Autor Wątek: Niechęć do Slasha  (Przeczytany 11695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mary Jane

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
  • ból największą rozkoszą
  • Respect: +1
Niechęć do Slasha
« dnia: Lipca 09, 2007, 04:18:40 pm »
0
Napisz fanie Axla dlaczego? Bo Axl go nienawidzi? Dlatego wieszasz psy na tym genialnym muzyku? Bo jak przystało na Polaka, musisz nienawidzić kogoś, bo zawsze musisz mieć wroga i nigdy nie umiesz mieć własnego zdania, tylko musisz się wzorować na swoim idolu?
Wielu tutaj kocha bezgranicznie i bezkrytycznie rudego i muszą dać dowód tej miłości obrażając Slasha i umniejszając jego zasługom i talentowi, więc może w tym temacie będziecie po nim jechać, a innych nie będziecie zaśmiecać?
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2007, 08:37:11 pm wysłana przez Ahmet De Valois »
W dzień, gdy najsilniejsza światła moc
Ma miłość się ukrywa, bo jest sową
Nigdy się nie dowiesz jak wielki to ptak
Bo w twym sercu gniazdo wije wróbel

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 09, 2007, 04:20:34 pm »
0
Cenię Axla,cenię Scotta,cenię Slasha,cenię Bumblefoota = chyba jestem nienormalny  ;D Nie czuję nienawiści do Slasha z jakiegokolwiek powodu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2007, 10:01:26 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Shivel

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +11
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 09, 2007, 10:04:26 pm »
0
Cenię Axla,cenię Scotta,cenię Slasha,cenię Bumblefoota = chyba jestem nienormalny  ;D
No to jest nas dwoje :D

Na forum są podziały na tych, którzy lubią VR i krytykują Gn'R i na odwrót. Rozumiem, że każdy może kogoś cenić bardziej, a kogoś mniej, ale nie popadajmy w skrajności. Czy to, że ktoś jest fanem Velvetów wyklucza go jako fana Guns n' Roses i odwrotnie?

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 09, 2007, 10:07:51 pm »
0
Cenię Axla,cenię Scotta,cenię Slasha,cenię Bumblefoota = chyba jestem nienormalny  ;D
No to jest nas dwoje :D

Na forum są podziały na tych, którzy lubią VR i krytykują Gn'R i na odwrót. Rozumiem, że każdy może kogoś cenić bardziej, a kogoś mniej, ale nie popadajmy w skrajności. Czy to, że ktoś jest fanem Velvetów wyklucza go jako fana Guns n' Roses i odwrotnie?
Troje ;)

Oczywiście, że nie... dla mnie każdy muzyk GN'R wniósł coś ciekawego do tego zespołu... Często nielubiany Buckethead wnosił sporo świeżości i czegoś nowego dla zespołu.. choćby inny wizerunek gitarzysty prowadzącego... już nie wspominając o nieodżałowanych solówkach w Nightrain

Offline lamf

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 09, 2007, 10:37:58 pm »
0
No i czworo, oczywiście z różnicami w natężeniu. ;)

Cytuj
Bo Axl go nienawidzi

Hm, a ten wniosek skąd? Jeśli chodzi tylko o słynne '...that's where Slash is', to moim zdaniem nadużycie, choćby patrząc na inne wypowiedzi Axla już po 96'.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 09, 2007, 10:38:45 pm »
0
Na forum są podziały na tych, którzy lubią VR i krytykują Gn'R i na odwrót. Rozumiem, że każdy może kogoś cenić bardziej, a kogoś mniej, ale nie popadajmy w skrajności. Czy to, że ktoś jest fanem Velvetów wyklucza go jako fana Guns n' Roses i odwrotnie?

