Ankieta

Jak oceniacie płytę ?

1
5 (5.3%)
2
3 (3.2%)
3
17 (18.1%)
4
33 (35.1%)
5
24 (25.5%)
6
12 (12.8%)

Głosów w sumie: 88

Autor Wątek: Jak oceniasz Spaghetti Incident?  (Przeczytany 24852 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 05, 2007, 07:41:18 am »
0
Płyta jest niezła, osobiście nic do niej nie mam. Ale jeśli taka ekipa jak GNR zaczyna nagrywać same covery to raczej musi to być przejaw jakiejś słabości.
U Micka Walla bodajże Slash mówił,że najpierw nagrają płytę z ulubionymi coverami,żeby dzieciaki poznały ich muzyczne inspiracje,potem miała być płyta live,tak,żeby przez kilka lat nie musieli nagrywać nic nowego = był to ewidentnie przejaw lenistwa ;) Po prostu chcieli uhonorować kawałki,na które inaczej wielbiciele Don't Cry nie zwróciliby uwagi. I to im się akurat udało. Fakt może covery nie są jakieś wybitne,ale dzięki nim parę osób może zainteresować się zespołami,które scoverowali Gunsi. I taki był zasadniczy cel oprócz tego t,żeby nie trzeba nagrywać od razu nowej płyty. Gdyby nie odejście Izzy'ego,to może nawet Spaghetti byłoby ciut wcześniej,ale zasadniczo niczego by to nie zmieniło.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 20, 2007, 10:06:02 am »
0
Moim zdaniem to dobra płytka... Zgadzam się z poprzednikiem, że gunsi chcieli oddać hołd (może troch zbyt patetycznie to zabrzmiało) zespołom, które były ich inspiracją (np. wielokrotnie widzieliśmy Duffa w koszulce Misfits itp.)  Poza tym ja osobiście bardzo lubię covery... oczywiście jeśli są dobrze zagrana... To tak jakby 2 zespoły w 1 utworze. Oceniam na 5.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 20, 2007, 10:20:07 am »
0
Plyta moim zdaniem dobra, ale bez rewelacji. Od czasu do czasu podoba mi sie bardziej a raz mniej:P
Kiedys mialem negatywne podejscie do tej plyty, bo utozsamialem ja z rozpadem zespolu. Mialem ja tez na kasecie z Taktu i do pozna nie wiedzialem o istnieniu na niej z 2 kawlkow, dokladniej nie pamietam:D Ale to nic nowego gdyz na podobnej zasadzie, przez piracka kasete, nie wiedzialem dlugo, ze na AFD jest Anything Goes i Rocket Queen:D

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1453
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 20, 2007, 10:25:26 am »
0
Jak dla mnie to obok "Lies" najsłabsza płyta Gunsów. Są utwory jak dla mnie świetne - "Ain't It Fun" czy "Down On The Farm", ale są też gnioty jak "SIDHY". Ogólnie 4 z minusem.

I tak Spaghetii jest lepsze niż każda dotychczas płyta Velvetów.

Nie zapominaj, że Lies to minialbum wydany po feralnym koncercie w którym zadeptano kilka osób!
a co do Spaghetti - moim zdaniem jest to inne spojrzenie na stare piosenki... i nie zgodze się z Tobą, że "Down On The Farm" czy "Ain't It Fun" jest gniotem!
Po prostu jest to inne spojrzenie, inne wykonanie starych kawałków.... Dla mnie osobiście każda płyta GN'R ma inny klimat i inaczej się jej słucha... czy to Lies czy Appetite czy Use Your Illusion nawet Spaghetti...
Szkoda tylko, że kolejna płyta która miała być po Spaghetti z utworami "This I Love" i "Oklahoma" (bo tak podają niektóre źródła) nie została wydana...jeszcze w starym składzie...

Offline maciusgalactico

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Respect: 0
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 20, 2007, 05:00:41 pm »
0
Jak dla mnie to obok "Lies" najsłabsza płyta Gunsów. Są utwory jak dla mnie świetne - "Ain't It Fun" czy "Down On The Farm", ale są też gnioty jak "SIDHY". Ogólnie 4 z minusem.

I tak Spaghetii jest lepsze niż każda dotychczas płyta Velvetów.


a co do Spaghetti - moim zdaniem jest to inne spojrzenie na stare piosenki... i nie zgodze się z Tobą, że "Down On The Farm" czy "Ain't It Fun" jest gniotem!
Po prostu jest to inne spojrzenie, inne wykonanie starych kawałków....
[/quot]

Chyba Mafioso chciał napisać że "Down On The Farm" i "Ain't It Fun" to kawałki świetne .........

