Ankieta

Których Gunsów słuchacie?

tylko starych - do 93 roku
33 (28%)
tylko nowych - od 93 roku
0 (0%)
jednych i drugich
85 (72%)

Głosów w sumie: 111

Autor Wątek: Gunsi starzy,czy nowi  (Przeczytany 56367 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #45 dnia: Września 10, 2008, 08:40:58 am »
0
Czyli z góry zakładasz na podstawie paru dem,że dostaniemy 3,4 płyty tandetnego badziewa. No cóż... Szanuję Twoje zdanie,ale poczekam,czy go nie zmienisz. Jestem przekonany,że nawet wśród tego tandetnego badziewia,jak to określasz,znajdziesz coś dla siebie.
W moim przekonaniu Gunsi wcale się nie cofają,idą do przodu,w kierunku,który jednym odpowiada mniej,innym bardziej,a jeszcze innym nie odpowiada,ale z ostatecznym osądem materiału wolę poczekać do czasu wydania płyt/płyty. Wśród przecieków znalazłem kilka ciekawych utworów,przykro,że Ty nie znalazłaś,ale cóż,gusty nie podlegają dyskusji :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #46 dnia: Września 10, 2008, 09:25:21 am »
0
Złe gusty trzeba ogniem i mieczem nawracać :P

Ejjj wszyscy tak się podniecają, że Axl nie wyadał płyty od nie wiadomo kiedy...ale to jest jego sprawa czy wyda czy nie...jak wyda to ok fajnie dla fanów itd. No ale nie dajmy się zwariować to nie jest produkcja masowa jak prawie wszystkich badziewnych kapel wydających w ostatnich latach i pojawiających się jako produkt do określonej "publiczności".

Axl ma może trochę bardziej staroświeckie podejście do sprawy i na siłę nie napisze i nie nagra piosenek...To jest jego życie i decyzje...to jest nasze życie...i tylko czasami na chwile te światy się mogą spotkać...(koncert,płyta) nie wymagajmy od Niego, że będzie naszą własnością i co 2 lata nagra płytę...nagra ją tylko wtedy będzie chciał i będzie chciał ją firmować nazwa Guns N' Roses...ale Gunsami odpowiadającymi roku 2008 czy 2012...nic nie stoi w miejscu...wszystko się zmienia ludzie, muzyka, poglądy... ;) a sztuka polega na (wysiłku) odkryciu sztuki :)

„Spiritus flat ubi vult"- natchnienie nie zależy od woli, nie wiadomo skąd i jak przychodzi (Wulgata)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #47 dnia: Września 10, 2008, 11:10:08 am »
0
Przecież nikt nie karze czekać na płytę ;) Axl też mówił, żeby nie czekać :P
Cytuj
bo 3 czy 4 albumy tandetnego badziewia
Od razu tandetnego badziewia, ciezko ocenić płyty, których nie ma ;)

QoR -> Co do dojrzewania muzyki... jest jakiś kierunek, w którym Gunsi wg Ciebie powinni iść, żeby ich muzyka była dojrzalsza?

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #48 dnia: Września 10, 2008, 02:00:11 pm »
0
Queen of roses mam do ciebie pytanie jeżeli piszesz NIE dla stwierdzenia Axl=GnR to czym on jest dla tego zespołu??? Piszesz że przecieki to badziew że Guns N Roses już niema...Więc czemu napisałaś że oczekujesz lata na tą płytę???Sama sobie zaprzeczasz.Nie czekaj na Chinese Democracy bo to już nie jest Guns N  Roses w twoim mniemaniu(a co tam Axl z Dizzym),pozostań przy starych płytach lub słuchaj np. wypocin Slasha,Duffa i Matta w Velvet Revolver(bo to dusza GNR,chociaż nawet nie założyli tej kapeli).

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #49 dnia: Września 10, 2008, 02:56:16 pm »
0
Queen of roses mam do ciebie pytanie jeżeli piszesz NIE dla stwierdzenia Axl=GnR to czym on jest dla tego zespołu??? Piszesz że przecieki to badziew że Guns N Roses już niema...Więc czemu napisałaś że oczekujesz lata na tą płytę???Sama sobie zaprzeczasz.Nie czekaj na Chinese Democracy bo to już nie jest Guns N  Roses w twoim mniemaniu(a co tam Axl z Dizzym),pozostań przy starych płytach lub słuchaj np. wypocin Slasha,Duffa i Matta w Velvet Revolver(bo to dusza GNR,chociaż nawet nie założyli tej kapeli).
Hmmm czekać można choćby z ciekawości, traktując tą płytę nie do końca jako płytę "prawdziwego" Guns N' Roses, z jakiejś tam sympatii do nazwy grupy i dla sprawdzenia tego co Axl zrobił sam :>

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #50 dnia: Września 10, 2008, 03:06:45 pm »
0
Ale z postów QoR bije jawna nienawiść do obecnego składu,więc myślisz,że będzie zainteresowana nagranym przez nich "badziewiem" ? ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #51 dnia: Września 10, 2008, 03:09:15 pm »
0
Ale z postów QoR bije jawna nienawiść do obecnego składu,więc myślisz,że będzie zainteresowana nagranym przez nich "badziewiem" ? ;)
Skoro przesłuchała przecieków to ChD też przesłucha ;)

