Autor Wątek: Axl rose o Polakach  (Przeczytany 135464 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpnia 02, 2006, 05:41:26 pm »
0
Andreyou, spokojnie, nikt nie ma Ci za złe, że uwierzyłes, przejąłeś się i zrobiło Ci się przykro... Mnie też było przykro, ale, jak już wspomniałam, tylko dlatego, że nie miałam szansy obejrzeć ich na żywo (moja mama była bardzo tolerancyjna i na wiele mi pozwalała, ale na wyjazd do Pragi absolutnie się nie zgodziła  <_<   ) . Wierz mi, doskonale wiem, jak to kiedyś wyglądało, zresztą juz o tym pisałam. Różnica między nami być może polega na tym, że ja miałam wtedy lat 17 czy 18 i trochę inaczej na to wszystko patrzyłam, inne rzeczy były wtedy dla mnie ważne  ;)  Całkowicie zgadzam się z Tobą, że w książce powinna znaleźć się informacja na ten temat, myślę, że powinni o tym napisać w swoich wspomnieniach/wrażeniach właśnie ci, których to w jakiś sposób obeszło, ci, którzy przez ten epizod zmienili swój stosunek do Gunsów.
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Andreyou

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Respect: +1
    • http://
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #331 dnia: Sierpnia 02, 2006, 07:57:17 pm »
0
Dlatego napisałem swoją historię i wysłałem również to do Witka. Ja przedstawiłem jak to wygląda z mojego punktu widzenia, a jeśli ktoś będzie chciał z tego skorzystać to jestem za oczywiście po poprawieniu bo wielkim pisarzem nie jestem. Po prostu uważam, że musi to być zawarte w tej książce i zupełnie ją zmieni oczywiście pozytywnie. Chciałbym wiedzieć jakie jest zdanie w tym temacie osób które współtworzą tą książkę. Jest to dla mnie ważne, aby było to zawarte w tej książce.

Offline kargen

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Respect: 0
    • http://
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #332 dnia: Sierpnia 03, 2006, 10:45:20 am »
0
O ile dobrze słyszałem, to to nieszczęsne zdanie zostało po prostu źle przetłumaczone przez jakiegoś naszego "wielkiego muzycznego dziennikarza". To miałbyć niby cytat z "one in the milion", tyle, że tam mowa o czarnych i policji a nasz "ekspert" zamiast "police" usłyszał "polisch". Ale gdzie o Żydach tam miało niby być, tego za diabła nie wiem.  
CIVIL WAR

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #333 dnia: Sierpnia 03, 2006, 01:58:32 pm »
0
Ja należę do osób,które jakoś nigdy nie przejmowały się tą plotką i właściwie miałam gdzieś to,czy Axl powiedział,że dla Zydów i Polaków nigdy nie zagra,czy też nie powiedział tego.Jak już kiedyś pisałam,kazdy z nas palnie czasami coś,czego pózniej załuje.Ile razu powiedzielismy młodszemu bratu:Zabije Cię gówniarzu!?Czy ktoś mówiac to,naprawdę  zabił?Problem polega chyba na tym,że Axl jest osobą publiczną a im nie wypada gadac głupot.

Offline kargen

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Respect: 0
    • http://
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #334 dnia: Sierpnia 03, 2006, 02:18:21 pm »
0
To na pewno, o ile w ogóle to powiedział, bo ja w to wątpię. Myślę, że było raczej tak, jak pisałem wyżej.
CIVIL WAR

Offline Andreyou

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Respect: +1
    • http://
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #335 dnia: Sierpnia 03, 2006, 09:07:58 pm »
0
Ale nie chodziło mi o to czy powiedział czy nie bo już wiadomo, że to plotka ale 12 lat temu trudno to było sprawdzić. W moim poście chodziło mi o to, że w książce, która się tworzy powinno zostać im wyjaśnione jak parenaście lat temu oszczerniła ich nasza "świetna" polska prasa a mimo to ich kochamy. Wydaje mi się, że powinno to zostać zawarte. Po prostu chciałem wiedzieć co Wy na ten temat sądzicie

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #336 dnia: Sierpnia 03, 2006, 09:14:49 pm »
0
Myślę,że zostało ujęte we wspomnieniach ludzi,a jeśli nie,albo nie dokładnie,to warto opisać tę historię. Może jako inspirację do Get in the ring 2 :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Andreyou

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Respect: +1
    • http://
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #337 dnia: Sierpnia 03, 2006, 11:25:53 pm »
0
Oki, a więc cieszę się, że moja propozycja jest w jakiś sposób godna zainteresowania. Trzymam kciuki za jej napisanie. Powodzenia PS. Do Mawier masz rację niepotrzebnie się przejąłem, ale powtarzam jeszcze raz jak ma się 13 lat jest rok 1994 Polska to trochę trudno się nie przejąć tymbardziej, że nie ma jak tego zdementować.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2006, 11:28:06 pm wysłana przez Andreyou »

