Autor Wątek: Axl rose o Polakach  (Przeczytany 135489 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #225 dnia: Maja 18, 2006, 08:26:44 pm »
0
Znając cierpliwość i oddanie sprawie Zqyx'a postawi on na swoim :)
 

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 19, 2006, 07:00:59 am »
0
Noi bardzo dobrze


Mam ochote na chińskie :P

Offline motyl5150

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 194
  • Płeć: Kobieta
  • ree rre re
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #227 dnia: Maja 19, 2006, 02:09:09 pm »
0
ja się dowiedziałam to od kumpla, którego starsza była kiedyś na tym koncercie w Atenach i to słyszała...  :(  Miłe to nie było  <_<  Nazista jeden... ech...
...inspiracją umiesz być?

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 19, 2006, 03:15:38 pm »
0
Cytuj
ja się dowiedziałam to od kumpla, którego starsza była kiedyś na tym koncercie w Atenach i to słyszała...  :(  Miłe to nie było  <_<  Nazista jeden... ech...
czyli w Atenach to powiedział, a matka Twojego kolegi była bezpośrednim świadkiem tego wydarzenia??

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 19, 2006, 03:46:21 pm »
0
to też nie musiał dokładnie tak powiedzieć.Plotki działają swoje.Może coś wspomniał o polakach czy coś takiego,nie wiadomo.Ale mógło być też tak że naprawde powiedziął że"nie zagra..." ;)  
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 19, 2006, 06:20:03 pm »
0
Kolejny email od dziennikarki Dziennika Zachodniego:

Przesyłam tekst, który ukaże się w najbliższy poniedziałek wraz z konkursem biletowym. Niestety z wiadomych przyczyn nie mogę podać szczegółów konkursu, mam jednak nadzieję, że tym razem tekst jest ok.
tyle mogłam zrobić (zwłaszcza w kwestii plotki, która była najbardziej palącym problemem), a Gilby Clarke (poprawnie ujęty) został sprytnie wklejony w zdanie. Nie mogłam napisać sprostowania - w ogólnym rozumieniu tego słowa.

pozdrawiam serdecznie
Ola Szatan
Dziennik Zachodni



Święto z Guns N’Roses
Plotka o rzekomej niechęci Axla Rose do Polaków wciąż wywołuje dużo kontrowersji. Powtarzana jest od lat, mimo, że tak naprawdę nie wiadomo skąd się wzięła. Na szczęście nie wpływa to zmniejszenie popularności wśród polskich fanów, którzy już szykują się na spotkanie z ulubionym zespołem. Muzycy zagrają na warszawskim stadionie Legii, w święto Bożego Ciała — czwartek, 15.06. W obecnym składzie nie ma już wprawdzie Slasha czy Gilby Clarke’a, ale o mocne brzmienie równie dobrze dbają młodzi muzycy. W Warszawie obok Axla zagrają: Richard Fortus (gitarzysta — związany niegdyś z formacją Psychadelic Furs, na na koncie współpracę m.in z: Enrique Iglesiasem i ’NSync), Robin Finck (były gitarzysta zespołu Nine Inch Nails), Thomas Stinson (basista — jeden z członków The Replacements — alternatywnego bandu lat 80.), Brian Mantia (perkusista- przed Gunsami grał m.in. w zespole Primus), Dizzy Reed (klawiszowiec — m.in. współpracował z grupą Motorhead), Chris Pittman (klawiszowiec — poprzednie zespoły to m.in.: Replicants, Bourgeois Kitten). Obok największych przebojów G N’R usłyszymy też przedsmak najnowszego wydawnictwa "Chinese Democracy”, który ma się ukazać jesienią tego roku
Bilety na warszawski koncert kosztują: 110 (płyta), 220 (trybuna kryta) i 330 zł. (sektor VIP).
Potwierdzono już pierwszy support gwiazdy. Będzie nim legenda polskiego rocka, zespół Oddział Zamknięty.



Dodałem tylko,że Gunsi mają nowego gitarzystę Bumblefoota i podziękowałem za współpracę.



