Ankieta

Których Gunsów słuchacie?

tylko starych - do 93 roku
33 (28%)
tylko nowych - od 93 roku
0 (0%)
jednych i drugich
85 (72%)

Głosów w sumie: 111

Autor Wątek: Gunsi starzy,czy nowi  (Przeczytany 56350 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #90 dnia: Października 23, 2008, 10:36:29 pm »
0
Forum to czytam od trzech lat, jedno z moich kont jest od lutego 2006 roku, więc mi nie musisz mówić co i jak "duża". Sorry, ale muzyk powinien zarabiać na muzyce a nie na jebanych wywiadach czy grach!! Gdzie tu pokazuje jakim jest muzykiem? Axl be, fajnie każdy ma swoje zdanie tak jak to ujęłaś i każde z tych zdań trzeba uszanować. Fali ostrych słów na Slasha możesz się jeszcze w przyszłości spodziewać, w końcu pracuje nad projektem solowym xD
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #91 dnia: Października 23, 2008, 10:42:46 pm »
0
To tak co roku idziesz z modą i zmieniasz konto? :D Wiesz, a ja mam gdzieś kto, jak zarabia, mnie interesuję jego konkretny produkt czyli muzyka. A to czy oprócz tego robi inne rzeczy, dlaczego nie, jego sprawa. BTW jeśli kupujesz, jakieś gadżety związane z GN'R jesteś hipokrytą (jak rzeczony Slash zmieniający zdanie w wywiadach), bo one też dają pieniądze muzyką, a przecież oni muszą zarabiać muzyką, wg Twych słów...Niech będzie mocna krytyka ale konkretna, z mocną argumentacją. Bo jak na razie, żaden Twój argument do mnie nie trafia piłkarzyku ;)

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #92 dnia: Października 23, 2008, 10:44:07 pm »
0
Ja popieram baddream w stu procentach w sprawie osoby Slasha.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #93 dnia: Października 23, 2008, 10:51:47 pm »
0

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #94 dnia: Października 23, 2008, 11:50:25 pm »
0
cóż to za dzień nas czeka:) Kolejki w sklepach płytowych, no po prostu wezmę aparacik i będę robić zdjęcia i zatytułuje je tak "oto jak reaguje społeczeństwo, kiedy jeden legendarny zespół wydaje długo oczekiwaną płytę". Prawda jest taka, że Axl mimo takiego czasu tworzenia płyty stworzył zapewne coś wielkiego. Do 22.10.08 piosenka Chinese Democracy jako demo była dla mnie przeciętnym kawałkiem, który kompletnie nie docierał do mnie jako fana. Metamorfoza nastąpiła kiedy usłyszałem 50 sekundowy fragment ChD i po prostu spadłem z fotela, a kiedy słuchałem w radiu to wbiło w fotel i chciałem duuużo więcej;) Na nowych Gunsów czekam jak na żadną inną płytę, uważam, że jeśli piosenki finalne będą dopracowane jak ChD to będę w raju na ziemi. Nowi Gunsi stworzyli wg mnie nowy wizerunek Hard Rocka, a co za tym idzie możemy cichutko liczyć na sukces AFD.

Co do Matta, Slasha i Duffa to od ostatnich paru lat ludzie chodzą na koncerty raczej po to by właśnie zobaczyć starych Gunsów na scenie niż posłuchać tej samej muzyki którą grali kiedyś teraz w nowym zespole.

       CHINESE DEMOCRACY >>>>>>>>>>>>>> CONTRABAND, LIBERTAD
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline jack daniel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • SUCK MY FUCKIN' DICK
  • Respect: 0
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #95 dnia: Października 24, 2008, 12:19:57 am »
0
Nowi Gunsi stworzyli wg mnie nowy wizerunek Hard Rocka.

To już nawet ciężko nazwać hard rockiem.
Nie ważne gdzie, ważne z kim ...

