Autor Wątek: Gunsi w mediach  (Przeczytany 670402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1125 dnia: Grudnia 31, 2008, 01:22:06 pm »
0
To niestety nie ma żadnego znaczenia dla tych psęudopismaków...tak się już przyjeło że o Gunsach i Axlu pisze się zawsze "bo to jest w dobrym kierunku " negatywnie.Czy kiedykolwiek ktoś z nas przeczytał coś złego na temat np.Pink Floyd???Tak już jest, że nawet jakby Gilmour w Gdańsku zrobił kupę na środku sceny to każdy dziennikarz w Polsce napisałby  że to oryginalne,wspaniałe i niezapomniane wydarzenie(oczywiście z mojej strony szacunek dla tego pana i zespołu,dałem tylko przykład).Tak jak kiedyś napisałem,Axl wykorzystał orkiestrę na płycie ,więc odrazu pojawiły się głosy że to pompatyczne i przearanżowane.....gdyby tak puścić pismakowi z "Dziennika"  np.This i love bez wokalu i powiedzieć że to nowy numer np. Pink Floyd, to piałby z zachwytu.Może nie mam racji ,ale tak to odbieram.
Ja rozumiem że Axl i stary skład ma jedno na sumieniu....ALE to było ponad 15 lat temu,dziennikarze cały czas sugerują tylko przeszłością,tak naprawdę nawet im się nie chce zagłębić się faktami,jakimi ludzmi są obecnie Axl,Slash,Duff.

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1126 dnia: Grudnia 31, 2008, 01:25:09 pm »
0
Tak, dokładnie  :/ A może właśnie przez takie opinie Rudy się nie pokazuje, nie udziela wywiadów itp. bo cokolwiek nie powie i zrobi jest ciągle "niegrzecznym chłopcem"... Jego pojawienie się na trzech Forach też zostało źle przetłumaczone i wyjęte z kontekstu...

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1127 dnia: Grudnia 31, 2008, 01:30:58 pm »
0
Masz rację.Mam wrażenie że gdyby nawet Axl ogłosił że wszystkie przychody ze sprzedaży Chinese Democracy przeznacz na głodne dzieci w Afryce, to zostało by to przyjęte  jako pretensjonalizm,że zrobił to tylko dla reklamy płyty, która się słabo sprzedaje.....

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1128 dnia: Grudnia 31, 2008, 01:31:51 pm »
0
O samego Axla sie nie martwie, bo to facet, ktory ma to wszystko gdzies co sie o nim mowi i pisze. Ale jak ktos pierwszy raz czyta taki tekst i pierwszy raz widzi nazwe GN'R to od razu ma wyrobione zle zdanie na ich temat. A zwlaszcza na temat Rudego.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2008, 01:56:19 pm wysłana przez Oizdob »

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1129 dnia: Grudnia 31, 2008, 01:41:43 pm »
0
Przecież wiele razy Axl pomagał i w sumie tylko osoby takie jak my wiedzą o tym. Przeznaczyli fundusze na Dzieci na Delfiny, Axl z Betą uratował przecież sąsiadkę i jej rodzinę podczas pożarów w Malibu. Czy któreś z naszych "szacownych" portali, gazet, TV podało te informacje ?! Jak mówiłam znajomym o tym to wielkie oczy i zdziwienie wymalowane na twarzy...

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1130 dnia: Stycznia 01, 2009, 07:39:10 pm »
0
<a href="http://pl.youtube.com/watch?v=bzpNkvJK6JY" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://pl.youtube.com/watch?v=bzpNkvJK6JY</a>
żenada, ale w 37 sek chyba sweet child słychać

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1131 dnia: Stycznia 02, 2009, 10:20:58 am »
0
http://muzyka.onet.pl/0,1889463,newsy.html

Ciekawe ile nam przyjdzie czekać na trase. Może jak Axl wyda wszystkie płyty  :lol:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Kurt

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1132 dnia: Stycznia 03, 2009, 12:19:24 pm »
0
potwierdzenie tego że Axl nie robił płyty dla kasy.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1133 dnia: Stycznia 05, 2009, 05:48:03 pm »
0
Wieeeelka prośba ludzie..

Zeskanowałby ktoś artykuł o GnR z Teraz Rocka? Bo wątpie cyz u mnie w mieścinie dostanę, a słyszałem, że obszerny dość jest ;)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1134 dnia: Stycznia 05, 2009, 05:51:13 pm »
0
Fajny artykuł jest też w Metal Hammer + Cd jest płytą miesiąca.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1135 dnia: Stycznia 05, 2009, 09:00:54 pm »
0
W filmie 'Przyladek Strachu' z Robertem De Niro jest taka akcja jak dziewczyna wpada do swojego pokoju i wlacza muzyke na glos. Wtedy, doslownie przez sekunde slychac Patience - wyczailo moje wrazliwe ucho ;)

Offline kokosz1981

  • Uploaderzy
  • Atittude
  • ****
  • Wiadomości: 1076
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1136 dnia: Stycznia 06, 2009, 10:51:01 pm »
0
Oglądam właśnie Pat Garrett and Billy the Kid (1973) - jedną z ról gra Bob Dylan a w 53ciej minucie o jednej ze strzelanin leci KOHD
2010-10-13 I 2012-05-31 London O2 Arena
2010-06-20 Gdańsk

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1137 dnia: Stycznia 07, 2009, 10:55:38 am »
0
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline paulucha92

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Hey you caught me in a coma...
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1138 dnia: Stycznia 08, 2009, 03:29:42 pm »
0
Dzisiaj ogladalam jakis odcinek Heli w opałach i byla tam taka kwestia:
"Chcialam dżinsy z peweksu, sportowy samochód, bilety na Guns N' Roses i jeszcze wiele innych rzeczy ale z cała pewnoscia nie chcialam Ciebie!"
 :)

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1139 dnia: Stycznia 08, 2009, 07:59:51 pm »
0
ze styczniowego Teraz Rocka oprócz artykułu o ChD, wywiad z Łukaszem "Zielonym" Zielińskim z zespołu Virgin Snatch
"Wiem, że na bieżąco śledzisz to, co dzieje sie w muzyce. Powiedz więc na zakończenie, jakie płyty wywarły na tobie szczególne wrażenie?
Ostatnio słuchałem nowego Guns N' Roses i wcale nie jest takie złe, jak wszyscy mówią. Nie są to może Gunsi, których chiałbym usłyszeć, w towarzystwie Slasha, któremu pewnie byłoby bliżej do Velvet Revolver i do korzennego rocka, ale jak ktoś mówi, że Chinese Democracy to komercyjna płyta, nie wie co gada... To kawał solidnego rocka, świetnie zaaranżowanego i wyprodukowanego. (...)"

na 110 stronie Mr. Browstone w Rifferencjach, obok reklama ChD

 

Gdyby Gunsi się nie rozpadli

Zaczęty przez maciusgalactico

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9334
Ostatnia wiadomość Września 10, 2007, 05:36:33 pm
wysłana przez Zqyx