Autor Wątek: Kolejny wywiad z Ronem  (Przeczytany 6847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Kolejny wywiad z Ronem
« dnia: Lutego 25, 2007, 08:32:40 am »
0
Ron Thal po raz kolejny odpowiedział na pytania fanów.

1. Jakie są twoje stosunki z Robinem Finckiem?
BBF: Dobre, lubię spędzać czas z nim i spotykać się z jego rodziną oraz przyjaciółmi podczas trasy

2.Czy jest jakaś specjalna przyczyna dlaczego TWAT został zagrany tylko dwa razy podczas trasy? Czy zespół był zadowolony z tego jak brzmiała w NY i Madrycie?
BBF:Nie ma żadnej wielkiej przyczyny dlaczego... Nie mogę mówić za innych, ale dobrze się czułem grając ją. Bardzo lubię tę piosnkę

3.Czy zobaczymy znowu Braina z GNR na żywo?
BBF: Nie wiem co przyszłość przyniesie... może? lol

4. Czy zespół rozważał zagranie "Oh My God" podczas ostatniej trasy? Uznajecie ją za odrzuconą piosenkę, czy nie?
BBF: Nie znam odpowiedzi na to pytanie...

5.Czy pozwalasz innym osobom grać na twojej Foot Guitar? Co byś zrobił gdyby Robin lub Richard przyszli i powiedzieli:"Hey Ron, chciałbym zagrać na twojej Foot Guitar na następnym koncercie GNR"?
BBF: Z przyjemnością pozwoliłbym używać każdej mojej gitary, kiedy tylko by chcieli

6. Czy słyszałeś solowy materiał Buckethead'a? Co myślisz o nim jako gitarzyście?
BBF: Tak, Bucket to znakomity gitarzysta.

7. Jesteś zaniepokojony lub zdenerwowany faktem, że po premierze płyty, będziesz bardzo znany na całym świecie? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wielka popularność Cię dotknie?
BBF: Po prostu jestem spokojny cokolwiek się stanie, wszystko będzie w porządku.

8. Czy zespół planuje występy w Argentynie w najbliższym czasie?
BBF: Nie wiem, choć mam taką nadzieje! Znakomicie byłoby zagrać dla was wszystkich w Argentynie!!

9.Czy czytasz fora GNR? Czy którykolwiek z członków GNR czyta fora regularnie?
BBF: Nie powiem, lol !

10. Czy zobaczymy "Chinese Democracy" w swych rękach wkrótce? Czy wkrótce tym razem jest tym słowem?
BBF: Album jest obecnie miksowany. Zazwyczaj potem jest mastering, projekt płyty, dużo promocji i przygotowań do wydania. Miejmy nadzieje, że cały ten "biznes" nie zabierze za wiele czasu i album będzie dostępny (i nadchodzi magiczne słowo) *WKRÓTCE*

http://www.heretodaygonetohell.com/board/i...c=43604.new#new
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2007, 08:35:31 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Kolejny wywiad z Ronem
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 25, 2007, 10:30:32 am »
0
Na pewno Ron czyta nasze forum.  ;)  

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Kolejny wywiad z Ronem
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 25, 2007, 11:35:38 am »
0
Cytuj
Na pewno Ron czyta nasze forum.  ;)
może odpowiedniejszym słowem byłoby ogląda :D

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Kolejny wywiad z Ronem
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 25, 2007, 11:45:51 am »
0
Cytuj
10. Czy zobaczymy "Chinese Democracy" w swych rękach wkrótce? Czy wkrótce tym razem jest tym słowem?
BBF: Album jest obecnie miksowany. Zazwyczaj potem jest mastering, projekt płyty, dużo promocji i przygotowań do wydania. Miejmy nadzieje, że cały ten "biznes" nie zabierze za wiele czasu i album będzie dostępny (i nadchodzi magiczne słowo) *WKRÓTCE*
 
dużo promocji i przygotowań do wydania???...to może niech od razu powiedzą, że jak dobrze pójdzie, to ChD zobaczymy dopiero jako prezent pod choinką... :rolleyes:  

