Ankieta

Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses mimo ze pozostal jedynym oryginalnym czlonkiem zespolu w tym momecie?

Nie
Tak

Autor Wątek: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?  (Przeczytany 40763 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mary Jane

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
  • ból największą rozkoszą
  • Respect: +1
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 10, 2007, 06:25:17 pm »
0
No tak, el_loko wycofał się rakiem, inni akurat wcześniej chyba nie jeździli po Slashu, ale za to wsiadają na VR. ;) Ich prawo, już więcej nie będę pyskować, bo kolejnego "łorna" dostanę. ;)
W dzień, gdy najsilniejsza światła moc
Ma miłość się ukrywa, bo jest sową
Nigdy się nie dowiesz jak wielki to ptak
Bo w twym sercu gniazdo wije wróbel

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 10, 2007, 06:44:10 pm »
0
Jakoś do pyskowania to Ci tutaj jeszcze trochę brakuje :P Ale do offtopa nie brakuje więc kończymy z tym OT

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 28, 2007, 12:25:16 pm »
0
Przeczytałem całkiem niedawno ,że Gn'R nie zaczęło się od Slasha i na Slashu nie kończy i myślę,że coś w tym jest. Oczywiście nie będę tu udowadniał,że wkład Slasha jest niewielki,czy coś,bo to bezedura by była. Tak teraz patrzę na inne zespoły  i np. The Doors - bez Jimma - wciąż The Doors, Queen - bez Freddiego - wciąż Queen. Jasne są tam pewne rzeczy dodane,ale ogólnie nazwa wciąż pozostaje taka sama. Podobnie z Deep Purple chociażby i paroma innymi mniej lub bardziej znanymi zespołami.

W zasadzie wszyscy byli członkowie mówiąc o Gn'R twierdzą,że to,co jest teraz to nie jest prawdziwe Gn'R. Ale tak samo mogliby powiedzieć Tracii i inni z pierwszego składu ;) Gunsi to zespół,nie jedna osoba,tak było,tak jest i tak będzie ;) A to,że zespół się zmienił,że zmienili się jego członkowie? Dajcie mi przykład zespołu istniejącego tyle lat,który nie zmienił składu :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 29, 2007, 03:38:56 pm »
0
Sprawa jest prosta prawa do nazwy mieli tylko Axl i Izzy , gdyz TYLKO ONI byli pierwotnymi czlonkami Guns N' Roses , Slash Duff doszli pozniej wiec nie mieli praw do nazwy, nie wiem jak to bylo miedzy Izzyim a Axlem ale jezeli Izzy odchodzac zrzekl sie praw do nazwy to tylko Axl zostal

Offline Slasher_McKagan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
    • My Fuckin' Space
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 02, 2007, 02:55:00 pm »
0
nie i c**j :D
a poważnie, rudy to zakompleksiony koleś i bał się sam podpisać pod solowym albumem, więc robi to, co robi... jeśli będzie dobrze to robił, to wisi mi nazewnictwo... oczywiście, GNR to marka i dzieci się zachwycają tym, choć gówno kumają, i to też ma znaczenie, na parę milionów płyt od kinder-muzykologów może Axliątko liczyć ;)
well I jumped into the river too many times to make it home

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 02, 2007, 03:20:02 pm »
0
oczywiście, GNR to marka i dzieci się zachwycają tym, choć gówno kumają, i to też ma znaczenie, na parę milionów płyt od kinder-muzykologów może Axliątko liczyć ;)

Coś mi sie wydaje że jest przeciwnie , ''kindery'' mają małe pojęcie o GnR
A podtrzmywanie ducha i sprzedaż płyty będzie sie odbywała poprzez pragnienie Axla / ciekawość wszystkich fanów ''starego'' GnR i ogólnie Rocka

( za kindery przyjmuje ludzi urodzonych w latach 90' ;) )

'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 02, 2007, 03:29:33 pm »
0
oczywiście, GNR to marka i dzieci się zachwycają tym, choć gówno kumają, i to też ma znaczenie, na parę milionów płyt od kinder-muzykologów może Axliątko liczyć ;)

Coś mi sie wydaje że jest przeciwnie , ''kindery'' mają małe pojęcie o GnR
A podtrzmywanie ducha i sprzedaż płyty będzie sie odbywała poprzez pragnienie Axla / ciekawość wszystkich fanów ''starego'' GnR i ogólnie Rocka

( za kindery przyjmuje ludzi urodzonych w latach 90' ;) )


w pape chcesz?? :P

Offline vitia

  • Uploaderzy
  • Paradise City
  • ****
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nałogowy Współwłaściciel
  • Respect: +11
    • wartburgowo
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 25, 2007, 11:25:18 am »
0
Kułde Ahmet... Ja nawet tych w latach '80... :P

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 25, 2007, 02:36:11 pm »
0
Możemy jeszcze długo dyskutować o tym,czy miał,czy nie miał prawa.Można podawać różne argumenty,ale podstawowe będą wciąż te same,z jednej i drugiej strony. A sytuacji nie poprawia wcale 14 lat oczekiwania na nową płytę Guns n' Roses. Cóż,jesteśmy prawie najbardziej cierpliwymi fanami.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Buick_Makane

