Autor Wątek: Gunsi w rankingach  (Przeczytany 269398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline deco20

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 27, 2005, 11:47:43 pm »
0
wsrod 10 najlepszych Guns n' roses powinno byc na pierwszym miejscu ... a przynajmniej w pierwszej trojce, jedno jest pewne, gdyby gunsi wydali tyle plyt co pink floyd albo zeppelini zwyciezyliby w tym rankingu  :D (subiektywna opinia fanatyka gn'R   :P )

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 28, 2005, 08:20:11 am »
0
Ja dam swoj raniking jaki powinien być:
1.PF
2.LZ
3.Deep Purple
4.GNR
5.Queen
6.Rolling Stones
7.AC/DC
8.Nazareth
9.U2
10.Nirvana


I to wg mnie jest najbardziej sprawiedliwy ranking :)

Arcos

  • Gość
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 28, 2005, 09:39:11 am »
0
Cytuj
Ja dam swoj raniking jaki powinien być:
1.PF
2.LZ
3.Deep Purple
4.GNR
5.Queen
6.Rolling Stones
7.AC/DC
8.Nazareth
9.U2
10.Nirvana


I to wg mnie jest najbardziej sprawiedliwy ranking :)
hmmm gunsow bym dal wyzej rotfl  

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 28, 2005, 10:35:39 am »
0
Dalem tak nisko bo tylko 4 płyty wydali.
Ale Gunsow najbardziej lubie :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 28, 2005, 11:03:39 am »
0
Toż tu sami fanatycy Gunsów siedz±:D
Nie znam się na Pink Floydach,Rolling Stonesach i innych,ale nawet jak dla mnie tamte zespoły wywarły większy wpływ na muzykę niż Gn'r. Chociaż np. z tego,co kojarzę,to Pink Floyd jest akurat trochę z innej półki. To tak jakby porównywać Hendrixa z Beethovenem:)
Niezależnie od wszystkiego trza pamiętać o korzeniach Gunsów,skoro oni sami o tym pamiętaj±.
A tak w ogóle to Gunsi rz±dz± w każdej kategorii:D
Oprócz najlepszy wokal żenski,bo tu akurat bezkonkurencyjna jest Mandaryna:P
 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 28, 2005, 11:36:57 am »
0
Ja bym Gunsow dała a 1 miejsce , Nazareth bym zmieniła na np Aerosmith , Nirvane bym wykopała i dała w jej miejsce np The Doors :D
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 28, 2005, 11:49:02 am »
0
Cytuj
Ja dam swoj raniking jaki powinien być:
1.PF
2.LZ
3.Deep Purple
4.GNR
5.Queen
6.Rolling Stones
7.AC/DC
8.Nazareth
9.U2
10.Nirvana


I to wg mnie jest najbardziej sprawiedliwy ranking :)
mój ranking troche inaczej wygl±da:

1. Pink Floyd - grali oryginaln± muzykę, i do tej pory kapele się na nich wzoruj±..

2. Deep Purple - wydali mnóstwo płyt studyjnych i koncerowych, od ponad 30 lat graja i wci±ż wydaj± płyty w sumei całkiem dobre - przykładem może być: Rapture Of The Deep wydane w tym roku..

3. Rolling Stones - namieszali w muzycznym ¶wiecie, wci±ż graj±..

4. Led Zeppelin - grali inaczej niż pozostali, wydali fajne płyty, chcoiaż niektóre s± za bardzo podobne do siebie moim zdaniem.

5. Aerosmith - byli inspiracj± dla zespołów, być może m.in. dzięki nim Gunsi w ogóle grali, Aersomtih byli dla nich wzorem.. Wydali mnóstwo fajnych piosenek [mam ponad 300 mp3 Aerosmith].

