Ankieta

Jaki zespol wolisz?

newGuns N' Roses
57 (61.3%)
Velvet Revolver
36 (38.7%)

Głosów w sumie: 86

Autor Wątek: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR  (Przeczytany 51496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #195 dnia: Października 23, 2008, 11:06:54 pm »
0
Jak na razie:P wszelkie wywiady oraz materiał w gazetach, który ostatnio obił mi się o oczy to same archiwum:P ostatnio spory materiał był w sprawie reedycji AFD na winylu i SORRY ale każdy z członków zespołu dostał za to tantiemy!! Po równi...
Kiedyś czytałem większy materiał dotyczący new GnR w zachodniej prasie i był to jedyny, powtarzam jedyny większy artykuł o GnR 1997-2008. Powiedz mi ile razy cylinder pojawił się w prasie, ostatnio często głównie bo opowiada że szuka wokalisty do VR, a trwa to już dwa miesiące?? Trochę długo, ale póki nie znajdzie go to o Slashu się będzie pisało, że sprawdzał tego i tego, a ten sie mu nie spodobał, a tymczasem (tak jak już pisano na forum) w składzie jest Duff, który ma ZA***STY głos. Nadawałby się jako wokalista nowego VR.
Ostatnio co Saul dał fanom to odgrzane kotlety sprzed wieeeelu lat, mało to oryginalne i kreatywne jak na wielkiego Slasha. Od 1996 roku muzycznie spada w dół, po solo nie spodziewam się niczego co by mnie zainteresowało. Może się mylę, ale Slash bez GnR nigdy już nie będzie tym samym muzykiem co sprzed 15 lat.


*konto zakładałem dwa razy, raz kiedyś, kiedy pisało się sporo o premierze w marcu 06. Ostatnio postanowiłem pisac tutaj, ale zapomniałem hasło do pierwszego konta i musiałem założyć nowe. Takie wyjaśnienie.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #196 dnia: Października 23, 2008, 11:26:28 pm »
0
Gdzie ta wasza euforia się ulotniła, kiedy VR wydawało płytę?

Nie lubie byc przypisywany do ogolu wiec wtrace swoje 3 grosze.

Nigdy nie bylem w zadnej euforii z zadnym wydarzeniem zwiazanym z VR. Owszem cieszylem sie ze zobacze Slasha, Duffa i Matta (a nie ze poslucham VR a to roznica) gdy kupowalem bilet w Spodku na koncert. Po czym jak go odwolali poczulem sie oszukany jak dziecko ktore dostaje lizaka a za 5min mu sie go zabiera. Najgorsze ze do tej pory nie zostal podany zaden oficjalny powod odwolania tego koncertu - co by nie mowic polscy fani zostali olani cieplym moczem przez VR. W przeciwienstwie do Axla ktory do Polski przyjechal.

malo tego - Contraband kupilem dopiero za niecale 30zl jak bylem w Anglii i byla przeceniona - a bylo to dopiero na poczatku 2006 r. Z Libertad popelnilem wielki blad bo wyjebalem na nia 60zl w Media Markt - niestety glod "czegos gunsowego" wygral z rozsadkiem bo ta plyta byla slaba,
slabsza duzo od Contraband. Do tej pory zaluje ze tyle za nia dalem. Tym bardziej ze chyba ze 2 razy ja cala przesluchalem, a VR
slucham tylko jesli puszcze wlasna skladanke zawierajaca zestaw piosenek z obu plyt. Robie to b.rzadko.

A Axl? Pewnie ze bylem na niego zly ze tyle czasu sie guzdral z ta plyta, ale poza kilkoma wyjatkami (Rihad, If The World, Better, SR) to wiekszosc
przeciekow mi sie podoba. Ale gdybym nie wierzyl w to ze ChD kiedys wyjdzie, dawno przestalbym byc fanem GNR i wchodzic na to forum. Poza
tym jak pierwszy raz uslyszalem ChD w radiu to mnie wmontowalo w podloge.

Pomijam juz aspekt rozmieniania sie na drobne Slasha bo o tym pisalem nie raz. Dlatego tez cenie bardziej to co zrobil Axl w ostatnich latach niz Slash po drugim Snakepicie. I owszem jestem w euforii ze juz za miesiac bede trzymal w rekach ChD.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2008, 11:28:43 pm wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #197 dnia: Października 24, 2008, 12:21:22 am »
0
Też kupiłem obie płyty  Velvet Revolver,kupiłem,posłuchałem po może dwa razy i ja już dziękuje tym panom za uwagę.Nie ma tam nic z magii Gunsów poza nazwiskami byłych muzyków.W sumie głośniej było o samej kapeli niż miała do zaoferowania.Dziwnym trafem kapela powstała w tym samym czasie gdy o Axlu z Dizzym i resztą nowych muzyków zaczeło być ponownie głośno(2001-2002) i Gunsi byli w trasie.Sądze że z punktu marketingowego to była ich przemyślana decyzja w myśl zasady robi się znowu głośno o Guns N Roses to można się pod to podczepić zakładając swoją niby super grupę.Dlaczego są teraz bez wokalisty???Bo Scott Weiland nigdy nie będzie i nie zastąpi Axla Rose!!!

