Ankieta

Których Gunsów słuchacie?

tylko starych - do 93 roku
33 (28%)
tylko nowych - od 93 roku
0 (0%)
jednych i drugich
85 (72%)

Głosów w sumie: 111

Autor Wątek: Gunsi starzy,czy nowi  (Przeczytany 56351 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #105 dnia: Października 25, 2008, 10:46:00 am »
0
O ja j***e... a myślałem że po koncercie nikt już nie powie, że to Gn'R tylko z nazwy :P


Mam ochote na chińskie :P

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #106 dnia: Października 25, 2008, 11:06:10 am »
0
O ja j***e... ;) wdl takiego rozumowania to ja nie wiem kiedy słucham prawdziwych Purpli ;) ;]

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #107 dnia: Października 25, 2008, 11:11:03 am »
0
No to po prostu słuchaj :P mnie to już nie robi różnicy w sumie jaki skład ;]


Mam ochote na chińskie :P

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #108 dnia: Października 25, 2008, 11:17:48 am »
0
jack daniel ty poprostu nie możesz znieść że w Gunsach nie ma już Slasha,Duffa i tak dalej.Jeżeli dla ciebie jeden gitarzysta to Guns N Roses to żaden argument ci nie przemówi do rozsądku.To jest problem Slasha a nie Axla że odszedł.Dlaczego Axl miał dalej  nie funkcjonować pod nazwą Guns N Roses skoro to on przygarnął Slasha ,Duffa do zespołu a nie odwrotnie???Popatrz na Izzego Stradlina on odszedł,usłyszał wiele cierpkich słów od Axl na swój temat a mimo zagrali razem jako Guns N Roses w 2006 roku, on nie powiedział że to już nie jest Guns N Roses ,że to jest coverband,zachował się z klasą i za to go bardzo szanuje jako człowieka.Jego opinia jest dużo bardziej ważna dla mnie  od twojej,nikt cię nie zmusza do słuchania nowej płyty,jeżeli dla ciebie to już nie GNR to słuchaj sobie Apetit i tyle.....

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #109 dnia: Października 25, 2008, 11:25:14 am »
0
W kwestii uściślenia - w tym temacie porównujemy wyłącznie Gunsów nowych i starych - można porównywać ich jako zespoły,bądź,jako poszczególnych muzyków,ale tylko Gunsów.O porównaniu Velvetów do "nowych" Gunsów jest osobny temat: http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=3527.0
Zqyx
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2008, 11:51:58 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #110 dnia: Października 25, 2008, 11:28:37 am »
0
No ja chyba nic nie powiedziałem w ostatniej wypowiedzi o Velvet Revolver 8)

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #111 dnia: Października 25, 2008, 11:35:50 am »
0
Ogólnie mówię,tak na przyszłość i odnośnie przeszłości,bo nie chce mi się już co chwila czegoś przenosić.

Odnośnie tematu - myślę,że nie w porządku jest póki co ocenianie dorobku nowych Gunsów za zasadzie porównania np. z  AFD. Nie znamy finalnej wersji nagrań. Inna sprawa,że drażni mnie,gdy ktoś ujmuje coś czy to Slashowi,czy Ronowi,czy Buckethadowi. Każdy z nich to inny styl,inna "półka" muzyczna. Za Slashem przemawia wiele lat koncertów,wspaniałej muzyki - gdyby nie on nie byłoby Gunsów. Podobnie zresztą jak Izzy,o którym prawie nikt nie mówi. Ale z kolei gdyby nie Buckethead,Fortus,Finck,czy Ron nie było by Gunsów teraz. Może dla wielu tak byłoby dobrze.

