Ankieta

Jaki zespol wolisz?

newGuns N' Roses
57 (61.3%)
Velvet Revolver
36 (38.7%)

Głosów w sumie: 86

Autor Wątek: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR  (Przeczytany 51539 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #150 dnia: Listopada 05, 2007, 09:12:29 am »
0
nie ma sensu pisać że ktoś z nowego składu coś zepsuł w muzyce gunsów... oni ją wskrzesili... najlepszym na to dowodem jest koncert RIR-Lisboa, podczas wstępu do WTTJ ludzie na publice płakali...
Jeśli przez "wskrzeszenie"  rozumiesz odegranie nie swoich kawałków to ok.  ;D Równie dobrze, sam Axl mógłby być na scenie bez tych "wirtuozów"  z podkładem  ;D

Offline Queen of Sorrow

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #151 dnia: Listopada 11, 2007, 04:41:33 pm »
0
nie ma sensu pisać że ktoś z nowego składu coś zepsuł w muzyce gunsów... oni ją wskrzesili... najlepszym na to dowodem jest koncert RIR-Lisboa, podczas wstępu do WTTJ ludzie na publice płakali...
VR - bardzo dobrze ze jest niech Slash i reszta coś roobią jesli nie chcą byc gunsami, wychodzi im to nawet znośnie  ;)
Płakali, bo mają uszy i słyszeli jak Axl "śpiewa". Lizbona - wymazać ten zapis z historii. :D
"Nie chcą być Gunsami?" Pijar pisuarów robi karierę: "PO nie chciało koalicji z nami." :lol:
as water spins in circles twice
spiders, snakes and the little mice
get twisted around and tumble down
when Nature calls we all shall drown

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #152 dnia: Listopada 11, 2007, 05:16:34 pm »
0
ciekawy sposob na dyskusje  ;) tone złośliwości i jakieś deczko konkretów  :huh:
taak wskrzesili muzyke gunsów... i nie tylko ja tak uważam poczytaj wczesniejszsze posty Zqyxa albo mawier...  :) i moze jeszcze wynik ankiety o tym zaświadczy...

ja oczywiście szanuje Twoje zdanie :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2007, 05:19:09 pm wysłana przez święty »
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Butch_Stein

  • Patience
  • Wiadomości: 26
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #153 dnia: Listopada 12, 2007, 12:33:13 pm »
0
"newGNR czy VR?" - tak postawione pytanie będzie miało sens dopiero gdy newGNR wyda płytę. A narazie to nie widzę sensu w tych waszych kłótniach bo to jak porównywanie nakręconego filmu ze scenariuszem mającego być kręconym.

vrevolver

  • Gość
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #154 dnia: Listopada 12, 2007, 07:38:24 pm »
0
Zdecydowanie Velvet :)

VRevolver to jest to czego ludzie szukaja w NewGNR :) To czego Axl nie moze juz nam dac i czego tak bardzo nam brakuje :)

Ten power i styl ... ]

Zawsze uwazalem tego wokaliste za jakiegos geja nie umiejacego spiewac ale teraz kiedy naprawde zaczalem sie interesowac tym zespolem zrozumialem ze Velveci to kapela z najwyzszej polki :)

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #155 dnia: Listopada 12, 2007, 08:05:53 pm »
0
Jasne, że z najwyższej ale nie za sprawą wokalisty :P


Mam ochote na chińskie :P

Offline rosolzkury

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #156 dnia: Listopada 12, 2007, 08:36:13 pm »
0
Zdecydowanie  newGnr. Z całym szacunkiem ale ktoś kto operuje 3 oktawami to raczej złym wokalistą nie jest, ale jak mamy używać argumentów typu "gej' itp to to jest chyba niepoważne.  Zresztą nawet słuchając takich wokalistów  jak choćby pierwsi z brzegu Jagger czy nawet Panasewicz to słychać różnicę w wokalu teraz i sprzed lat kilkunastu.

Mimo że możemy co najwyżej oceniać wycieki z 2 albumami VR  to jednak wg mnie pod względem samych aranżacji czy ich struktury są zdecydowanie ciekawsze. VR mimo ze maja parę fajnych kawałków to jednak to jeszcze nie jest co co powinno się wymagać od tak świetnych muzyków.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2007, 08:39:10 pm wysłana przez rosolzkury »

Offline Tewie80

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #157 dnia: Listopada 12, 2007, 08:49:26 pm »
0
Mimo że możemy co najwyżej oceniać wycieki z 2 albumami VR  to jednak wg mnie pod względem samych aranżacji czy ich struktury są zdecydowanie ciekawsze. VR mimo ze maja parę fajnych kawałków to jednak to jeszcze nie jest co co powinno się wymagać od tak świetnych muzyków.

No ale gdyby Velvet Revolver nagrywał album 12 lat to prawdopodobnie miałby "struktury aranżacji" o wiele ciekawsze niż teraz...