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpnia 03, 2006, 11:34:02 pm »
0
Cytuj
Ja należę do osób,które jakoś nigdy nie przejmowały się tą plotką i właściwie miałam gdzieś to,czy Axl powiedział,że dla Zydów i Polaków nigdy nie zagra,czy też nie powiedział tego.Jak już kiedyś pisałam,kazdy z nas palnie czasami coś,czego pózniej załuje.Ile razu powiedzielismy młodszemu bratu:Zabije Cię gówniarzu!?Czy ktoś mówiac to,naprawdę  zabił?Problem polega chyba na tym,że Axl jest osobą publiczną a im nie wypada gadac głupot.
Ja również nigdy nie przywiązywałem wagi do tej plotki i nie zniechęciła mnie ona do zdzierania do żywego taśm z muzą Gunsów. Nawet to, że kumple mówili o Axlu, ze to wieśniak, że jak on się ubiera itp. To, że rodzice patrzyli na niego krzywo też. :) W ogóle sprawy pozamuzyczne, zyciorysy członków zespołu nie wpływały na moje podejście do muzyki GNR.
No może "w młodości" troche przyjąłem styl zycia, olewactwo i bunt ale z czasem to sie trochę zmieniło.
Ups... chyba trochę schodzę z tematu. :P  

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #339 dnia: Grudnia 18, 2006, 12:03:09 am »
0
Przeczytałem pierwsze osiem stron, ale całego wątku nie dam rady. Nie czytałem Brava, bo byłem wtedy jeszcze malym, grzecznym dzieckiem, ani nie oglądam Teleexpressu. Gdybym nie przyszedł na to forum, pewnie nigdy nie dowiedziałbym się o tej sprawie. Czy między ósmą, a 23. stroną coś się wyjaśniło? Moja fanatyczna fascynacja GN'R zaraz zacznie przeżywać kryzys, jeśli poczytam więcej na ten temat. Jak na razie mechanizmy obronne działają nie najgorzej, ale ile można??? Jeśli to okaże się prawdą, znów mój świat legnie w gruzach i tym razem nie będę szukać ideałów, bo okaże się, że nie istnieją. Gdyby Axl mnie tak zawiódł, przestałbym słuchać jakielkolwiek muzyki na znak protestu. Mówię to na pół irocznicznie, na pół z prawdziwym rozżaleniam... szkoda słów w ogóle. Jest mi niezmiernie przykro, czy to plotka, czy prawda, jedno i drugie jest przykre. Takie słowa lub takie oczernianie i fałszowanie wypowiedzi.

drugi post:

Jedyne, co pozwoli mi dziś zasnąć to to:
http://www.newgnr.com/concerts/reviews/rev...ev061506-2.html

„Warsaw you’re fuckin’ amazing” with this words Axl Rose has finished the basic part of Guns n’ Roses concert on the 15 th of June 2006 in Warsaw, Poland. He also screamed such words as: “Turned out to be a nice evening, don’t you think?, “ You’re too kind, too kind” and “What a nice crowd, what a nice crowd…” during his great, gorgeous, marvelous show.. the best I’ve ever seen in my life!!!"


Proszę nie pisać posta pod postem. Ostrzeżenie słowne. Zapoznaj się z regulaminem. Zły Mod
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2006, 07:17:01 am wysłana przez zqyx »
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #340 dnia: Grudnia 18, 2006, 07:09:56 am »
0
Czy jeśli ktoś powiedziałby Ci,że Axl Rose zjada na kolację małe pieski na surowo uwierzyłbyś ? Czy zawaliłby się wtedy Twój światopogląd ?
Jak już wiele razy tu powtarzałem słowa o rzekomej niechęci Axla do Polaków to plotka,wymyślona w Polsce. Zresztą 15 czerwca wszyscy będący na koncercie widzieli,jak Axl nami "gardzi" Dziwne,że potem jakoś plotka ucichła :lol:  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

BARSIK

  • Gość
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #341 dnia: Grudnia 18, 2006, 02:29:25 pm »
0
A mnie to rybka :P
Ja też nie lubie polaków ;)
Kto  nas lubi, spojrzcie kto nami rzadzi czy Polakow mozna szanowac skoro maja takich reprezentantow ??

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #342 dnia: Grudnia 18, 2006, 02:41:31 pm »
0
Cytuj
czy Polakow mozna szanowac skoro maja takich reprezentantow ??
Oczywiście, ze można. Ci reprezentanci, jak ich określiłeś, reprezentują tylko nasz kraj, ale nie nasze poglądy. Przynajmniej nie ogółu społeczeństwa i nie sądzę, żeby w innych państwach oceniali nas po tym jak zachowują się ci nieudacznicy.
Co do sławnego zdania, to faktycznie sprawa ucichła, ciekawe czy w komentarzach na onecie ciągle poruszają ten temat  :D  

Offline Trisha

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 804
  • Płeć: Kobieta
  • The pearl of rock n' roll decadence
  • Respect: 0
    • Mój DeviantArt
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #343 dnia: Grudnia 18, 2006, 05:51:22 pm »
0
Cytuj
Co do sławnego zdania, to faktycznie sprawa ucichła, ciekawe czy w komentarzach na onecie ciągle poruszają ten temat  :D
A widziałam niedawno coś na onecie o Axlu rasiście :D
I to samo zdanie podobno wyszło również z ust Eminema i chestera Benningtona z Linkin Park... :P

Zawsze iść -
Rozkaz, który mam we krwi
Małą wojnę w sobie mieć

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #344 dnia: Grudnia 18, 2006, 06:11:03 pm »
0
Cytuj

A widziałam niedawno coś na onecie o Axlu rasiście :D
 
widać do niektórych nic nie dociera i nadal pozostają przy swoim, a może po prostu są niedoinformowani  :ph34r:  

 

Axl i Slash (czyli polowanie na czarownice)

Zaczęty przez pawlik7

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13517
Ostatnia wiadomość Lutego 24, 2013, 05:56:34 pm
wysłana przez Canis_Luna