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #96 dnia: Października 24, 2008, 01:32:58 am »
0
Nikt ich nie zastąpi bo nikt ich nie chce zastąpić jack daniel.Axl,Dizzy,Thal,Finck,Pitman,Fortus,Stinson,Mantia,Buckethead,Ferrer nagrali całkiem odmienną płytę tam nie ma kopiowania stylu i charakteru Apetit czy Illuzji.To właśnie Slash i jego kompanii cały czas szukają odpowiedniego wokalisty który chodż w małym stopniu przypomni o ich dawnej magji,to oni stoją muzycznie w miejscu,ciągle szukają swojego Axla.

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #97 dnia: Października 24, 2008, 01:44:19 pm »
0
Zgodzę się, że można, ale mnie np jednostajna muzyka nudzi... ja napaliłem się rok temu na nową płytę Ironów i się k******o rozczarowałem, bo płyta tak jak twórczość VR jest na jedno, nudne już kopyto. Muzyka mimo wszystko powinna być odświeżana, bo jedyne zmiany jakie można zauważyć u Slasha to to że się niemiłosiernie starzeje. W Guns N Roses prezentowali się wszyscy wspaniale, pamiętamy ich największe koncerty, kiedy no wszystko miało tą magię... ale Axl od samego początku wiedział, że w miejscu stać nie będzie, wiedział że Slash i spółka nie zacznie grać też po nowoczesnemu tak jak chce tego frontman. Oni nie chcieli współpracować z rudym, więc rudy odnalazł skład, który pójdzie w trochę innym kierunku i to się udało. Jeśli wszystkie piosenki będą mieć mniejszą zawartość elektroniki (w ChD chyba mało jest takich efektów) to zapowiada się bardzo ciekawy muzycznie album, gdzie muzyka gitarowa będzie grała pierwsze skrzypce:)

A jak można nazwać muzykę obecnego składu:)?
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #98 dnia: Października 24, 2008, 02:03:50 pm »
0
Moim zdaniem Libertad rózni sie od Contraband i dla mnie jest płytą lepszą od pierwszego krążka VR. Zdaje sobie sprawę, że Axl miał swoja wizję muzyki, ale nie na tym polega bycie w zespole. Zespół powinien współpracować, mieć wspólna inwencję twórcza, która będzie sie zgadzać na długie lata, a nie przez jakis okres działalności. Guns N' Roses to była magia, szaleństwo i moc na scenie. Z drugiej strony obecni członkowie zespołu są juz kilka lat, nie powinnismy im odbierać miana bycia jednym z Gunsów. Zresztą wychodzi teraz płyta, całkowicie nowa płyta, gdzie swoją szansę będzie miał obecny skład i kto wie, może za kilka lat powiemy, że There Was A Time to utwór, który jest wybitny i zostanie zapamietany na wiele lat :)


Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #99 dnia: Października 24, 2008, 08:23:14 pm »
0
jest taka szansa, bo jak już czytałem w zachodnim piśmie który poważniej się rozpisał o ChD i ludziach, którzy pracowali przy płycie, TWAT wg wielu ludzi ze światka rocka posiada wspaniałą solówkę, która spokojnie jest jedną z najlepszych wydanych pod nazwą Guns N Roses i z tym orzeczeniem też całkowicie się zgadzam, bo jednak jest czego posłuchać w tej piosence. Finck z przerwami jest w zespole już 10 lat, tak jak Stinson..;)) więc to chyba jednak trochę czasu już jest:) Richard 6 lat, Brian także już od 6 lat minimum... zatem za te pare lat może zniknąć uwaga ze GnR z lat 1999-?? nie jest Guns N Roses. Ja już wiem, że jest:)
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline jack daniel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • SUCK MY FUCKIN' DICK
  • Respect: 0
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #100 dnia: Października 25, 2008, 03:23:17 am »
0
jest taka szansa, bo jak już czytałem w zachodnim piśmie który poważniej się rozpisał o ChD i ludziach, którzy pracowali przy płycie, TWAT wg wielu ludzi ze światka rocka posiada wspaniałą solówkę, która spokojnie jest jedną z najlepszych wydanych pod nazwą Guns N Roses i z tym orzeczeniem też całkowicie się zgadzam, bo jednak jest czego posłuchać w tej piosence. Finck z przerwami jest w zespole już 10 lat, tak jak Stinson..;)) więc to chyba jednak trochę czasu już jest:) Richard 6 lat, Brian także już od 6 lat minimum... zatem za te pare lat może zniknąć uwaga ze GnR z lat 1999-?? nie jest Guns N Roses. Ja już wiem, że jest:)