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Kolejny wywiad z Ronem
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 25, 2007, 11:55:57 am »
0
rose 84,nie będź marudą :P Dla porównania VR też właśnie nagrali płytę i są na etapie miksowania,wg nieoficjalnego info ich płyta ma wyjść na przełomie maja i czerwca,bodajże gdzieś data 4 czerwiec była,więc czemu w przypadku Gunsów,których nigdy o pośpiech nie posądzaliśmy płyta miałaby wyjść szybciej ? ;)  Być może wyjdą w tym samym czasie,kto wie,ważne,że nic juz nie będą dogrywać. A promocja przecież nie będzie trwała pół roku,bo i po co ?:) Pesimistycznie: miesiąc,może dwa na mixowanie+ mastering,potem rusza promocja. Nie ma co marudzić już :P Odrobina cierpliwości,skoro czekamy tyle lat,to kilka miesięcy chyba nie jest takim problemem? :)
Myślę,że w okolicach 6 marca poznamy więcej szczegółów,a jeśli nie,to 14 kwietnia już pierwsze koncerty,kto wie,może zagrają coś nowego? Choć wolałbym,żeby tak się nie stało,bo część materiału chciałbym jednak usłyszeć na płycie ;) Tak,czy inaczej,just a little patience ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Kolejny wywiad z Ronem
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 25, 2007, 02:11:16 pm »
0
Cytuj
Cytuj
10. Czy zobaczymy "Chinese Democracy" w swych rękach wkrótce? Czy wkrótce tym razem jest tym słowem?
BBF: Album jest obecnie miksowany. Zazwyczaj potem jest mastering, projekt płyty, dużo promocji i przygotowań do wydania. Miejmy nadzieje, że cały ten "biznes" nie zabierze za wiele czasu i album będzie dostępny (i nadchodzi magiczne słowo) *WKRÓTCE*
 
dużo promocji i przygotowań do wydania???...to może niech od razu powiedzą, że jak dobrze pójdzie, to ChD zobaczymy dopiero jako prezent pod choinką... :rolleyes:
Ewidentnie daje do zrozumienia,że jeszcze sobie "troszkę" poczekamy,ale ok - koniec narzekania. :ph34r:
Wywiad ok,swoją drogą Ron też jest dobrym gitarzystą,no i jak widać,sympatycznym człowiekiem  :)  

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Kolejny wywiad z Ronem
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 25, 2007, 05:04:36 pm »
0
a co to jest mastering?
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Kolejny wywiad z Ronem
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 25, 2007, 05:05:54 pm »
0
Cytuj
a co to jest mastering?

 Mastering to finalny etap procesu realizacji produkcji muzycznej, podczas którego wydobywa się niuanse brzmieniowe realizowanego materiału. Ma to na celu ujednolicenie brzmienia wszystkich utworów (zwłaszcza, gdy materiał nagrywany był w różnych studiach) oraz dostosowanie brzmienia materiału do obowiązujących standardów. Podstawą dla dobrego masteringu jest poprzednio przeprowadzone poprawnie brzmiące miksowanie.

Czynność masteringu zwykle poprzedza przetworzenie dźwięków na cyfrowe bądź analogowe w zależności od możliwości edycyjnych studia nagraniowego. Stosowane narzędzia obróbki to m.in. korektory, kompresory, limitery dźwiękowe. Profesjonalni inżynierowie masteringu stosują zazwyczaj urządzenia analogowe, natomiast kompresja odbywa się już przy zastosowaniu nowoczesnych technologii tj. cyfrowo. Technika cyfrowa jest obecnie bardzo wygodna z tego względu iż pozwala na operowanie całością materiału wyciszaniem końcowych fragmentów utworów muzycznych oraz segmentacji całości na zamierzone utwory.

