Ankieta

Których Gunsów słuchacie?

tylko starych - do 93 roku
33 (28%)
tylko nowych - od 93 roku
0 (0%)
jednych i drugich
85 (72%)

Głosów w sumie: 111

Autor Wątek: Gunsi starzy,czy nowi  (Przeczytany 56353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #60 dnia: Września 10, 2008, 05:57:38 pm »
0
Mam prośbę - jeśli chcecie się posprzeczać to prosiłbym na privie ^^ i wracamy do tematu gunsowego, już bez "prywaty"

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #61 dnia: Września 10, 2008, 07:12:31 pm »
0
Wszystko co wydadzą nowi Gunsi posłucham a to do 93 to podstawa :)


Mam ochote na chińskie :P

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #62 dnia: Września 11, 2008, 09:08:02 pm »
0
hahaha inne zdanie od was to mam ja. przeczytaj sobie swojego posta skierowanego do mnie, to zobaczysz ze jest w nim jednak nie tylko "inne zdanie". ja przynajmniej tak to odbieram.


U Ciebie jest pogarda skierowana pod adresem obecnego składu,z kolei Artur78 najwyraźniej gardzi obecnymi dokonaniami ex Gunsów.

Oboje nie macie racji ;) i oboje macie ;) Tak,czy siak pozwólmy ludziom słuchać to,czego mają ochotę. Nie do końca rozumiem po co ktoś miałby się katować czymś,czego nie lubi,ale jeśli ma na to ochotę,to ostatecznie jego sprawa. Spojrzenie typu : Wróć do lat 80,90 jest mi obce,bo przypomina demokrację,ale w wykonaniu chińskim. To,że dziś komuś nie odpowiadają ci Gunsi,a komuś drugiemu inni Gunsi nie znaczy i nie musi znaczyć,że tak będzie zawsze. Nie widzę powodów,żeby komuś zabraniać słuchania czegoś,co się nie podoba tej osobie. A nuż wpadnie w ucho ;)

Arturze78,Queen of roses,na ile znacie materiał,który krytykujecie?
Nie ukrywam,że bliższe jest mi to,co grają obecnie Gunsi,ale jako,że interesują mnie róóóżne nagrania staram się poznać wszystko,co kiedykolwiek nagrali jedni i drudzy,nie tylko w ramach Gn'R.Myślę,że warto czasem spojrzeć na to wszystko również od strony fascynacji muzycznych członków Gn'R,jako pojedynczych osób,a nie tylko mniej lub bardziej dobrego składu. :)

Tak,czy inaczej mam nadzieje,że i Gunsi i Velveci jeszcze nas pozytywnie zaskoczą. A w odwieczny sporze starzy,kontra nowi powiem :

" (...) nie niszczcie przeszłości ołtarzy,
          choć sami macie doskonalsze wznieść.
          Na nich się jeszcze święty ogień żarzy
          i miłość ludzka stoi tam na straży
          i Wy winniście im cześć!          "

I postawię tradycyjnie na Toy Dolls  :P
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2008, 09:12:09 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #63 dnia: Września 11, 2008, 09:23:47 pm »
0
ja nikomu nie zabraniam słuchac nowych i nie każe słuchac starych Gunsów. poza tym, chyba nie krytykowałabym czegos, czego bym nie znała, dla mnie to nielogiczne. ja tylko mówie zedla mnie jest to dziwne, ja tego nie lubie i tyle.
  WSZYSTKIM FANOM NEW GN'R ŻYCZĘ MIŁEGO SŁUCHANIA NAJNOWSZYCH KAWAŁKÓW PANA ROSE
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #64 dnia: Września 11, 2008, 09:33:27 pm »
0
Czyli znasz wszystkie przecieki i żaden z nich nie wpadł Ci w ucho?:) Szkoda,ale jak to już Gunsi pisali na Spaghetti Incident: Dobra muzyka jest wszędzie. :) Wychowałem się na Gunsach,może nie od AFD,ale jednak stanowili dość ważną część mojego życia kiedyś. Teraz idę w trochę inną stronę,ale nadal ta muzyka jest mi bliska. Nie zauważyłem,żebyś zabraniała komuś słuchać Gunsów,czy to starych,czy nowych.

