Autor Wątek: Nowy wywiad z Bumblefootem  (Przeczytany 7339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Nowy wywiad z Bumblefootem
« dnia: Lutego 20, 2007, 12:29:28 pm »
0
Rozmowa miała miejsce  w XM Satellite Radio.

Tłumaczenie ze słuchu,wiele rzeczy pominąłem,bo nie zrozumiałem,albo wydawały się mniej istotne. Jeśli ktoś uzupełni będę wdzięczny :)

W wywiadzie przeprowadzonym przez Eddiego Trunka Ron mówił między innymi o swoich początkach w Gn'R,o tym oraz o tym skąd pochodzi jego rodzina. Wspomniał także o okolicznościach powstania nicka Bumblefoot.
Była mowa także o  twórczości Bumblefoota poza Gn'R.

Zapytany,jaki jest jego wkład w Chinese Democracy powiedział,ze nie może o tym mówić,podobnie, jak o dacie premiery albumu,gdyż nie jest do tego upoważniony.
Wspomniał,ze jest ostatnią osobą w zespole,która dowiaduje się czegokolwiek ze względu na to,że lubi rozmawiać z fanami i mówić im o tym,co robią Gunsi.
Wielu fanów dzwoniło do audycji z pytaniami i wyrażało radość z obecności Bumblefoota w zespole.

Bumblefoot pytany o plany koncertowe powiedział,że Gunsi będą w trasie na wiosnę,ale gdy jeden z fanów chciał uzyskać konkretne informacje Bumblefoot określił go jako "downloading motherfuckera" i powiedział,że nic nie powie,bo ten wygada innym.

W audycji zaprezentowano utwory Bumblefoota "Guitar Suck" z płyty 9.11, "Real" z ostatniej jak na razie płyty Bumblefoota Normal oraz "Can't Take My Eyes Off Of You" z Uncool.

Wywiad dostępny w downloadzie
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2007, 12:32:21 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Jaskinia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 222
  • Respect: +1
    • http://
Nowy wywiad z Bumblefootem
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 20, 2007, 02:28:49 pm »
0
Po co te wywiady jak on nic nie może mówić :D  

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Nowy wywiad z Bumblefootem
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 20, 2007, 02:32:30 pm »
0
Nie może nic mówić o planach Gn'R. Nie jego wina,że tym akurat ludzie są najbardziej zainteresowani :P Opowiadał o sobie, o swoim materiale solowym i.t.d,no,ale to akurat mało ludzi tutaj interesuje,a szkoda. :ph34r:  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Tynia

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Respect: +5
Nowy wywiad z Bumblefootem
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 20, 2007, 11:39:20 pm »
0
Krótkie  ;)  rozwinięcie tego co napisał Zqyx (a to i tak tylko 30 min. wywiadu, którego słuchałam w nocy "na żywo", dlatego dziś padam na twarz - spałam 4 godz. Jutro wieczorem się postaram dokleić drugą połowę po powtórnym przesłuchaniu. Moje osobiste uwagi starałam się umieszczać w nawiasach).
 
Bąbel jest najrówniejszym facetem pod Słońcem! On dla mnie jest po prostu "G N'R sweetheart"  B)

(ŻENUJĄCE na wstępie jest to, że) Trunk nie wiedział jak ma się do swojego gościa zwracać: Bumblefoot, czy Ron. Wtedy Ron opowiedział o swoim nicku (historia z dziewczyną, obecnie żoną, która uczyła się kiedyś do egzaminu z medycyny weterynaryjnej i w książce napotkali na ptasią chorobę - Bumblefoot: przyszło "olśnienie"  :lol:  najpierw powstała piosenka o tym tytule, potem nazwę przejął jego zespół, na końcu to stał się po prostu nick Rona).

Zaraz potem Ron pyta czym spryskują mikrofony w studiu, bo bardzo fajnie pachną - jak jakieś dobre perfumy czy woda kolońska. Na co Trunk mówi, że to jakiś środek dezynfekcyjny  :lol: , ale dokładnie nie wie co to jest, bo w tym studiu prowadzone sie różne dziwne audycje, więc nie wiadomo co tak naprawdę podczas ich trwania z tymi mikrofonami się wyrabia  ;)  dlatego muszą być dezynfekowane.

Potem Trunk się chwali tym wielkopomnym wywiadem z Axlem (maj 2006). Wówczas Axl nie chciał mu poweidzieć kto będzie nowym gitarzystą, mimo to krążyły różne plotki. (Bardzo niegrzecznie wyszło, jak) Trunk stwierdził, że być może Axl po prostu nie był do samego końca pewny czy Rona zatrzymać w Gunsach, dlatego nie puścił pary z ust. (WTF! Totalny cham!)