Termin często mylony jest z korekcją dźwięku, warto zwrócić na to uwagę gdyż niepoprawne miksowanie instrumentów tudzież wybijanie się poszczególnych ścieżek, nie ulega korekcji podczas masteringu. Głównym celem masteringu jest uzyskanie jednolitości brzmieniowej pomiędzy poszczególnymi kompozycjami jak to w przypadku realizacji LP. Powszechnie uważa sie że mastering winna przeprowadzać osoba nie uczestnicząca w realizacji nagrań, ma to na celu gwarantować świeżość spojrzenia na edytowany materiał brzmieniowy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mastering

 

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Kolejny wywiad z Ronem
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 27, 2007, 08:53:58 am »
0
No i mamy kolejne wywiady,z kim,zgadliście :D Tym razem pytania zadawali konkretni fani:

Z MyGnR forum:

Z kim chciałbyś zagrać w duecie lub w ogóle zagrać?

Sammy Davis Jr.

Jaką piosenkę?

Dark Avenger zespołu Manowar

Kto byłby wokalistą? gitarzystą? grał na innym instrumencie?

Sammy jako wokalista.

Jakiej gitary/ lub innego instrumentu byś użył ?

Keyboardu Pittmana.

bbf


Z chinesedemocracyforum :

1.Wiesz może,jak długo potrwa mixowanie albumu.Słyszeliśmy,że Andy Wallace mixował album w 2006,dlatego niektórzy myślą,że teraz mixowane są tylko
partie Twoje i Franka

Nie wiem,ale jestem pewny,że idzie sprawnie.

2.Czy pomagałeś w tworzeniu albumu poprzez aranżacje,czy tylko poprzez solo?

W większości solo...

3. Czy przed przyłączeniem się do Gn'R słyszałeś jakiś ich nowy materiał? Jesteś DMF?

Słyszałem 30 sekund I.R.S od przyjaciela , nic więcej... Jestem DMF niskiego szczebla...

4.Czy byłeś zaskoczony muzycznym kierunkiem w Gn'R,gdy się do nich przyłączyłeś?

Nie wiedziałem czego oczekiwać,byłem szczęśliwy z powody tego,co słyszałem...

5. Czy jesteś fanem Marylina Mansona?wyczuwam takie inspiracje na nadchodzącej płycie.

Tak Manson jest świetny,wspaniały zespół,dobre piosenki.

6. Czy Frank miał jakieś problemy po tym,jak zdradził tytuł piosenki "Broken".

To była plotka.Nieprawda. On nigdy tego nie powiedział.

7. Czy ktoś ci kiedyś powiedział,że powinienieś podkładać głos w kreskówkach?

Tak, haha! Brzmię jak pieprzony Miś Yogi..

8. Z jakich 2 płyt w kolekcji Bumblefoota fani byliby niezadowoleni?

hmmmmmmm... wszystko,czego słucham jest świetne - Engelbert Humperdinck, Tom Jones, Manowar...

9. Gdy wyobrażasz sobie siebie za 10 lat,co widzisz ?

Prawdopodobnie siebie jedzącego posiłek w audycji Talking Metal :lol:

10.Wszyscy fani Gn'R chcieliby Cię poznać lepiej,czy możesz powiedzieć o sobie coś,czego nikt nie wie?

Gdybym ci powiedział nie byłoby to coś,o czym "nikt nie wie........  
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2007, 08:56:28 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Kolejny wywiad z Ronem
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 27, 2007, 05:33:05 pm »
0
Cytuj
Tak, haha! Brzmię jak pieprzony Miś Yogi..

 
Kurcze, chciałbym go usłyszeć podczas jakiejś rozmowy na żywo...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Kolejny wywiad z Ronem
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 27, 2007, 05:51:41 pm »
0
Na żywo to nie bardzo są szanse,ale  tu możesz posłuchać jak mówi :
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Y93cRIAj0gk&mode=related&search" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Y93cRIAj0gk&mode=related&search=</a>
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Kolejny wywiad z Ronem
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 27, 2007, 06:29:31 pm »
0
Faktycznie dokładnie tak jak Yogi  brzmi :D
<rotfl>

 

Wywiad Rona dla GnRKS forum

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8314
Ostatnia wiadomość Lutego 24, 2007, 08:23:35 pm
wysłana przez el_loko