Offline jack daniel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • SUCK MY FUCKIN' DICK
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #198 dnia: Października 24, 2008, 12:30:51 am »
0
Bo Scott Weiland nigdy nie będzie i nie zastąpi Axla Rose!!!

Tak samo jak skład newGN'R nigdy nie zastąpi Slasha, Izzy'ego, Duffa i Adlera (albo jak kto woli Soruma, ale ja tam wole Adlera).
Nie ważne gdzie, ważne z kim ...

Offline jack daniel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • SUCK MY FUCKIN' DICK
  • Respect: 0
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #199 dnia: Października 24, 2008, 08:26:08 am »
0
Nikt ich nie zastąpi bo nikt ich nie chce zastąpić jack daniel.Axl,Dizzy,Thal,Finck,Pitman,Fortus,Stinson,Mantia,Buckethead,Ferrer nagrali całkiem odmienną płytę tam nie ma kopiowania stylu i charakteru Apetit czy Illuzji.To właśnie Slash i jego kompanii cały czas szukają odpowiedniego wokalisty który chodż w małym stopniu przypomni o ich dawnej magji,to oni stoją muzycznie w miejscu,ciągle szukają swojego Axla.

I co z tego, że muzycznie newGN'R poszli do przodu ? To nie znaczy, że ChD będzie przez to lepszą płytą, niż stare albumy (dla mnie ChD tak czy tak to będzie najgorsza płytą przy jakiej pracował Axl), i nie oznacza to też, że to jest lepsze od hard rocka, którego wciąż gra VR. A Ty automatycznie zakładasz, że VR jest chujowsze od newGN'R. A jest w c**j osób dla których to co robi Axl to szmacenie nazwy GN'R i bardziej jarają się VR. Po za tym do znudzeia będę to powtarzać, że to nie jest Guns N' Roses, a z magii o której sam mówisz to po tym zespole została tylko NAZWA, którą ktoś zresztą sobie kupił, bo jest zbyt obsrany, żeby wydać album sygnowany własym nazwiskiem.
Nie ważne gdzie, ważne z kim ...

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #200 dnia: Października 24, 2008, 09:14:22 am »
0
Może i VR stoi w miejscu, ale nie odczuwacie potrzeby posłuchać klasycznego hard rocka, jaki serwuje nam VR? Ja osobiście uwielbiam nowe dokonania GNR, ale nigdy nie powiem, że VR jest słabe i nie gra dobrej muzyki. Piosenki takie, jak Get Out The Door, The Last Fight zrobiły na mnie piorunujące wrażenie i często wracam do Libertad, które jest naprawdę dobrą płytą.
Z niecierpliwością czekam aż znajdą nowego wokalistę i nagrają kolejny krążek bo ich muzyka jest dla mnie przyjemnością.

Co do GNR, nigdy w życiu nie czekałem na żadna płytę, jak na tą. KAŻDY przeciek mi się podobał,a singlowe ChD wgniotło mnie i jestem przekonany, że będą to moje najlepiej wydane pieniądze,a mój głód muzyczny zostanie zaspokojony.


Panowie i Panie, można być fanem i GNR, i VR :-)

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #201 dnia: Października 25, 2008, 03:55:34 pm »
0
Obejrzałem dziś koncert VR. I przyznam,że tego mi było trzeba. Naładował mnie pozytywnie,odkryłem zespół na nowo. Potrzebny był mi dystans,odpoczynek od Velvetów,żeby na nowo ich poznać i docenić.Jasne,nie jest tak,że spodobało mi się wszystko,ale jak napisałem w innym temacie - mają potencjał. Jasne,nie grają czegoś na miarę 15 minutowych epopei rockowych,ale i takie proste,bezpretensjonalne granie się przydaje.

Można być fanem jednych i drugich. No i do tego lubić projekty solowe :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Najprostsze pytanie: newGNR czy VR
« Odpowiedź #202 dnia: Października 25, 2008, 11:51:20 pm »
0
Pisząc na temat koncertu powiem tylko tyle, że dla mnie to był najgorszy koncert VR jaki kiedykolwiek widziałem, jeszcze bardziej mi się ten zespół nie podoba. Slash gra beznadziejnie, więc żadnego polotu nie ma, Duff nie pomagał Scottowi z wokalem w paru piosenkach. Moja ocena 3-/10

New GNR zdecydowanie dużo bardziej na plus niż VR:)
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

 

Reunion Gunsów w klasycznym składzie, nowa płyta Gn'R , czy powrót VR?

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12174
Ostatnia wiadomość Kwietnia 20, 2012, 10:38:31 am
wysłana przez slasherka