Niezależnie od tego jakie masz zdanie na temat nowych kawałków mam nadzieję,że gdy Gunsi pojawią się w Polsce to spotkamy się na koncercie :) Zresztą,biorąc pod uwagę to,że wielu określało koncerty Gunsów,jako trasę AFD nie sądzę,żeby Cię tam mogło zabraknąć :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #65 dnia: Września 11, 2008, 09:36:13 pm »
0
no, co do tego, masz rację. niezaleznie od tego co by zagrali i tak będę na koncercie ;)
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #66 dnia: Września 11, 2008, 10:46:02 pm »
0
no, co do tego, masz rację. niezaleznie od tego co by zagrali i tak będę na koncercie ;)
No, masz szczęście ;)

Ja tak w sumie stwierdziłem, że ja prawie w ogóle Gunsów nie słucham, wczoraj fakt, się zdarzyło a tak to jeśli już to przecieki lecą

Offline EroticJesus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • All Pigs Must Die/Brain Dead
  • Respect: -2
    • http://img147.imageshack.us/img147/3038/ownedwa2mq8qj0.png
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #67 dnia: Września 11, 2008, 11:53:15 pm »
0
Cytuj
new GN'R
bo na tym poziomie sławy na jakim byli, łatwiej było Duffowi o Slashowi osiągnąćsukces w nowym zespole, niż Axlowi dalej walczyć w GN'R. ten zespol to jego cale zycie. a Axl to piosenkarz mojego życia...    a wiec wszystko jasne

Tutaj mamy wypowiedz pani qor z przed roku. Zmienne zdanie.
Cytuj
772     Guns N' Roses / Guns N' Roses / Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?    : Październik 27, 2007, 09:46:04 pm
prawo do nazwy ma.... i w sumie teraz to duzo ludzi wie, co to GN'R, bo jak mają nie wiedziec, ale jakby zmienili nazwe, to nie wiem czy ktos poza fanami by sie bardziej orientowal... GN'R to zespol na ktorym Axl budowal swoj wizerunek... GN'R to Axl.
 ale nowe GN'R....no przykro mi, ale to juz i tak nei jest GN'R.
No to wg. Ciebie w końcu Axl To GNR czy jak?? Bo sie gubie:D
Cytuj
tak... Axl  to Axl, może to co z niego zostało jest tylko cieniem AXLA ale mimo wszystko trzyma sie i robi co moze, trzeba mu przyznac ze mu niezle idzie
Queen Of Roses w grudniu 07.
Cytuj
a ja kupie sobie tą płytkę wielkiego pana Axla Rose xD
To w styczniu tego roku...
Cytuj
ehh .. xD  kocham tego motherfuckera normalnie xD
O zapomnianym już idolu...

Zmarnowałem tylko 5 min. by znaleźć kilka postów. Może i jestem perfidny. Ale nie nawidze ludzi chorągiewek i hipokryzji. Naprawde zabawa w "wszystko co od axla ssie" tuż po szczenięckiej "miłości" do idola jest....żałosna? Nie wiem. Ale bardziej śmieszna :D
Elvis Presley And The Soul Monster!!!
Chinese Democracy Rocks! Don't You Try To Stop Us Now!


Sometimes I feel like
There's nothing that's stopping me  All things are possible  I am unstoppable

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #68 dnia: Września 11, 2008, 11:55:55 pm »
0
Ja od siebie tylko dodam, ze piszac o muzyce nowych Gunsow mialem na mysli nie tylko przecieki ChD ale tez wykonania ich starych piosenek na koncertach :)

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #69 dnia: Września 12, 2008, 12:33:22 am »
0
do wypowiedzi  EroticJesus .
 tak, tylko ze musisz przyznac - to są wypowiedzi sprzed roku. dosc duzo czasu. przez ten czas moglismy uslyszec sporo przeciekow ktore nie przypadly mi do gustu. poza tym dalej uwazam ze Axlowi było trudniej ciągnąć GN'R niz Slashowi i Duffowi zalozyc nowy zespół.
 poza tym  EroticJesus, jeśli nauczysz czytac sie ze zrozumieniem, to przestaniesz gubic sie w mioch wypowiedziach. GN'R to Axl. a new GN'R to juz nie jest prawdziwe GN'R. zwróc uwagę, że to "new" całkowicie zmienia sens i znaczenie zdania.
do tego co powiedzialam w grudniu, tak szło mu nieźle. i dopłóki nie usłyszałam kolejnych przeciekow, dalej bylam tego samego zdania.

