Autor Wątek: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.  (Przeczytany 136946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #180 dnia: Lipca 14, 2009, 04:54:28 pm »
0
Na tym, żeby wyglądał, a nie potrafił grać.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #181 dnia: Lipca 14, 2009, 05:26:19 pm »
0
Co do Fincka... kto nie byl na koncercie NIN lub nie slyszal takowego w jakimkolwiek okresie gdy gral tam Finck ten nie powinien sie na jego temat wypowiadac...

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #182 dnia: Lipca 14, 2009, 06:21:27 pm »
0
Z tym to się muszę zgodzić, byłem słyszałem doskonale :D

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #183 dnia: Lipca 14, 2009, 06:40:57 pm »
0
Na tym, żeby wyglądał, a nie potrafił grać.


Dla mnie liczy się jedno i drugie  ;) A Buckethead ma wyjątkowo zjebany image.

Cytuj
Co do Fincka... kto nie byl na koncercie NIN lub nie slyszal takowego w jakimkolwiek okresie gdy gral tam Finck ten nie powinien sie na jego temat wypowiadac...


Może i w NIN mu jakos to idzie, ale grając w GN'R strasznie kaleczył solówki.

Nawet nie potrafił dobrz zagrać swojego sola miedzy utworami. Tutaj odniosłem wrażenie jakby pierwszy raz gitare w rękach miał.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Z7dnWD-1o2Y&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Z7dnWD-1o2Y&amp;feature=related</a>


« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2009, 06:44:41 pm wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #184 dnia: Lipca 14, 2009, 07:08:24 pm »
0
Na tym, żeby wyglądał, a nie potrafił grać.

Człowieku-jeden i drugi nagrywał i nagrywa swoje płyty.Jeden i drugi ma swoich fanów.Jeden i drugi swoimi wszelkimi dokonaniami pokazuje,że potrafi grać na gitarze,ale zrozum,że to SLASH był szybciej w GUNSN'ROSES-nie Buckethead,a podejrzewam,że gdyby"Wiaderny"pojawił się w Gunsach,gdy Ci powstawali,to nie osiągnęli by tego co osiągnęli!!!A wiesz czemu?!Bo wtedy,gdy ktoś się tak przebierał,był pajacem i przede wszystkim za wygląd gość by poleciał i miał przechlapane u fanów tego bandu,bo za ten image,to jestem przekonany,że nie zdobyłby wielu serc,gdyż takie przebranie,to własnie...najpierw ciuch-image,a potem muzyka,bo...'bo nie zagram jeśli nie założę wiaderka"-taaak to jest tak rockowe???!!A SLASH mówi"daj mi gitarę,kawałek sceny,butelkę whisky i graaaaaaa! :> Zresztą ja nie mierzę dobrego gitarzysty tym,że np.jak Finck miał,ma długa brodę,czy że"Wiaderny"potrafi grać ultra szybko,a zarazem z duszą,bo do mnie to właśnie prostota przemawia-czyli scena muzyk i jego muzyka-czyli  :megafon: SLASH
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2009, 07:38:24 pm wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #185 dnia: Lipca 15, 2009, 12:38:33 pm »
0
czyli można podsumować Twoją wypowiedź tym, że uważasz Slash'a za najelepszego gitarzystę Gunsów dlatego, że jest Slash'em. Nic nie mają do tego umiejętności, wszechstronność etc. Slash jest ZA***STY, bo jest Slash'em. Smutne, że pomimo tylu argumentów i przykładów wciąż panuje w Twoim umyśle takie przekonanie..


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #186 dnia: Lipca 15, 2009, 12:56:57 pm »
0
martingun-co ty tak z tą prostotą.... po co to gdybanie co by było gdyby Buckethead był przed Slashem...niebyłbyś fanem Guns N'Roses i tyle,a o Slashu też byś prawdopodobnie nigdy nie usłyszał.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #187 dnia: Lipca 15, 2009, 01:20:59 pm »
0
Jeśli chodzi o prostotę to wdl tego co ktoś napisał...tooooo ;) Finck nie umie zbytnio grać na wiosle...czyliii gra najprościej czyliiiii.... FINCK the BEST :D

Gadanie co by było gdy... to można gadać jak się nie ma nic mądrego do roboty...bo nic z tego nie wynika...

Może się nie znam, ale wydaje mi się, że przed Gunsami istniał jakiś zespół KISS i kilka innych czasem bardziej "dziwnych" w tym jak wyglądali na scenie...więc jednak Buckethead z ukrywaniem swojego wizerunku prywatnego, tworzeniu przy tym pewnej "postaci" nie jest jakoś strasznie przesadzony...trzeba też spojrzeć na to inaczej, Buckethead nagrywa świetne płyty, które by niestety nigdy nie trafiły do szerszej świadomości z prostej przyczyny...z braku "medialności" w dobie disco i podobnych rzeczy ;)

Ja bym jednak obstawał przy tym, iż raider techniczny Slasha zawierał, być może nadal zawiera, sporo rzeczy mało "rockowych". ;)

Jak dla mnie trochę się dyskredytujesz...bo stawiasz niby obok siebie brodę Fincka i technikę gry Bucketheada...a potem piszesz, że liczy się prostota...no ok, ale to po co się uczyć nowych technik, nowych zagrywek itd. jak wystarczy znać 4 akordy na krzyż i mieć zero pojęcia o podstawach muzyki i komponowania... Gdyby bazować na tylko i wyłącznie na prostocie to byśmy stali w miejscu ;)

A tak btw. używaj spacji, bo czytanie tego słowotoku staje się denerwujące i niezbyt poprawne...

