Autor Wątek: O Chinese Democracy z trochę innej strony  (Przeczytany 12324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • i'm rock n'rollin' man
  • Respect: 0
    • http://
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 25, 2007, 11:07:46 pm »
0
Czy posądzacie całe Gn'R o tak totalny brak ambicji? :)
Ja bym raczej posadzal o nadmiar ambicji. Widocznie chca stworzyc album, ktoremu nikt nie dorowna, przelomowy, tak jak niegdys AFD. W tym przypadku jednak nie jestem optymista, i nie sadze, zeby sie im to udalo. Co wiecej, mam przeczucie, ze ten album bedzie porazka : |

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 25, 2007, 11:52:03 pm »
0
Ja wiem kto by wiedział xD
To uderzaj.:D Tylko odpowiedzi czasem mają spoory poślizg.:D:D

SSolid

  • Gość
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 25, 2007, 11:52:50 pm »
0
o kim Ty mylisz że ja myśle ? xD

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 25, 2007, 11:58:33 pm »
0
A to nie myslisz o tym, o kim ja myślę, że myślisz?:D

SSolid

  • Gość
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 26, 2007, 12:00:43 am »
0
no ja myśle o Twojej dziewczynie z mjtj (chyba tak szedł ten skrót ;f ) xDD

Offline alas

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Respect: +1
    • http://
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 26, 2007, 12:57:16 am »
0
pamiętam że gdzieś czytałem o tej płycie tworzonej jeszcze w starym składzie i o ile dobrze kojarzę to po odejściu slasha axl sie wqrwił i wyrzucił cały materiał do kosza, a co do czekania na płytę te 10 lat to wydaje mi sie ze rudy sie przeliczył co do własnych sił, po odejściu izzego, slasha i duffa myślał ze dobierze obojętnie kogo i sam stworzy jakieś dzieło i będzie dalej działał a tu sie okazało, że wszystko co osiągnął to nie jego zasługa tylko całego zespołu.

ChD jest już legendą wiec o to akurat nie trzeba sie martwić, a co do odbioru tej płyty jesli kiedykolwiek wyjdzie to obawiam sie ze po wielkiej rewolucji i szału nie zrobi, będzie uznana, chwalona i tyle...po roku juz nikt nie bedzie o niej pamiętał (mam nadzieje ze sie myle :) )

PS. ostatnio sie zastanawiam czy ChD będzie ostatnią płytą GNR i dochodzę do wniosku, że prawdopodobnie tak.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 26, 2007, 09:45:58 am »
0
pamiętam że gdzieś czytałem o tej płycie tworzonej jeszcze w starym składzie i o ile dobrze kojarzę to po odejściu slasha axl sie wqrwił i wyrzucił cały materiał do kosza, a co do czekania na płytę te 10 lat to wydaje mi sie ze rudy sie przeliczył co do własnych sił, po odejściu izzego, slasha i duffa myślał ze dobierze obojętnie kogo i sam stworzy jakieś dzieło i będzie dalej działał a tu sie okazało, że wszystko co osiągnął to nie jego zasługa tylko całego zespołu.

Pamiętam wywiad z Duffem bodajże;tylko nie wiem,czy wtedy w zespole był jeszcze Slash;Duff mówił,że płyta będzie bez ballad.Wyobrażacie sobie płytę Gn'R bez ballad? Ja jakoś nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić. Fakt faktem,że nad płytą pracowała masa ludzi i pewnie koncepcja się zmieniała z milion razy. Gn'R nigdy nie byli dziełem jednego członka zespołu,to,co świadczyło o ich "magii" to umiejętności i zainteresowania muzyczne każdego z muzyków. Ale obecni muzycy Gn'R także sroce spod ogona nie wypadli,o czym można się przekonać słuchając ich wcześniejszych nagrań. Płyta może być ostatnią,choć czas pokaże,jak będzie,ale myślę,że Axl zdaje sobie sprawę z upływającego czasu...O ile mogę sobie wyobrazić 80-letniego Jaggera śpiewającego Jumpin Jack Flash,o tyle trudno mi sobie wyobrazić 65-letniego Axla krzyczącego Welcome to the jungle. No,ale może jestem pesymistą ;)  Płyta będzie,a czy usłyszymy ją my,nasze dzieci,czy wnuki to inna historia ;)

Najbardziej mnie zastanawia wciąż to "legal issues"-jeśli dobrze pamiętam ;)

7  Kontrowersyjny tytuł ;) Kto wie,może o tytuł chodzi ;) Nie wiem,jak się przedstawiają stosunki gospodarcze między USA,a Chinami,ale wydanie płyty o takim tytule,płyty,która odniosłaby sukces mogłoby doprowadzić do poważnych zamieszek ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2007, 09:53:58 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 26, 2007, 10:25:10 am »
0
Pamiętam wywiad z Duffem bodajże;tylko nie wiem,czy wtedy w zespole był jeszcze Slash;Duff mówił,że płyta będzie bez ballad.Wyobrażacie sobie płytę Gn'R bez ballad? Ja jakoś nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić.
A AFD ?  :) ;D
A Ja uważam, że płyta wyjdzie w 2006 roku. W końcu Axl tak obiecywał, a my mu wierzymy.