"nie niszccie przeszłości ołtarzy,choćbyście sami mieli doskonalsze wznieść" - pisał niegdyś polski poeta. Pamiętajmy o tym

Nie wiem,czy Chinese powtórzy sukces AFD - wątpię. Choćby ze względu na to,że sprzedaż muzyki jest znacznie mniejsza.Ale czekam na 23 listopada z nadzieją,w oczekiwaniu na płytę,która zmieni sposób widzenia Gunsów i być może zmieni coś we współczesnej muzyce.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #112 dnia: Października 25, 2008, 01:27:18 pm »
0
Z Izzy'ego w ogóle jest równy gość, w 2006 roku współpracował z Axlem i ze Slashem, nie jest poróżniony z żadnym z członków starego GnR, nawet z Adlerem grali na beneficie z okazji 25 lecia AFD, rzadko widać go w mediach, klasa sama dla siebie.

Po tym co ja wczoraj zobaczyłem na koncercie VR to nawet nie chciałbym żeby kudłaty grał w zespole...:O muzycznie to dno... i w tej chwili każdy muzyk GnR nowego bije Slasha o klasę. Smutne ale prawdziwe.
Co pisałem kilka postów wyżej?  :ph34r: Ostrzeżenie słowne za offtop na temat Velvetów.Zqyx
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2008, 01:36:54 pm wysłana przez Zqyx »
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline jack daniel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • SUCK MY FUCKIN' DICK
  • Respect: 0
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #113 dnia: Października 25, 2008, 02:09:40 pm »
0
jack daniel ty poprostu nie możesz znieść że w Gunsach nie ma już Slasha,Duffa i tak dalej.Jeżeli dla ciebie jeden gitarzysta to Guns N Roses to żaden argument ci nie przemówi do rozsądku.To jest problem Slasha a nie Axla że odszedł.Dlaczego Axl miał dalej  nie funkcjonować pod nazwą Guns N Roses skoro to on przygarnął Slasha ,Duffa do zespołu a nie odwrotnie???Popatrz na Izzego Stradlina on odszedł,usłyszał wiele cierpkich słów od Axl na swój temat a mimo zagrali razem jako Guns N Roses w 2006 roku, on nie powiedział że to już nie jest Guns N Roses ,że to jest coverband,zachował się z klasą i za to go bardzo szanuje jako człowieka.Jego opinia jest dużo bardziej ważna dla mnie  od twojej,nikt cię nie zmusza do słuchania nowej płyty,jeżeli dla ciebie to już nie GNR to słuchaj sobie Apetit i tyle.....

1. Ja mówię, że jeden gitarzysta to całe Guns N' Roses ? Zacytuj gdzie niby to napisałem, albo naucz sie czytać.
2. Pisząc o tym, że Axl przygarnął Duffa i Slasha, to chyba jeszcze nie zauważyłeś, że gdyby nie oni (a w szczegóności Slash i Izzy), to Axl sam gówno by zdziałał. Dlatego to sie nazywa "zespół" wiesz ? A w momencie kiedy Axl kupił sobie prawa do nazwy pokazał, że ma swoich "kolegów" w dupie i w ogóle im nie ufa. Pewnie, że to sprawa Slasha, że odszedł, tak samo jak Izzy, tak samo jak Duff, tak samo jak Matt. Axl rozpierdolił ten zespół. Łatwo było gadać Axlowi : "nie chce już grać takiej muzyki, chce zmienić brzmienie" bo i tak miał zastrzeżone prawo do nazwy GN'R i mógł wypierdolić kogo chciał albo tak długo stawiać na swoim aż wszyscy sami odejdą.
3. A co mnie obchodzi jak to widzi Izzy ? Jak Izzy powie, że Doda robi lepszą muzyke niż Axl to też przyznasz mu racje ? Bo Izzy Stradlin tak powiedział ... Tylko jak o czymś piszesz to myśl samodzielnie, a nie wyskakujesz ze txtami : bo Izzy tak powiedział to tak jest. A co on wyrocznia jakaś ?
4. A ChD będę słuchać bo mi się podoba, ale to nie jest Guns N' Roses.
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2008, 03:55:25 pm wysłana przez jack daniel »
Nie ważne gdzie, ważne z kim ...

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #114 dnia: Października 25, 2008, 07:29:54 pm »
0
4. A ChD będę słuchać bo mi się podoba, ale to nie jest Guns N' Roses.