6. Queen - oryginalni, wydali wiele hitów, które do dnia dzisiejszego nie s± zapomniane..;]

7.  Guns N'Roses - dopiero na 7 miejscu, dlatego, że Gunsi inpirowali się wyżej wymienionymi zespołami. Lubie wszystkie piosenki Gunsów i uważam, że s± ¶wietne, ale zbyt krótki istnieli na scenie i zbyt mało wydali płytek, żeby mogli być np na 1 miejscu.

8. AC/DC - fajne granie, tylko tak troche na jedno kopyto ;]

9. Iron Maiden - fajny wokal, fajna gra, fajne płytki ;) [chociaż wszystkich nie znam ;D ]

10.  Nazareth - za "Love Hurts" i wiele innych fajnych kawałków.. ;)


Nie wymieniłam ani U2, ani Nirvany, ani Bon Jovi, bo nie s± to najlepsze zespoły moim zdaniem, jedynie bardzo popularne. Oczywy¶cie każdy może mieć inne zdanei w tej sprawie. ;)


nowy nr gg : 12071320

Solid Shake

  • Gość
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 28, 2005, 12:17:59 pm »
0
bleh no dobra.
1.Gn'R-w dupie mam kim się inspirowali,cenię to co zrobili
2.Black Sabbath-bo to jedyny zespół z tych starych kloców który co¶ nagrał i działał bez pieprzenia jaki to Ozzy był wielki
3.Korn-postawili na swoim,muzykę nieprzyjazn± wprowadzili do tv
4.Metallica-zespół który w przeciwieństwie nie leci na to samo kopyto jak brygada Harrisa która od 20 lat nagrywa to samo
5.Alice In Chains-zespół który w przeciwieństwie do Nirvany potrafił komponować a wokalista ¶piewał a nie darł się jakby go kto¶ w anala robił.
6.AC/DC-zespół który do perfekcji opanował 4 akordy :].IMHO dla muzyki zrobili więcej niż jakie¶ purple czy inne zeppeliny.
7.Pantera-no chyba wiadomo za co
8.Slayer-za to że pomimo wieku panowie Still Reign
9.NIN-za bycie największymi artystami w ¶wiecie popkultury
10.Marylin Manson-za uczynienie z kiczu sztuki

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 28, 2005, 12:19:56 pm »
0
Asia w sumie niezły ten Twój ranking i w miare obiektywny.Guns na 7-ym miejscu?:)
W sumie w porównaniu z tymi zespołami bym się zgodził,chociaż nie wszystkie znam bliżej,a w zwi±zku z tym nie wszystkie cenię.Tylko ten Pink Floyd na pierwszym miejscu..hm...Jak dla mnie to w porównaniu z cał± reszt± tej bandy:D graj± inn± muzykę,więc powinna być inna kategoria dla nich.A...i jeszcze Doorsów bym tam gdzie¶ wrzucił.O moich innych muzycznych upodobaniach nie wspomnę,bo bym musiał uciekać:D (The Clash np,a co:D)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 28, 2005, 12:42:20 pm »
0
Nadszedł czas na moj± liste , sporz±dzona do¶ć dawno ale nadal aktualna :) Ta dam , tadam a oto ona :
1.Guns N' Roses(po prostu ich muzyka mnie urzekła i wci±gnęła , wła¶ciwie to dzięki nim odkryłam jak wspaniały jest rock)
2.Soul Asylum ( grupa zdecydowanie mało popularna , ale warta posłuchania , gdyby nie istnieli gunsi to pewno oni by byli na pierwszym miejscu :) )
3.Bon Jovi
4. The Darkness(niesamowity zespół , uważam że dobrze iż zostali okrzyknięci mianem najlepszej rockowej kapeli 20 ostatnich lat )
5.Aerosmith (Wystarczy posłuchać takich utworów jak Crazy , Cryin’ lub I Don’t Want to Miss a Thing i już wszystko jasne :) )
6.The Rolling Stones (po prostu legenda rocka , muszę przyznać że bardziej podobaj± mi się w nowszym repertuarze )
7.U2
8.Dżem ( jeden z nielicznych ale najlepszych polskich zespołów jakie słucham , co to więcej mówić wystarczy posłuchać i już wszystko jasne  :D )
9.Reamonn
10.Ira

