Autor Wątek: Gunsi w mediach  (Przeczytany 670385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1110 dnia: Grudnia 30, 2008, 08:48:49 pm »
0
Trzeba będzie kupić ten numer Teraz Rock ! A panu Jerzemu Skarżyńskiemu należy się  :kwiatek: za to co powiedział  ;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1111 dnia: Grudnia 30, 2008, 09:01:44 pm »
0
Bo kieruje się zdrowym i obiektywny spojrzeniem na muzykę,nie sugeruje się własnymi oczekiwaniami(drugie Apetit ),kasą włożoną w produkcję,czasem jej nagrywania i składem zespołu.Ocenił to co jest najbardziej istotne, samą muzykę.Axl jest niemiłosiernie j**......bez głębszego zastanowienia,niesprawiedliwie przez wielu ludzi, tylko na podstawie wyżej wymienionych argumentów,nie znając dokładnie tego co krytykuje.

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1112 dnia: Grudnia 30, 2008, 09:16:38 pm »
0
Dokładnie. Całkiem niedawno umieściłam komentarz na którymś z portali: o szóstej rano był. Wróciłam z pracy i już go wykasowano. Przedstawiłam fakty odsyłając osobę, która napisała o Axl'u cuda nie widy do rzetelnych źródeł. Bardzo rzadko kiedyś i teraz można spotkać się z obiektywną opinią o Axl'u i nie chodzi mi tu o "ochy" i "achy". Dobrze że jeden na dziesięciu umie wypowiedzieć się obiektywnie, a nie powiela resztę.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1113 dnia: Grudnia 30, 2008, 09:40:47 pm »
0
Ja osobiście spotkałem typa który jechał po Axlu i Chinese powtarzając te wszystkie stereotypy że to gówno,że Slasha nie ma ,Axl to rasista,beztalencie i narkoman,więc pytam typa czy wogóle słuchał nowej płyty,a on mi na to że to  pie****i ,nie  słyszał i nie będzie tego słuchał,więc czy ten typ tak naprawdę wie o czym gada???Machnąłem ręką, szkoda mi się kufla zrobiło i jego głowy........

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1114 dnia: Grudnia 30, 2008, 09:48:03 pm »
0
Załamka. Tacy są "najmądrzejsi" ale nie sprawdzą sami, nic nie zrobią tylko dalej głupoty powtarzają. Plotka rządzi światem  :_:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1115 dnia: Grudnia 31, 2008, 08:09:51 am »
0
Ale wierni fani stanowią potężną;chociaż czasem niemiłosiernie leniwą :P ;  siłę :) I niekoniecznie mówię tu o rozbijaniu komuś głowy :P
Artykułów o Gunsach sporo było ;),sporo jeszcze będzie i pewnie będzie w nich też "trochę" niesprawdzonych informacji,albo nieprzychylnych komentarzy pod nimi,ale nie zniżajmy się do tego poziomu. Napiszmy spokojnie swoje :) Do pewnych osób i tak nie dotrze,ale warto spróbować,ale bez nerwów,kulturalnie,posługując się argumentami.
Jak ktoś zabrał nam grabki,to nie znaczy,że trza go zdzielić w łeb łopatką ;) :P

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2008/12.31/Kultura/01/01.html

PAWEŁ GZYL

" Rozczarowanie

Nowe wydawnictwa gigantów ciężkiego rocka - AC/DC, Metalliki i Guns N'Roses. Powielanie tych samych pomysłów, obliczone na zgarnięcie jak największej kasy."

