Ankieta

Jaki zespol wolisz?

newGuns N' Roses
57 (61.3%)
Velvet Revolver
36 (38.7%)

Głosów w sumie: 86

Autor Wątek: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR  (Przeczytany 51558 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Queen of Sorrow

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 03, 2007, 06:24:02 pm »
0
[Ale gdybyś choć raz przesłuchał Kontrabandę z minimum uwagi, to byś wiedział, że to nie jest granie na jedno kopyto, każdy kawałek jest inny zarówno aranżacyjnie, jak i melodycznie
Ta, kontrabanda zróżnicowana. Jak kupiłem ją myliłem Dirty Little Thing i Sucker Train Blues bo nie wiem czy zauważyłaś że te dwa kawałki pod względem budowy są identyczne. no  i illegal, spectacle i headspace sie straasznie zlewają.
Idąc tym tropem, dojdziemy do smutnego wniosku, że 99% wszystkich kompozycji w historii ludzkości ma taką samą budowę. :D
DLT i STB są identyczne? Powiem więcej, to bezczelna zrzyna z It's So Easy i Right Next Door. :D
as water spins in circles twice
spiders, snakes and the little mice
get twisted around and tumble down
when Nature calls we all shall drown

Offline Tewie80

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 03, 2007, 11:49:00 pm »
0
A ja wolę Velvet Revolver choćby z tego względu, że jest tam więcej prawdziwego GNR. Poza tym cokolwiek Slash nie zagra jest to genialne, a jestem zakochany w jego grze. Niestety Gunsi to już nie tylko Axl. Pokazał to śpiewając w zespole grającym covery GNR. Tak jak stara ekipa bez Axla tak samo Axl bez starych Gunsów już nigdy nie będą tym zespołem...

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 03, 2007, 11:53:00 pm »
0
A ja wolę Velvet Revolver choćby z tego względu, że jest tam więcej prawdziwego GNR. Poza tym cokolwiek Slash nie zagra jest to genialne, a jestem zakochany w jego grze. Niestety Gunsi to już nie tylko Axl. Pokazał to śpiewając w zespole grającym covery GNR. Tak jak stara ekipa bez Axla tak samo Axl bez starych Gunsów już nigdy nie będą tym zespołem...

new GNR napewno nie bedzie tym zespolem co ze Slashem i resztą... dla jednych bedzie lepszy dla drugich gorszy, ale poki jest Axl jest GNR  ;)
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Tewie80

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 04, 2007, 12:01:45 am »
0
A ja wolę Velvet Revolver choćby z tego względu, że jest tam więcej prawdziwego GNR. Poza tym cokolwiek Slash nie zagra jest to genialne, a jestem zakochany w jego grze. Niestety Gunsi to już nie tylko Axl. Pokazał to śpiewając w zespole grającym covery GNR. Tak jak stara ekipa bez Axla tak samo Axl bez starych Gunsów już nigdy nie będą tym zespołem...

new GNR napewno nie bedzie tym zespolem co ze Slashem i resztą... dla jednych bedzie lepszy dla drugich gorszy, ale poki jest Axl jest GNR  ;)

Jasne, że jest, ale tylko z nazwy. A nie nazwa tworzy tą całą otoczkę, która wytworzyła się wokół starych Gunsów.

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 04, 2007, 12:08:15 am »
0
a byłeś może na jakimś koncercie newGNR ? w Warszawie była wspaniała otoczka  ;) fanatyzmu i kultu prawie  8) a zespół odwdzięczył się również czymś wspaniałym :)
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Tewie80

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 04, 2007, 12:25:58 am »
0
a byłeś może na jakimś koncercie newGNR ? w Warszawie była wspaniała otoczka  ;) fanatyzmu i kultu prawie  8) a zespół odwdzięczył się również czymś wspaniałym :)

To porównaj otoczkę choćby np. z Rock In Rio 1991 a z koncertu w Warszawie. Wtedy sobie odpowiesz czym jest tak naprawdę nowe GNR...

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 04, 2007, 12:28:53 am »
0
nie mozna porównać bo jak pisałem w innym temacie moda na Rock nie przetrwała, a poza tym Rock In Rio to ogromny festiwal na który szykuje sie zawsze wielu wielu fanow roznych zespolow  ;) dla przykładu tłumy na RIR4 Lisboa  rowniez z udziałem GNR, więc jesli chodzi o koncerty to newGNR nie przegrywa tak bardzo w porownaniu z OldGNR ;) aha, oczywiscie bioorąc pod uwage ze panuje teraz epoka techno disco czy jakoś tal  :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2007, 12:33:26 am wysłana przez święty »
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 04, 2007, 12:30:50 am »
0
Delikatnie proponuje powrót do tematu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2007, 12:35:03 am wysłana przez mawier »

Offline Tewie80

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 04, 2007, 12:39:27 am »
0
nie mozna porównać bo jak pisałem w innym temacie moda na Rock nie przetrwała, a poza tym Rock In Rio to ogromny festiwal na który szykuje sie zawsze wielu wielu fanow roznych zespolow  ;) dla przykładu tłumy na RIR4 Lisboa  rowniez z udziałem GNR, więc jesli chodzi o koncerty to newGNR nie przegrywa tak bardzo w porownaniu z OldGNR ;) aha, oczywiscie bioorąc pod uwage ze panuje teraz epoka techno disco czy jakoś tal  :P


OK, to był przykład. To odejdźmy od festiwali. Porównaj  Warszawę, z koncertem np.  w Argentynie w 1993 roku w Buenos Aires. Nie oszukujmy się, żaden koncert newGNR nie wywoła tylu emocji co te z tamtych czasów.