No no ! ja też będę słuchać :P i to jest Guns N' Roses   :vampire:


Mam ochote na chińskie :P

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #115 dnia: Października 25, 2008, 07:53:22 pm »
0
jack daniel, po odejściu Izzy Stradlina Axl już nie miał tam kolegów.....to raczej Slash ściągał  nowych muzyków(Gilby,Matt) pod swoje dyktando a obrażał się jak primabalerina na muzyków proponowanych przez Axla(Paul Huge,Dizzy Reed) .Nie pisze kto najbardziej najeżdżał na Stevena Adlera....tak więc nie do końca sam Axl rozpierdolił zespół.Dobra kończe ten temat bo pisze troche nie na temat zgodny z pytaniem. 8)

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #116 dnia: Października 25, 2008, 11:44:55 pm »
0
Dlatego wracając do Tematu to jak najbardziej nowi Gunsi:0 tylko ile razy mogę to pisac;/
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline jack daniel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • SUCK MY FUCKIN' DICK
  • Respect: 0
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #117 dnia: Października 26, 2008, 10:23:03 am »
0
jack daniel, po odejściu Izzy Stradlina Axl już nie miał tam kolegów.....to raczej Slash ściągał  nowych muzyków(Gilby,Matt) pod swoje dyktando a obrażał się jak primabalerina na muzyków proponowanych przez Axla(Paul Huge,Dizzy Reed) .Nie pisze kto najbardziej najeżdżał na Stevena Adlera....tak więc nie do końca sam Axl rozpierdolił zespół.Dobra kończe ten temat bo pisze troche nie na temat zgodny z pytaniem. 8)

1. Co do tego, że Axl nie miał tam już kolegów po odejściu Izzy'ego, to można tak samo powiedzieć, że to Axl przestał być ich kolegą. Zresztą Axl pokazał jak szanuje Izzy'ego po jego odejściu. Faktycznie - przyjaciel.
2. Slash ściągał muzyków pod swoje dyktando ??? Co do Gilby'ego to Axl raczej nie znał się na gitarze tak jak Slash, więc to chyba normalne, że szukał kogoś pod swoje dyktando w tym temacie, a Gilby zastąpił doskonale Izzy'ego (chyba nie zaprzeczysz ?). Adler był zaćpany, więc chyba normalne, że szukali nowego perkusisty nie ? A Matt też świetnie zastąpił Stevena (choć ja wole Adlera). Co do muzyków proponowanych przez Axla. Z Dizzym była inna sytuacja, niż z Mattem i Gilbym. Tutaj Axl dołączył nie tylko nowego człowieka, ale i nowy instrument, który niewątpliwe zmieniał brzmienie zespołu. Slashowi nie tyle nie pasowała osoba Dizzy'ego co dodanie klawiszy. Wątpię czy Axl konsultował tą decyzje z kim kolwiek. Bo jest różnica, pomiędzy zastąpieniem jednego gitarzysty (który odszedł) innym gitarzystą, a dodaniem do zespołu nowego instrumentu. A co do Paula Huge'a ... To gdzie on się podział ? Chyba sam Axl (który najpierw bez powodu wywalił Gilby'ego - kolejny wspaniały gest w imię zespołu) się w końcu na nim poznał, skoro byli przyjaciółmi, a Tobiasa już w zespole nie ma.
3. Co do najeżdżania na Adlera, to tutaj są różne wersje, nie rozsądzisz na 100 % jak to naprawdę było.
Nie ważne gdzie, ważne z kim ...

Offline curac

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Respect: +1
    • http://www.deadrose.prv.pl
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 20, 2008, 06:09:03 pm »
0
zaglosowalem na opcje nr 1, starych Gunsow bo innych Gunsow nie ma. Jest nazwa marketingowa Guns N' Roses, zespol juz dawno sie rozpadl:) pozdro

Springsteen

  • Gość
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 20, 2008, 07:52:31 pm »
0
Rozpadł to się Velvet Revolver   :P . Pozdro

 

Gunsi na rock n roll hall of fame

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10335
Ostatnia wiadomość Grudnia 18, 2010, 12:02:28 pm
wysłana przez Hubik