Prawdziwe nazwisko dziadków Bąbla brzmi: Jedwab (co Ron wymawia "Jedłab"  :lol: ). Zmienili je w czasach nazistowskich, żeby brzmiało bardziej "niemiecko", dzięki czemu mogli łatwiej podróżować aż wreszcie znaleźli się w Brooklynie.
Trunk się głupkowato śmiał ze wszystkich nazwisk przodków (kilka pokoleń wstecz do 1890), mina mu musiała zrzednąć jak Ron tylko wspomniał Nazistów  :(

Ron się pochwalił pracą nad dance mixem piosenki 'Irresistible" Jessici Simpson, bo trunk zupełnie nie miał pojęcia kim on jest, jaką ma przeszłość muzyczną itd.

Axl się sam nie kontaktował z Ronem. 2 lata temu Joe Satriani polecił Rona G N'R. Potem dostał z jeden telefon od Mercka, potem kontaktował się z nim Pan  ;)  Chris Pitman - pisany przez jedno T: to uwaga na marginesie jaką Ron zrobił dla wszyskich pitmaniaków  :lol:

Wspomniał o "nieporozumieniach" jakie wynikły w 2004 zanim jakakolwiek umowa mogła byłć zawarta między nim a zespołem. Potem G N'R nie potrzebowali nowego gitarzysty, więc wszystko sie odwlekło w czasie.
To nauczyło go trzymać język za zębami. Na co Trunk zaczął z grubej rury, że fani Gunsów należą do najbardziej (dosłownie) "rozwścieczonych" z jakimikolwiem miał doczynienia. Jego zdaniem są w pierwszej 3-ce lub 4-ce czołowych "dzikich" fanów. Na co Ron odpowiedział, żeby Bóg błogosławił fanów za to kim są. (Totalny brak zrozumienia słów Rona przez Trunka!!!)

Potem zapytał Rona kto oprócz niego jest gitarzystą w G N'R. Na co Ron wyrecytował imiona i nazwiska Richa i Robina.  :ph34r: (Kim do cholery ten dziennikarzyna się zajmował do tej pory? Zaprasza GOŚCIA i nawet się nie wysili zdobyć PODSTAWOWYCH informacji na jego temat i nowego G N'R, których niby tak czcci i wychwala!!!!!!!!)

Potem Ron powtórzył historię, którą zanmy z wywiadu dla Nightrain Station jak się chłopaki dzielą solówkami  :P

Ron zażartował, że to jego niesamowity sex-appeal ("I'm deam sexy!" :D ) przykuł uwagę G N'R do jego osoby  :D

Potwierdził, że nagrywał utwory na ChD, ale nie może powiedzieć jakie i ile. Trzeba poczekać i WKRÓTCE wszyscy sie dowiedzą. Zaczął się też tłumaczyć, że nie jest rzecznikiem prasowym Gunsów i po prostu przychodzi na takie wywiady/spotkania po to żeby razem spędzić czas, pogadać, ale nie chce, żeby jego słowa były brane przez fanow za PRAWO, coś od czego nie ma odwrotu i że są pewnikiem. Trunk skwitował to stwierdzeniem, że pewnie nie moze się doczekać wydania ChD, bo to wreszcie przypieczętuje jego obecność w grupie jako pełnoprawnego członka, że często fani nie wiedzą kto tak na prawdę jest w nowym składzie G N'R. (CO ZA TUPECIARZ I IDIOTA!!!!! :angry:)

Potem Trunk się tłumaczył, że tak naprawdę nie miał okazji widzieć nowego składu w akcji, czyli na koncercie, bo jak grali w MSG albo Hammerstein Ballroom to on miał show na żywo w radiu, a ponieważ Axl nie wychodzi na scenę wcześnie (tzn. zawsze z opóźnienieniem), to z jednego koncertu zdołał zobaczyć i usłyszeć 2 piosenki!
Potem zapytał Rona, czy jest dumny ze swojego solowego dorobku. Na co Ron odpowiedział, że przez jakiś tydzień jest dumny ze swoich albumów od ich ukazania się. Potem od razu by chciał coś w nich zmienić, poprawić, ulepszyć. Po prostu "they suck"  ;)

Trunk zapytał o muzyczne inspiracje, na co Ron odpowiedział, że to KISS spowodowali, że w ogóle sięgnął po gitarę. Jako pięciolatek usłyszał Kiss "Alive!". Jego pierwszy koncert Kiss to było MSG w 1979 r. - wtedy sobie obiecał, że będzie grał tak długo i się doskonalił, aż sam kiedyś zagra w MSG z fajerwerkami itd, co jak stwierdził udało mu się osiągnąć po 30 latach pracy (gry na gitarze). W międzyczasie Trunk musiał oczywiście  uraczyć wszystkich swoimi opowieściami i zwiazkami zawodowo-kumplowskimi z członkami grupy Kiss. Ron poprosił Trunka, żeby kiedyś przy okazji podziękował Ace'owi [Frehley'owi] za muzyczną inspirację.