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #188 dnia: Lipca 15, 2009, 06:40:53 pm »
0
Tak'get_in_the_ring'-SLASH jest SLASH'em i przede wszystkim za to Go uwielbiam!!!A do tego dodaję Jego udział w muzycznych perłach,które nagrał na wszystkich albumach Gunsów na których tylko brał udział 8)

'Artur78'-gdybam ponieważ nadal podtrzymuję opinie,że gdyby Buckethead był w GN'R podczas powstawania tej kapeli zamiast SLASH'a,to Ci nie odnieśliby takiego sukcesu!!!Dlaczego???Ponieważ gość by się zwyczajnie nie nadawał na tamte czasy do GN'R i zwyczajnie nie zostałby do Nich przyjęty,bo nie pasowałby do reszty chłopaków za swój image,który pasuje może do dziś wręcz industrailnych Gunsów,a nie do czasów pierwszej połowy lat 80-tych :>

'krelke'ale po co wspominasz Kiss?!Czy Kiss to GUNSN'ROSES,że podajesz ich tu,jako podobny przykład makijażu i ogólnie imagu???!!!Zrozum-każdy artysta może go mieć,ale Gunsi,to Gunsi własnie,a nie kosmicznie zakręcony gość w plastikowym kuble na głowie,który jak słyszę od niektórych tutaj,jest niby najlepszym muzycznie,ale i co gorsza wizualnie gitarzystą :/ Bzduraaaa!!!
I kto się nie uczy nowych akordów i zagrań jak piszesz?!SLASH???!!!A skąd masz pewność???!!!Bo chyba z...z kątowni zaledwie :lol:
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #189 dnia: Lipca 15, 2009, 06:46:47 pm »
0
A Ty skąd wiesz, że się uczy? Poza tym nie wiem czy widziałeś, ale chłopaki na początku swojej kariery również nosili makijaż. Co prawda nie taki ostry jak Kiss, ale zawsze.

Jeśli chodzi o Slasha, to po on ma w sobie po prostu "to coś". Buckethead może i jest lepszy od niego technicznie. Tylko co z tego? To są zupełnie inni gitarzyści i nikt nikogo nie przekona, który jest lepszy.

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #190 dnia: Lipca 15, 2009, 07:10:16 pm »
0
'Hubik'więc właśnie...bo tak jak ja nie mam pewności,czy sie uczy,tak ci któzy sugerują,że się nie uczy,również nie mogą mieć stuprocentowej pewności i nie powinni sugerować tu zdań,że SLASH jest niby gorszy,bo się nie uczy,a stoi w miejscu :>

Ale makijaż makijażem,a maska-wiaderko Bucketheada,to co innego!W makijażu widzisz twarz,nos-usta,wyraźnie oczy...A u"Wiadernego"co widzisz?!Czy to Cię satysfakcjonuje,że koleś jest tak infantylnie sterylny poprzez swą tajemniczość?!Mnie nie satysfakcjonuje :_:

A SLASH ma to coś,co w moich oczach czyni go na zawsze numerem jeden w tym bandzie 8)
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #191 dnia: Lipca 15, 2009, 07:14:27 pm »
0
Ale makijaż makijażem,a maska-wiaderko Bucketheada,to co innego!W makijażu widzisz twarz,nos-usta,wyraźnie oczy...A u"Wiadernego"co widzisz?!Czy to Cię satysfakcjonuje,że koleś jest tak infantylnie sterylny poprzez swą tajemniczość?!Mnie nie satysfakcjonuje :_:

Szczerze mówiąc to mam to gdzieś. Na koncertach i tak obserwowałem Axla. Poza tym czy w muzyce chodzi o wygląd czy o samą muzykę? Mało mnie obchodzi czy ktoś ma na głowie kubeł czy wygląda jak model dopóki wykonuje porządnie swoją pracę. Mi osobiście jest bliżej do Slasha, ale nie zamierzam nie szanować twórczości Buckethead'a tylko dla tego, że wygląda tak jak wygląda.

A gdybym zwracał uwagę na wygląd, a nie na muzykę to pewnie teraz bym pisał na forum jednego z boysbandów i słuchał ich muzyki...

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #192 dnia: Lipca 15, 2009, 07:41:27 pm »
0
WEDŁUG MNIE RÓWNIEŻ CHODZI PRZEDE WSZYSTKIM O MUZYKĘ-nie widzisz jak to pisałem???!!!

A czy ja nie szanuje publiczności"Wiadernego"???!!!Również szanuję!Ale najzwyczajniej w świecie odpisuję tylko na ich brednie typu,że u SLASH'a nie liczy się muzyka,a wygląd-co jest totalną bzdurą! :>
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 08:06:43 pm wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #193 dnia: Lipca 15, 2009, 08:19:57 pm »
0
Ale najzwyczajniej w świecie odpisuję tylko na ich brednie typu,że u SLASH'a nie liczy się muzyka,a wygląd-co jest totalną bzdurą! :>

podaj jeden przyład takiej wypowiedzi.

p.s tak, wiem, że ta duskusja jest bezcelowa, ale mnie to bawi. i moge nabić sobie troche postów.  ;)


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Finck jest be, Slash No.1 a Buckethead w kurniku.
« Odpowiedź #194 dnia: Lipca 15, 2009, 08:40:43 pm »
0
Chcesz sobie nabić trochę postów?!To poczytaj ten wątek od początku i do każdej niezrozumiałej przez siebie kwestii napisz komentarz ;]


100% offtop. Nawet się nie wysiliłeś aby było coś na temat. Ostrzeżenie słowne. krelke
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 11:59:15 pm wysłana przez krelke »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

 

O Slash'u: Slashing Axl’s Axe , Metal Hammer 3-1992 (Archiwum)

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3291
Ostatnia wiadomość Listopada 18, 2013, 08:04:53 am
wysłana przez daub