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
  • I'm reckless...
  • Respect: 0
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #84 dnia: Października 27, 2007, 08:27:26 pm »
0
Na pewno ma prawo.. To on miał największy wkład w twórczość Guns N' Roses... Ale mimo wszystko wolałabym jakąś inną nazwę, dla mnie nowi Guns N' Roses to już nie to samo co przedtem. Dzielę to raczej an dwa różne zespoły. Ale to chyba jasne, ze Axl woli być nadal jako Gn'R, w końcu na tym budował swój wizerunek...
Takie życie nigdy mi nie przeszkadzało

Wiem jak przetrwać, bo to płynie prosto z serca

Prowadzę lekkomyślne życie i nie potrzebuję twojej rady
 Prowadzę lekkomyślne życie i wiesz, że to moja jedyna wa

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #85 dnia: Października 27, 2007, 09:46:04 pm »
0
prawo do nazwy ma.... i w sumie teraz to duzo ludzi wie, co to GN'R, bo jak mają nie wiedziec, ale jakby zmienili nazwe, to nie wiem czy ktos poza fanami by sie bardziej orientowal... GN'R to zespol na ktorym Axl budowal swoj wizerunek... GN'R to Axl.
 ale nowe GN'R....no przykro mi, ale to juz i tak nei jest GN'R.
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Tewie80

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: 0
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 04, 2007, 12:19:18 am »
0
Na pewno ma prawo.. To on miał największy wkład w twórczość Guns N' Roses... Ale mimo wszystko wolałabym jakąś inną nazwę, dla mnie nowi Guns N' Roses to już nie to samo co przedtem. Dzielę to raczej an dwa różne zespoły. Ale to chyba jasne, ze Axl woli być nadal jako Gn'R, w końcu na tym budował swój wizerunek...

Typowy zabieg marketingowy. GNR to jest już znak rozpoznawczy. Ale na tą markę pracował nie tylko Axl ale i Slash I Duff. Nie ma już Guns N' Roses. Jest już tylko zespół grający ich covery pod tą samą nazwą. Dlatego z punktu widzenia zwykłej uczciwości nie powinien używać tej nazwy. Z punktu widzenia kasy, jest to wciąż niezły interes mimo, że przychodzi na koncerty co najmniej 1/3 tego co kiedyś. Tak naprawdę nic już nie ma ze starych Gunsów. Nawet Axl już nie ma takiego głosu... Niestety musi grać pod nazwą GNR bo kto poszedłby na koncert zespołu AXL ROSE. Pewnie niewielu by wiedziało, że to ten z Gunsów... Nazwa nazwą, ale grając pod tym szyldem wyraża brak szacunku dla prawdziwych GNR.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 04, 2007, 12:24:48 am »
0
Ale na tą markę pracował nie tylko Axl ale i Slash I Duff. Nie ma już Guns N' Roses.
Owszem,ale  Axl jako jedyny nie opuscił zespołu.Reszta sobie "poszła"a tylko on wciaz trwa w GN'R.

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 04, 2007, 12:25:53 am »
0
szanuje Twoje zdanie, ale Ci prawdziwi gunsi za wyjątkiem Adlera sami odeszli, chyba żeby policzyc jeszcze Gilby'ego, zespół sie nigdy nie rozpadł, poprostu od 1990 roku wymieniano nazwiska....
Adler-Sorum,    Sorum-Freese,    Freese-Mantia i Ferrer        
także czy obrazą dla Adlera było wejscie Soruma do zespolu ? albo Gilbyego za Izza ?
aa co do mas na koncertach to poprostu sie czasy zmieniły  ;) a jednak na Rock Am Ring GNR ludzi było zaj*biscie dużo... :P
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Tewie80

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: 0
Odp: Czy wg was Axl powinien uzywac nazwy Guns N Roses?
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 04, 2007, 12:33:41 am »
0
Ale na tą markę pracował nie tylko Axl ale i Slash I Duff. Nie ma już Guns N' Roses.
Owszem,ale  Axl jako jedyny nie opuscił zespołu.Reszta sobie "poszła"a tylko on wciaz trwa w GN'R.


Nie opuścił bo traktował zespół jak własność. Zresztą ma wykupione prawa do nazwy zespołu to gdzie miał iść... A dobrze wiesz w jakich warunkach się rozstali. Pewnie też nie chciałbyś pracować w zakładzie pracy gdzie panowała by dyktatura, a każdy Twój sprzeciw byłby traktowany jako zamach stanu. Niestety jego pech polegał na tym, że nie trafił na przygłupów, ale na genialnych muzyków, facetów z jajami i charakterem. Pokazali przynajmniej, że bez niego też potrafią świetnie sobie radzić na rynku muzycznym. Teraz znalazł właśnie przydupasów, którzy na każde jego tupnięcie w podłogę robią zaraz pod siebie...

 

guns / kid rock

Zaczęty przez krzysiekna

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4317
Ostatnia wiadomość Marca 04, 2010, 12:42:49 pm
wysłana przez krzysiekna