 a co do stwierdzen :
a ja kupie sobie tą płytkę wielkiego pana Axla Rose
i
ehh .. xD  kocham tego motherfuckera normalnie
 to dalej są one aktualne. nie podoba mi sie to co robi teraz , jego nowa tworczosc mi nie odpowiada. ale to nie zmienia faktu ze w  tematem mojej jak to ująłeś "szczenięckiej "miłości" do idola " jest dalej ta sama osoba czyli Axl Rose. Dalej kocham w nim to, co kochałam, ale z czasem mojej zwiekszonej aktywnosci na tym forum i poznawania nowych utworów, zmieniłam zdanie o tym jak mu wychodzi praca w GN'R.

a  zmieniłam swoje zdanie tylko i wyłącznie na podstwie nowej, niezadowalającej mnie i moje oczekiwania twórczości. wszystko co mnie zniechca do Axla ostatnio, to jego najnowsze dokonania .
 w twojej opini moge byc i żałosna i smieszna. kazdy ma prawo do własnego zdania. a jesli naprawde chciało Ci się zmarnować, jak to ująłęs 5 min, to mogłeś chociaz przeczytac moje posty ze zrozumieniem, lub posłużyc się zazwyczaj u ludzi wrodzoną inteligencją, by przez zmiennoś moich opinii przyjąć do wiadomości, iż niewielu jest ludzi, ktorzy przez cale zycie mają niezmienne zdanie na jakikolwiek temat. a zdanie to zazwyczaj nie zmienia sie bez powodu. jestes perfidny? nie, nie sądze. raczej śmieszny. i nie wiem co mialeś na celu pisząć swojego posta, panie EroticJesus
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2008, 12:38:21 am wysłana przez Queen of roses »
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #70 dnia: Września 12, 2008, 12:50:18 am »
0
do wypowiedzi  EroticJesus .
 tak, tylko ze musisz przyznac - to są wypowiedzi sprzed roku. dosc duzo czasu.

ja tylko wtrace sie na chwile - rok to duzo czasu jak sie ma 16 lat - to przeciez 1/16 zycia...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline EroticJesus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • All Pigs Must Die/Brain Dead
  • Respect: -2
    • http://img147.imageshack.us/img147/3038/ownedwa2mq8qj0.png
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #71 dnia: Września 12, 2008, 12:54:47 am »
0
i nie wiem co mialeś na celu pisząć swojego posta, panie EroticJesus
i sama sobie odpowiesz:
Cytuj
a nienawiść to raczej bije od Artur78 do mnie,

Hehe
Dziecko, ochłonij nie piszemy tu Pana Tadeusza. Ja sie gubie w swoich wypowiedziach Ty sobie wogóle nie zaprzeczasz. Widz se jak se chcesz. Ale nie zaśmiecaj tym forum.
do tego co powiedzialam w grudniu, tak szło mu nieźle. i dopłóki nie usłyszałam kolejnych przeciekow, dalej bylam tego samego zdania.
A więc prostitute i if the world sprawiłyże Chd będzie do dupy....kończ waść...
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2008, 01:06:45 am wysłana przez EroticJesus »
Elvis Presley And The Soul Monster!!!
Chinese Democracy Rocks! Don't You Try To Stop Us Now!


Sometimes I feel like
There's nothing that's stopping me  All things are possible  I am unstoppable

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #72 dnia: Września 12, 2008, 07:19:19 am »
0
do wypowiedzi  EroticJesus .
 tak, tylko ze musisz przyznac - to są wypowiedzi sprzed roku. dosc duzo czasu.

ja tylko wtrace sie na chwile - rok to duzo czasu jak sie ma 16 lat - to przeciez 1/16 zycia...