Ja mimo, iż nie jestem fanem twórczości VR, zawsze szanowałem Slasha jako muzyka. On do dzisiaj jest jednym z moich ulubionych gitarzystów. To, że wybrał taką drogę swojej kariery, a nie inną, to już nie mnie oceniać. Nie umiałbym darzyć go nienawiścią go tylko dlatego, że już nie gra w GN'R. Szczerze mówiąc, trudno mi zrozumieć podejście typu: przestał grać w mojej ulubionej kapeli, to się "zeszmacił". Ja osobiście o byłych Gunsach nigdy tak nie będę myśleć, mimo, iż z przyczyn oczywistych, śledzenie ich kariery nie będzie już na takim poziomie jak za czasów Guns N'Roses.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 09, 2007, 10:40:35 pm »
0
Uwielbiam Slasha i to właśnie fascynacja jego grą zapoczątkowała moją przygodę z Gunsami. Nie przepadam za VR, ponieważ nie odpowiada mi do końca kierunek jaki obrali. Slash w tym zespole był zupełnie niewidoczny, podkreślam, że BYŁ, ponieważ w przypadku Libertad takie stwierdzenie byłoby nieprawdziwe. Mimo wszystko uważam, że Hudson nie realizuje się w pełni jako gitarzysta, grając z Velvetami... :( Przez szacunek do oryginalnego składu Guns N`Roses nigdy nie oczerniam członków tej grupy. Bez względu na to, czy jest to Slash, Duff, Izzy czy Axl, zawsze staram się pamiętać o tym, iż to oni stworzyli legendę, jaką jest dzisiaj Gn`R- zespół, którego muzyka jest moim życiem.
Dziwią mnie zatem częste ataki pod adresem Axl`a, który ma ogromny wkład w powstanie tej grupy, a wielu z Was, kierując się jedynie antypatią do newGn`R, przekreśla 'historię' jednym niefortunnym postem...
Wrogość do muzyka z powodu wyboru innej drogi kariery, niż chcielibyśmy aby nią podążał,  to dla mnie absurd.
Kocham niemalże każdą jego solówke... :wub:

« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2007, 10:45:08 pm wysłana przez rose84 »

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 09, 2007, 11:03:11 pm »
0
hmmm... umknęło mi coś czy nikt nie pisał, iż nienawidzi Slasha ?
To że ktoś będzie miał "ale" co do jego obecnych działań... i po przeciwnej stronie umieści GN'R z Bucketheadem, Ronem, Finckiem... to nie znaczy, że go nienawidzi... i nie ceni dokonań Slasha z GN'R czy ze SS...

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 10, 2007, 05:54:53 am »
0
No i czworo, oczywiście z różnicami w natężeniu. ;)

Cytuj
Bo Axl go nienawidzi

Hm, a ten wniosek skąd? Jeśli chodzi tylko o słynne '...that's where Slash is', to moim zdaniem nadużycie, choćby patrząc na inne wypowiedzi Axla już po 96'.

Biorąc pod uwagę to,co Axl mówił o Izzym,to jego też powinniśmy nienawidzić ;) Na szczęście mam jeszcze własny rozum.Podobno :lol:
Można mniej lub bardziej cenić to,co robią obecnie oryginalni Gunsi,wiadomo,mamy różna gusta muzyczne,część nie interesuje się tym,co po odejściu z Gn'R nagrał Izzy i.t.d,ale czy brak zainteresowania muzyką Velvet Revolver oznacza,że ktoś nienawidzi Slasha?   Jak grają Velveci wiemy,jednym to odpowiada,innym nie. Jedni uważają,że od czasu Gn'R nie nagrał nic dobrego,inni,że wręcz przeciwnie. Ale to wszystko są opinie,nie sądzę,żeby był jakiś wyznacznik,który pokazuje,o to solo ma 10 punktów,a to tylko 1. Jeśli nawet ktoś nienawidzi Slasha,to jest to jego prawem,tak samo,jak ktoś może nienawidzić Axla. Choć nie sądzę,żeby znalazły się tu takie osoby... To,że czasem ironicznie komentuje się pewne posunięcia jednego,czy drugiego nie oznacza chyba nienawiści.
Ludzie mają różne gusta,także muzyczne. Niechęć do niektórych poczynań,brak zainteresowania muzyką graną przez Slasha obecnie,to jeszcze przecież nie nienawiść,prawda ?:)
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2007, 06:04:19 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 10, 2007, 08:55:02 am »
0
Tak nienawidze Slasha wreszcie się wydało:( A SS słuchałem tylko z nienawiści do niego i uczucia, że Slash nie potrafi grać... A i Street Child ubustwiam przez to, że Slash to moj największy wróg...