A co do rzekomych słów a Atenach.Pojawia sie nowe miejsce i kolejna możliwość weryfikacji.Z tego,co widziałem na gnrontour istnieje zapis audio tego koncertu,więc myślę,że ktoś go ma<Co nie kokosz?:D>,a skoro tak to łatwo będzie zorientować się,że<jestem o tym przekonany> i tym razem to plotka.Osobiście czytałem już o tylu miejscach,tylu datach,że po prostu śmiać mi się z tego chce,ale dla formalności warto sprawdzić.Zapis audio koncertu się ściąga,a tymczasem fragment z opisu koncertu :

At 19:00 p.m. Brian May hit the stage , as a warm up before the first ever live performance by GN'R in Greece....35.000 fans were there at that time.....May had a great band and two wonderful back vocal singers! He played all his new songs, at that point, staff and the crowd reacted very warm....the biggest cheer was when he said that he was sorry cause Queen never played live in Greece  ....<Brian May występował przed Gunsami>
Przypomina Wam to coś?:D
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2006, 07:04:11 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mi$nik

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Respect: 0
    • http://
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 20, 2006, 08:56:02 pm »
0
Cytuj
ja się dowiedziałam to od kumpla, którego starsza była kiedyś na tym koncercie w Atenach i to słyszała...  :(  Miłe to nie było  <_<  Nazista jeden... ech...
Przesłuchałem dzisiaj zapis z tego koncertu - jakość co prawda beznadziejna, ale na jakikolwiek komentarz nie trafiłem. W ogóle na tym koncercie Axl mało zwracał się do publiczności.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 20, 2006, 09:07:10 pm »
0
Przesłuchałem.Ani śladu komentarza niechętnego Polakom.

Motylu5150 Axl nie jest nazistą. Lepiej trochę poszukać,
zanim rzuci się oskarżenie, niż wierzyć wszystkim bezkrytycznie
i jeszcze powtarzać plotki.
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2006, 09:12:59 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline motyl5150

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 194
  • Płeć: Kobieta
  • ree rre re
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 23, 2006, 12:34:52 pm »
0
no sorki :(  Bardzo się ciesze że to kłamstwo i wogóle nic oni do Polaków nie mają :lol:  Dobra! Zdejmuję oskarżenie z Axla! A temu kumplowi to się oberwie ;)  
...inspiracją umiesz być?

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 23, 2006, 12:51:28 pm »
0
Najdziwniejsze jest to, że ludzie podają coraz to inne koncerty, w innych krajach, powołując je jako dowód, ale jak narazie na żaden zapis audio/wideo potwierdzający te zarzuty nie natrafiliśmy :D
ciekawe czemu :D


nowy nr gg : 12071320

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #235 dnia: Maja 23, 2006, 02:22:55 pm »
0
Cytuj
Najdziwniejsze jest to, że ludzie podają coraz to inne koncerty, w innych krajach, powołując je jako dowód, ale jak narazie na żaden zapis audio/wideo potwierdzający te zarzuty nie natrafiliśmy :D
ciekawe czemu :D
Cytuj
no sorki :(  Bardzo się ciesze że to kłamstwo i wogóle nic oni do Polaków nie mają :lol:  Dobra! Zdejmuję oskarżenie z Axla! A temu kumplowi to się oberwie ;)
Nie zachęcam do przemocy,wręcz przeciwnie.Po prostu poinformuj kumpla,że istnieje zapis audio tego koncertu i że nic takiego tam Axl nie mówi :)
Wiem,że podszedłeś do tego bardzo emocjonalnie.Na przyszłość zachęcam do sprawdzenia faktów :)

Rocket-Jak trafić na zapis czegoś czego nie było? :D  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline wosiu !NML!

  • Patience
  • Wiadomości: 23
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 24, 2006, 10:48:47 am »
0
moim zdaniem to tylko wielkie halo na temat czegoś co nie miało miejsca, a jak coś takiego było to pewenie te słowa nie padły w taki sposób perfidnie prosty i na pewno nie o to chodziło, ktos chciało zrobic wielkie bum i tyle. Sam fakt że jakos nikt nie widział tego wywiadu ani nie czytał  

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #237 dnia: Maja 24, 2006, 01:40:47 pm »
0
I dlatego powinniśmy domagać się sprostowania,jeśli znajdziemy informację sugerującą,bądź wprost mówiącą o tym,że takie słowa padły.A przede wszystkim dowodów,bo skoro coś się wydarzyło dowody na pewno istnieją.Przecież Axl to nie dinozaur :P  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline wosiu !NML!

  • Patience
  • Wiadomości: 23
  • Respect: 0
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 25, 2006, 08:06:08 pm »
0
No co prawda to prawda....do dinozaura trozke moze mu brakuje ;)...ale tylko troszke ;)..No i zgadzam sie że jakies sprostowanie powinno zostac opublikowane.

Offline Tazo

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Respect: 0
    • http://
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 25, 2006, 09:44:29 pm »
0
Przecież wszyscy wiemy jaki jest Axl...na pewno byl pijany !!! Slyszałem że coś takiego powiedzial a jesli tak to po co przyjeżdża do Polski na koncert .........
..:: Sex,Drugs And Rock N' Roll ::..

 

Axl i Slash (czyli polowanie na czarownice)

Zaczęty przez pawlik7

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13519
Ostatnia wiadomość Lutego 24, 2013, 05:56:34 pm
wysłana przez Canis_Luna