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #52 dnia: Września 10, 2008, 03:35:19 pm »
0
No fakt... Niektórzy przestali słuchać,po którymś tam przecieku,który się nie podobał,a niektórzy słuchają do dziś.
Pozostaje pytanie : Dlaczego mnie słuchasz,skoro mnie nienawidzisz ;) :P Nie to,żebym zabraniał słuchać. Jeśli ktoś ma ochotę i czas,to może Fasolek słuchać,nawet jeśli nie lubi. Bo to jego czas. Choć ja z reguły nie słucham czegoś,czego nie lubię,no,ale ktoś może inaczej patrzeć na muzykę. Może polega to na tym,ze choć 99% muzyki się nie podoba,to zostaje ten 1%,albo chociaż nadzieja... ?:)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2008, 03:42:39 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #53 dnia: Września 10, 2008, 03:50:36 pm »
0
Ale wiesz... niby się nie lubi ale tak na prawdę coś przyciąga :> z resztą myślę, że starzy fani przesłuchają ChD... czy się spodoba? Nie wiadomo, jak wiadomo to kwestia gustu... jednym sposoba się jedna piosenka, innym całość, innym pół płyty... chyba Axl chce zrobić coś takiego, takie pomieszanie z poplątaniem ;) przynajmniej wszystko na to wskazuje :>

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #54 dnia: Września 10, 2008, 04:04:21 pm »
0
A może niekoniecznie ? Skoro mają być 3 lub 4 płyty;wiem,wiem,mało kto w to wierzy;to może na każdej z nich będzie inne brzmienie? Ostatnio przeglądałem cytaty z różnych wywiadów z Axlem,w jednym z nich wspominał,że jedna z płyt będzie industrialowa,a inna gitarowa. Jasne,że to się mogło z miliard razy zmienić,ale jeśli nie? Zakładając,że będą 3 lub 4 płyty ; a ostatnio coraz bardziej w to wierzę ze względu na zróżnicowanie materiału i długość negocjacji oraz zaangażowanie porządnego managmentu,który raczej wie,czego chce; nie da się określić wszystkich kawałków jako śmieci.
Nawet jeśli będzie to pomieszanie z poplątaniem,to spójrzmy w stronę UYI : Perfect Crime,November Rain,Bad Obsession,Civil War,Get in the ring,The Garden - muzyczny miszmasz? Jak najbardziej. Krytykujemy? ;) Nie,bo tam jest Slash  ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #55 dnia: Września 10, 2008, 04:19:04 pm »
0
Ale ja nie krytykuję tego poplątania, lubię zróżnicowanie :)

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #56 dnia: Września 10, 2008, 05:33:16 pm »
0
dziekuję Witek, że mimo iż nie rozumiesz mojego i masz zupełnie inne zdanie, to mimo wszystko jako jedyny strasz sie spojżeć obiektywnie na to co piszę. i w ostatnich Twoich postach rzeczywiscie masz sporo racji.
Queen of roses mam do ciebie pytanie jeżeli piszesz NIE dla stwierdzenia Axl=GnR to czym on jest dla tego zespołu??? Piszesz że przecieki to badziew że Guns N Roses już niema...Więc czemu napisałaś że oczekujesz lata na tą płytę???Sama sobie zaprzeczasz.Nie czekaj na Chinese Democracy bo to już nie jest Guns N  Roses w twoim mniemaniu(a co tam Axl z Dizzym),pozostań przy starych płytach lub słuchaj np. wypocin Slasha,Duffa i Matta w Velvet Revolver(bo to dusza GNR,chociaż nawet nie założyli tej kapeli).
a nienawiść to raczej bije od Artur78 do mnie, niż ode mnie do newGN'R
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2008, 05:40:13 pm wysłana przez Queen of roses »
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #57 dnia: Września 10, 2008, 05:47:21 pm »
0
Cytuj
dziekuję Witek, że mimo iż nie rozumiesz mojego i masz zupełnie inne zdanie, to mimo wszystko jako jedyny strasz sie spojżeć obiektywnie na to co piszę. i w ostatnich Twoich postach rzeczywiscie masz sporo racji.
Hmmm nie ma za co ;) przecież można (a nawet powinno się) szanować nawzajem, czasem mając różne poglądy na różne tematy.

Właściwie można było się spodziewać, że ten temat skończy się jako takimi kłótniami ;) mam nadzieję tylko, że gorzej już nie będzie :>

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #58 dnia: Września 10, 2008, 05:49:11 pm »
0
Mam tylko inne zdanie od twojego i tyle. 8)

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Gunsi starzy,czy nowi
« Odpowiedź #59 dnia: Września 10, 2008, 05:55:54 pm »
0
hahaha inne zdanie od was to mam ja. przeczytaj sobie swojego posta skierowanego do mnie, to zobaczysz ze jest w nim jednak nie tylko "inne zdanie". ja przynajmniej tak to odbieram.
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

 

Gunsi na rock n roll hall of fame

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10335
Ostatnia wiadomość Grudnia 18, 2010, 12:02:28 pm
wysłana przez Hubik