Autor Wątek: "gnr zespół bez perspektyw"  (Przeczytany 51900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: "gnr zespół bez perspektyw"
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 24, 2013, 11:18:50 am »
0
Silkworms lepiej wypadł w House Of Blues 01.01.01 niż na Rock In Rio, czysta energia dodatkowo wspomagana robotą Pitmana. Pojawiało się info, że Silkworms owszem miałby kiedyś został wydane w nowej wersji, w której dotychczasowy refren miał zostać skasowany i zastąpiony nowym. Czekam na wydanie CHD II, "odrzutów" czy jakkolwiek to brzmi, tylko czy to jak nie mówił Axl vel Dexter w grudniu 2008, nie miało już zostać wydane "być może za rok o tej samej porze"? Ponadto czekam na "Ides of March" i "Zodiac" :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "gnr zespół bez perspektyw"
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 24, 2013, 11:29:31 am »
0
Mówisz o "SAME BAT-TIME, SAME BAT-CHANNEL", którego Axl użył w wywiadzie, bodajże na Mygnr? Sporo się zmienił jego ton wypowiedzi odnośnie nowych nagrań od tego czasu. Nie wiem, czy wierzyć Gunnsowi. Nawet jeśli, to być może w tamtym momencie Axl w to wierzył, ale obserwowanie działalności Gunsów nauczyło mnie, że póki coś się nie ukaże, to wszelkie zapowiedzi można między bajki włożyć. Inna sprawa, że nie wiem, czy chciałbym, żeby akurat Silkworms wyszło jako zwiastun czegoś nowego...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Plotki ploteczki: czy GNR grali nową piosenkę?

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 16621
Ostatnia wiadomość Listopada 17, 2017, 12:52:37 pm
wysłana przez olecki