Z tym zapraszam tu    http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?board=17.0      Jak nie ma odpowiedniego tematu to zawsze mozna założyć.M.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2007, 12:41:44 am wysłana przez mawier »

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 04, 2007, 12:44:55 am »
0
Cytuj
OK, to był przykład. To odejdźmy od festiwali. Porównaj  Warszawę, z koncertem np.  w Argentynie w 1993 roku w Buenos Aires. Nie oszukujmy się, żaden koncert newGNR nie wywoła tylu emocji co te z tamtych czasów.

ale już nie ma takich czasów jak wtedy  ;)   teraz ludzie nie chodzą tak chętnie na koncerty, napewno na koncerty Axla ludzie przychodzą chętniej niż na konczerty VR, przynajmniej tak mi sie wydaje i to widze na nagraniach video  ;)  zresztą można porównać te dema, które wyciekły do netu np Better czy Chinese Democracy z nagraniami VR, to co mozemy uslyszec ze studia GNR "nielegalnie" jest sto razy bardziej pożądaną muzyką niż Contraband czy Libertad, a jesli chodzi o koncerty VR ponownie to Weiland brzmi... fatalnie...  8)
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Tewie80

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 04, 2007, 12:57:01 am »
0
Cytuj
OK, to był przykład. To odejdźmy od festiwali. Porównaj  Warszawę, z koncertem np.  w Argentynie w 1993 roku w Buenos Aires. Nie oszukujmy się, żaden koncert newGNR nie wywoła tylu emocji co te z tamtych czasów.

ale już nie ma takich czasów jak wtedy  ;)   teraz ludzie nie chodzą tak chętnie na koncerty, napewno na koncerty Axla ludzie przychodzą chętniej niż na konczerty VR, przynajmniej tak mi sie wydaje i to widze na nagraniach video  ;)  zresztą można porównać te dema, które wyciekły do netu np Better czy Chinese Democracy z nagraniami VR, to co mozemy uslyszec ze studia GNR "nielegalnie" jest sto razy bardziej pożądaną muzyką niż Contraband czy Libertad, a jesli chodzi o koncerty VR ponownie to Weiland brzmi... fatalnie...  8)

Ale weź też poprawkę, że dla nie-fanatyków nazwa GNR jest znana. Wiedzą jakie numery wylansowali. Mnóstwo ludzi chodzi na koncerty po to żeby właśnie posłuchać tych piosenek. A Velvet Revolver? Przecież nawet w TV ciężko ich usłyszeć.

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 04, 2007, 01:00:49 am »
0
nazwa GNR jest lekko zapomniana... a VR na początku byla mocno lansowana poprzez tworzenie muzyki do filmow typu "Fantastic 4" czy "Hulk"  ;)
więc to wystarczający rozgłos, a poza tym prasa muzyczna rozpisywała się troszke o tym ze ludzie z GNR znów grają razem, więc na popularności GNR jedzie równiez VR  ;)
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Tewie80

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 04, 2007, 01:08:51 am »
0
Nie sądzę, że jest zapomniana. Może jedynie jest mniej znana przez pokolenie nie mające zaszczytu doświadczyć na własnej skórze "złotej epoki" Gunsów. Nie zmienia to faktu, że nazwa Guns n' Roses zawsze jednoznacznie się kojarzy i cokolwiek by wydali, nawet kolędy, to zawsze lepiej sprzedawałyby się niż płyty VR.

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 04, 2007, 01:12:39 am »
0
Nie sądzę, że jest zapomniana. Może jedynie jest mniej znana przez pokolenie nie mające zaszczytu doświadczyć na własnej skórze "złotej epoki" Gunsów. Nie zmienia to faktu, że nazwa Guns n' Roses zawsze jednoznacznie się kojarzy i cokolwiek by wydali, nawet kolędy, to zawsze lepiej sprzedawałyby się niż płyty VR.

czyli uznajesz wyższość newGNR  ;D bardzo fajnie ciesze się że to zauważasz, fakt VR nie ma szans z Axlem, fani wybrali zespół Axla, kupią jego piosenki i przyjdą na jego koncert.  :D
P.S.: ide spać już nie odpisze.
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Tewie80

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 04, 2007, 01:18:15 am »
0
Nie sądzę, że jest zapomniana. Może jedynie jest mniej znana przez pokolenie nie mające zaszczytu doświadczyć na własnej skórze "złotej epoki" Gunsów. Nie zmienia to faktu, że nazwa Guns n' Roses zawsze jednoznacznie się kojarzy i cokolwiek by wydali, nawet kolędy, to zawsze lepiej sprzedawałyby się niż płyty VR.

czyli uznajesz wyższość newGNR  ;D bardzo fajnie ciesze się że to zauważasz, fakt VR nie ma szans z Axlem, fani wybrali zespół Axla, kupią jego piosenki i przyjdą na jego koncert.  :D
P.S.: ide spać już nie odpisze.

Nie, nie uznaję wyższości. Fani wybiorą zespół Axla bo wiedzą, że Axl śpiewa w popularniejszym zespole. Nic poza tym... Dobranoc. Tez idę spać ;)

 

Reunion Gunsów w klasycznym składzie, nowa płyta Gn'R , czy powrót VR?

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12174
Ostatnia wiadomość Kwietnia 20, 2012, 10:38:31 am
wysłana przez slasherka