Autor Wątek: Axl rose o Polakach  (Przeczytany 135469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwca 09, 2006, 10:02:03 am »
0
No to piszemy. Nie może przejść bez echa.Jak widać ciągle trzeba interweniować.Niestety.

Swoją drogą dziś w DZ ukazał się kolejny krótki materiał o Gn'R autorstwa Oli Szatan.
Tym razem nie miałem żadnych zastrzeżeń.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2006, 10:03:37 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Lavilion

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwca 09, 2006, 10:07:10 am »
0
A ja lubię czytać ten temat i uważam, że kończenie go wcale nie ma sensu, zwlaszcza ze robi nam sie z tego małe śledztwo. Ja zamierzam w wolnych chwilach przedzierac przez zydowskie stronki (w koncu Żydzi zwracaja uwage na takie hasla). Wiadomo zdanie bylo (o ile bylo) na temat i Polakow i Zydow. Wiec wedlug najprostszych praw logiki jesli to drugie okaze sie falszywe, to i pierwsze jest nieprawdziwe. Wczoraj zapytalam o to tate i mowi ze pamieta takie wydarzenie (nie ze byl swiadkiem, ale pamieta ze mowiono o tym, nie wiem czy w radiu czy dzienniku czy gdzie) i ze mialo miejsce chyba przed koncertem w Pradze. Tatusia takie zdania niestety nie ruszaja specjalnie wiec nic wiecej nie byl w stanie mi powiedziec.

Ja natomiast na razie zrobilam focus na koncercie w Tel Avivie 22 maja 1993 r. Oczywscie sam fakt, ze tam zagral dla sceptykow sie nie liczy, bo "to wszystko dla kasy". Ale już fakt, ze zespol wykonal tam slynna zydowska piesn "Hava Nagila" jest dosc dziwny biorac pod uwage ze Axl ma nienawidzić Zydow. A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze mial na sobie koszulke, na ktorej zamiast Guns n' Roses było Guns n' Moses (Mojżesz) i gwiazda Dawida:
zdjęcia można znalezc na http://www.gnrontour.com/ przy opisie tego koncertu. Mam nadzieje ze nikt wczesniej tego nie pisal, bo jeszcze nie przewertowalam całego tematu.  
"Or I'll just end up walking
  In the cold November Rain"

Bo zielony to kolor nadziei, nadziei na powstanie fanklubu :D

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwca 09, 2006, 10:15:47 am »
0
Fajnie,że znalazłaś takie fakty na temat koncertu w Izraelu.O ile pamietam rozmawialiśmy juz w pewien sposób o tym,ale nic nie zaszkodzi przypomnieć sobie i innym. Tymczasem zachęcam do wysyłania maili do Eski

http://www.eskarock.fm/whatsup.php#kontakt
Tam na dole jest: napisz do redakcji.Piszmy :)
Ja już napisałem :)
Zasypujmy emailami :)  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwca 09, 2006, 10:17:23 am »
0
Jak wroce ze szkoly to im napisze kilka słów, ale znajac zycie to wywala nie przeczytawszy go nawet...


Mam ochote na chińskie :P

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwca 09, 2006, 01:07:12 pm »
0
Może i wywalą jeden mail,może i wywalą drugi,ale jak ich zasypiemy emailami to odpowiedzą. Udało się wiele razy,czemu teraz miałoby sie nie udać.Najgorzej jeśli ktoś oleje sprawę,bo uzna,że od niego nic nie zależy.Milczenie jest przyzwoleniem i to nie tylko w tej,ale w każdej innej sytuacji. Dlatego zachęcam do wysyłania maili.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwca 09, 2006, 01:12:03 pm »
0
Cytuj

wiesz mi głownie chodzilo oto zeby tylko ten sms do niej doszedl...ktos to musial przeczytac...

Hm jak się wysyła smsa do Eski Rock, to na początku musi być określone hasło. Tam zawsze [z tego co sie orientuję] tym hasłem jest ROCK, który musi by zawsze na początku bo inaczej sms nie dotrze :D i wtedy pojawia sie informacja o błędzie.

Co do maila, to oczywiścię, również się przyłączę.
Zaczynam pisać :D

---------------
http://pl.wikiquote.org/wiki/Axl_Rose
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2006, 02:21:41 pm wysłana przez RocketQueen »


nowy nr gg : 12071320

Offline motyl5150

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 194
  • Płeć: Kobieta
  • ree rre re
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwca 09, 2006, 02:50:17 pm »
0
poooooszłooooooo  :D  znaczy się napisane   ;)  
...inspiracją umiesz być?

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwca 09, 2006, 03:54:28 pm »
0
Też już swojego wysłałem...


