć, czego wymagają Modzi.

"I wanna watch you bleed" - to, jak wszyscy wiedzą, z Welcome to The Jungle. Ktoś z Was powiedziałby to przy Żydzie? Ja nie.

"You're in the jungle baby
You're gonna die"

Axl o tym śpiewa, ale myślę, że gdy widzi prawdziwą śmierć i cierpienie, nie jest obojętny. Spójrzmy z jaką troską pomagał swojej siostrze. W dzieciństwie byli dla siebie wsparciem, bo oboje byli ofiarami ojczyma, i w życiu dorosłym też o niej nie zapomniał.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2006, 06:25:09 pm wysłana przez Karol »
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +196
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #355 dnia: Grudnia 19, 2006, 06:45:28 pm »
0
Cytuj


 
Aleś tutaj pojechał!!!

"Gdyby jakiś wykonawca powiedział, że nienawidzi Polaków, ja bym go również znienawidził."
Po pierwsze z jednej strony cytujesz Biblię, a z drugiej piszesz głupoty o nienawiści. Śmierdzi mi tu hipokryzją.


"Gdyby Axl powiedział, że nigdy nie zagra dla Polaków (rozważając to zupełnie teoretycznie) dlaczego mógłby to powiedzieć? Mógłby się po prostu obawiać, czuć się przytłoczony historią polskiego narodu, pomyśleć, że jego muzyka nie przystoi do powagi, jaka należy się narodowi męczenników."Po drugie nie tylko my jesteśmy męczennikami. Idąc tym tropem musiałby sobie odpuścić co najmniej kilka innych. Zreszta to nonsens, gówno go to obchodzi.

"I wanna watch you bleed" - to, jak wszyscy wiedzą, z Welcome to The Jungle. Ktoś z Was powiedziałby to przy Żydzie? Ja nie. A co to ma wspólnego z Żydami?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2006, 06:46:19 pm wysłana przez Wojo »

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #356 dnia: Grudnia 19, 2006, 08:36:59 pm »
0
Cytuj
Zreszta to nonsens, gówno go to obchodzi.
Skąd wiesz?

Cytuję Biblię i piszę o nienawiści, ale ja nikomu krzywdy nie zrobię.

To, że piszę o nienawiści, dowodzi właśnie braku hipokryzji. Mógłym jej fałszywie zaprzeczać, albo tłumić lub niedojrzale jej sobie nie uświadamiać.

Gorzej, gdy ktoś uważa się za świętego i z uśmiechem na ustach będzie innych na siłę "uszczęśliwiał", z "miłości", jak misjonarze, którzy palili święte księgi Indian, "dla ich dobra".

Odczuwanie nienawiści, a jej wyrażanie w sposób krzywdzący to dwie różne sprawy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2006, 08:37:48 pm wysłana przez Karol »
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #357 dnia: Grudnia 19, 2006, 08:44:56 pm »
0
Cytuj
No właśnie, wszelka dyskusja na temat czegoś, co nie miało miejsca jest bez sensu. Może warto byłoby odkurzyć dla odmiany temat "wrażenia" ;)...Tak jak już napisałam wyżej, nie emocjonujmy się tego typu bzdurami, szkoda cennego czasu.
Zgadzam się z Rose. Trochę szczerze mówiąc już mnie irytują te dywagacje czy powiedział to czy nie. A chrzanić to!! Nawet jeśli tak powiedział, to liczy się ich muzyka. A, że ta jest dobra to chyba nie muszę tutaj nikogo o tym przekonywać.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2006, 08:45:47 pm wysłana przez Hubik »

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #358 dnia: Grudnia 19, 2006, 10:12:01 pm »
0
zapodajecie odgrzewane kotlety :P nigdy sie nie dojdzie czy powiedzial czy nie powiedział...a jak powiedział to mógł być nie trzeźwy tak na przykład... wdł. to czy to powiedział czy też nie nic nie zmieni... bo R'n'Rollowcy mowią często różne dziwne rzeczy które nie mają zbytniego sensu i przełożenia na rzeczywistość... Gwiazdy rocka robia co chcą i kiedy chcą... Podziekujmy Pomponowi bo dzieki niemu temat i dyskusje o tym zdaniu powinny być skończone - no i dzieki samym GNR bo przyjechali :D Good fuckin night ;)

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #359 dnia: Grudnia 19, 2006, 10:29:31 pm »
0
Wiadomo,że nie powiedział. To już ustaliliśmy. Ale ktoś odkurzyl ten temat i ludzie wciąż w nim piszą,mimo,że nie zdarzyło się nic,co obiektywnie rzecz biorąc wywołałoby potrzebę pisania znów o tym. Tak BTW niedawno edytowałem w wikicytatach wiadomy cytat i zastąpiłem go słowami Axla z Warszawy. Myślę,że o wiele bardziej odzwierciedlają jego stosunek do nas i warto,żeby to poszło "w świat".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2006, 10:30:14 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Axl i Slash (czyli polowanie na czarownice)

Zaczęty przez pawlik7

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13517
Ostatnia wiadomość Lutego 24, 2013, 05:56:34 pm
wysłana przez Canis_Luna