To nie jest Guns N' Roses. Jak ktoś tego nie dostrzega to chyba jest niedorozwinięty. GN'R zdechło 15 lat temu, tylko, że niektórzy nie chcą tego dostrzec. Co to k***a za różnica ile kto z nich jest lat w GN'R i jakie solo jest w TWAT ? Przez 15 lat skład zmieniałsię wielokrotnie i została nagrana 1 płyta, która nawet nie wiadomo jak będzie jeszcze przyjęta - ale Ty już oczywiście wiesz wszystko.

Możemy ChD samo w sobie oceniać jako płytę dobrą lub złą. Ale w porównaniu ze starymi albumami GN'R to jest zero. A jeśli ktoś uważa inaczej, no to chyba nie jest fanem Guns N' Roses, tylko Axla i jego obecnego cover bandu.
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2008, 03:29:09 am wysłana przez jack daniel »
Nie ważne gdzie, ważne z kim ...

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #101 dnia: Października 25, 2008, 09:13:58 am »
0
A jeśli ktoś uważa inaczej, no to chyba nie jest fanem Guns N' Roses, tylko Axla i jego obecnego cover bandu.

Jestem fanem Guns n' Roses i podoba mi się Chinese Democracy. I nie widzę powodu,żeby ktoś miał decydować o tym,kto jest,a kto nie jest fanem Gunsów na podstawie tego,że mu się coś podoba,a coś innego nie.

« Ostatnia zmiana: Października 25, 2008, 09:31:07 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Slash1989

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Respect: 0
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #102 dnia: Października 25, 2008, 09:49:27 am »
0
JA sie zgadzam w 100% z jack daniel. I powiem jeszcze tak, ze ChD na dzisiejszy czas moze stac sie swietna plyta, ale gdyby wyszla równo w czasach gdy wychodzil Apetite czy UYI to sadze ze zdecydowanie by przegralo, a sam styl ekipy z tamtych lat w porównaniu do dzisiejszej,  rozbil by NewGNR na kawalki swoja prawdziwoscia i rockNrollowym stylem gry.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #103 dnia: Października 25, 2008, 09:55:54 am »
0
JA sie zgadzam w 100% z jack daniel. I powiem jeszcze tak, ze ChD na dzisiejszy czas moze stac sie swietna plyta, ale gdyby wyszla równo w czasach gdy wychodzil Apetite czy UYI to sadze ze zdecydowanie by przegralo, a sam styl ekipy z tamtych lat w porównaniu do dzisiejszej,  rozbil by NewGNR na kawalki swoja prawdziwoscia i rockNrollowym stylem gry.
A co jest nieprawdziwego w kawałkach granych przez nowy skład?:)

Offline jack daniel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • SUCK MY FUCKIN' DICK
  • Respect: 0
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #104 dnia: Października 25, 2008, 10:40:15 am »
0
A jeśli ktoś uważa inaczej, no to chyba nie jest fanem Guns N' Roses, tylko Axla i jego obecnego cover bandu.

Jestem fanem Guns n' Roses i podoba mi się Chinese Democracy. I nie widzę powodu,żeby ktoś miał decydować o tym,kto jest,a kto nie jest fanem Gunsów na podstawie tego,że mu się coś podoba,a coś innego nie.



A co ja niby o tym decyduje ?  Pisze jakie są fakty. ChD też mi się podoba, ale to jest tylko Guns N' Roses z nazwy.
Nie ważne gdzie, ważne z kim ...

 

Gunsi na rock n roll hall of fame

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10335
Ostatnia wiadomość Grudnia 18, 2010, 12:02:28 pm
wysłana przez Hubik