Autor Wątek: Axl rose o Polakach  (Przeczytany 135470 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwca 09, 2006, 08:46:24 pm »
0
A ja zadałem sobie sporo trudu próbując dotrzeć do materiału źródłowego,żeby dowiedzieć się jak było faktycznie.
Osoby,które wspominały o tym wydarzeniu podawały wiele różnych miejsc,w których Axl rzekomo powiedział te słowa,jednak po weryfikacji materiałów audiowizualnych zawsze wychodziło na to,ze te słowa w określonym miejscu nie padły.
Kilka osób powołało sie na Bravo,tudzież inne podobnie wiarygodne źródła.
Gunsi mają na ten temat piosenkę :Get in the ring.Znasz pewnie tekst,o prasie,która serwuje małolatom kłamstwa,bo ci kupią wszystko,jeśli jest o ich ulubionym zespole.
Jak wspomniałem wczesniej żadna z osób z for zagranicznych nie wie nic na temat rzekomego incydentu.
A co do dalszych "dowodów" -mamy dowody na istnienie 25 wieków wstecz określonego faraona,a nie potrafimy znaleźć dowodów na rzekome słowa Axla wypowiedziane choćby nawet 20 lat temu? Nie uważasz,że, po prostu myśląc logicznie,jeśliby takie wydarzenie miało miejsce to musiałoby napisać o tym bardziej wiarygodne źródło niż wspomniane wyżej Bravo?
Problem w tym,że poważniejsze media do tej pory o tym wspominają nie znając źródła,ba,często nawet wiedząc,że powtarzają plotkę,co oczywiście wpływa na odbiór zespołu w Polsce.
I dlatego wciąż o tym piszę i dlatego będę pisał w dalszym ciągu.
Może i to walka z wiatrakami,ale dał nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy :D
 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwca 09, 2006, 10:37:05 pm »
0
Ok, Twoje prawo walczyć o prawdę  :)  
Swoją drogą, może jednak spróbuję znaleźć czas na dokładne przeczytanie zgromadzonych wycinków z gazet... nawet, jeśi nie znajdę nic na temat te rzekomej niefortunnej wypowiedzi Axla, to może chociaż poczuję znowu klimat tamtych lat  :)  
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwca 10, 2006, 07:27:15 am »
0
I może przy okazji trafisz na źródło tej wypowiedzi,póki co domniemane,ale skoro masz sporo wycinków... Byłoby super.
Też kiedyś miałem,dawno,dawno temu.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline The Black War

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: -1
    • Galeria
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwca 10, 2006, 06:01:04 pm »
0
co do "One in a million"
część artykułu o trasie koncertowej UYI a w tym występu na Freddie Mercury Tribute...gdzie zagrali właśnie "one in a million"


Cytuj
Clasic Rock, may 2006
        ...the band were not best known for playing tribute shows of any description, and secondly because the guy community had taken umbrage with Axl's less than sympathetic lyrics on the "One in a million" song from GN'R Lies album.
        But this was not about sexual preference, it was about Queen. As Slash explained, "We grew up with Queen. They were one of the main bands we were into at the start. So when they asked us to play we jumped at the chance. Then we had this whole gay activist thing going against us but we just decided to do it anyway"
 

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwca 10, 2006, 08:09:30 pm »
0
To jest ten znikający post.A ja się zastanawiałem,co się z nim stało :D
Posta przeniosłem tutaj,do kontrowersji związanych z Gn'R,bo nijak nie mogłem go powiązać z tematem Polska prasa o Gn'R.

Co do koncertu w hołdzie Freddiemu,o ile mi wiadomo One in a milion grane tam nie było. Prawdą za to jest,że było wiele nacisków,żeby uniemożliwic Gunsom występ na tym koncercie z powodu wyżej wymienionej piosenki.Jak wiadomo ma ona między innymi wydźwięk antygejowski,z którego zresztą często się Gunsi tłumaczyli,a Freddie był biseksualny. To tyle na ten temat.Historię One in a milion większość osób zna,więc chyba nie ma sensu tłumaczenia po raz kolejny.

A wracając do tematu.Dostał ktoś jakąkolwiek odpowiedź z Eski?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2006, 08:11:57 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwca 11, 2006, 01:15:32 pm »
0
Cytuj

A wracając do tematu.Dostał ktoś jakąkolwiek odpowiedź z Eski?
ja nie

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwca 12, 2006, 06:41:46 am »
0
ja bynajmniej też nie...