Po prostu sadze, że grajac to co gra w VR w pewien spsob sie marnuje...

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 10, 2007, 09:46:57 am »
0
Jestem na forum od jakiegos czasu i jeszcze nigdy nie spotkałam sie z tekstem "nienawidzę Slash'a".
Mary Jane zadała konkretne pytanie "Napisz fanie Axla dlaczego?"dodam,"dlaczego nienawidzisz Slasha".A tu wszyscy offtopują ( :lol: :lol: :lol:) i pisza jak bardzo i za co go lubia.
Mary Jane forum fanów GN'R to nie  zbiorowisko fanatyków Axl'a.

Jesli sie zjawi ktoś kto Slash'a nienawidzi to temat otworzymy.

Offline Mary Jane

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
  • ból największą rozkoszą
  • Respect: +1
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 22, 2007, 03:27:48 pm »
0
Temat wrócił z kosza, skąd ta nagła odmiana?
„Nienawiść” to złe słowo, może lepszym byłaby „polskość”? Czyli małość, dwulicowość i ignorancja. Problem unaocznił mi pewien jegomość, który p******ił, że Slash bez rudej cipy jest zerem, że gówno napisał, że gdyby kudłacz decydował, to byśmy nigdy nie usłyszeli tego i tamtego. Koleś sięgał coraz dalej i głębiej byle zdyskredytować Slasha, nie potrafił odpowiedzieć na kontrargumenty, tylko brnął dalej, zupełnie jak „wielki” Axl Rose.
Byłam tu tylko gościem i już nie będę zawadzać tu i psuć idylli „otwartych” fanów Axla. Tym bardziej, że polska jest również nieumiejętność przyznawania się do błędów.
obrażanie.M.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2007, 08:14:57 am wysłana przez mawier »
W dzień, gdy najsilniejsza światła moc
Ma miłość się ukrywa, bo jest sową
Nigdy się nie dowiesz jak wielki to ptak
Bo w twym sercu gniazdo wije wróbel

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 22, 2007, 08:21:00 pm »
0
ja tam obydwu lubie jednakowo, obydwaj są ikoną hard rocka.
co prawda Slash w VR nie gra już takich solówek jak kiedyś, A Axl z nowym składem GNR ciągle jakoś do części ludzi nie potrafi się przebić.

niekapuję w0ogule tego tematu a szczególnie tego "Napisz fanie Axla dlaczego? Bo Axl go nienawidzi? "
pokaż mi gdzie to przeczytałaś.
Axl przed trasą UYI Rose chciał prawa do nazwy "Guns N' Roses", gdyż chłopaki nadużywali tochę " brązowego cukru" i widział, że kapela jest w rozsypce. Axl chciał iść w coraz to nowsze style muzyczne (mix industrail-metal-elektronika) co w '99 roku usłyszeliśmy pod nazwą "oh my god"
Slash chciał dalej grać "fajnego melodyjnego rocka" bo to się wszystkim podoba.
Ok ale ile można?
poróżniły ich style muzyczne, oraz sposób patrzenia na Świat. Nie przypominam sobie by kiedykolwiek ktoś o nienawiści wspomniał.

Dobra koniec prywaty, tak jak napisałem wyżej OBYDWAJ SĄ IKONAMI HARD ROCKA, i myślę, że każdy fan Guns N' Roses lubi ich jednakowo i powie to samo.
Amen.
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 22, 2007, 08:34:40 pm »
0
Jeszcze nie spotkałem fana GN'R, czy Axla, który by nie lubił Slasha  :???:  Nie ma się co oszukiwać, Slash był najważniejszym i najlepszym z muzyków GN'R, co nie znaczy, że reszta była zbędna i do bani  ;)


Uploaded with ImageShack.us

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: nienawiść do Slasha
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 22, 2007, 08:51:22 pm »
0
Skoro temat odżył,przypominam,ze piszemy  tu za co  nienawidzimy   Slash'a .Jeśli ktoś chce pisać jakim to on jest wspaniałym muzykiem to prosze sobie założyć  temat

 

Ostatni wspólny wywiad Axla i Slasha

Zaczęty przez slasherr

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 10251
Ostatnia wiadomość Czerwca 19, 2011, 05:30:24 pm
wysłana przez Nata