 
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

Offline milenka

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
    • http://
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 28, 2005, 02:01:19 pm »
0
Nirvana owszem, brakiem popularno¶ci nie grzeszy, każdy chyba j± zna. Mimo wszystko jednak Hendrix zasługuje na miejsce przed Bon Jovi i Nirvan±. I mnie tam Black Sabbatu brakuje... ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2005, 12:04:07 pm wysłana przez milenka »

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 28, 2005, 02:50:10 pm »
0
1. Guns n' Roses
2. Guns n' Roses
3. Guns n' Roses
4. Guns n' Roses
5. Guns n' Roses
6. Guns n' Roses
7. Guns n' Roses
8. Guns n' Roses
9. Guns n' Roses
10. Guns n' Roses

resztę mam w dupie aczkolwiek mogłabym tu umie¶cić Turbo, Metallicę czy Ironów ale mi się nie chce :P

Offline deco20

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 28, 2005, 02:51:24 pm »
0
ja w 100% popieram mastershake jesli chodzi o dwa pierwsze miejsca w rankingu (gunsi i BS) gunsi moze sie inspirowali na innych ale wedlug mnie swoja niezwykla muzyka , przejrzystoscia a jednoczesnie glebia tekstow przebili wszystkich swoich mistrzow.. no i ten wokal Axla ... a co do BS powiem tylko tyle ozzy  i wszystko jasne :P (poza tym jednym z moich ulubionych koncertowych utworow w wykonaniu gunsow jest "It's Allright" piosenka Bs w koncu )


1.GUNS N' ROSES
2.Black Sabbath
3.The Rolling Stones
4.Deep Purple
5.Queen
6.Led Zeppelin
7.Aerosmith
8.The Doors
9.Metallica
10.AC/DC

(a floydow po prostu nie lubie :P)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2005, 02:53:52 pm wysłana przez deco20 »

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 28, 2005, 08:31:33 pm »
0
no i każdy ma inny ranking, bo przecież każdy ma inny gust.. I ja mam podobnie jak gunska, gdyby nie Gunsi, to w ogóle bym sie rockiem nie zainteresowała.. jeszcze 3 lata temu, DP czy LZ w ogóle nie trawiłam, bo po prostu wcze¶niej nei miałam większego kontaktu z taka muzyka, a Deep Purple, to obecnei bardzo lubię i cenię, szczególnie solówki. ;]

Co do GN'R to pomimo, ze wydali mało płyt to sa moim ulubionym zespołem, ale nie uważam ich za najlepszych ze względu na mały dorobek muzyczny [w porównaniu z np Aerosmith].

Gunska wspomniała także polskie zespoły, może podacie wasze ulubione, wasz ranking??

Z polskich na prawde  bardzo mało słucham, jedynie 3 mnie urzekły:

1. TSA - bardzo dobry głos Piekarczyka, ulubiona piosenka zdecydowanie '51';

2. Dżem - za bluesowy głos Ry¶ka, piękne teksty, przejmuj±ce szczere piosenki, no z moim ukochanym: "Czerwony Jak Cegła" na czele ;);

3. Ira - za fajna atmosfere na koncertach, fajne piosenki, chociaż wolę te stare, bardziej rockowe, z tych nowych bardzo lubię "Venus" w ich wykonaniu ;]

podajcie swoje propozycje !! :D


nowy nr gg : 12071320

Offline deco20

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w rankingach
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 28, 2005, 09:40:30 pm »
0
ja tez praktycznie nie slucham polskiego rocka gdyz uwazam ze to nie ten poziom... ale gdybym mial cos wymienic to Dzem i IRA  

 

Gdyby Gunsi się nie rozpadli

Zaczęty przez maciusgalactico

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9334
Ostatnia wiadomość Września 10, 2007, 05:36:33 pm
wysłana przez Zqyx