Potem Ron jeszcze się fascynował Beatles'ami, potem klasycznym rockiem i old schoolowym metalem. Ostatnio zaś The Killers. Kupił ich obie płyty i kilka miesięcy potem się spotkali w Japonii (Czy ktoś o tym wczesniej słyszał?  :ph34r: Ja pierwsze co słyszę!)
Ron skomplementował radiostację i utwory, które Trunk puszcza w swojej audycji, że to najlepsza muzyka!!!!

Potem przygotowanie do odbierania telefonów od słuchaczy. Ron się zaczął rzęsiście śmiać, że zaraz będą go "atakować" w stylu: "You're not Slash, Motherfucker, die!!!"  :lol: (To były oczywiście żarty, na co Trunk nie zrozumiawszy sytuacji, odpowiedział, żeby się tym tak nie przejmował, bo w końcu jest ich teraz 3-ech gitarzystów, więc każdy może być tak potraktowany).

Trunk spytał, czy Ron był fanem G N'R zanim do nich dołączył. Na co Ron wypalił (w żartach): "Nienawidziłem ich"  :lol: "Appetite sucks!"  :lol:
Czy podziwia grę Slasha? Na początku (w żartach zaczął mówić, że nie che mówić o tym człowieku itd.) A tak na poważnie odpowiedział, że lubi grę Slash'a. Że on jest cool! "I don't have any problem with Slash. I'm dead serious!"  :lol:

Potem leci "Guitars Suck" z albumu 9.11 (który powstał po atakach na WTC; dochód ze sprzedaży tego albumu poszedł w całości na amerykański Czerwony Krzyż).

To tyle na dziś. Idę spać! Dobranoc wszystkim!

Aha! Ostatnio coś mnie naszło i przetłumaczyłam ten tekst Sante z grudniowego Vogue'a. Jak przepiszę na kompie, to lada dzień również zamieszczę w odpowiednim topic'u!

 

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Nowy wywiad z Bumblefootem
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 21, 2007, 05:36:56 am »
0
Tynia dziękuję Ci bardzo za tłumaczenie tej części wywiadu i przybliżenie jego atmosfery :)  Takich ludzi na forum jest wciąż zbyt mało. :) Będę bardzo wdzięczny jak przetłumaczysz resztę i ten artykuł :)
Cieszę się,że wyjaśniłaś też kwestie związane ze Slashem,bo sam nie bardzo to zrozumiałem,a nie chciałem wywoływać jakichś "wojen" :) Niecierpliwie czekam na więcej :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Tynia

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Respect: +5
Nowy wywiad z Bumblefootem
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 22, 2007, 12:40:45 am »
0
Zqyx dzięki za miłe słowa.  :)
Niestety jedank się dziś nie wywiążę z obietnicy... Jutro też nie dam rady, bo idę na koncert Marizy.
Ale w piątek nocka do 3:00, czyli kolejnego wywiadu Bąbla, mam nadzieję ze wszystkim dać radę.  

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Nowy wywiad z Bumblefootem
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 22, 2007, 08:41:47 am »
0
"Pan wink1.gif Chris Pitman - pisany przez jedno T: to uwaga na marginesie jaką Ron zrobił dla wszyskich pitmaniaków"

Dzięki Ron... Największą tajemnice obecnej cywilizacji rozwiałeś ty.... :)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Nowy wywiad z Bumblefootem
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 22, 2007, 07:00:28 pm »
0
Cytuj
"Pan wink1.gif Chris Pitman - pisany przez jedno T: to uwaga na marginesie jaką Ron zrobił dla wszyskich pitmaniaków"

Dzięki Ron... Największą tajemnice obecnej cywilizacji rozwiałeś ty.... :)
jest jeszcze jedna zagadka - czy to prawda ze Chris jest gluchy...no coz moze ktos ja w koncu rowiaze..."nim minie czas"  
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Nowy wywiad z Bumblefootem
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 22, 2007, 08:10:22 pm »
0
A dlaczego Chris miałby być głuchy? Nie czaje...

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Nowy wywiad z Bumblefootem
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 22, 2007, 11:45:37 pm »
0
zawczasu pozwole sobie przypomniec że to nie temat o Chrisie...
i zawczasu ostrzegam że warnami pokarze wszystkich piszących tu o nim...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Nowy wywiad z Bumblefootem
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 24, 2007, 09:34:55 am »
0
Cytuj
Ale w piątek nocka do 3:00, czyli kolejnego wywiadu Bąbla, mam nadzieję ze wszystkim dać radę.
No to czekam niecierpliwie. Pierwszy wywiad w sumie znam,ale o drugim jak na razie cisza. Mam nadzieję,że podzielisz się ważniejszymi informacjami :)  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

O Chińszczyźnie i nie tylko - wywiad Metal Hammer 3/2000

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4732
Ostatnia wiadomość Listopada 16, 2013, 08:18:48 pm
wysłana przez hkt