Mam ochote na chińskie :P

Offline Ema

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwca 13, 2006, 08:05:16 pm »
0
Niee... moim zdaniem to tego nie mówił... chociaż wiadomo na co stać Axla ;) można się tego po nim spodziewać, tak więc nic nigdy nie wiadomo :P a jeśli nawet powiedział tak, to co? Może był nachlany albo naćpany ^^ a gdzieś ktoś pisał (chyba na onecie :P), że on powiedział coś innego, co wszyscy zrozumieli jako polish people a on powiedział coś innego... tylko nie pamiętam co :P i nie wiem czy to prawda. Ale w końcu przyjedzie do nas, do Polski, nie? I po co te pretensje i wypominania? ;)
[img]http://img160.imageshack.us/img160/1194/mmm111ug.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Give me a whisper
And give me a

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwca 13, 2006, 08:14:51 pm »
0
Hmm o zdaniu w sumie nie dyskutujemy, raczej o bzdurach, ktore sa na ten temat wypisywane

Cytuj
co wszyscy zrozumieli jako polish people a on powiedział coś innego... tylko nie pamiętam co

chodzi pewnie o "polished jews" -> wypolerowani  żydzi <czyli idiom,czy jak się to nazywa :P oznaczający karierowiczów-Zqyx>
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2006, 08:20:08 pm wysłana przez zqyx »

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwca 13, 2006, 08:15:24 pm »
0
Mówię już po raz 100000 chyba. Nie powiedział.
A pretense i wypominania są pod adresem mediów,które są pewne,że powiedział,mimo,że nie mają kompletnie żadnych dowodów.Proponuje zapoznać się z tematem.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Solid Shake

  • Gość
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:01:38 pm »
0
Cytuj
Proponuje zapoznać się z tematem.
temat ma 21 stron z czego na każdej ktoś wyskakuje żę to powiedzieli a na anstępnej przeprasza i tak w kółko

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwca 15, 2006, 06:42:43 am »
0
Witam serdecznie,
Przepraszam ,że Ciebie uraziłam tą wypowiedzią. Osobiście nic do G nR  nie mam a to byo lużnie stwierdzenie, gzdieś kiedyś usłyszane. Może  masz rację, ze wymyślone przez media. W przyszłości będe bardziej  uważała na to co mówię :) Mam nadzieję, że się na nas nie pogniewasz :))

Mail od Pani Zdulskiej z Eska Rock
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwca 15, 2006, 07:47:50 am »
0
Trzeba panią pochwalić

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwca 17, 2006, 04:52:36 am »
0
Temat czytałem do 5 ,6 strony...nie wiem czy było - to nie mój tekst


28 maja 1991 roku podczas koncertu w amerykańskim Noblesville w swym ojczystym stanie Indiana, Axl Rose opisał swoje przeszłe życie w Indianie jako egzystencja w Auschwitz (Oświęcim). Następnego dnia media rozpętały burzę jakoby wokalista Guns N' Roses był antysemitą - wszystko to było oczywiście błędnym (możliwe celowym) sformuowaniem wysuniętym przez media światowe a przez media polskie przechwycone i przekazane szerokiej publiczności jako przesłanie antypolskie i antysemickie. Z ust do ust przekazywano że wokalista zespołu "Nie
gra dla Żydów ani Polaków" - stek bzdur...

Za każdym razem kiedy grupa fanów odpierała ataki, zadawała jednocześnie pytanie - kiedy Rose powiedział wyżej wymienione zdanie? Odpowiedzi padały różne - koncert w Pradze lub w Budapeszcie itd itp. Fani zespołu są w posiadaniu zapisów dźwiękowych jak również telewizyjnych koncertów (lub relacji
fanów będących na danych występach zespołu), które są dowodami na to że słowa te nie padły z ust wokalisty i są wyłącznie wymysłem najprawdopodobniej polskich mediów, które przekazały to dalej i dalej, aby dziś po ponad dziesięciu latach każdy fan noszący koszulkę z podobizną wokalisty lub zespołu
słyszał zewsząd "dlaczego słuchasz kogoś kto nie gra dla Polaków?


Teraz odemnie - p******e te głosy
Ludzie są w stanie uwierzyć w Faktową informacje ,że wieloryb przypłynął do Warszawy więc czemu tu sie dziwić ?

Szczególnie teraz przed koncertem miałem pare pytań ''ale przecież mieli nie grać dla Polaków ?''

ręce opadają ale po mojej odpowiedzi ''Gdzie to usłyszałeś/aś'' wiecznie odpowiedź pada.. ''a od kogoś tam''

i tak sie niesie już wiele lat - olać to.

Axl finansowo jest ustawiony do końca życia i robiąc w 2006 roku tournee po wielu krajach nie wierze że przyjechał do Polski ,na malutki stadion Legii ( w perspektywie zachodu ) by sobie dorobić na stare lata

Tak samo nikt mu nie kazał zakładać polskiej flagi.

My wiemy jak 15 czerwca było pięknie i może jeszcze będzie pięknie.
Jego występem i zaangażowaniem zyskaliśmy argument który może stanąć w gardle wielu prześmiewcom i plotkarzom.

Czuje sie bosko.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 04:55:04 am wysłana przez Kempes »
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline Sulfernus

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Respect: 0
    • http://
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwca 17, 2006, 09:04:51 am »
0
Ale po recenzjach koncertu jakoś, ja przynajmniej, nie słyszę nic o tych prześmiewcach Gunsów :P Axl zamknął im ryje przynajmniej na rok :P a może i dłużej.. ( mam nadzieję )

 

Axl i Slash (czyli polowanie na czarownice)

Zaczęty przez pawlik7

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13517
Ostatnia wiadomość Lutego 24, 2013, 05:56:34 pm
wysłana przez Canis_Luna