 :ph34r:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 26, 2007, 11:21:35 am »
0
A AFD ?  :) ;D
A Ja uważam, że płyta wyjdzie w 2006 roku. W końcu Axl tak obiecywał, a my mu wierzymy.

AFD - pytanie retoryczne :P
Wiesz,zakładając,że istnieje nieskończenie wiele światów istnieje pewne prawdopodobieństwo,że w którymś z tych światów Chińszczyzna wyszła w 2006,ba,nawet w 1996 ;) Z kolei w innych Gn'R nigdy nie było,cóż za strata dla ludzkości ;) Ale my nie o tym tutaj ;) Oczywiście wszystkie "powody",jakie wymieniłem mogą być zupełnie bez sensu,no,ale rozmawiać o czymś trza ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 26, 2007, 11:36:30 pm »
0
A AFD ?  :) ;D
A Ja uważam, że płyta wyjdzie w 2006 roku. W końcu Axl tak obiecywał, a my mu wierzymy.
Oczywiście wszystkie "powody",jakie wymieniłem mogą być zupełnie bez sensu
Nie są bez sensu - można się dowiedzieć kilku ciekawostek i po spekulować  :blink:
Temat bardzo fajny  :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 27, 2007, 12:05:11 am »
0
Gn'R są dziwnym zespołem,z jednej strony bardzo przewidywalni,z drugiej,kiedy już myślimy,że wiemy wszystko okazuje się,że czymś nas zaskakują,dlatego spekulować o tym,co się wydarzy zawsze warto :) Chwilowo nie mam więcej pomysłów,co jeszcze mogłoby opóźniać premierę tak wyczekiwanej płyty,ale myślę,że w pewnych punktach mogłem mieć rację...Obyśmy tylko szybko się przekonali,jak faktycznie było i co opóźniało datę wydania,bo jak na razie wiemy tylko,że płyta ukaże się "kiedyś",a to trochę za mało,jak na tyle lat czekania,nawet biorąc pod uwagę niezwykłą cierpliwość fanów Gn'R.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 03, 2007, 07:50:25 am »
0
Dla tych co nie wierz, żę Axl w ogole nagrywa tą plytę:
http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=2444467&blogID=227242800&Mytoken=0F0E0780-716F-4A25-A4942A685A40425512980904

Nawet bez stronni swiadkowie to potwierdzają:]

Offline Patience

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 919
  • Płeć: Kobieta
  • sex,drugs&rock n' roll
  • Respect: +1
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 03, 2007, 11:54:13 am »
0
Pamiętam wywiad z Duffem bodajże;tylko nie wiem,czy wtedy w zespole był jeszcze Slash;Duff mówił,że płyta będzie bez ballad.Wyobrażacie sobie płytę Gn'R bez ballad? Ja jakoś nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić.
A AFD ?  :) ;D
A Sweet Child O' Mine?Dla mnie to ballada.
Cytuj
Ja bym raczej posadzal o nadmiar ambicji. Widocznie chca stworzyc album, ktoremu nikt nie dorowna, przelomowy, tak jak niegdys AFD. W tym przypadku jednak nie jestem optymista, i nie sadze, zeby sie im to udalo.
No,otóż to ;)
Cytuj
Co wiecej, mam przeczucie, ze ten album bedzie porazka : |
;) zakładając z góry że ChD nie przebije AFD to tak,myślę że to będzie klapa.Axl sam sobie narobił kłopotów.Po 10 latach wydawania płyty wszycy spodziewają się najwspanialszego albumu jaki można nagrać ;)
ChD będzie nieustannie porównywana z AFD czy UYI (co zresztą jest całkiem normalne) ,a ich legendy nie przebije nigdy,więc płyta jest skazana na porażkę.
Cocaine Queen

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 03, 2007, 12:16:26 pm »
0
W sumie to masz racje.Wielu starym fanom to nie przypadnie do gustu,i bedzie to dla nich bee.Lecz bedzie tez napewno duza grupa osób którym sie to spodoba.Dla mnie najlepiej sie zapowiada utwór tytułowy.Zajebioscza piosenka B)
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Odp: O Chinese Democracy z trochę innej strony
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 03, 2007, 12:39:01 pm »
0
Pamiętam wywiad z Duffem bodajże;tylko nie wiem,czy wtedy w zespole był jeszcze Slash;Duff mówił,że płyta będzie bez ballad.Wyobrażacie sobie płytę Gn'R bez ballad? Ja jakoś nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić.
A AFD ?  :) ;D
A Sweet Child O' Mine?Dla mnie to ballada.
Gratuluję. :???:

 

Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10776
Ostatnia wiadomość Czerwca 09, 2007, 09:41:13 pm
wysłana przez Anahita