Mam ochote na chińskie :P

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwca 09, 2006, 04:02:22 pm »
0
Hmmm, a ja powiem szczerze, że kojarzę takie zdanie. Ponieważ słucham Gunsów od lat ...nastu, pamiętam, że było mi wtedy trochę przykro... Nie dlatego, że poczułam się urażona jako Polka (bo patriotka ze mnie kiepska) ani jako Żydówka (bo nią nie jestem), ale dlatego, że nie mogłam zobaczyć ich na żywo. Ale zabijcie mnie - nie wiem, gdzie to usłyszałam czy przeczytałam  :(  
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwca 09, 2006, 04:41:33 pm »
0
Cytuj
Ale zabijcie mnie - nie wiem, gdzie to usłyszałam czy przeczytałam  :(
No bo każdy usłyszał - przeczytał - i tak pozostanie :D
Prawdziwego miejsca i czasu, gdzie taka rzekoma wypowiedź padła nikt nie poda, więc chyba to logiczne, że jej nie było :P


nowy nr gg : 12071320

Offline asia

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwca 09, 2006, 05:16:13 pm »
0
:o To najbardziej oczywista bzdura w całej historii bzdur, które ktoś nie wiedzieć czemu wkładał nieszczęsnemu Axlowi w usta. Aż wierzyć mi się nie chce, że ktoś o tym jeszcze pamięta. Ludzie! Chcecie wiedzieć, gdzie to było? W jakimś przedwiecznym Bravie (jedno z pierwszych wydań), w jednym z tych wywiadów, które nigdy nie zostały przeprowadzone, a które szanowni redaktorzy sami wymyślali na użytek sprzedaży! Chryste jak jedno wymyślone głupie zdanie może utknąć w ludzkiej świadomości. Gdyby ci, którzy na wp każą z tego powodu bojkotować koncert gnr równie dobrze zapamiętali zasady ortografii... O to byłby plus. Dało by się ich wypoiedzi czytać moze...

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwca 09, 2006, 06:32:35 pm »
0
Przejrzałam z grubsza wszystkie wycinki z gazet, jakie udało mi się przez lata zgromadzić i nie znalazłam nic na ten temat (a cofnęłam się aż do roku 1990  :)  ) Może gdybym miała czas dokładnie wszystko przeczytać udało by mi sie coś znaleźć...ale to marzenie ściętej głowy. Zresztą, powiedział czy nie powiedział - jakie to ma znaczenie? Ludzie się zmieniają i w końcu chyba każdy z nas powiedział w życiu coś głupiego :P
Nie rozumiem tylko tych, którzy tak kategorycznie twierdzą, że to bzdura i że na pewno Axl nic takiego nie powiedział... Tak, jak nie ma dowodu, że tak było, tak samo nikt nie słyszał ani nie widział, żeby Axl dementował taką plotkę  :)  A jeśli powiedział, to co? Czy to coś zmienia?
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwca 09, 2006, 07:02:02 pm »
0
A widziałaś,żeby ktoś dementował coś,czego nie było?
Jeśli by by było byłoby o tym głośno nie tylko w Polsce,głośno byłoby na ten temat zwłaszcza w środowiskach żydowskich uczulonych na antysemityzm.
A nic takiego miejsca nie miało,bo jak by było to byłyby niesamowite protesty przed koncertem Gn'R w Tel Avivie.
Poza tym nikt oprócz Polaków o tym nie słyszał.
Dlatego z całą pewnością mogę powiedzieć,że jest to wymysł Polaków,pradopodobnie polskich mediów - prasa młodzieżowa,lub tzw literatura Faktu :D
Zresztą przejrzyj cały temat,już o tym pisałem szerzej,a teraz mi się nie chce,bo jest mecz.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwca 09, 2006, 07:11:54 pm »
0
napisałam do nich, ale jakoś nie bardzo wierzę, że ktoś mi odpisze. Jeśli nawet nie odpisze, to moze wywoła to chwilę refleksji u osoby czytającej tego maila, a to też ważne.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwca 09, 2006, 07:18:00 pm »
0
Powiem szczerze, że sprawa autentyczności tej wypowiedzi nigdy nie spędzała mi snu z powiek i nie była dla mnie ważna na tyle, żeby zadać sobie trud poszukania materiału źródłowego  :)
Do osób namawiających do bojkotu  koncertu Gunsów podchodzę z dystansem, na zasadzie "psy szczekają, karawana jedzie dalej" ;)
I nie będę się dalej na ten temat spierać, ponieważ jest mi kompletnie obojętne, czy to prawda czy nie... dla mnie ważne jest to, ze po tylu latach będę miała wreszcie okazję zobaczyć Gunsów na żywo  :)  
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

 

Axl i Slash (czyli polowanie na czarownice)

Zaczęty przez pawlik7

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13517
Ostatnia wiadomość Lutego 24, 2013, 05:56:34 pm
wysłana przez Canis_Luna