Offline Andreyou

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Respect: +1
    • http://
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 20, 2007, 11:56:18 pm »
0
Cześć all. Dawno mnie tu nie było, a raczej nie pisałem. Spaghetti hmm jak dla mnie słaba płyta od co. Nie wiem po prostu taka nijaka. Oczywiście pamiętam jak dawno dawno temu pojechałem na targ, który był niedaleko mojej działki (tak tak wtedy jeszcze się chciało na działkę wyjeżdżać) i kupiłem spaghetti jeszcze wtedy na kasecie (CD nie było) to męczyłęm w kółko, aż kaseciak się grzał ;), ale ogólnie patrząc chłodnym okiem to jakoś mocno mnie ta płyta nie grzeje. Po prostu kilka fajnych kawałków ot co. Jeszcze raz pozdrawiam ALL. PS. Wybaczcie, że nie dawałem oznak życia

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 22, 2008, 06:06:25 pm »
0
Lubię ten albumik, dobrze byłoby wyciąć z 4 kawałeczki, to wyszłaby naprawdę zacna EP-ka. New Rose, Attitude i I Don’t Care About You to świetna jazda, a Ain’t It Fun i You Can’t Put to piękne ballady :)
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline Jagna

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Respect: 0
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 28, 2008, 12:40:28 am »
0
Znajduje sie tam "Ain't it fun". wystarczajacy powód by kupic plyte:P ale dalam 4. - poniewaz to zbiór coverów nie powinno sie tej plyty traktowac powaznie.

Offline Buick_Makane

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
  • I'm reckless...
  • Respect: 0
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 11, 2008, 07:31:27 pm »
0
Tekst jest boski ale sam utwór jakoś bez większych emocji...

??? lecisz stereotypami o tej plycie, tak jak reszta...

O wypraszam to sobie, całą płytę oceniłam na 5 uzasadniając to jako, że daje niezłego kopa i ogólnie jest świetna bo w wielu przypadkach wolę covery od oryginałów. Look At Your Game Girl jest wyjątkiem ponieważ zwyczajnie nie ma polotu jak dla mnie.
Takie życie nigdy mi nie przeszkadzało

Wiem jak przetrwać, bo to płynie prosto z serca

Prowadzę lekkomyślne życie i nie potrzebuję twojej rady
 Prowadzę lekkomyślne życie i wiesz, że to moja jedyna wa

Offline Robal_09

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 06, 2009, 10:19:32 pm »
0
Generalnie kawalki z tej plyty ciezko wpadaja w ucho, przesluchalem ja ostatnio sporo razy i polubilem ją :) Teraz moge stwierzdzic ze kazda z tych piosenek jest fajna na swoj sposob i nie ma tam zadnej ktorej nie lubie. One wszystkie moim zdaniem brzmia podobnie, mamy do czynienia z energicznym graniem, taki Down on the farm jest cholernie zabawny jak sie wsluchamy w tekst. SIDHY dla mnie zawsze byl rewelacyjnym utworem, o dziwo jest inny niz cala reszta i dobrze ze zostal wybrany na utwor promujacy plyte, uwielbiam ten teledysk.

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 24, 2009, 06:43:33 pm »
0
Dałem 5-więc uważam ten album za bardzo dobry 8) Dla mnie,gdy teraz próbuje odtworzyć sobie moje odczucia,gdy ta płyta wyszła,najważniejsze było i w sumie jet do dziś to,że Gunsi na tym albumie nie zatracili zadziorności,tego ich charakterystycznego czadu,ale i umiejętności!Ale oprócz tego pokazali też nam,że w muzyce liczy się też melodia :rolleyes:
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline K.O.P

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 502
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +34
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 25, 2009, 02:25:35 pm »
0
dałem 4. Album jest dobry ale cover'y to cover'y nie to co nowy materiał.
Mimo wszystko fajnie jest posłuchać jak piosenki innych zespołów wykonują nasi idole.
"There's no logic here today
Do as you got to go your own way
I said that's right
Time's short your life's your own
And in the end
We are just DUST N' BONES"

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 25, 2009, 03:08:12 pm »
0
Dałem 3...
Negatywnie bo : covery, większość utworków mi nie podchodzi, nie rozwalają mnie tym swoim czymś, średni wokal Axla
Pozytywne bo : no bo Gunsi to Gunsi :D Gilby daje radę :) i najważniejsze - Since I don't have You jest jedną z moich ulubionych piosenek :)
Wg mnie, najsłabsza płyta Gunsów, ale nie jest aż taka zła
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 25, 2009, 05:17:45 pm »
0
średni wokal Axla
wokal tak samo ZA***STY jak na UYI, nie wiem co w nim średniego

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Jak oceniasz Spaghetti Incident?
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 25, 2009, 05:53:59 pm »
0
jak dla mnie bardzo fajna płyta, takie oderwanie się, odmóżdżenie gunsów po USI... no i tak mogliśmy ich trochę poznać z innej strony. Nie można tej płyty brać na poważnie, jako kolejny ambitny projekt, bo przecież tak nie jest. To jest po to żeby posłuchać, mieć frajdę i tyle. Nie żeby znowu robić furorę epickimi kawałkami i puszczać je non stop w MTV. Dałem 5, bo ta ocena najlepiej oddaję tę płytę wg. mnie :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2009, 02:05:35 pm wysłana przez Grzon »

 

Jak wielki jest majątek Axla Rose?

Zaczęty przez koper

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9765
Ostatnia wiadomość Stycznia 12, 2014, 06:28:23 pm
wysłana przez whatashame