Autor Wątek: Gunsi w mediach  (Przeczytany 677833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #945 dnia: Listopada 23, 2008, 10:55:08 am »
0
Czy tylko mi się tak wydaje, ale czy w tych artykułach, które nie są płycie przychylne, głównym argumentem jest fakt, że nie jest to kolejne "Appetite for Destruction", "Use Your Illusion" oraz nie ma już w zespole Slasha?

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #946 dnia: Listopada 23, 2008, 11:06:18 am »
0
No wczoraj było ŻW a dziś interia. Ciekawe jak jutro dzień mi się zacznie  :ph34r: Hubik masz rację. Nagle żaden  z tych dziennikarzy nie słyszał przecieków więc oczekiwali kolejnego AFD albo czego tam jeszcze, na koncercie nie był i wersji live nie słyszał choćby ChD, GnR to "sieroty po Slashu", i całe to bla bla bla. Ten artykuł w interii to już nie takie dno jak żw przynajmniej. Myślę że "osoby postronne" kojarzą GnR z brzmieniem z przełomu lat 80/90, teledyskami do NR i DC, a wtedy faktycznie ciężko się do tej płyty od razu przekonać. Poza tym część zarzutów pojawiła się tu, na forum. Zbieg okoliczności czy wpadł poczytać?  :lol:
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #947 dnia: Listopada 23, 2008, 12:09:58 pm »
0
dziki ten artykuł tak naprawde, podobają mi się komenatrze pod tym tekstem:) Być może faktycznie autor ma jakiś problem z "sobą".
Wydaje mi się że jednak wieksza część ludzi zakwalifikuje tą płytę jako POWRÓT niż rozczarowanie.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Respect: +263
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #948 dnia: Listopada 23, 2008, 12:41:05 pm »
0
pewnie juz ktos o tym wspominal , ale w zeszlym roku wyszedl film Postal , na podstawie gry Postal 2 .  Niby komedia o zabijaniu bez celu przez goscia ktorego wszystko wkurza. Zaczyna sie film na jakims zadupiu ktore nazywa sie "Paradise" i jest napis "birthplace of Axl Rose" 
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

guest211

  • Gość
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #949 dnia: Listopada 23, 2008, 01:12:45 pm »
0
nie wiem czy to już było , zapewne było , ale dzis wszedlem pierwszy raz na stronke webgadu.pl i zobaczylem ze na tej przykladowej liscie kontaktów paniena ma opis welcome to the jungle ;d

http://www.gadu-gadu.pl/uslugi/WebGadu


Haha boskie!  :lol:

Offline veganmike

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #950 dnia: Listopada 23, 2008, 01:31:20 pm »
0
W styczniowym numerze Metal Hammera będzie GN'R cover story.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #951 dnia: Listopada 23, 2008, 02:58:57 pm »
0
TVN - we wczorajszym odcinku "Mam talent", po występie zespołu grającego szkocką muzykę na kobzach itp., Marcin Prokop powiedział: "Pipes & Drums - prawie jak Guns N' Roses" :lol:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline veganmike

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #952 dnia: Listopada 23, 2008, 07:23:49 pm »
0

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #953 dnia: Listopada 23, 2008, 07:38:05 pm »
0
Troche przesadzili z tym tekstem, ale nie ma sie co oszukiwac do AFD czy UYI temu albumowi bardzo daleko. 


Uploaded with ImageShack.us

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #954 dnia: Listopada 23, 2008, 07:43:22 pm »
0
"If the World" z gitarą flamenco i falsetem wokalisty ucieszy pewnie wszystkich właścicieli nocnych klubów i tancerki uwielbiające wygibasy na rurze - trudno się z tym nie zgodzić :sorcerer:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #955 dnia: Listopada 23, 2008, 07:46:06 pm »
0
eee... zal.pl....

ten artykul tylko ukazuje poziom polskiego dziennikarstwa.... zenada :]

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #956 dnia: Listopada 23, 2008, 08:01:46 pm »
0
Człowiek gdzieś musi leczyć kompleksy... :/


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #957 dnia: Listopada 23, 2008, 08:06:56 pm »
0
eee... zal.pl....

ten artykul tylko ukazuje poziom polskiego dziennikarstwa.... zenada :]


Nie on ukazuje niestety rzeczywistość. Fakt że może troche przesadził, ale w niektórych przypadkach pisze prawde i trzeba się z tym pogodzić.


Uploaded with ImageShack.us

Offline paulucha92

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Hey you caught me in a coma...
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #958 dnia: Listopada 23, 2008, 08:13:55 pm »
0
A ja już chrzanie te wszystkie recenzje bo naprawde aż śmiać się chce... Płyta jest bardzo dobra i nie można temu zaprzeczyć a ci ludzie mają jakiś chory problem odnośnie tego ile lat była nagrywana. Mi się podoba, bardzo podoba i to jest chyba najważniejsze, że fanom ona leży prawda?

Offline risotto

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #959 dnia: Listopada 23, 2008, 08:18:39 pm »
0
Cóż, pisze o VR "Zaprosili do współpracy Scotta Weilanda, wokalistę Stone Temple Pilot, i nagrali z nim dwa zna-komite albumy" nazywa znakomitym Libertad, a po ChD strasznie jeździ. Sorry nazywa moumentalnym, jakby TIL na płycie nie było. Wyskakuje nie wiem skąd z Mansonem, a Madagascar jest 'kompromitujący'.  Coś dupny z niego dziennikarz, z resztą pisanie w recenzji 'gwiazdorskie fochy' czy 'szmirowate' nie jest szczytem profesjonalizmu...
Dobiło mnie "Moim zdaniem "Chińską demokrację" wydano właśnie teraz, bo Axl Rose chce się załapać na polityczną zmianę w Ameryce, spuentować koniec ery republikanów w Białym Domu."  Co ma wspólnego data wydania ze zmianą prezydenta, a co chińska demokracja z Obamą? Czy Axl jest jakimś medium co przyszłość przewiduje i już od dawna wiedział kto wygra wybory? I co mnie obchodzi 'jego zdanie' o dacie premiery.
Rozumiem, że płyta może się mu nie podobać, ale wziąłby napisał coś sensownego i jakieś argumenty podał, a nie pisał przez pół recenzji jaki to Axl ie jest zły, jacy starzy członkowie dobrzy, a Slash wspaniały. Jakoś mi też nie pasuje nazywanie Gn'R z przełomu 80/90 następcami Led Zeppelin, skoro zawsze było im do Aerosmith bliżej. Ale to już tylko moja opinia.

Ogólnie to żal mi pana 'dziennikarza'

A ludzie to czytają...
[size=3.75pt]DON'T YOU TRY TO STOP THEM NOW![/size]

 

Gdyby Gunsi się nie rozpadli

Zaczęty przez maciusgalactico

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9486
Ostatnia wiadomość Września 10, 2007, 05:36:33 pm
wysłana przez Zqyx