Zgodzę się. Poza tym ludzie mają prawo zmienić zdanie. Może znów przegrałbym zakład,ale mógłbym spróbować się założyć,że
rok temu były na forum osoby,dla których Gunsi byli "całym światem",a dziś słuchają zupełnie innej muzyki.Niemożliwe?
Wszystko jest możliwe. A tym bardziej zmiana zdania na temat twórczości Axla na podstawie tak zróżnicowanych przecieków.
Jedno trza sobie powiedzieć. One nie przeciekały chronologicznie,więc trudno tu śledzić ścieżkę rozwoju Axla ;)
Dlatego z oceną całości wstrzymam się do czasu wyjścia płyty,bo myślę,że nie warto oceniać czegoś,co jest niedokończone.
Ale jeśli ktoś ma inne zdanie proszę bardzo. :)

Erotic Jesus: A więc prostitute i if the world sprawiłyże Chd będzie do dupy....kończ waść...

To się nazywa opinia,ludzie mają prawo do czegoś takiego :P Mi się nie podoba Chinese Democracy,bo nie przypomina Nada Puede Cambiarme  :P Nie ma prawa mi się nie podobać ? ;)

Erotic Jesus napisał : Dziecko, ochłonij nie piszemy tu Pana Tadeusza. Ja sie gubie w swoich wypowiedziach Ty sobie wogóle nie zaprzeczasz. Widz se jak se chcesz. Ale nie zaśmiecaj tym forum.

Buuu,Witek mówił,że piszemy :(:(:( A teraz Ty mówisz,że nie piszemy :( A ja tak się starałem... Tracę sens życia :( Ok,ja też zabronię pisać tym,co mają inne zdanie,niż ja na jakiś temat. Będzie Gunsowo,jak w Chinach :P
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2008, 07:27:14 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #73 dnia: Września 12, 2008, 09:13:50 am »
0
hm. z wypowiedzi EroticJesus wynika, że moje zdanie sie nie liczy bo mam 16 lat, tak ? i nie moge pisac tego, co chcę, bozaśmiecam forum? to po cholere mnie tu przyjeliście ? powinniscie zrobić ograniczenie wiekowe.
 jestem młodsza od wielce dorosłego i dojrzałęgo pana EroticJesus, więc to tez jest powód dla którego duzo rzeczy widze inaczej. ale szanowny pan nie jest chyba w stanie tego pojąć.
  dziecko? ja bym sie zastanawiała, kogo tutaj można nazwac dzieckiem.
ale dobrze, skoro tak bardzo bije od Ciebie nienawisc do mnie, to ta dyskusja i tak nie ma sensu, bo co bym nie napisala, to i tak odpowiesz mi czymkolwiek, bylyby tylko na mnie powrzucać.
 i  nawzajem, widź se jak se chcesz. bo Ty w przeciwieństwie do większości ludzi na tym forum nie umiesz przyjąć do wiadomości, że ktos ma inne zdanie i tego uszanować.

 
Widz se jak se chcesz. Ale nie zaśmiecaj tym forum.

 miej swoje zdanie, ale sie nie wypowiadaj skoro uważasz inaczej niz EroticJesus, tak ?
skończ poprostu.

aa i szkoda ze znalazleś argumenty zwrotne tylko do tych moich wypowiedzi. to też o czymś świadczy.
 Ostrzegałem,że następny post nie na temat będzie połączony z warnem.Zqyx
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2008, 09:22:55 am wysłana przez Queen of roses »
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #74 dnia: Września 12, 2008, 10:23:20 am »
0
Ja ostatnio w ogóle nie słucham Gunsów, jakoś tak wyszło, słucham czego innego. Ale wydaje mi się, że słucham do 93. Nie wzięłam udziału w ankiecie, bo słowo "tylko" brzmi jakoś bardzo stanowczo, jakby piosenki nagrane/wykonywane po '93 mnie parzyły.
Zaczęłam słuchać piosenek Gn'R ze starym składem i tak po prostu zostało. Nie znam zbyt dobrze materiału z nowymi członkami zespołu, może kiedyś się zapoznam, ale na razie - stare Gn'R.

 

Gunsi na rock n roll hall of fame

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10335
Ostatnia wiadomość Grudnia 18, 2010, 12:02:28 pm
wysłana przez Hubik