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #158 dnia: Listopada 12, 2007, 08:54:42 pm »
0
Mimo że możemy co najwyżej oceniać wycieki z 2 albumami VR  to jednak wg mnie pod względem samych aranżacji czy ich struktury są zdecydowanie ciekawsze. VR mimo ze maja parę fajnych kawałków to jednak to jeszcze nie jest co co powinno się wymagać od tak świetnych muzyków.

No ale gdyby Velvet Revolver nagrywał album 12 lat to prawdopodobnie miałby "struktury aranżacji" o wiele ciekawsze niż teraz...
Raczej powinno sie isc w jakość nie ilosc... To nie fabryka;)
Zgadzam sie z rosolem(?:P)

Offline Tewie80

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #159 dnia: Listopada 12, 2007, 09:00:40 pm »
0
Mimo że możemy co najwyżej oceniać wycieki z 2 albumami VR  to jednak wg mnie pod względem samych aranżacji czy ich struktury są zdecydowanie ciekawsze. VR mimo ze maja parę fajnych kawałków to jednak to jeszcze nie jest co co powinno się wymagać od tak świetnych muzyków.

No ale gdyby Velvet Revolver nagrywał album 12 lat to prawdopodobnie miałby "struktury aranżacji" o wiele ciekawsze niż teraz...
Raczej powinno sie isc w jakość nie ilosc... To nie fabryka;)
Zgadzam sie z rosolem(?:P)

Nie wiem czy byś chciał, żeby GNR nagrywali album raz na 12 lat. Velveci pokazują, że można nagrywać często i dobrze.

Offline rosolzkury

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #160 dnia: Listopada 13, 2007, 09:44:56 am »
0
Tak na marginesie nie "struktury aranżacji" ale struktura oraz aranżacja utworu-to 2 różne pojęcia-a tu niestety Gunsi są zdecydowanie lepsi. Ja  cały czas uważam VR za 5 wspaniałych muzyków ale niestety pisanie piosenek wychodzi im co najwyżej średnio-niektóre piosenki są pisane jakby wedle tego samego schematu. Można się zachwycać solówką, ale jak dla mnie solo to zdecydowanie za mało.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2007, 09:47:29 am wysłana przez rosolzkury »

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #161 dnia: Listopada 13, 2007, 11:40:56 am »
0
Jedni chwalą VR za urozmaicenie,drudzy piszą,że tego urozmaicenia brak. Jedni piszą,że VR to prawdziwy rockendroll,inni,ze tradycyjny do bólu i mało odkrywczy. I każdy ma na swój sposób rację. I Gn'R i VR mają kawałki,które można słuchać i słuchać,i jedni i drudzy mają kawałki,których słuchać nie warto. Nikt jeszcze nie zrobił porównania - najgorszy kawałek VR kontra najgorszy kawałek Gn'R,a to mogłoby być ciekawe,podobnie,jak z najlepszymi kawałkami. Czy to,że w danym sondażu wygrywa zespół X znaczy,że jest on najlepszym zespołem? Absolutnie nie. Świadczy tylko o tym,że na daną ankietę,sondaż natrafiło więcej zwolenników danej grupy. Nic dziwnego,że na naszym forum będzie to Gn'R. :) Z drugiej strony dwukrotne podium dla Last Fight Velvetów w Nightrainliście też jednak o czymś świadczy.

Pytanie dla "antyfanów" Gn'R i VR - jakie kawałki zespołu,którego "nie lubicie" uważacie za najlepsze ? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #162 dnia: Listopada 14, 2007, 10:20:33 am »
0
VR - Slither, Gravedancer i może właśnie The Last Fight oraz Get Out The Door

Offline Daktyll

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 275
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #163 dnia: Listopada 14, 2007, 04:53:51 pm »
0
Gunsi może i mają takie kawałki których nie warto słuchać ale mam tu na mysli jedynie The Spaghetti Incident. Poprzednie płyty są poprostu genialne i nijak ma sie to do Velvet Revolver choć bardzo ich lubie. Wiem znaleźli sie w odpowiednim czasie i miejscu ale poprostu jest to wg. mnie lepsza muzyka:)

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #164 dnia: Listopada 14, 2007, 11:14:36 pm »
0
Gunsi może i mają takie kawałki których nie warto słuchać ale mam tu na mysli jedynie The Spaghetti Incident. Poprzednie płyty są poprostu genialne i nijak ma sie to do Velvet Revolver choć bardzo ich lubie. Wiem znaleźli sie w odpowiednim czasie i miejscu ale poprostu jest to wg. mnie lepsza muzyka:)

nie warto słuchać spaghetti incident ?  :lol: bardzo orginalna opinia, ale nie zgadzam sie z nią. A tak wogole to jest topic "New GNR czy VR ?" Spagetti natomiast jest dziełem starego składu i nijak to sie ma do tematu :D  ;)
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

 

Reunion Gunsów w klasycznym składzie, nowa płyta Gn'R , czy powrót VR?

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12174
Ostatnia wiadomość Kwietnia 20, 2012, 10:38:31 am
wysłana przez slasherka