PIOTR METZ, redaktor naczelny magazynu "Machina" 

Rozczarowanie:

Guns N'Roses "Chinese Democracy"

Oczywiście - Gunsi. Widziałem jakiś czas temu w odstępie dwóch lat ich rozłożony i zakurzony sprzęt w studio w Los Angeles. To się nie mogło udać.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2008, 10:41:36 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1116 dnia: Grudnia 31, 2008, 10:34:03 am »
0
te bezedury że aż żaaaaaal napisał -> PIOTR METZ, redaktor naczelny magazynu "Machina". Niezły patronat medialny xD

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1117 dnia: Grudnia 31, 2008, 10:40:04 am »
0
podobny do interii  :/ o tym co napisała machina rzeczywiście żal pisać ....
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1118 dnia: Grudnia 31, 2008, 10:43:06 am »
0
Pan Gzyl zdaje się płyty w ogóle nie słyszał,ktoś jeszcze prócz niego słyszy powielanie starych pomysłów na CHD?
Słów pana Metza nawet nie chce mi się komentować...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2008, 11:01:58 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1119 dnia: Grudnia 31, 2008, 10:49:59 am »
0
Nachodzi mnie chęć roztrzaskania komuś łba.. No rozumiem, że komuś można powiedzieć, że to słaba płyta.. Ale ku*wa, media, gdzie informacje czytają setki tysięcy ludzi, a koleś, który nawet nie przesłuchał płyty pisze, że się rozczarował i jeszcze jedzie po płycie.. Nosz.. Ludzie są chorzy.. Świat coraz bardziej schodzi na psy...



- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1120 dnia: Grudnia 31, 2008, 11:09:20 am »
0
Nic na to nie poradzimy, ja byłem przygotowany na tego typu reakcje tak więc nic mnie już nie jest w stanie zdziwić. Mój brat podobnie się wypowiada jak wiekszość krytyków "to już nie to samo, brak slasha itp brednie" ale to oczywiście jego zdanie i guzik mnie ono obchodzi  ;) A jeśli chodzi o TR, to napewno kupie  :)  Może jeszcze czegos ciekawego się dowiemy  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2008, 11:14:07 am wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1121 dnia: Grudnia 31, 2008, 11:11:42 am »
0
ale sqrwysyny... brak słów

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1122 dnia: Grudnia 31, 2008, 11:29:07 am »
0
http://muzyka.wp.pl/g,0,id,42595,niusy.html

To zdanie jest dobre: "Jeden z show miałby się odbyć w St Louis, gdzie w 1991 roku Axl zszedł ze sceny po kłótni z fotografem." :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1123 dnia: Grudnia 31, 2008, 12:07:32 pm »
0
Co z tego,że ten fotograf nie był zamówiony ;) i należał do Hells Anglels <czy jakiegoś innego odpowiednika gangu harleyowców ;) >  - grunt,że fotograf :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2008, 05:04:57 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1124 dnia: Grudnia 31, 2008, 12:42:04 pm »
0
Ojoj, czy osoby piszące owe "poważne artykułu" wiedzą co piszą i o kim piszą  :???: Nie chcę wyjść na mądrale ale qur.wa mać, sklerozy jeszcze nie mam i pamiętam co się wydarzyło w St. Louis w 1991r. Jaki fotograf !?!  "Recorded live on July 22nd 1991 at the Riverport Amphitheatre, this gig was indeed special, since about 60 people were injured and sixteen had been arrested. What happened? When Axl asked a security guy to confiscate a camera he had spotted, this guy failed to comply. So Axl Rose dived into the crowd to go after the camera himself. After some little fight he got back on-stage and announced to the crowd to go home "thanks to the lame-ass security" and disappeared, followed by the other band members! "  Trzeba jeszcze dodać że jeden (sam szef !?) z harleyowców podał Axl'owi katreczkę, którą Rudy przeczytał. Potem zaczepiał Axl'a i bodajże resztę chłopaków. Axl zaczął z nim konwersację. Rozmowa nie pomogła więc Rudy dał mu w dziób  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2008, 12:45:21 pm wysłana przez Bloody Rose »

 

Gdyby Gunsi się nie rozpadli

Zaczęty przez maciusgalactico

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9334
Ostatnia wiadomość Września 10, 2007, 05:36:33 pm
wysłana przez Zqyx